|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Serije...
5.10.2008 22:43:31   
Anoniman
Da li se sjecate prijeratnih / ex-yu serija i da li ste ih gledali?
Ja i dan danas kad pozelim neke da gledam, moram se dooobro pomuciti da ih nadjem na netu i onda kad ih nadjem bas uzivam i smijem se (nacinu izrazavanja i izgledu pojedinih glumaca).. svi su bili tako mladi i neobicni user posted image user posted image
evo par njih koje imam u sjecanju: Bolji zivot, Djekna, Smogovci... ako se prisjetim naslova jos nekih dopisem.

Sto se tice domacih novije proizvodnje, one koje sam gledala/gledam: Lud, zbunjen, normalan; Vratice se rode

A od stranih sam gledala/gledam: Prison break, House MD, Heroes, Lost, Dexter, Supernatural i naravno neizostavna serija Sex and the City user posted image koja mi je od dosad nabrojenih nekako najdraza, mada ni House MD ne zaostaje za njom user posted image

Sve navedene koje sam gledala vrlo rado preporucujem i vama da ih pogledate (ako niste vec).

Da cujem sad vas (takodjer i prijedloge molim)user posted image

LP


  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Serije...
5.10.2008 22:48:24   
mamsi
Moje najdraže serije su House MD,Uvod u anatomiju,Dva metra pod zemljom,Kućanice,a od starih naravno Bolji život,ja Sex and city isto,volim i one CSI Miami,Las Vegas,Lude sedamdesete,i ona Nip/tuck je pravo dobra,a nekad sam volila i onu OZ,ma ima ih sigurno još,samo se ne mogu sjetiti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Serije...
5.10.2008 22:50:39   
jasmina_mm
ja imam djeknu na cd-ovima tako da kad god pozelim gledam iako sam prije rata bila jako mala i ne sjecam se ni jedne.
House MD mi je zakon (ako mislimo na istu seriju dr. House), takodje gledam CSI sve moguce gradove, zatim Zakon i red: odjel za zrtve, gledala sam jos neke pretezno krimi serija, a najradije se sjecam Tropical Heat i Nesh Bridges eto ima jos samo da se sjetim...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Serije...
5.10.2008 22:54:30   
jasmina_mm
Uvod u anatomiju


user posted image user posted image user posted image user posted image
kako li sam ovu zaboravilauser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Serije...
5.10.2008 22:59:27   
Anoniman
uh mamsi kako li ja tek OZ seriju zaboravih user posted image
a tako je bila dooobra... dobra ideja da je ponovo skinem i gledam user posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Serije...
5.10.2008 23:01:20   
mamsi
Super je OZ serija bila,a volim i onu Svi vole Raymondauser posted image
Ej Dino a gdje ti skidaš te serije,ja to ne znam,hajd me nauči please

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Serije...
5.10.2008 23:03:22   
mali
gledam CSI sve moguce gradove, zatim Zakon i red: odjel za zrtve, gledala sam jos neke pretezno krimi serija,

isto,a od naših rode,Fazlinovićeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Serije...
5.10.2008 23:10:07   
Romali
Svi vole Raymonda, Kako Jim kaže,  Love and Marriage, dobra mi je i Dadilja, Seks i grad , Lost.Luda sam za CSI i svim serijama o ubistvima user posted image user posted image . Ima ih spuno, ovo su samo neke kojih se sjeetih od prve. Ah, ne smijem zaboraviti Esmeraldu user posted image user posted image



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Serije...
5.10.2008 23:11:10   
jasmina_mm
Svi vole Raymonda, Kako Jim kaže

e i ove sam zaboravila a da i cosby show i legendarni sunset beach user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Serije...
5.10.2008 23:14:03   
Anoniman
dr.house naaaaaaaaaaajbolji!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Serije...
5.10.2008 23:14:10   
Romali
IZVORNA PORUKA: jasmina_mm
e i ove sam zaboravila a da i cosby show i legendarni sunset beach user posted image user posted image user posted image


Ipak je bolja Santa Barbara user posted image user posted image ( samo da sad ne počne debata o ovome user posted image user posted image )


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Serije...
5.10.2008 23:24:13   
lejlašh
I ja volim medicinske serije - Uvod u anatomiju, Dr. House, Hitna pomoć, Chicago hope,
u zadnje vrijeme sam gledala Heroes, Prison break, Smallvile, Charmed, 7th heaven, neizostavni Prijatelji, One tree hill, itd. Ne mogu se baš svih sjetiti, ali u zadnje vrijeme ih gledam više nego filmove.
Sad trenutno gledamo Spilbergovu seriju - Taken

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Serije...
5.10.2008 23:27:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamsi

Super je OZ serija bila,a volim i onu Svi vole Raymondauser posted image
Ej Dino a gdje ti skidaš te serije,ja to ne znam,hajd me nauči please


moja majo.. trazimo po netu linkove rapidshare-a... moze se kad se hoce i ima strpljenja pogotovo za starije serije... ove novije i nije problem.. ukucas ime serije i rapidshare i dobijes par linkova... vecina bi trebala da radi...
e jedini ti je preblem ako nemas account na rapidshareu, onda ide skidanje jako sporo, a ako imas ... bez brige :)
postavim linkove serije OZ kad je nadjem user posted image

(odgovor članu mamsi)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Serije...
5.10.2008 23:53:38   
neki
CSI Miami,svi vole Raymonda i kucanice su mi bile suuuuuuuperuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Serije...
6.10.2008 1:23:36   
camm
ja vas sve mogu skoro potpisati,ko moze zaboraviti Bolji zivot,Djeknu. 
od stranih su mi bili smijesni Ko je ovde šef.

a od spanskih sto pamtim Marisol,Krivnja,Kasandra Kavez,necemo zaboraviti dobro gledanu seriju na FTV stocariuser posted image ,,,Akapulko dusom i tijelom.
zadnju godinu dana Ruzna beti-leti.
zao mi je sto Muškarcine nisam dogledala.
Joj bila je jedna na OBNu serija ne mogu se sjetiti kako se zove
evo hoce nesto da mi bude sto se ne mogu sjetiti.

< Poruku je uredio camm -- 6.10.2008 1:33:27 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Serije...
6.10.2008 6:50:43   
mamyca
Meni je daleko najbolja serija bila X Files.A volim pogledati svaki CSI,gledala sam i OZ,pa Hitna sluzba koju sam jako volila.Onda jos Sex i grad,Ocajne kucanice,Dr.House,Svi vole Raymonda,Lost,ma ima ih dostauser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Serije...
6.10.2008 7:34:05   
ebru
Od starih domacih serija volim da pogledam"Bolji zivot","Srecni ljudi","Stizu dolari",a od novijih mi se svidjaju "Bela ladja","Selo gori a baba se ceslja"...gledala sam i "Lud, zbunjen, normalan"al mi se bas i ne svidja...
A od sapunica sam gledala seriju "Rubi"

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Serije...
6.10.2008 7:47:06   
mamy Sabina
Gledam sve CSI verzije,Kosti,Uvod u anatmiju i dr.Hous.
A od humorističkih vrh su mi Prijatelji i Will& Grace i volim stare
engleske serije Mućke,Monty Payton i sl.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Serije...
6.10.2008 8:01:04   
nesanica
Sjecam se da sam prije rata gledala redovno Bolji zivot, Djeknu....A kasnije su tu bile spanske sapunice. Sjeca li se iko kad je bila ona serija Marisol, pa zenska dolazila u Sar. koja ludara je bilauser posted image user posted image user posted image
Gledala sam i Cosby show i kliniku Schwarzwald....

Sad ni jednu ne pogledam, nemam vremena od RRuser posted image

p.s. moja greska, nije Marisol nego Esmeraldauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio nesanica -- 6.10.2008 8:05:40 >

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Serije...
6.10.2008 8:33:35   
Blue rose RR
U suštini ne volim našu domaću produkciju, jer u većini njih su ugrađene explicitne scene sex-a.
A što se tiče stranih trenutno Prison break, naravno CSI, i prijeratnu Twin Peaks.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Serije...
6.10.2008 10:27:35   
liebevoll
Ja sam se kao mala "rezala" na Dinastiju! To je bila serija boli glava! Naravno, Bolji zivot, skoro sam nabavila sve epizode, pa ih  gledamo, svaku noc po jednu user posted image , Cosby show, ali one starije epizode
Od novijih Sex i gead, Kucanice, Nip/Tuck( zgodan doktor, onaj tamniji...)user posted image , Rajmond, Prijatelji
Spanske sapunice mi nisu strane, a najbolja koju sam do sada gledala je bez konkurencije Rubi user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Serije...
6.10.2008 16:38:20   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Shee

dr.house naaaaaaaaaaajbolji!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


nemam rijeci viseuser posted image
slazem se user posted image user posted image user posted image
i dodala bi naravno jos grace anatomy i moram reci da sam ovisnik od sex and the city i to pravi

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Serije...
6.10.2008 16:45:19   
M kao Mama
CSI MIAMI, najtiviše volim, onda pojedine sapunice, kada se stigne nešto odgledati, ako ne pročitam u novinama ili pitam nanu da mi prepriča i opet sam u toku, od domačih brate Izo Fazlinović neizostavni i neprevaziđeni, te srećni ljudi iz Srbije koje sam gledala sto puta, ali Šćepana Ščekića uvijek mogu gledati kao prvi put,

nadam se da teletabisi i Fifi i cvijetno ne spadaju pod serije

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Serije...
6.10.2008 17:32:15   
almai
e ja se sjecam kad sam mala bila da smo obavezno pratili 'Bolji zivot' ,'memoari porodoce milic' a od stranih 'Beverlli Hils'(ah koje su samo bili face Brendon i Dilan)
te' Dinastija'neznam sjecateli se te serije....jos i ona Svarzvald klinika.
A od spanskih serija samo sam gledala 'esmeraldu' i onu Milagros-Natali Oreiro(bar se ona tako zvala a serija kako je se zvala zaboravila sam)uh,ima ih jos mnogo ali nemogu se sjetiti.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Serije...
6.10.2008 22:54:51   
Crvena
Moje najdraze su Cosby show, Prijatelji,Will & Grace, Dr.House, Uvod u anatomiju, ma  mogla bi ja nabrajati do besvjestiuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *