|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sjećanje na Tošeta
16.9.2008 15:40:00   
M kao Mama
Drage moje danas je 11 mjeseci od tragične pogibije Tošeta Proeskog, evo cijeli dan se puštaju njegove pjesme, ko juče se sječam kada mi je rodica javila da je poginuo, sječam se svih tih dana da sam neprestano gledala DM TV i plakala čitajući poruke koje su ljudi iz svih djelova svijeta i svih nacionalnosti slali, svi su bili tužni, svi su bili zajedno u bolu i tuzi za Tošetom.

Zaista je bio nešto posebno, slušam evo pjesme i plače mi se,

Nadam se da počiva u Miru Božijem, bio je anđeo na zemlji,
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.9.2008 16:02:44   
anitaMO
joj i ja se sjecam.meni prijateljica javila.ja bila trudna ,sto sam se isplakala tada .zato i laura sad slusa tosu.slusala je u maminom stomaku svaki dan.steta onaki momak ode prerano.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.9.2008 16:04:17   
sarah
Znam da je danas 11 mjeseci od njegove pogibije, jutros cim sam vidjela datum, sjetila sam se.

Ehhh, bila sam njegov veeeeliki fan.
Isla sam na njegove koncerte i zeljno sam iscekivala njegov skorasnji koncert u Sarajevu, koji se, eto, nikad nije odrzao.
Vidjela sam ga zadnji put na Radijskom festivalu u Zenici, samo mjesec i po prije te nesrece.
Drago mi je da sam ga tad vidjela, iako je bilo sa distance, ali ni slutila nisam da ce to biti zadnji put da sam ga vidjela zivog.

Voljela sam i njega i njegove pjesme i bas sam se cesto pitala kako ga je onako Bog dragi stvorio za sve.
Bio je lijep, zgodan, pametan, fenomenalan glas, veliki vijernik...
Jos uvijek ne mogu vjerovati da ga nema.

I ja sam plakala kad sam saznala tu strasnu vijest, bilo mi je jako tesko, a da stvar bude jos gora, moje vjencanje je bilo zakazano samo nekoliko dana poslije njegove pogibije. user posted image

I danas rado slusam njegove pjesme i cini mi se kad god vidim njegov spot da bi mogla plakati.

Neka pociva u miru i da mu dragi Bog podari dobro na onom svijetu.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.9.2008 16:41:06   
Happy
Ja zaista ne znam da me je nečija smrt toliko pogodila koliko njegova... Kako se neću sjećati, bila na poslu, došla kolegica i kaže "Poginuo Toše" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dan danas kada ga slušam pođem plakati, tako da sada i izbjegavam da slušam njegove pjesme.....

Kažu da Bog uzima za sebe najbolje.... A on je zaista bio divan i ostaće "legenda"...

Samo onaj njegov osmijeh i pogled....
p.s. nemojte da zvučim ludo, ali čini li se vama posljednji album, posljednje pjesme, tačno kao da je znao da je "kraj"user posted image   Meni se čini kada slušam pjesme i riječi.......


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.9.2008 22:11:52   
mamyca
Veliki pjevac i jos veci covjek.Volila sam njegove pjesme i sad ih rado slusam.Jos se sjecam kako sam plakala kad sam saznala da je poginuo,bila sam trudna,i bas sam to tesko podnijelauser posted image .Happy nisi jedina koja to misli,svaka njegova pjesma kao da govori o njegovoj smrti,tuzno pravo.Tose,pocivaj u miru.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.9.2008 22:36:40   
tweety
Ja sam bila na poslu i dobila poruku od muža da je poginuo Toše Proeski u Hrvatskoj.Ostala sam bez teksta i prebacila na HRT da vidim teletekst kad tamo stvarno piše da je poginuo.Poslala sam par poruka prijateljicama a ni sama nisam mogla vjerovati da je istina to što pišem.Čekala sam vijesti na hrvatskoj televiziji i kad sam vidjela auto u kojem je bio pokojni Toše,rasplakala sam se user posted image Da ne govorim za slike koje su izašle dok je još pokojni Toše bio u autu user posted image user posted image user posted image user posted image Poslije toga sam uključila DM SAT i gledala njegove spotove i poruke iz čitavog svijeta.A najtužnije od svega toga je bilo i tad sam plakala ko kiša,kada se puštala "Igra bez granica" po hiljadu puta user posted image Svi su tražili tu pjesmu.I dan danas mi je ta pjesma najdraža kao i "Bože brani je od zla".Nikad neću zaboraviti njegov koncert u Mostaru ljeto 2006,i hB pa sam uspjela da se slikam sa njim zajedno sa Romali i mojom sestrom.Bio mi je drag i uvijek će biti,rado ću se sjećati njegovog plemenitog lika i njegovih djela,a tek njegovih pjesama.

Dragi Toše nadam se da si na nekom boljem mjestu,dragi Bog te čuva blizu sebe.Počivaj u miru Božijem lijepi anđele!!!

user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.9.2008 22:38:23   
Romali
Baš se pitam je li ijedna dr.javna ličnost ostavila ovoliku tugu nakon svoje smrti? Ne mogu se sjetiti... On je stvarno bio jedinstven, neponovljiv. I ja sam plakala za njim, upisala se u Knjigu žalosti. Sad kad gledam njegove spotove, uvijek se smiješi, uvijek fin i raspoložen. Ko nije volio njegove pjesme, volio je njegovu ličnost sigurno. Ja sam voljela oboje. Ostavio mi je jednu lijepu uspomenu- zajedničku sliku nakon koncerta U Mostaru 14.7.2006.god.
Toše, R.I.P.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.9.2008 22:41:22   
almai
Dobro se i ja sjecam tog kobnog datuma.Meni bio termin poroda 17. i bas taj dan sam ustala  raspolozena i kontam sto bi bilo dobro da se dan prije porodim....
kad na radiu javise da je Tose poginouser posted image user posted image user posted image Bila sam cijelu sed. izgubljena i zivjela u nekom svijetu gdje covijek samo razmislja 'sta je zivot i dokad traje'?
Tek sam dosla sebi 24. kad sam svoje bebce drzala u narucju.
Meni cesto puta naum padne ona njegova pjesma.Da mi te je jos jednom poljubiti,kavu ti skuhati......Ko da je znao da to vise nepostojiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.9.2008 22:51:33   
Visnja RR
Ja sam vec bila trudna par mjeseci i bila sam kod zubara prestrasena sto moram popravljati zub bez anestezije kada sam cula na radiu vjest o njegovoj smrti... voljela sam njegove pjesme...sada mi ih je jako tesko slusati...

moj potpis > dusha dushe moje< je par rijeci iz njegove pjesme "Boze brani je od zla"...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.9.2008 22:56:50   
camm
ja sam to jutro upalila tv  svet plus kanal
kad vidim ja biografija od toseta.
hajd sve mislim neko je trazio biografiju.
kad ispod slova prolaze da se dogodila tragedija
i sad ja citam rekoh nije valjda on.kad eto to bi tose.
Boze dragi tako mi je bilo zao plakala sam i dvila se njegovoj
ljepoti i glasu govorila sam zasto Boze ga uze tako mladog.


posle toga me pogodila tragedija iz velikog brata
isto tako ujutro sam procitala vijest na tvu.
nova godina mi je prosla bezz jer sam mislila na njihove majke.
eto te ljude nisam  znala ali mi je i njih zao.


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.9.2008 23:20:46   
batterfly
"....Boze meni tako malo treba,
    ispod ovog svetog neba.
topla postelja,i njena oka dva...

Salji andjele cuvare svoje,
jer je dusa duse moje,
brani je od zla,Boze kad ne mogu ja...."


Pocivaj u miru,andjele.........

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sjećanje na Tošeta
17.9.2008 8:28:07   
Crvena
"Moj je zivot igra bez granica, umorna prica trganje stranica..."user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sjećanje na Tošeta
17.9.2008 8:36:22   
Blue rose RR
ON je našao smiraj, neka mu dragi Bog podari džennetske bašče.
A nama neka bude uzor, nikada zaboravljen.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sjećanje na Tošeta
17.9.2008 21:13:09   
nikka
On je bio jedno divno stvorenje koje se nesreće često na ovoj zemlji,eh koja tuga...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sjećanje na Tošeta
18.9.2008 13:56:57   
aazra
Iskreno, ne sjecam se da sam nekog iz svoje familije toliko zalila..

drzalo me je par dana, isto sam gledala DM SAT i kontala da je neka greska da ce se nesto promijeniti.
Poslije toga sam nasla utjehu u njegovim pjesmama jer covjek poput njeg ne smije biti zaboravljen... 

< Poruku je uredio aazra -- 18.9.2008 13:57:51 >

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sjećanje na Tošeta
18.9.2008 14:12:41   
Azure
Jedva da sam radila dvije sedmice nakon godine porodiljskog odsustva. Kako radim u jednoj od novinskih agencija prva vijest koja me docekala ujutro bila je ta nesretna vijest. Cijeli dan sam se nadala da to nije istina, da je "patka" i ocekivala demantij vijesti. Nazalost moja zelja se nije ostvarila, samo su stizale potvrde. Mjesec dana sam nocima u snu cula Tosetov glas i sanjala ga. To me bas iscrpilo. Jako mi se dopadaju njegove pjesme. Jos dok sam bila trudna zeljela sam ici na njegov koncert ali nisam se usudila. Moje rodice koje su bile na koncertu u Sarajevu nazvale su me pa sam tako preko telefona cula dvije njegove pjesme. Plesala sam sa slusalicom u ruci a muz mi se smijao. Obecao mi je da ce me odvesti na njegov slijedeci koncert u Sarajevu. Nazalost...
Moja macica zna prepoznati Tosin glas i svaki put glasno govori mama Tose... pa cak i kad je cula ovu novu pjesmu.
Eto sta je sudbina... samo se uvijek pitam zasto dobri ljudi ovako zavrse?!

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.10.2008 10:34:48   
tweety
Drage moje danas je godina dana od pogibije Tošeta Proeskog.Tužno brate bez njega,njegoih očiju,osmijeha i glasa.Ova pjesma sa njegovim nećakom je toliko dobra,kao da je znao šta ga čeka user posted image  Ko je nije poslušao može to učiniti ovdje: http://www.youtube.com/watch?v=jSS8NwDnCvY
Oko ovih doba prošle godina sam dobila tu užasnu vijest da ga više nema user posted image  

ANĐELE POČIVAJ U MIRU!!!

user posted image

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.10.2008 10:38:57   
ElmaB
Da, bas kao da je znao sto ga ceka!!! Tuzno!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.10.2008 10:41:11   
haida
I po raznim pričama njegove sestre koje sam slušala on je imao predosječaj šta ga čeka i da bi mogao brzo umrijeti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.10.2008 11:09:28   
nesanica
Prerano se ugasio zivot jednog velikog covjeka, pjevaca, a jos veceg humaniste....
Zaista nemam rijeciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.10.2008 11:19:36   
Blue rose RR
On bi volio da budemo sretni, nasmijani i dobri ljudi.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.10.2008 11:22:22   
jasmina_mm
sta mogu reci samo tuzno, zalosno....
Takva osoba se vise nece roditi nikada....
Neka ti je laka zemlja dragi Toseuser posted image
Rest in peace my angel....

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.10.2008 11:43:05   
mamyca
Tuzno pravouser posted image user posted image .Steta sto je tako dobar covjek otisao.
RIP andjele.


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.10.2008 12:15:32   
sarah
Tuzno, pretuzno...
Tose, nedostajes nam... user posted image  user posted image  user posted image

user posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sjećanje na Tošeta
16.10.2008 12:26:56   
enna
Zaista tuzo sto je otisao tako veliki umjetnik i covjek velikog srca slusala uvijek njegove pjesme i dan danas kad cujeme pojedine pjesme place mi se a kao i vecina na dan njegove pogibije isplakala sam se kao za nekim najrodenijimuser posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *