|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo o P...
20.1.2016 15:16:33   
Visnja RR
Dragi Ringerajci,

Dobrodosli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje cemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, dijeliti iskustva i odgovarati na vasa pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Misic).

Pozivamo vas da napiset_e svoje iskustvo u koristenju CortinaT krema, a jako ce nas obradovati ukoliko nam posaljete i fotografiju svog malisana sa CortinaT-om.

Zelimo da cujemo vase utiske, sta je to sto vam se dopada kod CortinaT-a, na koji nacin je pomogao vama i/ili clanovima vase porodice, jer vasa iskustva nam znace da budemo jos bolji i radimo na kvalitetu nasih proizvoda. Upravo to i jeste nasa misija - da CortinaT pomaze i postane omiljeni i neizostavni clan vase porododicne apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko zelite) konkuriset_e za Cortinat krem (mjesecno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, ziri (koji cine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.ba) odabrace tri pobjednika kojima ce CortinaT krem biti poslat na kucnu adresu (o trosku sponzora). Konkurisanje, podrazumjeva da ce vase iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da ce fotografija ukrasiti isti sajt.

Takodje, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, posaljete svoje ime prezime, kako bi vasa iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.



Sta je ekcem?

Ekcem je najteze oboljenje koze. Svake godine je sve veci broj oboljelih kod nas i u svijetu. Taj porast je posljedica sve veceg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izlozenosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdzenti, kozmetiki preparati...) Takodje poznati okidaci su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski nasljedni faktori povecavaju mogucnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcemdermatitis je hronicno oboljenje koze koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakteristinim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suhoca koze.

Ekcemdermatitis pogdja djecju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejini dermatitis)

Najcesce se lijeci uz pomoc kortikosteroida, medjutim postoji i prirodno rjesenje.


Pomoc iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA Atopijskog dermatitisa kao to su crvenilo,svrab i suhocu kod ispucale i nadrazene koze a ujedno njeguje is titi kou od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rodjenja ( 0 mjeseci ) i za odrasle.

Procitajte vise

Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruzenom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin


user posted image


Radujemo se unaprijed vasim iskustvima, porukama, sugestijama i ocekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Misic.


< Poruku je uredio Visnja RR -- 29.2.2016 8:57:42 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo...
20.1.2016 15:19:35   
koka i po
a gdje cu pisatiuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo...
20.1.2016 15:26:21   
bebaa
user posted image user posted image
Mi smo dobili prodle godine paket od Pharmalifea....sve pohvale...user posted image
Nama se izuzetno korisnim pokazao Immuno za jacanje imuniteta...ono je pun pogodakuser posted image
Takodje Fitobalm...jednostavan za upotrebu a daje velike rezultateuser posted image
Trebam li reci da sam se ogrebala od njegov sirup za kasaljuser posted image
I takodje smo imali sprej od propolisa....njami ukusa...kako znam?pa bolio me zub i ja se naspricam....prosloooouser posted image user posted image user posted image
Hvala vam....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo...
20.1.2016 15:28:22   
koka i po
ma nije ovdje bebo u pp valjda user posted image

jel Visnji saljemo ppuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo...
20.1.2016 15:31:18   
bebaa

IZVORNA PORUKA: koka i po

ma nije ovdje bebo u pp valjda user posted image

jel Visnji saljemo ppuser posted image


user posted image user posted image aaaa slika mi pokrila pola teksta....neka ovdje neka stoji....nije ovo za javnostuser posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo...
20.1.2016 15:44:24   
Visnja RR
marketing RR
zamoliću kolegicu da uđe s tim nickom da vam je lakse pronaći put do pp user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo...
20.1.2016 15:51:53   
marketing RR
Hvala vam unapred :)

I molimo vas da pored iskustva navedete ime, prezime i grad, jer će iskustva biti objavljena na novom sajtu Lifemedic (PHARMALIFE).

< Poruku je uredio marketing RR -- 20.1.2016 15:53:31 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo...
20.1.2016 15:52:15   
bebaa
user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo...
20.1.2016 18:11:15   
koka i po
eto ga user posted image
napisala sam roman user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo...
22.1.2016 4:52:48   
marketing RR
Drage dame hvala vam puno!

Očekujemo još vaših iskustava, pišite nam user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo...
22.1.2016 8:01:38   
malena27 RR
Poslala i ja user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo...
26.1.2016 16:10:44   
vedada
Poslala po nadam se da je stigao.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ringeraja vas poziva da napišete iskustvo...
16.2.2016 20:33:31   
Visnja RR
da podignem temu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *