|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 12:38:56   
Amelaa RR
Eh evo teme...Vesela udri po prasini...deder nam kakvih dobrih savjeta...
Mislim da ce nam svima dobro doci..neki prijedlozi, savjeti kako poboljsati sexualni zivot...



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 12:45:21   
Anoniman
Upravu si Amela. Pogotovo nama koji dugo cekamo, imamo zabranu, ili muz na putu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 13:02:10   
Amelaa RR
user posted image user posted image Bas tako malena....a onda kada MM dodje s puta...ili umoran s posla...krenemo s akcijom...a oni ce da ostanu bez teksta...prezadovoljeni naravno



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 13:09:18   
Medić*
evo samo da podrzim i podignem temu user posted image , svaki savjet dobrodosao user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 13:13:20   
nikita
E i mene zanima nesto novo... Npr. mm voli lak na noktima, bez toga nema sexauser posted image naravno voli i sexy ves kao i svaki , voli da imam stikle na nogama ako mjesto radnje nije krevet...Preporucujem da ih napadnete kad se najmanje nadaju ili u po neke frke, uh taj brzi sex je odlican ! Tko ne upraznjava oralni sex i predigru valjalo bi da pocme user posted image Nisam zestoka ko vesela (pusa veselauser posted image )ali mogu reci da su sitnice u sexu (kao i u svemu drugom) veoma bitne....

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 13:15:33   
Mirkica
dobra tema ma odlicna, ja i mm se trudimo uvijek neke novine da ubacimo ali bas o detaljima koji nama cine nas sex odlicnim ne bih mogla pisati mozda kao anonimna hahahhah  nama je bitno da potraznja raste s obje strane :)))))) naravno desi se da ponekad i mi zakocimo ali na koji dan i onda ponovo , mi smo uvijek za spremni mm kaze zeno ja te ne smjem ni poljubiti ti se odmah skidas hahahhahaha iskreno trudim se da budem za njega  u krevetu bez imalo stida i srama i sve predrasude odbacim ma moze se sve i svakako i ne volim pricu kad cujem kako zene se dogovaraju s muzevima koju pozu ce sada hahahah aman ma i ja bi odustala ma neka ide sve samo od sebe :))) mozda je nasa tajna sto jednostavno imamo sex kada pozelimo i uviejk smo za a zasto jer kad smo u krevetu ili u akciji nije bitno gdje ne mislimo ni nasta osima na nas i nas uzitak ja kako njega da zadovoljim a on mene , jeste da ste za veselu otvorile temu ali i ja dadoh moje savjete :)))) jer iskreno sto se tice sexualnog zivota smtarm se sretnicom :)))).

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 13:19:47   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Mirkica

dobra tema ma odlicna, ja i mm se trudimo uvijek neke novine da ubacimo ali bas o detaljima koji nama cine nas sex odlicnim ne bih mogla pisati mozda kao anonimna hahahhah  nama je bitno da potraznja raste s obje strane :)))))) naravno desi se da ponekad i mi zakocimo ali na koji dan i onda ponovo , mi smo uvijek za spremni mm kaze zeno ja te ne smjem ni poljubiti ti se odmah skidas hahahhahaha iskreno trudim se da budem za njega  u krevetu bez imalo stida i srama i sve predrasude odbacim ma moze se sve i svakako i ne volim pricu kad cujem kako zene se dogovaraju s muzevima koju pozu ce sada hahahah aman ma i ja bi odustala ma neka ide sve samo od sebe :))) mozda je nasa tajna sto jednostavno imamo sex kada pozelimo i uviejk smo za a zasto jer kad smo u krevetu ili u akciji nije bitno gdje ne mislimo ni nasta osima na nas i nas uzitak ja kako njega da zadovoljim a on mene , jeste da ste za veselu otvorile temu ali i ja dadoh moje savjete :)))) jer iskreno sto se tice sexualnog zivota smtarm se sretnicom :)))).


bravo mila user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 14:12:54   
Dida79
Hahahaha a zasto nema opcija anoniman imalo bi se stosta napisatiuser posted image user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 14:14:38   
koka i po
Čega se stidiš Didouser posted image user posted image user posted image ?

Udijeli ovoj sirotinji koji savjetuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 14:18:26   
Dida79
Nemam sad vremena pisati moram sloziti koznjak, bic i lisice ostalo razbacano od sinocuser posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 15:03:33   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image Bravo curee...Nikita..evo vidis ja i obuca u sexu ...nidje veze..a mogla bi to probat..zapravo probat cu..ali nekako kontam dje cu nabaciti stikle u po noci user posted image ..a sta fali jel tako...sve za bolji sex...
Dido ajde nemoj nas zezat...nego daj koju progovori..A dje je veselaaa....

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 8.7.2010 15:06:02 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 17:58:19   
Taha0608
EVO VIC NA TAJ RAČUNuser posted image user posted image
Nadošlo Fati da malo monotoniju ubiju u sexu i kaže Muji:"hajd Mujo bolan da šta novo radimo ovako nemože više..dosadno", a Mujo će:"E vala upravu si Fato,šta ćemo,kako ćemo"..
Fata:"Hajd se ti popni na ormar, ja ću se odstraga raširiti a ti uleti "..i naulji se Fata zejtinom,Mujo skoči HOP!!!
Fata:"uuuu što je dooobbrroooo"
Mujo:"ama čekaj bona da nogu izvadim,šta dobro??"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žene imaju problem za svako rješenje!!!!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 18:07:06   
Taha0608
a sad fakat moja iskustva otprilike,a stid me nešto...plahta,baby ulje u velikim količinama-masaža od glave do pete tj.predigra..a možete zamisliti kako završi sve klizećiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
samo nemojte završiti ko Fatauser posted image a moj nevoli štikle,već string-gaće i brate 10poza haman za 30minuta,polomim se hahhauser posted image al sam zato fit!!!

_____________________________

Žene imaju problem za svako rješenje!!!!

(odgovor članu Taha0608)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 18:31:09   
veeseelaa
super tema, hvala Amela, nadam se da će sve forumašice biti aktivne na istoj! Takodje se nadam da neće doći do osude i tome slično jer ne bi bio fol

Ja bi danima mogla pisati o sexu hahahahah moj sex s mužem počinje od jutarnjih sati u smislu pripreme, lagan vruć sms, tel poziv u kojem ga pitam ajde vidi šta radi ....  , jel me pozelio, kako bi se rado sada s tobom sexala, kako ćeš me tucati večeras? ajde smisli pa mi javi itd hahahahahha
Neki dani su takvi a neke dane, jednostavno ništa ne govorim, dooobro se napucam, sexy nagliže, jaka šminka, duge naušnice obavezne, sva mirisna i svježa u štiklama od 10 cm... takva ga dočekam na vratima, poluotkrivena, da vire sike i .... i kažem: da li bi princ seksao ovu ženu, vjerujte u hodniku znamo sve završiti
Zakuca me za zid i idemo....
Joj meni se d...ao  hahahhahahahahahaha

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mene sramota, ima tog još al ostavim za kasnije, pozdrav svim sexačicamauser posted image

Takodje se nadam da ćete pisati svoja iskustva jer bi se ojećala blesavo da samo ja pišem o tome!
Mirkice i Dida nema razloga da vam je neugodno, pa mi sve upražnjavamo sex, ja sam sretna kad čujem da neko ima dobar sexualni život i da je istim zadovoljan, majke mi i ne volim da se družim sa ženama koje se redovno ne sexaju
Nikita aferim ženo
Taha čuvaj se padova user posted image

100% sam uvjerena da je sex najbitniji u braku! onda ide ono bla bla tolerancija, razumijevanje itd



< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.7.2010 18:32:42 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Taha0608)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 18:36:21   
Lejla Ka
Predlažem i samostojeće crne čarape uz štikle. Ko voli.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Taha0608)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 18:41:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Predlažem i samostojeće crne čarape uz štikle. Ko voli.


e baš si se raspričala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 18:43:25   
Lejla Ka
Žalim, that's all folks. Otiće mi reputacija user posted image



_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 18:44:13   
veeseelaa
takodje mislim da bi bilo ok da ima opcija anoniman, možda bi neko htio podijeliti nešto degutantno sa nama a ovako direkt je možda nekom neugodno
Takodje možda bi neko iznio neki problem, traživši savjet i sl
Uvedite opciju anonimanuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 18:45:42   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Žalim, that's all folks. Otiće mi reputacija user posted image






pa ja znam da se ti sexaš
oooo znamo svi user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 18:52:28   
Lejla Ka
Ma nisam mislila da mi je reputacija da sam aseksualna, već se nadam da me vide kao (makar malo) ozbiljnu mamu (koja ne priča o seksu po forumima ;)

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 19:01:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ma nisam mislila da mi je reputacija da sam aseksualna, već se nadam da me vide kao (makar malo) ozbiljnu mamu (koja ne priča o seksu po forumima ;)


ja te uopće ne bi smatrala manje ozbiljnom i da si napisala nešto na ovoj temi
Ne kontam mentalni sklop koji bi drugačije mislio
Mislim da sam se javljala na skoro svakoj temi, niti na jednoj mi nije bio za cilj usaditi drugima da sam dobra kuharica, majka i sl
Ljudi koji me znaju, znaju ko sam!
Npr kladila bi se da sam bolja kuharica od mnoštva ženica koje po cijele dane "rade na tome" da nekom na forumu dokažu da znaju kuhati user posted image user posted image user posted image user posted image
Banalan primjer al istinit hahahahah
E sad ako sam neozbiljna jer sam otvorena i direktna nek mi sude user posted image user posted image user posted image user posted image
I da nikad se ne treba zamarati time šta će ko misliti o nama, jer to je gubljenje vremena, ako mi neko ne vjeruje da sam ovo ili ono ja ga zbog znatiželje prošetam kroz moj život, gratis
E da vidiš samo moja ti kako mi je bašta lijepa user posted image user posted image user posted image user posted image jer i u tome je bilo nadmetanja na RR user posted image user posted image user posted image user posted image
Nego predlažem manje  ostalih aktivnosti a više sexa



< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.7.2010 19:09:29 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 19:59:26   
Taha0608

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ma nisam mislila da mi je reputacija da sam aseksualna, već se nadam da me vide kao (makar malo) ozbiljnu mamu (koja ne priča o seksu po forumima ;)


ja te uopće ne bi smatrala manje ozbiljnom i da si napisala nešto na ovoj temi
Ne kontam mentalni sklop koji bi drugačije mislio
Mislim da sam se javljala na skoro svakoj temi, niti na jednoj mi nije bio za cilj usaditi drugima da sam dobra kuharica, majka i sl
Ljudi koji me znaju, znaju ko sam!
Npr kladila bi se da sam bolja kuharica od mnoštva ženica koje po cijele dane "rade na tome" da nekom na forumu dokažu da znaju kuhati user posted image user posted image user posted image user posted image
Banalan primjer al istinit hahahahah
E sad ako sam neozbiljna jer sam otvorena i direktna nek mi sude user posted image user posted image user posted image user posted image
I da nikad se ne treba zamarati time šta će ko misliti o nama, jer to je gubljenje vremena, ako mi neko ne vjeruje da sam ovo ili ono ja ga zbog znatiželje prošetam kroz moj život, gratis
E da vidiš samo moja ti kako mi je bašta lijepa user posted image user posted image user posted image user posted image jer i u tome je bilo nadmetanja na RR user posted image user posted image user posted image user posted image
Nego predlažem manje  ostalih aktivnosti a više sexa



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Žene imaju problem za svako rješenje!!!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 20:19:02   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ma nisam mislila da mi je reputacija da sam aseksualna, već se nadam da me vide kao (makar malo) ozbiljnu mamu (koja ne priča o seksu po forumima ;)


ja te uopće ne bi smatrala manje ozbiljnom i da si napisala nešto na ovoj temi
Ne kontam mentalni sklop koji bi drugačije mislio
Mislim da sam se javljala na skoro svakoj temi, niti na jednoj mi nije bio za cilj usaditi drugima da sam dobra kuharica, majka i sl
Ljudi koji me znaju, znaju ko sam!
Npr kladila bi se da sam bolja kuharica od mnoštva ženica koje po cijele dane "rade na tome" da nekom na forumu dokažu da znaju kuhati user posted image user posted image user posted image user posted image
Banalan primjer al istinit hahahahah
E sad ako sam neozbiljna jer sam otvorena i direktna nek mi sude user posted image user posted image user posted image user posted image
I da nikad se ne treba zamarati time šta će ko misliti o nama, jer to je gubljenje vremena, ako mi neko ne vjeruje da sam ovo ili ono ja ga zbog znatiželje prošetam kroz moj život, gratis
E da vidiš samo moja ti kako mi je bašta lijepa user posted image user posted image user posted image user posted image jer i u tome je bilo nadmetanja na RR user posted image user posted image user posted image user posted image
Nego predlažem manje  ostalih aktivnosti a više sexa



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 20:57:44   
M kao Mama
Tema, ko tema, ne znam šta da kažem, zaista, pa svi upražnjavamo sex, ali mislim da bi se ipak trebalo povesti račpuna o pojedinim izrazima,jer ne ne nreta bazobaviti da je ovo forum o bebama, mama, roditeljstvu, trudnoći, zatrudnjenju, a ne isključivo neki forum koji se bavi sex-sualnim tematikama.

Što se tiče ove teme ostat ću suzdržanja, jer ja informacije o svom privatnom životu, a posebno iz bračne posteje ne dijelim sa javnosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
8.7.2010 22:09:30   
sara.at
kad se sjetim sex prije godinu dana i sex sad user posted image user posted image  
prije godinu dana je izgledao ovako, skupa radili biro do biroa 5h svi razgulise sa posla ja i mm sami user posted image  bilo nas na svakom stolu,stolici, kaucu i svom pokretno nepokretnom namjestaju user posted image , zatim ja sam imala svoj stan i ponekad odem u stan na rucak jer je bio blizu firme a onda i mm zovnem sa sms da mi je strasno vruce user posted image  to smo zvali podnevni rucak,kad se direktor vrati u biro zguzvan user posted image  zna se da je bio na rucku user posted image  il podjemo iz grada navece kuci a onako lijepa sumica user posted image  jednom smo upalili alarm od auta i uleknuli haubu a drugi put zavrsili u stanici policije user posted image  sreca radi nam kolega nismo morali nociti,nesreca nasa firma cisti sve policijske stanice user posted image  
mm je extra kupio cupavi tepih ispred kamina da njegova draga ne sazulja ledja user posted image  a ja sam extra topli stiropol i izolaciju narucila za podrum da se postavi ispod laminata da mi dragi ne nazebe dok gledamo filmoveuser posted image   il jednostavno uz dobru casicu vina u spavacoj sobi  u 10h navecer docekamo 15h poslijepodneuser posted image
e sad u ovom svemu nemora da budu stiklice il sexi ves jednostavno jedan pogled,osmijeh i jednom podignutom obrvom pokazem sta ocu mada ponekad su svijece u spavacoj, sexi ves i malo grebuckanja po ledjima ima da gori tlo pod nogama user posted image  
e sad to je bilo prije a sad je "zabrana" jedva cekam da rodim jer kile mi rastu bez mog redovnog fitnesa user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *