|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sakupljanje salveta
16.7.2009 17:58:06   
M kao Mama
Drage moje, sada će te se vjerovatno smijati, ali ja sakupljam salvete, počela danas, kupovala neke salvete u mrkatoru i sinu mi ideja da ih počnem sakupljati, pa Vas molim sve koje dolazite na kafu da mi donesete po primjerak onih koju vi imate kod kuće, a ako ima neka koja još skuplja, hahaha, možemo se trampiti.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 18:03:06   
Dinkica
Joj mama alma slatka si skroz, imam i ja salvete, kod mame su mi ostale, stid me bilo da nosim kad sam se udala, hahaha salim se, ponijecu jednom na kafu da ti pokazem, imam bas stare primjerke tzv.japanskih i perzijskih maramica, cuvacu ih za svoju bebaru ako je bude zanimalo....

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 18:22:49   
M kao Mama
Super, ja se nadam da će me i ostale forumašice pogurati, ja sam isto tako kao mala sakupljala, i natjera me komšinica da te salvete moje ostavim kod nje, i kako je bilo i šta, ne sjećam, se, ali u sjećanju mi je uvijek kada je vdim da me je prvalrila opasno za salvete. Ona je utvari te moje prisvojila, helem ubrzo se i zaratilo i kada sam je pitala gdje su kao bile su u podrumu i izbjeglice raznjele. Tako mi je i danas krivo na nju.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 18:23:05   
new mama
Mogu li i obicne ili samo sa dezenimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 18:25:24   
new mama
Naravno salim seuser posted image user posted image P.S. stavila sam slike na FBuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A sad ozbiljno ako mi sta naleti donijecu ti na kaficuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 18:27:15   
M kao Mama
Za početak nečemo tražiti mahane, primamo sve, hahaha, vidjela sam fotke, i ja sam stavila. Mogla si me malo krzo fotošop provuči bona, osevapila bi se

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 18:42:50   
new mama
Pa sto ne rece ranije,da na brzinu to sredimuser posted image user posted image user posted image ,a gledala sam i ja tvoje slike,dobreeeuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 19:05:47   
Ilhana RR
joj alma sto ti to nesinu kad sam bila u svedskoj... ja to skupljala kad sam bila mala... mislim da ih moja mama i dan danas cuva... haj ako bude ostavila ponesem ti... a ja ti vazda kupujem i imam uvijek po 6-7 vrsta kod kuce nekad i vise... ludim za salvetama i stoljnjacima hehehe....



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 19:13:35   
Anoniman
mama alma i new mama, ja nisam na fb, pa sutnite koju slicicu na moj mailuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 19:13:54   
bloom
Ja imam dosta salveta ali su kod mame i cuvam kad mi kcerka jos malo popraste pa da joj dam da nastavi.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 19:14:06   
Anoniman
mama alma u suprotnom nema salveta od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 19:30:30   
M kao Mama
Pa, valjda će se naći neka dupla za frendicu, ha, a sahara sutra ti šaljem fotkice

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 19:31:27   
Anoniman
hvala, evo cim mognem odoh kupiti salveteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 19:33:57   
Skvo RR
E, moram kod mame na tavanu provjeriti, ja bi ti mogla dati velikuuu kutiju. Ja sam bila bas sakupljac. Kad budem isla, provjerit cu...To ce ti biti prava ekskluzivna hedija...Nadam se da ih nije mama bacila...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 19:35:39   
M kao Mama
Joj i ja, pa možete li zamisliti situaciju, hahaha, čopor žena i djece, i samo u neka doba počnete sve vaditi salvete i gledate ija gledam i divim se i svima vam se zahvaljujem, nakon te kafe, mislim da će nas progalsiti nfiju, fiju, naravno ko nas sa strane bude gledao, hahahaha

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 22:18:37   
almai
jaoooo mama alma dobra si skorzuser posted image user posted image user posted image sta ti nece naumpast hehe.
ja sam salavetice skupljala i imala ih preko 100kom. i dobro se sjecam kako sam ih lijepo redala u kutiju.Prvo su isle one u boji pa tanke,pamucne,japanske pa one na trokut.Sve dok me nisu starije djevojcice obrlatile da se sa njima mijenjam i pola mi ih pokraleuser posted image jos nisam zaboravila pamicnu zutu salaveticu ALF-a sto su mi ukraleuser posted image user posted image .Mislim da ih imam jos negdej kod nene,eto da sam i ja u Sa.ponijela bi ti da ti dam duplikate i da se mijenjamouser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 22:22:40   
ElmaB
Skupljam i ja! I to imam jos iz doba kada sam bila djevojcica. Sve sam sacuvala za Teu i Lanu i jos uvijek im skupljam. Imam ih masu!!!!!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 22:27:21   
Anoniman
e stvarno sam se user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 22:36:53   
Golubica
Legende ste user posted image user posted image user posted image

Mozda bi vam bilo bolje da sakupljate i mijenjate one samoljepive slicice sto su sada aktuelne kod djevojcica. Koliko sam skontala djevojcice te slicice lijepe na stranice onih malih foto albuma. To bi vam bilo manje upadljivo, nego da se pomolite na druzenje sa kutijom salvetica pod jednom rukom, a djetetom pod drugom. user posted image user posted image


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 23:20:25   
tea lana
ja skupljam omote od cokolada,ostala mi navika od rata i Evropeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 23:25:14   
dinaa
Haha dobre ste skroz,i ja sam sakupljala salvete kad sam bila djevojcica i imam ih i dan danas,bas super poklonicu ih svojoj Anesi,a eto Alma mozemo se i mijenjatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 23:36:49   
slono
Najvise sam voljela one japanske, tanane, i one "debele"- lijepe, zivih boja, kakve se danas mogu kupiti gdje pozelis. Imam svoju kutiju salveta na balkonu, u ormaru, cuvam ih u autenticnoj kutiji od muske kosulje i flomastreom pise - SALVETE!

Moja je rodica prije par godina, inace zena od 40 godina, kupovala negdje na Ali-pasinom pojedinacne te lijepe debele, kao ove sto mi uzimamo djeci za rodjendane i nakupila ih je par stotina. Prekrasne su!!!!!

Je li ti mamma alma uzimas  na komad ili paketice? Paketici se ne isplate, bolje ovako na kom. ako gdje ima!!!!

Bravo za salvete i sretna odrastanja kao sto su bila nekad!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sakupljanje salveta
16.7.2009 23:42:41   
noaa
jest malo OT al jooooj jj tea lana dje me nadje sa Evropom koliko sam ih pojela...zalost bile najjeftinije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sakupljanje salveta
17.7.2009 0:09:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noaa

jest malo OT al jooooj jj tea lana dje me nadje sa Evropom koliko sam ih pojela...zalost bile najjeftinije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,bile plave mlijecne i zelene sa ljesnjakomuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sakupljanje salveta
17.7.2009 9:53:18   
M kao Mama
Ma, kupujem pakovanja, ja isto to volim da mi je lijepo, a gdje je ta radnja u nedžarićima, baš bi otišla, 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *