|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Romanticne veceri
9.8.2009 23:27:55   
neki
Zene drage,imate li vremena za romanticne veceri sa svojim muzevima???Ne mora to biti vecera,vec eto bilo sta...Mi recimo cesto(pogotovo ljeti) kad djeca zaspu,i kad zavrsimo sa compjuteromuser posted image sjednemo na terasu i otvorimo flasu vina,upalimo svjecicu i bas nam bude fino...Ili se samo zavalimo ,narucimo picu,pa cavrljamo i mazimo se do besvijesti(mislim na mazenje bez sexauser posted image user posted image user posted image )...Naravno da su takva mazenja(bez sexa) bas rijetka,ali eto...Ili kad izadjemo navece bez djece,on se samo izgubi na momenat i vrati se sa buketom cvijeca,ili stane na sred livade i ubere mi cvjeticuser posted image Zanima me koliko cesto vi sebi priustite romantiku u braku???

< Poruku je uredio acudesa RR -- 5.2.2010 20:19:10 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: romanticne veceri
9.8.2009 23:32:41   
veeseelaa
moja Ajša zaspe u 19-20 sati i spava do ujutru tako da često ja i mm zalomimo do 2-3 ujutro uz neko pićence al uglavnom je to vino (šank mi je pun vina) i uz ribu uglavnom oradu ili lignje......
za mm imam vremena, malena sluški

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: romanticne veceri
9.8.2009 23:35:27   
neki
zalomimo do 2-3 ujutro uz neko pićence


user posted image Tako sam ti ja neku noc casu po casu,i za dva sata sam padala od sege komarcima koji su letali oko meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Muz pao od smijeha,a ja ko bela lalauser posted image user posted image user posted image Ne znam sta mi biuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: romanticne veceri
9.8.2009 23:37:27   
veeseelaa
i ja sad nešto ne mogu puno popiti odmah me baca, valjda izašla iz formeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: romanticne veceri
9.8.2009 23:39:19   
neki
Mora da jesi,i ja samuser posted image
Ali eto bilo koji dio romantike kod nas zavrsi sexom,je li to kod vas zene takouser posted image user posted image user posted image Npr. masaza,opustimo se fino,ali jok ne moze na tome ostatiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: romanticne veceri
9.8.2009 23:40:28   
myb@by

IZVORNA PORUKA: neki

zalomimo do 2-3 ujutro uz neko pićence


user posted image Tako sam ti ja neku noc casu po casu,i za dva sata sam padala od sege komarcima koji su letali oko meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Muz pao od smijeha,a ja ko bela lalauser posted image user posted image user posted image Ne znam sta mi biuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,Je li "Um" spavao dok si se ti kidala?

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: romanticne veceri
9.8.2009 23:41:25   
neki
Je li "Um" spavao dok si se ti kidala?

user posted image user posted image user posted image Jeste zeno spavali su obojica,a ja sam se jedva smirila,toliko mi je sve bilo smijesnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: romanticne veceri
9.8.2009 23:51:41   
elkina_mala
super tema :)
pa i nemamo bas puno vremena,jer on radi dugo ikada dodze obicno mu nije ni do samog sebe user posted image ali kada ej subotai nedelja eh onda budenekada svijecice,neki sexy ves,i onda ja znam sta on voli pa mu to i radim xd hahahah
i obrnuto naravno,iskreno nije bas nekiiiiii romanticar,ali zato ja jesam za oboje hehehe:) i eto evo ga bas sadse uzvrtio nezna sta ce sutra (godisnjica nam) ehheh:) eto toliko :) ljubaccccuser posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: romanticne veceri
9.8.2009 23:53:45   
Chuchi
Koja crna romantika? Jesam ja romanticar, i MM je, ali to je za nas neizvodivo zadnjih mjeseciuser posted image Hajd ti nadji vremena od
ovih nasih mjesecara za romantiku. Stariji sin jos nije zaspao, ceka da ja zaspim, a bebac je upravo zaspao, i to se okupao, ruckio i sad
hana! MM se ode tusirati, dok se vrati i ja cu vec spavati, i eto, to ti je kod nas tako gotovo svako vece! user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: romanticne veceri
9.8.2009 23:56:54   
elkina_mala

IZVORNA PORUKA: Chuchi

Koja crna romantika? Jesam ja romanticar, i MM je, ali to je za nas neizvodivo zadnjih mjeseciuser posted image Hajd ti nadji vremena od
ovih nasih mjesecara za romantiku. Stariji sin jos nije zaspao, ceka da ja zaspim, a bebac je upravo zaspao, i to se okupao, ruckio i sad
hana! MM se ode tusirati, dok se vrati i ja cu vec spavati, i eto, to ti je kod nas tako gotovo svako vece! user posted image


ajojje nasmijala si me hehe izvini:)
nemam djece ali bas mislim da je to zeznuto,i ima onih situacija kadati taman pocnes "nesto" a beba pocne plakat ili ono drugo ustalo pa hoce piskit ajojj ali zato ti pokusaj ih rano uspavat pa uzivaj xdhehehuser posted image user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: romanticne veceri
9.8.2009 23:57:35   
neki
Dobro Chuci,i nama je guzva otkako se Said rodio,ali Boga mi moramo naci vremena i za nas dvoje,jer ne zelim da zapadnemo u neku monotonu kolotecinu...A i napunimo baterije takouser posted image

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: romanticne veceri
10.8.2009 0:03:30   
myb@by

IZVORNA PORUKA: neki

Dobro Chuci,i nama je guzva otkako se Said rodio,ali Boga mi moramo naci vremena i za nas dvoje,jer ne zelim da zapadnemo u neku monotonu kolotecinu...A i napunimo baterije takouser posted image

Neki slazem se sa tobom u potpunosti.Kolotecina je nesto najgore sto se moze desiti u braku.Nadam se da cemo uvijek imati vremena jedno za drugouser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: romanticne veceri
10.8.2009 0:07:09   
Chuchi
Jesam li spomenula da moj stariji sin spava sa nama u krevetu? A bebacev krevet je u nasoj spavacoj sobi. Uglavnom je njihova soba uvijek prazna, jer i kada stariji zaspi, i ja ga odnesem u njegov krevet, prije nego dodjem do svog kreveta vec je ustao i dosao kod nas user posted image
Pa hajd ti sad nesto zapocniuser posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: romanticne veceri
10.8.2009 0:11:24   
neki
Mi svi spavamo skupa u spavacoj...Pa da ne bi probudili njih dvojicu,mi fino predjemo u dnevni boravak,ili probudimo jedno drugo u neka doba noci...Sta ces zeno,moramo se snalazitiuser posted image Ode ova moja tema na drugu stranuuser posted image
Pricajte mi malo o romantici,bas romantici,dajte mi koju ideju;na koji nacin vas muz iznenadi i sl.user posted image

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: romanticne veceri
11.8.2009 21:07:49   
neki
E bas vam hvala na silnim idejamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: romanticne veceri
15.8.2009 21:56:45   
forumashica
Mm i ja imamo jako malo vremena za nas zbog prekovremenog rada i cestih poslovnih putovanja ali svaki taj rijetki trenutak koji ukrademo nastojimo provesti sto je moguce ljepse. Uglavnom odemo negdje za vikend, izadjemo na koncert, u restoran ili provedemo vecer kod kuce uz vino i vecericu - nista posebno ali najvaznije je da mi uzivamo.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: romanticne veceri
15.8.2009 22:00:44   
Ilhana RR
Neznam kako kad je to kod nas... ako ja manje vremena provodim na RR onda bude vise tih romanticni trenutaka ako sam previse na RR onda nista od toga hahah...

Ljetos smo bas iscefili... nema gdje nismo bili i uzivali, Lamiju ostavljali kod svekra i svekrve a mi lutali... malo nas podsjetilo na vrijeme prije Lamije, kad nismo bili nikad kod kuce hehe....

nadam se da ce biti bolje sad kad Lamija bude malo veca i vise razumjevna...


P.S. Muz planira da me vodi na vikend u Pariz... my dream =) ako Bog da neznam kad al nesto muti....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu forumashica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: romanticne veceri
15.8.2009 22:14:50   
leli§
jao teme ko ulje na vatru...ja veceras kupila kupku .. i ostavim na standu dok odem u kupovinu dodjem kuci raspremim sve i tako... i za tasnu da uzmem cigare da zapalim, kad ono broj sa standa...zaboravila uzeti kesu:):):) ostade kupka u shopping centruuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: romanticne veceri
25.8.2009 10:22:24   
neki
Eeeee nama sinoc bilo bas lijepouser posted image user posted image user posted image Ja bila kod mame par dana,i bas smo se uzeljeli jedno drugoguser posted image
Posto je MM radio drugu smjenu,kad sam sinoc dosla,na stolu me ceka buket ruza,kuca cakum-pakum...Ja uspavala djecu,on dosao s posla,ja pripremila laganu vecericu(u 23huser posted image ),pa nam bas bi lijepooooooooooooouser posted image user posted image user posted image
Muzicu moj,ja te vooooooooooooooolimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: romanticne veceri
29.8.2009 1:02:25   
neki
P.S. Muz planira da me vodi na vikend u Pariz... my dream =) ako Bog da neznam kad al nesto muti....

Ilhana,ima li ista od tog Parizauser posted image
Vala cemo nas dvoje cim stignemo na jedan vikend(romanticni) malo da nam bude finoooooooouser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: romanticne veceri
29.9.2009 23:34:50   
neki
E bas ste neke,samo ja aktivna na sopstvenoj temiuser posted image user posted image user posted image
Nego evo cim zavrsim sa RR,otvara se jeden vranac pro corde(ne brinite,otrijeznicu se ja do sutrasnje kahviceuser posted image )

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: romanticne veceri
29.9.2009 23:38:39   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

E bas ste neke,samo ja aktivna na sopstvenoj temiuser posted image user posted image user posted image
Nego evo cim zavrsim sa RR,otvara se jeden vranac pro corde(ne brinite,otrijeznicu se ja do sutrasnje kahviceuser posted image )


e, bruko jednauser posted image
samo ti osvježavaj svoje, ko će ako nećeš ti
ja ti nemam tih prohtjava oko romantike, naveća mi je romantika odmoriti se uz tv, kakav dobar film

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: romanticne veceri
29.9.2009 23:41:22   
neki
Ma sta cu zeno,kao sto jedna rodica od MM rece:pored djece i silnih obaveza i posla,romanticne veceri i sex su nam jedina razonodauser posted image
(acudesa,pazi sad na kojoj temi cu pisati)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: romanticne veceri
30.9.2009 0:18:50   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Ma sta cu zeno,kao sto jedna rodica od MM rece:pored djece i silnih obaveza i posla,romanticne veceri i sex su nam jedina razonodauser posted image
(acudesa,pazi sad na kojoj temi cu pisati)


ne upratih teuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: romanticne veceri
30.9.2009 21:18:34   
dana3
Mm i ja imamo romanticna jutra-kakva noc kad beba ne spavauser posted image user posted image user posted image !To nam je mir,tisina oko 4 ujutrouser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *