|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Snijeg
12.10.2009 21:32:02   
neki
Prvi snijeg ove zime,evo pada li pada,a moj Sead skace po kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja praaavo volim zimu,snijeg,tople rukavice,jakne,futrovane cizmiceuser posted image user posted image user posted image
A najvise volim kad moj Sead dodje u kucu,nakon sto se igrao i sankao,onda ga cekaju keksi i topli cajuser posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Snijeg
12.10.2009 21:36:25   
neki
Volite li snijeg,sjecate li se svog djetinjstva,dok ste se sankali i pravili snjeska???Ja uzivam igrajuci se sa Seadom u snijegu i dok se sankamo skupa,dok pravimo snjeska,itd.user posted image user posted image user posted image Pisiteeeeeuser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Snijeg
12.10.2009 21:38:24   
neki
Prvi snijeg ove zime


Dobro,znam da zima jos nije ni pocelauser posted image user posted image user posted image Ali eto,snijeg pada u oktobru...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Snijeg
12.10.2009 21:39:49   
tea lana
user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam bukvalno ovako plesala kroz kucu
JA VOLIM SNIJEG

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Snijeg
12.10.2009 21:41:12   
Ilhana RR
Upravo sam sjedila i cekala da vidim kad ce tema biti postavljena hahahaha =)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Snijeg
12.10.2009 21:44:29   
acudesa
da ne bi tebe, ne bih ni primjetila, ustala da vidim-fakat padauser posted image user posted image user posted image
ja sam na snijegu kao dijete, a šta tek malom radim-haos bude kao Snješko

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Snijeg
12.10.2009 21:45:41   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa

da ne bi tebe, ne bih ni primjetila, ustala da vidim-fakat padauser posted image user posted image user posted image
ja sam na snijegu kao dijete, a šta tek malom radim-haos bude kao Snješko


Cuj da nebi mene? To mislis na fb?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Snijeg
12.10.2009 21:50:17   
dinaa
I ja volim snijeg,a i moj sin je  sav sretan sto pada snijeg,uzivio se pravo pricajuci seki kako ce se valjati po snijegu i sankati.

< Poruku je uredio dinaa -- 12.10.2009 21:51:23 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Snijeg
12.10.2009 21:50:18   
*Seve*
IZVORNA PORUKA: neki

Volite li snijeg,sjecate li se svog djetinjstva,dok ste se sankali i pravili snjeska???Ja uzivam igrajuci se sa Seadom u snijegu i dok se sankamo skupa,dok pravimo snjeska,itd.user posted image user posted image user posted image Pisiteeeeeuser posted image


Jooj Neki ja jakooo volim snijeg,radujem mu se bas kao dijete...
Sada me jos podsijeca na rodjenje moga sina,snijeg padao jako ja gledam kroz prozor
i drzim svoga malog sina u rukama..Jako volim snijeg.user posted image  

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Snijeg
12.10.2009 21:52:25   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: acudesa

da ne bi tebe, ne bih ni primjetila, ustala da vidim-fakat padauser posted image user posted image user posted image
ja sam na snijegu kao dijete, a šta tek malom radim-haos bude kao Snješko


Cuj da nebi mene? To mislis na fb?

da ne bi vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ništa fb, ja ni ne znam šta je touser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Snijeg
12.10.2009 22:02:51   
Visnja RR
Hocu SUNCEEEEE user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Snijeg
12.10.2009 22:06:42   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Hocu SUNCEEEEE user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hocu i ja!!!



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Snijeg
12.10.2009 22:09:05   
veeseelaa
evo jedna slikica, slikana upravo s mog balkona

user posted image

tako volim snijeg, baš se radujemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Snijeg
12.10.2009 22:11:09   
M kao Mama
Voljela sam snijeg dok sam živjela u urbanom dijelu grada Sarajeva, ali sada kako živim na brdu mržim snijeg, Tobejarabi iz dna duše, zato što čim snijeg padne ja gledam kako ću kičmu polomiti, zato evo nekoliko godina mrzim snijeg i na TV-u. Tužna je moja sudbinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Snijeg
12.10.2009 22:13:14   
milenium
...pada snijeg
...pada snijeg
i sanjke lete
veseli se dol
veseli se brijeg
i staro i mlado...user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Snijeg
12.10.2009 22:20:12   
reallove
joooooj snijeg...posaljite mi malo i u Jordan....ja volim snijeg stvarno

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Snijeg
12.10.2009 22:21:57   
veeseelaa
evo još jedna, friška, stiže u Jordan

user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Snijeg
12.10.2009 22:51:49   
reallove
prelijepo,hvalaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Snijeg
12.10.2009 22:52:56   
mamma mumi
Ja volim snijeg jedino kada sam na godisnjem odmoru, pa znam da ujutro nemoram raniti, cistiti snijeg sa auta i sl. Volim sunce, proljece mi je najidealnije.Moj Tarik je jos mali, ali mozda ako bude volio snijeg i ja ga zavolim inace ga mrzim.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Snijeg
12.10.2009 22:56:37   
Anoniman
kod nas u Gorazdu jos uvijek pada samo kisa, ali radujem se  iz vise razloga, prvi je zato sto od kako znam za sebe volim snijeg i snijezne radosti.... sto rece neki, bas me asocira na djetinjstvo kada smo po cijeli dan bili vani i sankali se, a kad udjem u kucu sva mokra od snijega doceka me ugrijana garderoba i caj i mamino krilo...
a druga stvar zasto se radujem snijegu, zato sto mi je to asocijacija na decembar, a u decembru ako Bog da dolazi nas 4-ti clan porodice, a to znaci uskorooooooo... jeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

veju veju pahulje, mraz po staklu sara,
stize Nova godina, a odlazi stara...
mnogo knjiga na stolu, lopta lutka bijela,
to je Nova godina darove donijela...
snijeg je svoju odjecu, napravio spretnu,
da se Nove godine u bundici sretnu...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Snijeg
12.10.2009 22:59:50   
Crvena

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Hocu SUNCEEEEE user posted image



_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Snijeg
12.10.2009 23:07:01   
neki
Veeseela,slika je prelijepaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image
Bambi09,stvarno su sjecanja iz djetinjstva vezana uz snijeg prediiiiiiiiiiiivnauser posted image user posted image user posted image
Mama alma,nisi jedina,i ja upravo iz tog razloga mrzim brdouser posted image Bas uvijek kontam kako cu hodatiuser posted image jos kad poledi,uzaaaaaaaasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Snijeg
13.10.2009 0:09:10   
tweety
Kod nas kiša pada li pada,ne prestajeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i puše ludi vjetar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a vani je samo 5 stepeni brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Snijeg
13.10.2009 1:16:53   
malaaaa
i kod nas je vjetar neki ubi ja volim i kisu i snijeg jedva cekam bas se obradujem kao dijeteuser posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Snijeg
13.10.2009 1:20:42   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *