|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sex nakon embriotransfera
1.12.2011 23:13:36   
sanjalica_m
Nisam uspjela naci temu sa ovakvim informacijama, pa ukoliko sam zapocela duplu temu, premjestite me user posted image
Zanima me kada ste nakon transfera prvi put imale odnose?user posted image
Ja sam imala transfer prije 13 dana (3-dnevni embriji) i beta je pozitivna. Negdje sam citala da se treba suzdrzavati do potvrdjene trudnoce, ali ja se ne usudim jos pokusati....


_____________________________

Mamina princeza 29.10.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sex nakon embriotransfera
2.12.2011 9:13:27   
tanananka
Ja ti ne bih preporucila da pokusas,pogotovo sad na pocetku trudnoce,dok ne vidis kako ce se sve odvijati. Onda mozes pitat i dr kad budes isla na UZ.


(odgovor članu sanjalica_m)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sex nakon embriotransfera
2.12.2011 10:28:48   
bosss
ja se nebi usudila i da mi doktor kaze da mogu , kad sve to prodjes i dodjes do pozitivne bete ja licno nebi rizikovala. al to je moje misljenje svi smo razliciti.

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sex nakon embriotransfera
2.12.2011 11:16:27   
balasgirl
Sanjalice, ja bih se strpila malo. user posted image Super za beticu user posted image biće aBd trostruka, a onda će doći i seksić user posted image . Ja čitavu trudnoću nisam imala seksualne odnose i preživjela sam hehehehe.  

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sex nakon embriotransfera
2.12.2011 14:26:05   
AAvalon
ni ja se ne bih keksala... ja sam zatrudnila sa IUI, pa se nisam od bete keksala, pa evo, zivi i zdrav i mm i ja, nista nam ne fali, nadoknadicemo aBd... mada je dr rekla da mozemo, ali neka hvala, meni se ne rizikuje user posted image

nego, jesi li ti ponovila betu, nadam se da se uredno uduplala... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sex nakon embriotransfera
2.12.2011 17:15:41   
sanjalica_m
Jesam, danas, i iznosi samo 40,64 user posted image
Bas sam se nasekirala...

_____________________________

Mamina princeza 29.10.2012.

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sex nakon embriotransfera
25.1.2016 15:26:41   
malena27 RR
Nakon transfera nipošto...Mi smo do ulaska u 4. mjesec trudnoce imali zabranu ginekologa, a kad smo dobili ok, nije bilo sexa do poslije ceteresnice... Muz se bojao, jednom smo kao pokusali i nista ne bi...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu sanjalica_m)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *