|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Shminkerka ili coolerka :)


Ja sam shminkerka:)
  14% (2)
Ja sam coolerka:)
  21% (3)
Ja sam "na sredini"
  50% (7)
Niti jedno od ponuđenog
  14% (2)


Ukupno glasova: 14


(Posljednji glas : 3.9.2010 22:13:54)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:21:38   
acudesa
Da li ste jedno ili drugo? (preuopćen naziv, ali mislim na "napucani" stil ili onaj ležerniji) Kakve ste bile kao djevojke? U čemu se vi najbolje osjećate? Šta volite vidjeti na nekome? (da biste i vi rado imale na sebi, ili, naprotiv: sviđa vam se ali vi to nikada ne biste obukle)

< Poruku je uredio acudesa RR -- 29.5.2010 1:01:58 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:25:13   
acudesa
Evo ja ću:
ja sam bila zakleta rokerka u mladosti, a napucane cure sam zvala "ženice"user posted image ...mislila sam da nikada to neću promijeniti (mladalačka zaluđenost)...a, nije mi se sviđalo kad vidim službenika od 40 godina u farmerkama i džins jakni, duga kosa u repu...džaba jeuser posted image )...ja sam sad u elegantnom fazonu, i drago mi je, super se osjećam u tome...a, super mi je vidjeti cure u kratkom kožnjaku, farmerkama, ravnim cipelicama i cool šalom oko vrata, al ja to ne nosim..etouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:29:34   
Lalana
Jao, acudesa, ala ga i tebi teme padaju na pametuser posted image

Ja licno mislim, da smo mi sve, i shminkerke i coolerke, zavisi od situacija, naravno necu se za svadbe obuci kao za obicnu posjetu, ali da to mora biti "nesto" mora.
Ali nimalo mi ne smeta ako se na drugim osobama, s kojim sam u blizini u drustvu, nadje nesto sasvim obicno i svakodnevno, jer nisam osoba kojoj izgled utice na misljenje o toj osobi. Sto se mene tice moze i u pidzami doci, bas me briga, bitno mi je kakav je kao covjek.
A ja licno nisam sportski tip, nego nekako volim eleganciju i sve vise tezim ka takvoj odjeci, ne znam zasto, izgleda to dodje sa godinamauser posted image prije se nisam mogla zamisliti u haljini sa nekim stiklicima, dok sad uzivam u tome. I pocinjem polahko odjecu prilagodjavati tom stilu.
Mozda je nekome cudno, jer sam pokrivena, ali uglavnom sjedim u zenskom drustvu gdje se sve uredimo i skontam da smo ipak sve mi zene i coolerke i shminkerke.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:36:42   
acudesa
Ja sam vazda shminkerka, zakletauser posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:36:45   
Lalana
acudesa, jesi li dobila moj PP, nesto mi govori error

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:41:06   
acudesa
Jesamuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:42:52   
SailorMoon
Ja sam vala oboje. Zavisi kako sam se naspavalauser posted image .
Mjenjam cesto stil. Na poso ili idem napucana ili u farmerkama i patikama. Zavisi od razpolzneja. Znala sam i u farmerkama i patikama otici u disko, a isto tako napucana kao manekenka. Sve zavisi od razpoloznenja. Ali je sminka jedan must have, pa bila kakav outfit bio.

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:47:06   
Dida79
Nikad nisam bila "sminkerka",volim lezerniju odjecu i njoj se osjecam ugodno.Omiljena kombinacija mi je lagane pantalone u kombinaciji sa leprsavom tunikom i ravne cipelice.A primjetila sam da u zadnje vrijeme sve cesce obucem i neku haljinicu,cak sam i prije neki dan sebe pocastila haljinomuser posted image I sad cekam ljepse vrijeme da bi je mogla obuciuser posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:48:22   
marny
uh, ja se voooolim fino obući. Ja sam i šminkerica i ovo drugouser posted image , stalno vrtim  modne stranice, volim ići po dućanima, lijepo kupiti, lijepo izgledati....................
po dućanima sam svim prodavačicama na- ti, sve me znajuuser posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:49:25   
niki83
cool temauser posted image
Eh ja sam cini mi se oduvijek bila "shminkerka" user posted image jos od srednje skole...nekako sam oduvijek voljela taj elegantni look.. poslije se to poklopilo i sa mojim zanimanjem (prosvjetni sam radnik)...ali stvarno volim vidjeti cure u farmerkama i patikama i znam da im je udobnije nego meni na stiklicama..ali eto sta cu kad ja to ne znam nositi user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:51:09   
Madam Mohamed
Super tema.user posted image Prije pokrivanja zivot je bio nezamisliv bez martinki i starki. Oh kad se sjetim..Kada sam se pokrila, martinke sam izbacila. Postale su mi teske ali starke i danas nosim. Po potrebi sam oboje. Pred muzem sminkerka, a u kuhinji coolerka. user posted image

_____________________________

Kazu da sam mistik,mrznja je moj jedini neprijatelj,ne ljutim se ni na koga,meni je cijeli svijet jadan..Junus Emre

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:56:36   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Madam Mohamed

a u kuhinji coolerka. user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ja ne smijem ni napisati kad sam ja coolerka...mm se prepadne kad ustane, stravu mu saljevamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:58:35   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Dida79

Nikad nisam bila "sminkerka",volim lezerniju odjecu i njoj se osjecam ugodno.Omiljena kombinacija mi je lagane pantalone u kombinaciji sa leprsavom tunikom i ravne cipelice.A primjetila sam da u zadnje vrijeme sve cesce obucem i neku haljinicu,cak sam i prije neki dan sebe pocas_tila haljinomuser posted image I sad cekam ljepse vrijeme da bi je mogla obuciuser posted image

eto vidiš, ti si meni baš dotjerano izgledala, (nema na čemuuser posted image )...mada, kad vratim film bila si u farmerkama na kafi, meni ono ne bi onako dobro strajalo (opet, nema na čemu)

< Poruku je uredio acudesa RR -- 22.4.2010 15:59:10 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 15:59:47   
Visnja RR
u osnovnoj skoli hippie fazon
u srednjoj pod uticajem new weve ali sam brz presla na neku neobaveznu varijantu "kako mi se prahne"
nakon toga sve star raspolozenja .. ljeti ima i ludih varijanti (najcesce na moru) ali inace leviske, leviske i samo leviske...
i na rodjenom vjencanju sam bila obicno obucena... jer ne volim vjencanice (najcesce zesci kich), sve mi to nekako ko cirkus (parada pijanstva i kica)
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 16:01:12   
Skvo RR
Kako, kada i gdjeuser posted image user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 16:01:33   
Dida79
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Dida79

Nikad nisam bila "sminkerka",volim lezerniju odjecu i njoj se osjecam ugodno.Omiljena kombinacija mi je lagane pantalone u kombinaciji sa leprsavom tunikom i ravne cipelice.A primjetila sam da u zadnje vrijeme sve cesce obucem i neku haljinicu,cak sam i prije neki dan sebe pocas_tila haljinomuser posted image I sad cekam ljepse vrijeme da bi je mogla obuciuser posted image

eto vidiš, ti si meni baš dotjerano izgledala, (nema na čemuuser posted image )...mada, kad vratim film bila si u farmerkama na kafi, meni ono ne bi onako dobro strajalo (opet, nema na čemu)

user posted image   

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 16:01:54   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

u osnovnoj skoli hippie fazon
u srednjoj pod uticajem new weve ali sam brz presla na neku neobaveznu varijantu "kako mi se prahne"
nakon toga sve star raspolozenja .. ljeti ima i ludih varijanti (najcesce na moru) ali inace leviske, leviske i samo leviske...
i na rodjenom vjencanju sam bila obicno obucena... jer ne volim vjencanice (najcesce zesci kich), sve mi to nekako ko cirkus (parada pijanstva i kica)
user posted image

Tebe čekam, mangupe u levisicamauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 16:02:54   
Visnja RR
i kad umrem u njima idem na onaj svjet user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 16:06:34   
salmy
Nesto kontam sta li samuser posted image user posted image user posted image nekako sam uvijek kombinovala sportsku i modernu varijantu! imam neki svoj stil,sta znam neko ga voli a neko ne! samo se osipam na svoju generaciju kad se uda,odmah se zadaju suknjice do koljena sakuticuser posted image user posted image i ravne cipelice!
Od te varijante mi nije dobro!
Mozda sam ipak ovo drugouser posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 16:07:03   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

i kad umrem u njima idem na onaj svjet
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj, i ja ih volim, al stvarno mi je backgroundsuser posted image user posted image ...ne bih hvala, ne sviđa mi se kako mi stoje

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 16:08:18   
acudesa
IZVORNA PORUKA: salmy

Nesto kontam sta li samuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image  ili je do mene (pa mi sve smiješno) ili si ti stvarno provala od ženeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 16:13:58   
salmy

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Nesto kontam sta li samuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image  ili je do mene (pa mi sve smiješno) ili si ti stvarno provala od ženeuser posted image user posted image user posted image

ja sam samo user posted image user posted image user posted image user posted image u horoskopuuser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 16:18:25   
acudesa
ti imaš baš nešto između, pravi sportsko elegantni stiluser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 16:34:50   
salmy

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ti imaš baš nešto između, pravi sportsko elegantni stiluser posted image user posted image user posted image user posted image

Kad pijemo tu kafu odoh ja OTuser posted image user posted image da se ispricamo bez djecice!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 16:44:10   
Lalana
Ja imam pitanje, zasto mi zene uvijek imamo u glavi da nemamo nista obuci, user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *