|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   SARAJEVO FILM FESTIVAL!!!
13.8.2007 21:26:31   
Aida
Od 17 - 25.08. u Sarajevu je Sarajevo Film Festival!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: SARAJEVO FILM FESTIVAL!!!
19.8.2007 17:31:25   
AIDA RR
Vauuuuuu, baš super!

Dali ga je netko od vas posjetio? Jako bi mi bilo drago, da nam netko podjeli mišljenje o festivalu. user posted image


(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: SARAJEVO FILM FESTIVAL!!!
5.8.2009 16:32:23   
Skvo RR
Malo da dignem temu....user posted image

Namjeravate li ici na SFF?  Mi svake godine izaberemo par projekcija koje nas zanimaju i uzivamo.

Evo vam link za ovogodisnji program !
http://www.sff.ba/program/show/day/13 



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu AIDA RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: SARAJEVO FILM FESTIVAL!!!
5.8.2009 16:36:08   
Anoniman
to je period kada mi sarajevo stvarno lici na grad...onaj grad kakav je nekada bio

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: SARAJEVO FILM FESTIVAL!!!
5.8.2009 16:40:38   
Suzana
Mi imamo u planu jednu noć za vrijeme SFF-a izaći sa kumovima i "zadati se", prvo večerica, pa gdje nas put odvede. user posted image Nadamo se da ćemo uspjeti doći i do karata pa pogledati i film, ali bez obzira na to, ovo će nam biti izlazak, pogotovo meni, nakon duuuuuuuugo vremena, pa se i radujem tome. Dječake kontam po prvi put ostaviti kod mame.

Inače, sve pohvale za festival, i kao što reče dadada, Sarajevo tada dobija stari sjaj.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: SARAJEVO FILM FESTIVAL!!!
5.8.2009 17:19:35   
Crvena
IZVORNA PORUKA: dadada

to je period kada mi sarajevo stvarno lici na grad...onaj grad kakav je nekada bio


user posted image user posted image user posted image user posted image
Mozda kad mi princ i princeza malo budu stariji i ja odgledam koju projekcijuuser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: SARAJEVO FILM FESTIVAL!!!
14.7.2010 16:48:44   
teacher75
evo da podignem malo temu...za nekoliko dana pocinje SFF. pogledala sam program (www.sff.ba) i vidjela da ima nekoliko zanimljivih filmova. nazalost, buduci da me user posted image budi cesto nocu, ne vjerujem da cu ijedan odgledati, jer se ne mogu usuditi da je ostavim sa mm il nekim drugim navecer. falice mi SFF ove godine strasno jer sam do sada bila redovna svake godine, cak sam i prosle kao user posted image odgledala nekoliko filmova. volim atmosferu grada za SFF, jedino tada se nesto desava i zanimljivo je na sve strane. ove godine ce me nazalost to zaobici user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 7
   SFF
16.8.2013 21:00:19   
canim
Evo nam i SFF i ove godine user posted image

Hajmo filmoljubci preporuke, sta pogledati ???

< Poruku je uredio Visnja RR -- 16.8.2013 21:18:59 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: SFF
16.8.2013 21:38:02   
teacher75
ja idem na 3 filma u otvorenom kinu:
spansku verziju snjeguljice sutra, zatim "prije ponoci" (nastavak trilogije "prije svitanja") u utorak i u cetvrtak gledam novi film woody alena "blue jasmine", jedva cekamuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: SFF
16.8.2013 21:42:37   
Hanady RR
ja sam do sada dvije porjekcije izabrala...izbor je važan i su smilu slobodnih večeri mogućih pa tako

idem film Omar i trilogija prije ponoći :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: SFF
15.8.2014 22:27:57   
canim

IZVORNA PORUKA: canim

Evo nam i SFF i ove godine user posted image

Hajmo filmoljubci preporuke, sta pogledati ???


Da se ne ponavljam user posted image isto pitanje user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: SFF
16.8.2014 19:47:55   
teacher75
gledala sinoc film amores perros, odlican je,. jest da je stariji film, ali se godinama kanim da ga pogledam i nije mi se dalouser posted image
imam namjeru jos odgledati par filmova u open air, zadnju noc woody alenov i jos poneki kad budem mogla oticiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *