|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sirasti iscjedak
1.4.2008 15:23:31   
Mirela27
´pomozite mi 
imam sirast iscjedak  bjeli,,ne svrbi me  10 dana do menstruacije


nemam pojma sta bi moglo biti.pila sam klomifen  da mozda on nije to prouzrokovo



hvala

mirela 27

< Poruku je uredio malena27 RR -- 30.5.2012 8:20:50 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: SIRAST ISCJEDAK
1.4.2008 15:35:09   
budućamama
Meni je sirasti iscjedak bio znak upale, ali sve zavisi kakav je i da ima miris Imaš li svrab ili pečenje dole i sl?
Doduše, ja nisam koristila klomifen pa ti ne bih znala reći da li to klomifen može prouzročiti.
Znam da kao i ja mrziš ovo što ću ti reći, ali da bi bila rahat-odi doktoru.
Pusica i sretno

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Mirela27)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: SIRAST ISCJEDAK
1.4.2008 15:39:50   
vildana26
Ja sam prije 2 mjeseca isto imala sirast iscjedak, i jako neugodnog mirisa, pa jos i svrbi.
Ma da poudis
Uglavnom ja sam otisla svo dr., do mi je kanesta vag. 3, pa iza toga da pijam laktogin 15 dana, a uz to jos i neo-penotran vaginalete 7 dana.
Kad je završena terapija, radila sam kontrolni pappa i sad je sve kako kaze dr. ODLIČNO.
Ja sam poboljsanje osjetila odam za nekih 3-4 dana, i zato ti svjetujem da ides doktoru, da se nepatis bezveze.

(odgovor članu Mirela27)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: SIRAST ISCJEDAK
1.4.2008 16:27:24   
Mirela27
mene to ne svrbi i nema mirisa?

jednodstavno je ljepljiv ,sirast i bjel


hvala

(odgovor članu vildana26)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: SIRAST ISCJEDAK
1.4.2008 17:13:24   
tikica_69
Mozda plodna sluz?

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Mirela27)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: SIRAST ISCJEDAK
1.4.2008 18:37:00   
seki
cao,
imala isto u trudnoci.Doktor mi je rekao da su to gljivice i dao mi neke vaginalete.

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: SIRAST ISCJEDAK
1.4.2008 19:08:05   
medolino
Ja sam jednom imala sirast iscjedak al baš kao sir i bude ga dosta i to je kao neko gljivično oboljenje i koristila sam vaginalete, i išla kod doktora da oni mažu nećim i pila tablete
a dobar gin mi je rekao da to nije ništa opasno samo dosadno i valjda se vrača i dođe prije menstruacije i zato je meeni i kasnila, pa kad se izlijeći dođe i user posted image
Ja ti želim da ti nije ništa kao meni jer je mene malo i svrbilo i nekada bolni odnosi



_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sirasti iscjedak
1.4.2008 19:35:49   
Pilka
Eh draga Mirela ko da sebe slusam. Evo ja maloprije vidjela da imam sirasti iscjedak... nema ga puno i nema mirisa  i zasad me ne svrbi ali sam isto tako zabrinuta. Doduse nije bas sirast jer je prilicno "suh" bijel i mrvichast. Sutra svejedno idem doktoru na drugu folikulometriju pa cu da je pitam. Ja sam cekala plodnu sluz ali eto od nje ni traga ni glasa pa sam se sad zabrinula da mozda necu ni imati ovulaciju.  Sto se tice klomifena ja nisam imala takvih problema sa njim. Imala sam neke druge nus pojave ali to ne. Ma ne sekiraj se nije to nista jer najvaznije je da nema miris i da ne svrbi.
Pozdrav

< Poruku je uredio malena27 RR -- 30.5.2012 8:21:19 >


_____________________________

;-)

(odgovor članu Mirela27)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *