|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Seks na drugi način: zbližavanje
23.12.2008 13:34:48   
Amelaa RR
Seks na drugi način: zbližavanje
user posted image

Vođenje ljubavi na drugačiji način stvara dublju vezu između muškarca i žene. Seks nije uvijek produhovljenje, ali uvijek će vas nanovo zbližiti. Različite vrste seksa zbližavaju parove i emocionalno i intelektualno, a ukupno ih ima osam, kaže američka psihologinja Laura Meers. Bez obzira što ćete se osjećati čudno jer ste vodili ljubav na drugačiji način i, primjerice, na vrlo prometnome mjestu, što nećete uvijek doživjeti vrhunac ili što ste ispuštali čudne zvukove - sve to produbit će vašu vezu. Seks je pun mirisa, pogleda i zvukova, što je posve prirodno, kažu znanstvenici. Nespretan seks može razbiti viziju njegove savršenosti, no treba imati na umu da se i tada volite i mazite, samo na drugačiji način. Meers ističe da što više načina u seksu iskušate, to ćete više učiti jedno o drugom i zbližiti se.

NESPUTANE STRASTI
Ljudsko tijelo ponekad proizvodi čudne zvukove i još čudnije grimase. Događa se. Jer ste ljudi. Slatko se nasmijte, sebi ili partneru, jer takvi trenuci čine istinsku intimnost.

LIJEČI POTIŠTENOST
Savršen lijek za tugu, usamljenost, depresiju ili povrijeđenost je seks s partnerom. On smiruje, usrećuje, tješi i zbližava. Takav seks je puno emocionalniji i time učinkovitiji. UMOR NIJE PREPREKA
Spolni čin često ne vodi nigdje. Najčešće zbog pospanosti. No to nije nužno loše. Partneru je dovoljno da zna da ga želite i zato će imati razumijevanja. Zagrlite se i spavajte.

"NE MOGU HODATI"
Divlji, znojni seks od kojeg poslije drhtite čest je na početku veze, no dobro je podsjetiti se. Barem ponekad. Doživjet ćete "deja vu” zvukova i emocija, a važan je za povezanost.

POMICANJE GRANICA
Već neko vrijeme prakticirate isti položaj. Na istome mjestu. Uvedete li nešto novo u predigru ili sam čin poput taktike, prostora ili igračke, doživjet ćete pravo osvježenje.

SAM JE SEBI SVRHA
Seks ne može uvijek biti produhovljenje. Ponekad ćete to obaviti na "brzaka” i pitati se je li to doista bio seks. Jest. I bio je dobar. Odnosno, na vaš odnos će se odraziti kao dobar.

AVANTURA NA ODMORU
Novo, nepoznato mjesto. Mašta buja. Mogli bi tu, tu i tu. Ovako, onako... Seks na odmoru omogućuje sve što nemate doma. Zato otputujte na vikend, makar u obližnji grad.

STRASNO POMIRENJE
Nije dobro ići na spavanje dok ste još ljuti. No ponekad je jedini način za ispravljanje sitnih svađa - seks. On, kažu stručnjaci, može ispuniti prazninu koja je nastala svađom.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
23.12.2008 13:35:45   
Amelaa RR
STRASNO POMIRENJE
Nije dobro ići na spavanje dok ste još ljuti. No ponekad je jedini način za ispravljanje sitnih svađa - seks. On, kažu stručnjaci, može ispuniti prazninu koja je nastala svađom.



Desilo se u nedelju naveceruser posted image user posted image user posted image bilo je superrr


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
23.12.2008 13:42:25   
sarayka
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

STRASNO POMIRENJE
Nije dobro ići na spavanje dok ste još ljuti. No ponekad je jedini način za ispravljanje sitnih svađa - seks. On, kažu stručnjaci, može ispuniti prazninu koja je nastala svađom.



Desilo se u nedelju naveceruser posted image user posted image user posted image bilo je superrr




Nikad mi se to ne desi , oboje smo preljuti i pod uticajem svadje pa bi vodili ljubav.... Ali pomirimo se naravno!!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
23.12.2008 14:03:44   
batterfly
Potpisujem te Sarayka od-do,ali NAZALOST!!!!!user posted image
I ja bih tako voljela kad se psovadjamo nekad to rijesiti SEXOM I samo SEXOM...
Ali sto kazes,budemo preljuti da bi bilo koje od nas pokusalo!!!
Ali imam namjeru probati,....samo se jos moram posvadjatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
23.12.2008 14:05:56   
batterfly
OVO sam se malo zeznula,sorry,nije namjerno!!!Ne znam ni sta bi..user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
23.12.2008 14:06:04   
Amelaa RR
Hehehhe..ma eto i ja sam prvi put u nedelju..posvadjali se...i eto svako na svoju stranu se okrene...a onda je on nesto ...a inace ja ne regaujem..i eto odreagovala sam i ...Bogami bi extra hehehe..Aida probaj vidjet ces...e nemoj sada MM reci hajmo se posvadjati heheh..hehheheh

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
23.12.2008 14:17:06   
batterfly
A inace ja ne reagujem....user posted image

Ni ja!!!! Ali ne znam sta bi se desilo i kad bi....Ali eto vidis ipak je tvoj prvi nesto poceo,ja ne znam da bi moj probaouser posted image user posted image user posted image ,vjerovatno ga "strah"user posted image user posted image i pogledati me,a kamoli da me dirneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

Ma valjda nece biti tako,ali..mozda nagovjestim....salim se...samo cu mu dati da procita ovo,pa nek vidi da moze i tada biti EXTRA!!!!user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
23.12.2008 15:39:03   
mamyca
STRASNO POMIRENJE
Nije dobro ići na spavanje dok ste još ljuti. No ponekad je jedini način za ispravljanje sitnih svađa - seks. On, kažu stručnjaci, može ispuniti prazninu koja je nastala svađom.

-Nedavno se desilouser posted image user posted image ,zaboravili smo zbog ceka smo se uopce prepirali.user posted image user posted image

"NE MOGU HODATI"
Divlji, znojni seks od kojeg poslije drhtite čest je na početku veze, no dobro je podsjetiti se. Barem ponekad. Doživjet ćete "deja vu” zvukova i emocija, a važan je za povezanost.

-user posted image user posted image Mislim da ne moram nista vise reciuser posted image user posted image .


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 13:23:28   
Anoniman
desilo se par puta kad se posvađamo da se onda issexamo,ali mene krmaluk drži i utoku sexa,neznam što,

(odgovor članu mamyca)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 15:14:18   
Misica84

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

"NE MOGU HODATI"
Divlji, znojni seks od kojeg poslije drhtite čest je na početku veze, no dobro je podsjetiti se. Barem ponekad. Doživjet ćete "deja vu” zvukova i emocija, a važan je za povezanost.
--> jutros user posted image

POMICANJE GRANICA
Već neko vrijeme prakticirate isti položaj. Na istome mjestu. Uvedete li nešto novo u predigru ili sam čin poput taktike, prostora ili igračke, doživjet ćete pravo osvježenje.
--> skoro, obukla se kao francuska zimerica...

SAM JE SEBI SVRHA
Seks ne može uvijek biti produhovljenje. Ponekad ćete to obaviti na "brzaka” i pitati se je li to doista bio seks. Jest. I bio je dobar. Odnosno, na vaš odnos će se odraziti kao dobar.
--> mali quickie mnogo cini, posbne kad smo u sresu

AVANTURA NA ODMORU
Novo, nepoznato mjesto. Mašta buja. Mogli bi tu, tu i tu. Ovako, onako... Seks na odmoru omogućuje sve što nemate doma. Zato otputujte na vikend, makar u obližnji grad.
--> u Egiptuuser posted image bili smo u maju...user posted image user posted image

STRASNO POMIRENJE
Nije dobro ići na spavanje dok ste još ljuti. No ponekad je jedini način za ispravljanje sitnih svađa - seks. On, kažu stručnjaci, može ispuniti prazninu koja je nastala svađom.

--> bude i ovoga, ali rjetko, jer nesvadja mo se toliko, da bi bio sex potreban

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 15:29:32   
mamanaa
nekoilko puta dosad moj muz je prvi pocinjao taj seks pomirenja, ja sam malo tvrdoglavija od njega, nazalostuser posted image
i jucer smo se nesto zakacili i to bas prije spavanja
legli i cekam ja da on mene krene milovati kad nista...
i tako ja cekaj, pa cekaj....
vidim odnio vrag salu, pa lijepo na njegovu stranu kreveta i na njega
i tek sad shvatam sto je svaki put on iniciro seks pomirenja, jer je osjecaj kad si ti inicijator jos bolji, osjecas se bitnije i drzis sve pod kontrolom, jer onaj drugi postidjeno suti i slusa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 15:41:41   
ivana st
Toliko smo godina zajedno da smo prošli sve ovo što je Amela navela, ali sex poslje svađe je najmanje prisutan  na našem repertoaru jer ja kad sam ljuta e onda me to pošteno drži user posted image  i mm se rijetko usudi izgladiti nesuglasice sexom. Iako se tako najbrže smirim user posted image

(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 15:42:20   
veeseelaa
ja kad se zakačim s mm samo spomenem " ma drugog ću ja naći", on poludi, odma bi da se sexa a ja ko bajagi neću dok ne počne da cvili i moliuser posted image
rekoh izvini se lijepo i zamoli me da ti oprostim a ono neka sitnica u pitanju, ma cirkususer posted image  i tako dok ne poplaviuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 15:48:27   
ivana st
Vesela evo se naglas smijem kad sam ovo pročitala a muž(poima nema šta radim na komp.) gleda me ko da sam poludila user posted image .
Svaka čast ženo ,ma treba znat sa njimauser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 15:50:41   
veeseelaa
ma sa njima se treba poigravati bolje nego oni s nama......
kad bi im pokazale da nam je stalo oni odmah dignu nos, samo žestokouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 15:54:55   
ivana st
Treba njih uvijek držat na laganoj vatrici, a ne da misle da im je sve uvijek dostupno user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 15:58:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ivana st

Treba njih uvijek držat na laganoj vatrici, a ne da misle da im je sve uvijek dostupno user posted image


naravno, i bitno je često se sexati, ne odbijati ga, nego nek lijepo molucka i frkće oko tebe a onda ga .... i to dobro... ne nešto mlitavouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 16:04:17   
Misica84
Jeste vesela, i to dobro da se koprca......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 16:05:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Misica84

Jeste vesela, i to dobro da se koprca......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  bez koprcanja ništa, to se podrazumijevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 16:06:02   
Anoniman
LIJEČI POTIŠTENOST
Savršen lijek za tugu, usamljenost, depresiju ili povrijeđenost je seks s partnerom. On smiruje, usrećuje, tješi i zbližava. Takav seks je puno emocionalniji i time učinkovitiji. UMOR NIJE PREPREKA
Spolni čin često ne vodi nigdje. Najčešće zbog pospanosti. No to nije nužno loše. Partneru je dovoljno da zna da ga želite i zato će imati razumijevanja. Zagrlite se i spavajte.


UMOR NIJE PREPREKA"user posted image user posted image user posted image user posted image
naravno da nije al jest bebauser posted image user posted image user posted image
cekamo,na nasih 5min.vec duze vrijeme a nedanam se nikako heheh


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 16:06:40   
Misica84
Cim se on nekoprca, nevalja sex, to znaj, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 16:15:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Misica84

Cim se on nekoprca, nevalja sex, to znaj, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


i ne treba ga ispuštat dok ne počne da pušta čudne zvukove pa neznaš dal umire il .....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 16:17:45   
Misica84
ehhh, ali ja sam kucka, ja kada vidim ja je gotovo pred kraju, ja iz inata olaksam, a on da poludi i sve tako po pet puta, user posted image user posted image user posted image

Onda mu je bas da urme ili crkneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 16:22:42   
ivana st
I nemojmo zaboravit pomicanje granica, nema onda mjestu zasićenju i dosadi user posted image

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Seks na drugi način: zbližavanje
8.8.2009 16:24:11   
palčica
Jooooj kad se mi svadimo, pa se naveče pohvatamo... uffff... al najjača mi je negova faca ujutro kad se ja probudim i dalje ljuta a on ne zna šta se događa.... i onda sve ispočetkauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *