|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Slike u pijesku...
21.10.2009 8:22:18   
Nunichi
Dvadesetčetverogodišnja Ukrajinka, Kseniya Simonova, pobijedila je na ukrajinskom natjecanju talenata i oduševila svijet. Na Youtube-u njezin nastup pogledalo je oko dva milijuna ljudi.user posted image Simonova crta serije slika u pijesku. Na osvijetljenoj tabli koja pokazuje njeno umijeće na velikom ekranu, izmjenjuju se slike njemačke invazije u Drugom svjetskom ratu. Te su slike dirnule publiku, rasplakale mnoge i ona je osvojila glavnu nagradu od 75 000 funti.

Kseniya Simonova počinje stvarati sliku koja pokazuje ljubavni par koji sjedi na klupi pod vedrim nebom i drži se za ruke. No, pojavljuju se vojni avioni i scena se briše. Zamjenjuje ju slika lica žene koja plače, nakon čega se pojavi dijete i ženi vrati osmijeh na lice. Ponovno dođe rat i Simonova baci pijesak u kojem se pojavi lice mlade žene. Ona u sljedećoj slici postane tužna i naborana udovica nakon čega se slika pretvori u spomenik neznanom vojniku. Slika dobiva okvir zbog kojeg gledatelj doživljava scena kao da gleda na spomenik s kućnog prozora. U završnoj sceni majka i dijete stoje unutra, a muškarac vani s rukama na staklu izgovara zbogom.

http://www.youtube.com/watch?v=6X1V_thxMb8&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=Eo4pPQZ-0vM&feature=related


< Poruku je uredio Nunichi -- 21.10.2009 8:25:25 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Slike u pijesku...
21.10.2009 8:26:26   
Nunichi
http://www.youtube.com/watch?v=XaIjBgl2ReY&feature=fvw


Meni je ovo fantasticno!!!

user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Slike u pijesku...
21.10.2009 8:28:32   
Mya_81 RR
Ženska je nevjerovatna...svaka joj čast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Slike u pijesku...
21.10.2009 9:02:06   
new mama
Svaka joj cast,stvarno prelijepouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Slike u pijesku...
21.10.2009 9:19:33   
Meri29
jao sto je ovo dobrooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Slike u pijesku...
21.10.2009 10:10:33   
M kao Mama
Auuuu, svaka joj ČAST 

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Slike u pijesku...
21.10.2009 19:44:40   
leli§
svaka cast na pobjedi...ali mene ipak vise odusevljava umjetnost u pijesku Ilane Yahav-e. pokreti njenih ruku su sami od sebe poeticni...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Slike u pijesku...
21.10.2009 19:46:09   
leli§
mene ovo sve podsjeca na jednu reklamu proizvodjaca kafe... nesscafe? nisam sigurna ali mislim da se neko mora sjetiti...isto ovako ali je crtano u kafi ne u pjesku ali na kraju je efekat potpuno isti :)

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Slike u pijesku...
22.10.2009 22:44:45   
shejla
jeste bila je reklama za nescafe...
A ima i jingle na Animal planet :)

Predivno je fakat user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Slike u pijesku...
28.10.2009 10:44:14   
w.pooh
IZVORNA PORUKA: leli§

mene ovo sve podsjeca na jednu reklamu proizvodjaca kafe... nesscafe? nisam sigurna ali mislim da se neko mora sjetiti...isto ovako ali je crtano u kafi ne u pjesku ali na kraju je efekat potpuno isti :)


nije nesscafe u pitanju je Doncafe radila sam za njih pa znamuser posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *