|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Satovi
25.7.2008 15:27:57   
M kao Mama
Zvončica moja draga me ponukala na ovu temu,

da li nosite sat i da li možete bez sat, da li "ganjate" marke i slično,

ja sam se tako navikla, nosim ga stalno i nikada ga ne skidam, sem kada dođe vrijeme da se promijeni baterija ili sat,

ovaj primjerak koji trenutno nosim je espritov, i rekla bih trudnički hir, dobila sam ga og MM za rođendan i budući da sam bila trudna morali smo cijeli grad običi dok smo našli ovaj koji ja imam. Problem je bio što je bilo ovakvih koliko hočeš, samo je bila razlika u podlozi, a ja navalila na crnu podlogu ....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Satovi
25.7.2008 15:35:10   
Kesten
Jao sto nam je netko danas aktivan,,,user posted image user posted image user posted image user posted image ,,super sto više tema ima to je bolje,,,
 
,,e da se vratim temi,,sat obožavam ali sam takav baksuz te sam od puberteta dosad najmanje 10 do 20 satova pogubila, pokvarila,,,bilo je razni marki,,od shwocha,,do Esprita,,,prošle godine sam dobila prekrasan sat od svojih cura ,,,jako skup jer sam ga ja htijela sebi kupiti ali mi bilo malo previše za moj buđet,,pa su me moje cure iznenadile darom ispod jelke,,,predivan..ali kao sto rekoh na početku,,ja baksuz,,nosim miju u bolnicu i zapnem narukvicom za vrata i spadne mi ,sva sreča nije se razbio ali se narukvica prekinula,,i sad je na popravku,,,user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Satovi
25.7.2008 15:36:02   
zvončica
Uh, uh, ja ne mogu bez sata, sad sam se tek odvikla da ne spavam sa njim. Imam dva što mijenjam, jedan je metalna narukvica ( nešto kao alke spojene) ,a drugi je bijeli ( bijela kožna narukvica i bijela podloga) e taj je sad od 8. marta i ja sam MM napatila da ga nađem, svi su bili sa cirkonima, a ja hoću bezuser posted image
Ne mora biti neki bijesan, samo da nije kineskiuser posted image


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Satovi
25.7.2008 15:42:47   
Kesten
IZVORNA PORUKA: zvončica

metalna narukvica ( nešto kao alke spojene)

..e takav je moj sat


Ne mora biti neki bijesan, samo da nije kineskiuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Satovi
25.7.2008 15:44:30   
M kao Mama
Joj, Danijela, znam taj osječaj, ja sam ovaj svoj na tri mjesta zaparala po staklu i svaki put kada ga lupim, kažem biću pažljivija, ali nikako bogme da dođem pameti, ali volim satove i jednostavno navikla sam na njih. Volim imati kvalitetan sat, prije ovog imala sam svočove, i bogme nosila sam ga nekoliko godina ako se možeš sjetiti to je bila varijanta onog skini (tanko staklo), skoro ko papir, pa nosila sam ga sigurno dobrih sedam ili osma godina, dok nije ciknulo staklo,

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Satovi
25.7.2008 15:47:59   
M kao Mama


evo moje čuke, još mi samo fali bunda od nerca, ha, ha

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Satovi
25.7.2008 15:48:43   
M kao Mama
joj, šta bi nigdje fotke sata, ubiću se

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Satovi
25.7.2008 16:10:02   
Kesten
Moja sestra obožava satove,,i kad je rodila prvo dijete od muža je dobila poklon,,,sat sa 4 dijamanta od Tifanny,,,cijenu ni nepitajte,,,( napomena; za pšrvu bebu se borila punih osam godina,,,i uspijela hb...user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Satovi
25.7.2008 16:12:26   
M kao Mama
Joj taj Tifani, ludnica žešća, od moje prijateljice setra radi u Americi u Tifaniju, uh kada nam je pokazivala neke primjerke, pamet da tis tane, ali do tifanija, dobar je i ovaj moj esprit, mada sam nedavno kupila baš ovoj mojoj prijateljici u elitu sat, prelijep je, pa sam mislila da bih možda sebe mogla obradovati uskoro tim jednim elitovim

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Satovi
25.7.2008 16:14:16   
Kesten
Draga moja jedan sam kredit digla,,ne mislim drugi,,,,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Satovi
25.7.2008 16:15:54   
M kao Mama
ha, ha, dani, baš me nasmija, ma dok se nisam udala moždfa sam i mogla sanjati o tifaniju, a ali sada to je samo san, uvijek ima nešto preče od prečeg, a za Lajlu je uvijek sve najpreče

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Satovi
25.7.2008 16:18:23   
Kesten
,,ma za koga čemo ako ne za njih,,,user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Satovi
25.7.2008 16:25:37   
lamka
ko o cemu zenama o nakitu
sat trenutno ne nosim ali ih imama kod kuce nekoliko a razlog zasto ih ne nosim je taj sto sam na poslu jednu narukvicu koju sam dobila od svekra prekinula radeci tako da kad negdje idem volim staviti sat a odavno sebi trazim jedan espritov ali ne mogu nikako da ga nadem
p.s. alma tema ti je mrak


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Satovi
25.7.2008 18:20:05   
Happy
ja isto volim satove, imam jedan posebno drag koji sam dobila za prvu godišnjicu veze ESprit (opn izgleda sav kao narukvica i ne bi se ni reklo da je sat) i na njemu ugravirano
07.10.'03.
VOLIM TE
 A sad za rođenda sam "izmuzla" i novi Fossil, on elegantniji sa nekim kockicam - cirkoni...

Ljeti mi se osipaju ruke, tako da ga rjeđe nosim

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Satovi
26.7.2008 0:34:46   
suncan_dan
JA volim satove isto kao i suncanice, al obadvoje nenosam cesto, vise kao nakid nego korist. Imam dosta satova, neznam ni ja zasto user posted image najvjerovatnije sto im nemogu oddolit... Ako kupujem, onda kupim da je MArka, jer nisam bas nekako pazljiva, tako da mora bit dobar kvalitet.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Satovi
26.7.2008 0:38:31   
Amela V.
I ja volim satove i stalno ih nosim. Jedno vrijeme sam se furala na swatch satove i MM nije imao problema za poklon user posted image
Kad sam u kuci obacezno skidam sat, ne znam zasto, ali jednostavno cim udjem u kucu, prvo skidam cipela pa onda sat.user posted image

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Satovi
26.7.2008 14:24:33   
stella
ja se prije nisam odvajala od sata,a onda sam zbog hane skinula skroz,sada stavim samo ponekad.imam dva espritova i jedan svoc.imam jedan boje zlata a nije markiran.svi su od mm.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Satovi
30.7.2008 6:09:10   
ebru
Nikad nisam bila ljubitelj satova tako da ih nisam ni nosila ono da kazem eh moram imat sat,tako da nisam ni tezila nekim markama satova!
Ali ewo skoro sam dobila kao poklon sat sto sam narucivala neku kozmetiku i vjerujte ne skidam ga(neznam sto)
user posted image Ovaj!

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Satovi
30.7.2008 9:22:59   
Anoniman
Ja sam nekad prije vise voljela satove. Ali eto kako starimuser posted image user posted image user posted image  i navike se mjenjaju. Sada ponekad stavim swatch ili esprit,sve pokloni a imam i neki kao pozlaceni ali ga bas i ne volim. Sto je jednostavnije to bolje.user posted image user posted image

(odgovor članu ebru)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Satovi
30.7.2008 15:49:32   
Amelaa RR
Eh drage moje vi mene nadete .....heheh ja satove ma volim...al ja volim muske hehe salim se al stvarno kod mene je MM lud za satovima...pa tako da on meni kaze kad mi hoces kupiti samo sat kakav...a i ja sam takva...Ja imam esprit  ovakav kao na slici..i ovaj chanel al njega slabo nosim njega sam dobila ima godina....A ovaj gucci mi je san...al je brate preskup oko 2500 KM....eto drage moje a kad  bi  vam stala nabrajati satove od muza potrajalo bi...trenutno  se natovario na "FESTINU" model Tour de France, ima jos  Cerutti,Fossil,Esprit,Disel ,Breitling ima i jedan model audi koji oni izdaju svaki put kada izadju novi model....kazem vam da je muz gori od mene heheh
user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio amelaa RR -- 30.7.2008 16:26:08 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Satovi
30.7.2008 22:26:16   
almai
kod mene je ESPRIT-ov i to vec duze vrijeme.Stvarno bih mu trebala dati oskara sta je sve pretrpio.Nikad ga neskidam osim kad mi je user posted image nervozna onda mu ga dam da se igra sa satom i tada ispada,lupa se sa njim a on jos uvijek ko singerica radiuser posted image user posted image user posted image
p.s. Ah, sto mi nesto srce poigra za ovim gucci-ovim satom sto je Amela pokazala bas sam se za njega zalijepila ko magnet.Samo neznam koliko kostauser posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Satovi
31.7.2008 10:14:42   
Amelaa RR
2500 KM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Satovi
1.8.2008 1:03:36   
suncan_dan
Samo neznam koliko kostauser posted image

[/quote]


moze se preko interneta narucit za 644€ ili 549 US$


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Satovi
1.8.2008 4:25:04   
iva1974
ja nikada nenosim sat .Imam jedan mali s rimskim slovima star kao i ja sa zlatnim obručem .Dobila ga od prabake.Mali minijaturni .Zao mi ga je i nositi.
A neko je spomenuo sunčane cvike.One su neizostavne i to u zadnje 4 godina isključivo Vouge

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Satovi
10.3.2009 15:15:02   
SelmydZany
Ah,gdje se nadjeuser posted image user posted image
Uzivam u satovima...ne trazim neku marku....volim da ima neki cirkona...da su veci i manji...ma,sve satove volim...imam ih dosta....sad trenutno nosim iz avona sat,dobila sam ga za rodjendan od svog dragoguser posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *