|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sjedalice za vozila
17.2.2009 13:15:25   
Mirna.akt
Drage mame i tate

Moje kcerke Melina i Elma idu u vrtic Amel&Nur na Ilidzi. Voze se kombijem do vrtica i nazad kuci. Imam sjedalicu za auto, ali eto, kazu mi u vrticu da ta sjedalica nemoze u kombi koji ih prevozi, jer, kako oni kazu: ''Nemoze da se smjesti na sjediste''.
Molim Vas, ako netko ima sjedalicu da mu ne treba i ako je mozete prodati, rado bih je kupila.
Hvala na pomoci

_____________________________

Melina 30.04.2006.
Elma 25.07.2007.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sjedalice za vozila
17.2.2009 13:34:27   
Mirna.akt
I najbitnije sam zaboravila, treba mi sjedalica za mladju kcerku, 19 joj je mjeseci, a ima oko deset kila.
Hvala

_____________________________

Melina 30.04.2006.
Elma 25.07.2007.

(odgovor članu Mirna.akt)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sjedalice za vozila
28.4.2009 11:43:06   
boogy woogy
Kontaktiraj nasu forumasicu Triplemamu, ona je savjetnica za autosjedalice. Imas na pdf "Oprema za bebe" nesto vise o autosjedalicama i montiranju istih. Ipak, ovakav stav i komentar ljudi iz vrtica koji prevoze djecu mi je skandalozan!user posted image user posted image  

(odgovor članu Mirna.akt)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sjedalice za vozila
28.4.2009 18:30:47   
triplemama
Mirna.akt oni kao prevoznici zakonski nemaju obavezu da prevoze djecu u autosjedaliocama jer je svim prevoznicima ostavljeno na volju kako će to učiniti user posted image user posted image kada ne bi bilo tako mi kao udruženje bi mogli reagovati na taj vrtić.
Najbolje ti je da kupiš polovnu AS koju ćeš namontirati u taj kombi i da i ostane tamo. Ako kombi bilo gdje pozada ima pojaseve one obične kao u autu naprijed (tri tačke uporišta) AS se može montirati, samo se ti potrudi da bude čvrsto montirana.
Kod nas u TZ također ima jedan vrtić "Aladin" i oni voze djecu a vidjela sam da unutra imaju par AS,
Nadam se da se makar neko vozi sa njima pozada.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *