|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sajam knjige
4.12.2009 22:52:30   
tea lana
nekada davno je bila tema ali je nema

TKD Šahinpašić privodi kraju organizaciju još jednog Zimskog salona knjige u Sarajevu koji će se održati od 14. do 25. decembra 2009. godine. Nakon uspješno organiziranog prethodnog Sajma u aprilu, kao i 4. Zimskog salona knjige u decembru prošle godine, firma Šahinpašić preduzima još jedan korak ka unapređenju kulturne svijesti građana BiH i grada Sarajeva, čineći to još od 1989. godine.
I ove godine organiziramo prodajnu izložbu za naše vjerne ljubitelje pisane riječi i to po prigodnim prazničnim cijenama. Izložba će se, kao i prošle godine, održati u prostoru gradske galerije Collegium Artisticum. Svim izlagačima će se pružiti prilika da u toku trajanja Zimskog salona knjige promoviraju svoja najnovija izdanja. Ukupan broj izlagača na prostoru od 1200 kvadratnih metara je oko 70 sa područja Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Srbije.
Prateća manifestacija povodom obilježavanja jubileja djelovanja Centra André Malraux u BiH jeste velika izložba fotografija, svjetskih fotografa (Alexandra Boulat, Patrick Chauvel, Enrico Dagnino, Luc Delahaye, Zijah Gafic, Ron Haviv, Milomir Kovacevic, Christopher Morris, James Natchwey, Paulo Nozolino, Emmanuel Ortiz, Gilles Peress, Gérard Rondeau, Damir Sagolj, Klavdij Sluban i Laurent Van der Stockt) pod nazivom Naša Priča.
Izložba će biti postavljena u Umjetničkoj galeriji Bosne i Hercegovine od 18.decembra 2009. do 5.januar 2010.
 
Uf opet cu da bankrotiram


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sajam knjige
4.12.2009 23:03:55   
Skvo RR
Jeeeeeeeeeeeee dolazi i Laguna na sajam! Ima da se natovarim!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sajam knjige
4.12.2009 23:38:13   
Crvena
Hvala Tea, kao sto ti napisa bas cemo bankrotiratiuser posted image prvo igracke, pa knjigeuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sajam knjige
5.12.2009 0:58:53   
Hanady RR
E ovaj sajama je moj...amam ima svaki dan da ga obilazim i naravno da kupujem. Amana jesam se uželjela dobru knjigu sama sebi kupit. A nema mi ništa draže nego kad sa spiskom želja svojih krenem na sajam pa sve nađem vrlo povoljno onaj predposljednji i poslednji dan sajma pa još jedno 3-4 knjige uz to a onda kući, kafica i sve pregledam i čitkma po malo i kontam koju da prvo započnem a kućom se širi miris knji
nog papira, nov nediran prije samo na mene čeka...uhhhhhhhhhhhh


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sajam knjige
5.12.2009 1:04:05   
leli§
uh kako vam zavidimuser posted image sestrica ce mamu odvuci na sajam...ja jos nisam vidjela dijete od 13 godina koje je zaljubljeno u knjige kao ona... a ja cu naruciti mami pa ce one najvjetovatnije tatu natovaritiuser posted image user posted image user posted image samo mi jos trebate preporuciti stagod nase domace sto mi ne bi smijelo promaci. pa da me saceka na ljeto ako Bog da... ja cu malo kaskati za vamauser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sajam knjige
5.12.2009 10:56:50   
lilith
evo odlican izbor knjiga za skidanje
http://baneprevoz.com/bane/bok/


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sajam knjige
5.12.2009 20:41:38   
Amelaa RR
Jako volim citati knjige a i kupovati Bogami....nadam se da cu uspjeti odletiti..jer kod mene je sve tako...na Sajam i kupiti nesto za svoju dusu

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sajam knjige
6.12.2009 7:29:10   
maxi
super, jedva cekam

_____________________________

26.2.2009 stigao nas decko

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sajam knjige
6.12.2009 7:56:38   
lilix
ma super, juče sam bila u Konzumu, a sajam i onako jedva čekam, ma kad bi dobila 3 plate u decmbru ne bi pokrile moje decmbarske rashode user posted image user posted image user posted image

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu maxi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sajam knjige
6.12.2009 13:02:45   
Nadi
user posted image
Jedva čekam!

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sajam knjige
15.12.2009 10:01:23   
Anoniman
Je li neko bio na sajmu?
Ima li sta? Ja sam cula da ce biti extra snizenja, predpraznicna, a jos nisam otisla da se uvjerim

(odgovor članu Nadi)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sajam knjige
15.12.2009 10:03:24   
tea lana
Maida i ja imam namjeru ali kontam bolje otici tamo pred kraj sajma kad budu bas snizenja.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sajam knjige
15.12.2009 10:05:19   
Amrino
Fakat javite ima li sta....Svake godine najave svakakva snizenja ali ja do sada nisam naisla ni na sta sto vrijedi kupiti a da je snizeno...Radila sam u toj bransi pa znam kako to ide...user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sajam knjige
23.12.2009 0:42:50   
Skvo RR
Evo bila sam danas sa mojom dragom Shee, mogu reci da sam kupila sve sto sam trazila!
Izbor je odlican!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sajam knjige
23.12.2009 0:44:07   
Hanady RR
I ja sma danas bila i baš sam sebe ponovila...al mi mm ostao uskraćen u svojim stručnim željama.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sajam knjige
23.12.2009 0:46:07   
Hanady RR
E moram dodati kupila sam Zahir od Coelja za čak 12 KM. A Džepno izdanje alhemičara za 8KM- a to mi je bilo neophodno. I sad se sjetih moram na jednu temu....

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sajam knjige
23.12.2009 0:47:07   
Skvo RR
Ma vala ima za svakoga po nesto! user posted image user posted image user posted image
A vezano za strucnu literaturu,,,hm,,,,,obicno se i nema sta probrati na sajmu, da je strukovno, osim ako nisi kuharuser posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sajam knjige
23.12.2009 0:50:27   
Hanady RR
a ja za kuhare pa Kod Ane 80 KM-e vala

A meni je više normalno postalo da molim na sajmovima da mi nabave dobar Pravni Lexikon...al avaj.

a mm mi treba Manuelanu terapiju knjiga + DVD od Brian Mulligan- al to je tek misaona imenica...najdalje dobacimo do Anatamskog atlasa


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sajam knjige
23.12.2009 0:52:28   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hanady


A meni je više normalno postalo da molim na sajmovima da mi nabave dobar Pravni Lexikon...al avaj.



Sta ce ti to????
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hahahha, kontam za sta bi nam bio dobar????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sajam knjige
23.12.2009 1:00:06   
Hanady RR
E draga treba treba...kad se naoptrim na kakvu dobru tužbu...plaho mi zatreba. Ma garant sam 40 puta stala zapanjena kako neki ppojma moram definisati nadređenom...štaš ja pišem on potpisuje a neće da potpiše dok nezna šta je....pa ti njemu objasni godine štrebanja i rada.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sajam knjige
24.12.2009 0:33:57   
leona81
otkad dokad ce raditi 25-og?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sajam knjige
24.12.2009 15:55:46   
Anoniman
Zna li neko do kad radi sajam, do kolko navece je otvoren???

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sajam knjige
24.12.2009 15:59:15   
Amelaa RR
Salon knjige održavat će se od 14. do 25. decembra u Gradskoj galeriji Collegium artisticum, od 10 do 19 sati.

Nadam se da sam pomogla..ja nazalost necu stici otici tako mi je krivooouser posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 24.12.2009 16:01:16 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sajam knjige
24.12.2009 15:59:56   
Anoniman
Hvala Amelauser posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sajam knjige
26.3.2010 14:56:26   
Romali
Sarajkice mojeuser posted image , znate li kad počinje aprilski Sajam knjige?? Koliko dana će trajati?
Mislim, zna li se već? Nisam nigdje naila na reklamu jo.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

BABA IMA PROLJEV
milenium

pitala sam na temi al nitko ne odgovara,vjerovatno da se pojavila koja aMonimna svi bi se strkali i odgovor nebi falio,pa pošto su sada ankete vidim popularne pa da vas pitam ovdje. što dati bebi od 2 mj za proljev a doji?

? (97%)

? (3%)


Broj svih glasova: 75

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *