|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
16.1.2011 19:15:56   
Mala Selma
Interesujeme da li ste culi o ovom vidu terapije-lijecenja i kakvo je vase misljenje o istom!?
Meni izgleda zanimljivo user posted image


Slana soba je posebno dizajnirana prostorija čiji su zidovi, stropovi i podovi potpuno obloženi kamenom solju. U prostoru su ugrađeni rasvjetni elementi koji uz muziku za opuštanje čine boravak u slanoj sobi još ugodnijim, a atmosferu relaksirajućom.


< Poruku je uredio mama alma RR -- 16.1.2011 21:50:29 >


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Slana soba
16.1.2011 19:27:51   
Noor
Cula sam sve najbolje o slanoj sobi i svakako je planiramo posjetiti! 

_____________________________

Nasa bajka je pocela 17.08.2009.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Slana soba
16.1.2011 19:55:16   
Anoniman
tema vec postojiuser posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/haloterapija/m_790178/mpage_1/tm.htm#808828

(odgovor članu Noor)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
16.1.2011 20:56:09   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Adana

Ne znam da li ste čuli da sada ova terapija ima i u Sarajevu. user posted image
Otvorena je prva SLANA SOBA. user posted image

Dobila sam mail vezano za ovo, pa evo link ako koga zanima. Pogotovo mame djece sa bronhitisom, alergijama i sl.
Dobro je i za odrasle naravno. :)








IZVORNA PORUKA: Crvena

Ja sam takodjer dobila mail. user posted image Nadam se da ce nam se uskoro neko javiti ko je to probao. Jako me zanimaju efekti, kao i koliko terapija je potrebno, koliko cesto i sl.





IZVORNA PORUKA: Adana

I ja se nadam istom. :)
Nadam se da ce pomoci malim pilicima koji imaju problema sa recimo bronhitisom ili alergijama...





IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Adana, bravo za temu.

Drage moje, u nasoj bolnici postoji tzv. slana soba sa slanom terapijom-haloterapija. Par mojih klijenata su dobili tretman i mogu vam reci da su se jako relaksirali, opustili.
Naime, doslovno prevodeci, lijecenje solju, ne samo da pomaze jacanje fizickog vec i psihickog zdravlja (iscrpljenost, umor, glavobolja, stres, napetost). Ovo vam prenosim iz iskustva. Ovaj nacin lijecenja je u potpunosti prirodan, dakle bez primjesa bilo kakve hemije i stoga se preporucuje i djeci ali i odraslima. Ako neko zaista ima mogucnost, neka pokusa. Terapija je vrlo ugodna, opustajuca. Ne postoje nus pojave. Ona ne moze zamijeniti medikamentoznu terapiju (lijekovi) ako sigurno moze pomoci da se vrijeme uzimanja lijekova i bolovanje skrati.
Sama slana soba izgleda jako lijepo, atraktivno, rekla bih i moderno. Ovo je jedna dimenzija sobe. Druga da soba lici kao na spilju, pecinu. Moji klijenti su dobili i opustajucu muziku te ponovo uspostavili jedan psihofizicki balans. Kod nas tretman za odrasle osobe traje oko 35 min (bila sam prisutna), a za djecu pise 15 min. I trudnice kao i stare osobe su dobro dosle. Ono sto je bitno naglasiti jeste duzina trajanja tretmana u slanoj sobi. Sasvim dovoljno je ne vise od 15 tretmana. Ovisno od osobe do osobe.





IZVORNA PORUKA: rose

o cemu se radi...ima li kakav info vise? ja sam sklona nekim alergijama koje se manifestuju otezanim disanjem...moguce da je i moja beba nasljedila istu osjetljivost ali to jos n znamo ...voljela bih saznati vise o ovoj terapiji, sta, kako, gdje...





IZVORNA PORUKA: škorpija

mm je danas vodio ajdina u sol vitu na haloterapiju, jer je sklon bronhitisu, kažudaim je super bilo





IZVORNA PORUKA: Adana

I moja kuma je malog vodila prije par dana, kaze prezadovoljna je. :) On na kraju nije htio da ide. :) A i ona kaze ima osjecaj da je prodisala. :)


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
16.1.2011 20:59:40   
M kao Mama
Ovo je super, ja sam akobogda odlučila sutra da zovem i naručim Lajlu, odlično mi ovo izgleda.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
18.1.2011 18:43:10   
ivanam28
cula sam za ovu terapiju da je efikasna.jel zna neko gdje je to? u bolnici ili? i ja bi da zovem da se narucim sa malenim

_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
18.1.2011 21:39:23   
M kao Mama
Ma, kakva bolnica, privatluk, to je u blizini Dalmatinske ulice, jako lako se pronađe, mis smo bili noća, L je oduševljena, idemo opet u subotu, jer kao treba 10 tretmana da se prođe.

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 0:33:05   
tweety
Imamo i u Mostaru ovu Slanu sobu.Ja razmišljam da sutra muža pošaljem tamo jer užasno kašlje (standardni problemi sa plućim,sklon upali pluća) Da li je neko sa tom dijagnozom išao tamo?I da li je pomoglo?

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 0:42:18   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ma, kakva bolnica, privatluk, to je u blizini Dalmatinske ulice, jako lako se pronađe, mis smo bili noća, L je oduševljena, idemo opet u subotu, jer kao treba 10 tretmana da se prođe.

Alma, moze i malo manje i malo vise, ovisno o stanju Lajle. Drago mi je da joj se svidjelo. Kako izgleda ta osoba? Ima li posebno soba za djecu, onako lijepo uredena, ukrasena, sa mnostvom detalja? U Kairu sam vidjela bas takvu. Predivna. Mnogo boja, stakleni stubovi ispunjeni pravim ribicama.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 9:11:31   
M kao Mama
Daleko smo mi od Kaira, ali neka je imamo, pakako god, mala je oko 15 kvadrata, ima stub na sredini sa timnekim detaljčićima i po zidovima su ti detalji, odnosno otvori.

Voljela bih da ima malo više soli na podu, ali možda dopune. Termin je za više djece, sinoć je bila L i još jedan dječak, a posebno je soba za djecu, sa kanticama onim kao za pjesak ioni se tu igraju.

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 9:23:59   
mamina princeza
I mi cemo ovih dana ABD. Trebali smo vec al je Dz imala danima temperaturu a ne preporuceuje se u slucaju temperature. Sad smo prizdravili pa mozemo .... mozda sutra i u subotu.

Jedva cekam.... i ja nesto kasljem ovih dana nedefinisano pa mi nece skoditi da joj budem pratnja :)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 9:26:39   
Hanady RR
ali zna neko koje je ograničenje u godinama....Jeli mogu djeca od 2 godine ili bebe do godinu dana na ovaj tretmanuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 9:32:44   
ziki
Ovo mi baš izgelda super al me interesuje da li mogu trudnice i ima li neki broj terapija u kontinuitetu koji treba da se obavi. Kad mi prestane zabrana putovanja povela bih Nemirka i bila mu pratnja.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 9:46:03   
emi7908

IZVORNA PORUKA: ziki

Ovo mi baš izgelda super al me interesuje da li mogu trudnice i ima li neki broj terapija u kontinuitetu koji treba da se obavi. Kad mi prestane zabrana putovanja povela bih Nemirka i bila mu pratnja.


I meni isto, ali me interesuje gdje se nalazi koliko košta? Zapravo, ako može još koja informacija? Ako ne smijemo reklamirati pošaljite mi adresu na pp

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 9:49:50   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ali zna neko koje je ograničenje u godinama....Jeli mogu djeca od 2 godine ili bebe do godinu dana na ovaj tretmanuser posted image


moja curica ima 2,5 godine i ja sam pitala za njenu dob i rekli su da je ok .... pa sad ne znam


sto se cijene tice bilo je na internetu ... pa malo pogledajte...cini mis e za djete 20 minuta 15 KM a roditelj kao pratnja moze


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 9:50:23   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: ziki

Ovo mi baš izgelda super al me interesuje da li mogu trudnice i ima li neki broj terapija u kontinuitetu koji treba da se obavi. Kad mi prestane zabrana putovanja povela bih Nemirka i bila mu pratnja.


Na stranici pise da trudnice ne bih trebale


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 9:50:59   
10 mart 2009
Ziki u prenesenom postu Mjesečeve Pratilje, stoji da mogu i user posted image , provjeri samo za broj tretmana. Može li neko dati tačnu adresu...Dalmatinska????

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 9:53:14   
Hanady RR
Eh ovako pametan nazove na telefon ko ja i sve pita...
djeca od godinu pa nadalje mogu...znači godinu i 1 dan....
trudnice ne mogu....
cijan do 31 ovoga mjeseca 10 KM...a nakon 31 15 KM....
1 tretman
namjanje 10 se predlaže da se djelotvornost iste primjeti.

Emi sad ću ti na PP poslati link jedanuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 10:02:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: 10 mart 2009

Ziki u prenesenom postu Mjesečeve Pratilje, stoji da mogu i user posted image , provjeri samo za broj tretmana. Može li neko dati tačnu adresu...Dalmatinska????

imaš PPuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 10:03:17   
Hanady RR
eh ako planirate odlazak da znate...
subotom rade do 15 časova, radnim danima do 20,ooh a nedeljom je zatvorenouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 11:43:14   
emi7908
Hvala Hanady na informacijama, i j.....nismo svi pametni user posted image  Zato imamo vas da nam pomogneteuser posted image  Hvala na uloženom trudu. ;)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
19.1.2011 12:13:42   
tekja
evo imaju i slike soba...KLIK

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
20.1.2011 13:30:02   
land
Bili u slanoj sobi, super jeuser posted image
Ono sto su mi rekli je sljedece:nije medicinski tretman,vec prirodana pomoc u olaksanju
problema,poput boravka na moru, nema nikakvih nus pojava jer je metoda prirodna,i mogu vam reci da se mojoj  kcerki vec poslije prvog tretmana otcepio nosic.
Soba izgleda super,kao igraonica,sve je prilagodjeno djeci, igracke,muzika,moja princeza nije zeljela izaci user posted image

Cijena je 10 km,do 31.01.a poslije 15,roditelj u pratnji besplatno

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
20.1.2011 15:36:25   
mamina princeza
i mi smo danas bili.... super je ....
kad smo tek usli bas se osjetila so da sam se zapitala hocul ja moci izdrazti 20 minuta. al nakon par sekundi kad sam se navikla bilo je super.
Vidjecemo hoce li imati efekata. Mi inace ovo zadnje pola godine imamao problema s bronhitisom pa nam je to glavni razlog sto idemo. Nema negativnih efekata pa ne moze biti viska :)
Kazu jedan tretman ko tri dana na moru ....


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu land)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu
20.1.2011 20:21:09   
M kao Mama
Evo kod moje zakašnjela rekacija, nos curi li curi, akobogda idemo ponovo u subotu

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *