|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sitnice koje brak čine ljepšim
24.10.2011 18:25:23   
gerberka
E hajmo sad žene nova tema user posted image
user posted image user posted image user posted image

surfajući po netu naletim na jako poučan članak o tome kako biti bollji suprug / bolja supruga user posted image

s obzirom da se po forumu motaju večinom žene ja sam postavila u ženskom rodu, ali je svaki komentar dobrodošao i od strane muškaraca u smislu kako biti bolji suprug user posted image

imam hvala Bogu divan brak i želim da bude uvijek bolji i bolji, ali pitam se da li zbog obaveza ponekad voljenu osobu uzmemo zdravo za gotovo user posted image no to, mi kao forumašice, kao žene zmajevi ne smijemo dozvoliti..ili makar činiti to jako rijetko user posted image

dakle, hajmo malo o ljubavi, da napišemo šta je sve upotrebljivo u našem braku i vezi, a što daje rezultate da ostanemo najvoljenije žene naših mužeka user posted image

pitanje: šta ste posljednje učinile za svoga supruga?  user posted image
mislim na poklone, iznenađenje, neke fine geste i sl user posted image

eto lagane teme, a i da pokupimo fazone od iskusnijih ženica user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:29:39 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
24.10.2011 21:23:39   
milenium
jadne mi žene.uvijek sve po nama.ja ionako smatram da su supruge,majke,domaćice što god, uvijek bolje od muževa.zašto mi uvijek moramo bit one koje ćemo se brinuti kako da mi njima izgledamo ljepše,kako da mi njima budemo bolje,kako da mi njima ljepše mirišemouser posted image e malo sutra.nek se gospoda sastanu i razmjene iskustva kako da ONI nama budu bolji.šta je ovo?diskriminacija ionako potlačenog ženskog roda?!ma dala bi im ja,mamicu im.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:29:55 >

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sitnice koje brak čine ljepšim
24.10.2011 21:26:54   
gerberka
nije mila diskriminacija user posted image recimo da ja želim da uzvratim suprugu za sve što je činio i čini za meneuser posted image i želim da cujem kako to druge žene rade user posted image   ja se ne osjećam jadnom što želim svakog dana biti bolja i bolja..mene pogled mm ispunjava i uživam da ga iznenadim user posted image
a pozvani su i muškarci da razmjenjuju mišljenja samo ćeš ih rijetko naći na ovom forumu user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 25.10.2011 13:30:31 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 21:29:41   
damma
u pravu si gerberka. nekad sama sebe uhvatim, i pitam se sta sam zadnje ucinila za njega osim spremanja jela, pranja i peglanja veša. danas mi je onako u zezanciji prebacio kako mu dugo nisam nikakav poklon uzela, osim bajrama i rodjendana, itd.
a uživam kad on mene iznenadi user posted image


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 21:33:22   
gerberka
e i ja isto user posted image najvise bih voljela sada nakon borbe sa sterilitetom i što me uvijek dizao sa dna...
mm neki dan kupio i meni i sebi po parfemcic..mislim nije to neki keš..ali sam se zapitala..zar ja to isto nisam mogla uciniti user posted image
prijateljica mi neki dan prica da je muzeku poslala mejl na posao, pa nocas slucajno naletim na neki clanak..rekoh odoh pitati ženice šta one čine ili šta su zadnje uradile user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 21:36:07   
Sandrich
Ja svom dragom nemam bas priliku cesto da pokazujem koliko ga volim, koliko mi znaci tako da kada je tu trudim se na sve moguce nacine, a primjetila sam da i on isto tako...ugadjamo maksimalno jedno drugome...inace, moj dragi je jako osjecajan za razliku od svojih drugova i cesto me iznenadi nekim romanticnim gestom..zadnje sto je napravio me je totalno oborilo sa nogu, iznenadilo, pokazao mi je koliko me voli i mislim da cijelog zivota da mu vracam necu uspjeti user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 21:37:08   
gerberka
sandrich user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 21:40:32   
Sandrich
a kad smo kod pokloncica, ja sam svom kupila novcanik, parfem iz avona i telefon, al nemojte mislit da je neki nabrijani user posted image user posted image vec je obicni, bez kamere jer jedino taj moze koristit, tako da sam to sve spakovala pa da mu bude za godisnjicu veze kad dodje user posted image narucit cu torticu, skuhati romanticnu veceru i dosta,sexy rublje ne dolazi u obzir user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 21:44:30   
gerberka
IZVORNA PORUKA: Sandrich

pa narucit cu torticu, skuhati romanticnu veceru i dosta,sexy rublje ne dolazi u obzir user posted image user posted image


e ovo bih ja mogla onako bez povoda user posted image user posted image





_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 21:49:38   
Sandrich
kupi koju svijecicu, upali i uzivajte u hrani i razgovoru, vas troje user posted image jooojjjj i ja jedva cekam user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 21:54:06   
gerberka
e pa to mi treba user posted image
i sigurna sam da na forumu ima bezbroj žena koje će ovdje podijeliti te čarobne sitnice koje ništa ili malo koštaju,a znace mnogo user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 21:58:16   
mala86
ja sam neku vece isla do trgovine i namjerno ponjela kljuc od auta!uzela mu omiljenu cokoladu i stavila ispod sjedista
ujutro cekala da izadje iz kuce,onda na balkon,gledala ga i cekala kad ce sjest u auto,a onda ga nazvala i rekla za cokoladu user posted image -kaze da sam mu jutro popravila i fino ga razbudila user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 21:59:20   
gerberka
mala86, suupeer idejaaa user posted image user posted image ma to ženee user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 22:04:34   
Sandrich
Ja dok nisam bila trudna, znala sam svom dragom u dzep ,torbu, staviti male carapice za bebe i on bi naprosto senuo od srece.....a sad vec imamo par pari carapica, onih minijaturnih koje me uvijek posjete na to koliko je ova beba u stomaku zeljena user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 22:21:25   
Medić*
Vala od mene bolju suprugu nije mogao naci user posted image user posted image user posted image

Sinoc npr kaze poslije vecere ( spucao je sve i opet gladan, od kako ja na dijeti on se projeo user posted image ) : Uh mogao sam jos toliko pojesti user posted image

Jutros on kasnije isao na posao, na stolu ga cekali mini tostici sa slatkim od smokvi, topla limunada sa cimetom i slatka kahva user posted image Obradovao se kao dijete. Za sutra sam mu pravila lisnate hamajlije sa pekmezom i orasima pa neka mi se fino ujutru uz kahvu zasladi. A sto se tice kakav je suprug Ma svaka bi ga pozeljala user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 22:28:04   
gerberka
medic slatki user posted image user posted image e pa svaka cast tebi i tm user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 22:33:06   
Medić*
Greberka user posted image

A posebno ovih dana pasce mu kasika u med kako bi kod nas stari rekli, malo je bolestan pa cemo sve uciniti da nam ozdravi user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 22:35:15   
gerberka
kako volim cuti za ovakve brakove user posted image
samo pazi muzeka svog user posted image




_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 22:48:26   
SdZ
Nema nista ljepse nego vidjeti kako se muz i zena trude jedno oko drugog. Ja uvijek mislim da trebam i mogu biti bolja svome muzu. Za mene nisu neke posebne geste sto peglam odjecu ili sto nam napravim rucak, to ono "moranje", ali kad napravim neki slatkis za njega milo mi vidjeti osmijeh na njegovom licu. Cesto m iznenadjujem nekim kratkim recenicama  o mojoj ljubavi prema njemu ,porukicama dok je na poslu, cesto mu kupim sitnice neke, npr. gel za tusiranje, bokserice, parfemcic, neki slatkis pa cak i bananicu.
Zadnje sto sam napravila je to da sam mu u mobitel ispod baterije na papiric napisala da ga volim najvise na svijetu i posto je isao na kratko putovanje trebao mu je taj telefon jer je njegova baterija bila prazna i znala sam da ce prebaciti karticu u taj telefon, ali to je uradio za vrijeme dok je putovao i kaze da sam ga s tim i previse iznenadila.
Zatim, evo mi smo vam Dukan dijeti. Meni zapravo bas tako stroga dijeta i nije bila potrebna jer ja moram skinuti nekih 7-8kg, ali posto on mora skinuti vise kg, ja sam odlucila da cu ga pratiti bar mjesec dana dok se on ne navikne i da ga poguram jer ima kompleks od tih kg, a nikako da se odluci na dijetu i eto, ja ga malo pogurah i ide nam.
Eto, vidi se da su ovo sitnice koje cinim za njega, ali znam da mu mnogo znace.
A isto i on meni priredjuje razna iznenadjenja, od sitnih do onih vecih.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 22:49:19   
T r a t i n č i c a
user posted image
Ja sam svome ljetos isto tako spremila neku finu vecericu, svijece, i ostale dekoracije :D Uzela taj dan crvene ruze, pa sam ih iskoristila i za dekoraciju stola i za kupku :D uhh, gospodin je, malo reci bio odusevljen:D spremila mu kupku sa laticama ruza i svijecama okolo, dok je on zavrsavao s jelom. Sva mi kuca od svijeca bilauser posted image   al' isplatilo seuser posted image na kraju svi sretni i zadovoljni :)
Ja kontala cime ga obradovati, pa eto.. izgleda da je upalilouser posted image

Neki dan kontam praviti tortu, i ajd.. on malo izbirljiv po pitanju hrane, al' znam da pravo voli cheesecake, i napravim ja isti sa visnjama, obradov'o se k'o dijeteuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

" Ljubav voli slucajnosti, a sudbina razdvojenost "

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“ W. B. Y.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 22:56:40   
gerberka
SelmydZanky, super si user posted image i njemu je odmah lakse kad si uz njega user posted image
svaka cast zeno za ideje..tratincice isto tako user posted image
vi ste žene čudo, mnogo stvari se može kopirati user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu T r a t i n č i c a)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 22:57:05   
T r a t i n č i c a
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Nema nista ljepse nego vidjeti kako se muz i zena trude jedno oko drugog. Ja uvijek mislim da trebam i mogu biti bolja svome muzu. Za mene nisu neke posebne geste sto peglam odjecu ili sto nam napravim rucak, to ono "moranje", ali kad napravim neki slatkis za njega milo mi vidjeti osmijeh na njegovom licu. Cesto m iznenadjujem nekim kratkim recenicama  o mojoj ljubavi prema njemu ,porukicama dok je na poslu, cesto mu kupim sitnice neke, npr. gel za tusiranje, bokserice, parfemcic, neki slatkis pa cak i bananicu.
Zadnje sto sam napravila je to da sam mu u mobitel ispod baterije na papiric napisala da ga volim najvise na svijetu i posto je isao na kratko putovanje trebao mu je taj telefon jer je njegova baterija bila prazna i znala sam da ce prebaciti karticu u taj telefon, ali to je uradio za vrijeme dok je putovao i kaze da sam ga s tim i previse iznenadila.
Zatim, evo mi smo vam Dukan dijeti. Meni zapravo bas tako stroga dijeta i nije bila potrebna jer ja moram skinuti nekih 7-8kg, ali posto on mora skinuti vise kg, ja sam odlucila da cu ga pratiti bar mjesec dana dok se on ne navikne i da ga poguram jer ima kompleks od tih kg, a nikako da se odluci na dijetu i eto, ja ga malo pogurah i ide nam.
Eto, vidi se da su ovo sitnice koje cinim za njega, ali znam da mu mnogo znace.
A isto i on meni priredjuje razna iznenadjenja, od sitnih do onih vecih.



SelmydZanky, bas super sto si odlucila 'pogurati' tm na dijeti, svaka cast! user posted image Inace, slazem se s tobom da nema nista ljepse kada se oboje trude uciniti ono drugo jos sretnijimuser posted image
Ja sam, recimo, tip koji voli ciniti druge sretnima, jednostavno mi bude drago kad vidim da sam nekoga obradovala nekom gestom, malim znakom paznje i sl., a pogotovo mm :) jest da nismo stalno u prilici, zbog svakodnevnog zivota i obaveza naravno, al' trebamo se truditi kad god mozemo da ucinimo nase najdraze sretnimauser posted image


_____________________________

" Ljubav voli slucajnosti, a sudbina razdvojenost "

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“ W. B. Y.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 22:57:06   
Hanady RR
ja nešto nemam tendenciju da budem bolja...meni taman da ostanem gdje jesamuser posted image
a i njemu je bolje da ostane gdje jeste...ne mora ni više a manje pogotovouser posted image

A što kaže medić...bolja ga vala nije mogla ni zapsatuser posted image

nama je oboma najvažnije da dnevno najamnje jednom popijemo kafu sami...ja ujutro, ja popodne ja navečer...da imamo kad vrijeme za nas.
Sve ostalo nam je u redovnom bračnom porgramu pa Čak i povremena iznenađenja...user posted image

recimo meni godi...kupka, slatkiši koje volim, večera riblji specijalitet njegovih ruku djelo, izlazak kad se najmanje nadam, zaključavanje vikened danom kad ćumuramo vas dan nas četvero i jedemo samo što moramo a telefone i vrata zablokiramouser posted image

a njemu godi sve što uključuje njega kod mene...
pa šta god to bilo, a najviše voli sms poruke od mene kad sma ono pravo rapoložena pa poranim od 8 ujutro do 12 u noći da ih šaljemuser posted image
eh da posebno mu se dopala pompezna proslava godišnjice braka....izvela sam ga iz maraka odmah nakon posla i odvela na relax vikend...


eto tako...poklanjamo mi sitnice jedno drugom bez povoda...u šopingu mislimo jedno na drugo...al to nam nekako u redovnom bračnom progarmuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 23:03:21   
gerberka
Hanady, pa super  user posted image user posted image znaci i tvoj muzek pravi dobro riblje specijalitete user posted image

ovo za relax vikend je ekstra user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako biti bolja supruga?
24.10.2011 23:07:32   
rerica
Uffff potrefile ste temu,ja cu samo reci,a vi ce te sve shvatiti ove rijeci....
user posted image
Kad sam mm upoznala,tek sam tada imala smisao postojanja moga zivota na ovom svjetu...toliko user posted image user posted image

< Poruku je uredio rerica -- 24.10.2011 23:08:34 >


_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *