|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sokovnik - koji je vama najbolji?
11.8.2008 13:39:24   
Gigana
Drage moje domaćice,

hoću da kupim kvalitetan sokovnik i zanima me kakva su vaša iskustva.  Gledala sam Philipsov i ne izgleda mi loše, pa ako ima neko da me posavjetuje, bila bih zahvalna.
Kažu da nije loš ni onaj što ga reklamiraju u Top Shopu na TV-u.

Bitno mi je da ne moram sjeckati komadiće voća i povrća, već da prima cijele voćke i da iscijedi što više soka, naravno. user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
11.8.2008 21:07:55   
nesanica
Ja imam taj sa Top shopa i stvarno sam prezadovoljna. Jedino sto sjeckam jeste cvekla, jer je ona potvrda, a ostalo voce cijelo ubacujem. Stvarno iscijedi svaku kap.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
11.8.2008 21:20:15   
Anoniman
a imam moulinex-ov evo vec skoro godinu dana... ostar je i dobar ko i prvog dana user posted image
a stavljam citave vocke i povrcke i dobro je to sto je ona rupa na vrhu povelika user posted image

user posted image

< Poruku je uredio dina RR -- 11.8.2008 21:21:11 >

(odgovor članu nesanica)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.8.2008 11:16:12   
Gigana
Koliko košta ovaj Moulinex-ov ako nije tajna i gdje si ga nabavila?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.8.2008 11:32:25   
Amelaa RR
Ovaj Moulinex ja mislim da kod nas dode oko 170 KM al je dobar ima dvije godine garancije,ima i Philips i on je dobar i sve su tipovi sto se ubacuje cijelo voce znaci ne mora se guliti i sjeckati..ali to su sokovnici koji imaju ove velike otvore za ubacivanje voca.Ja licno imam Molinex i blender i ovaj sokovnik ko kod Dinele al slabo koristim jer nemam vremena,al ako Bog da insAllah kad budem imala bebicu naravno da cu koristit.
Sto se tice TOP SHOP-a iskreno moja preporuka je ne kupovati to...bolje ti kupi ovaj Molinex i znas sto si uzela i gdje si uzela..


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.8.2008 11:45:03   
Anoniman
evo gigana amela ti je rekla....
ja sam ga kupula ovdje u Qataru... super je BOga mi.... nisam se ni sec pokajala... ovdje je bio oko 130 km user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.8.2008 11:59:03   
mukica
Ja isto imam onaj iz top shopa i pravo je dobar iscjedi dusu iz voca i povrca

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.8.2008 12:04:23   
makana
nemam iskustva sa sokovnicima i vjerovatno bih i ja potegla za onim na top shopu, ali je baš skup mislim više od 200 km
ja koristim blender, volim kad mi malo i ostane tragova voćki, a almedini nisma uvijek ni procjeđivala već baš da poručki i ona vlakna koja ostanu
evo dobro je znati da ima zamjena za onaj iz top shopa, sad mi se on nekako čini i previše velik


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
12.8.2008 13:35:18   
Gigana
e baš vam hvala, drage moje, ma treba mi sokovnik da bebaču, a boga mi i nama, cijedim sokove, jer stvarno mi je muka više od ovih kupovnih.  Pogotovo sada, kad na pijaci nema čega nema, treba se početi pripremati za zimu i prehlade.  Ovaj Moulinex mi izgleda skroz ok, a i cijena mu nije tako drastična.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
27.11.2008 18:17:07   
suncan_dan
nemogu da ubacim sliku uglavnom se zove power juicer i nije glasan i izcjedi sve i dojednu kap user posted image

prije toga smo imali neki drugi i nimalo nije valjouser posted image zabole me usi dok izcjedi, i opet nebi izcjedio 100%


< Poruku je uredio semi83 -- 27.11.2008 18:22:31 >


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
10.3.2009 21:24:25   
dana3
evo juce sam kupila philips-ov sokovnik i super je .cijelo voce ide u njega jer je cijev jakko siroka.jedino ne moze da se ubacuje banana,avokado,uglavnom suho voce u kojem nema soka puno.narandza se mora oguliti jer u kori åpostoje ulja koja mi ne mozemo probaviti.ama ima cd sa receptima i pravo je dobar ovdje kosta 900 kruna ili sad po kursu 80 eura ili160 km.philips HR1858/90 ova serija.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
29.10.2009 22:54:11   
leli§

IZVORNA PORUKA: Dina*

a imam moulinex-ov evo vec skoro godinu dana... ostar je i dobar ko i prvog dana user posted image
a stavljam citave vocke i povrcke i dobro je to sto je ona rupa na vrhu povelika user posted image

user posted image



isti ovakav gledala samo mi je bio jako glomazan bas je povelik..a. super je ima dvije opcije za sirinu otvora na vrhu... ali je stvarno bespotrebno velik...ma ne znam...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
29.10.2009 22:55:03   
leli§
IZVORNA PORUKA: leli§


IZVORNA PORUKA: tea lana

samo ne Birin ja dobila takodje na svadbi,jednom ga iskoristila,napatila se ziva dok sam ga oprala.Dva debela sata sam ga cistila i prala.Spakovala ga i mama i dala.I ona se jednom samo zeznula i sad stoji u kutiji evo sad ce 5 godinauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam gledala i svi su na istom principu kada "gurnes" vocku/povrcku ide u kosaricu koja ima "rende" na dnu i onda sok ide kroz cijev i na pipu a smece u onu plasticnu posudicu.... da li iko zna ima li neki drugi "mehanizam"? ja sam dobila knjigu za sve te neke sokove i neki koji meni trebaju imaju mix da Bog sacuva (cak sa lukom) a nesto kontam nema Boga da ja proguram sok sa komadicima luka niz grlo a cini mi se da bi bili komadici sa ovog "rendeta"user posted image user posted image user posted image user posted image bas mi treba neki koji ce sve to iscijediti ono svojski!!!


da prenesem svoj post sa druge teme ...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
29.10.2009 23:00:29   
leli§

IZVORNA PORUKA: dana3

evo juce sam kupila philips-ov sokovnik i super je .cijelo voce ide u njega jer je cijev jakko siroka.jedino ne moze da se ubacuje banana,avokado,uglavnom suho voce u kojem nema soka puno.narandza se mora oguliti jer u kori åpostoje ulja koja mi ne mozemo probaviti.ama ima cd sa receptima i pravo je dobar ovdje kosta 900 kruna ili sad po kursu 80 eura ili160 km.philips HR1858/90 ova serija.


hilips HR1858/90
dano ovaj sam gledala i jakooo mi se svidio samo je bio metali i od nehrdjajuceg celika...cijena mu je oko 110 eura...ali da te pitam ove rucke/zatvaraci sa strane su mi se ucinili nekako lohotnim pogotovo jer je juicer metalni drska metalna a baglama koja ih spaja plasticna user posted image ...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
29.10.2009 23:03:54   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: leli§

IZVORNA PORUKA: leli§


IZVORNA PORUKA: tea lana

samo ne Birin ja dobila takodje na svadbi,jednom ga iskoristila,napatila se ziva dok sam ga oprala.Dva debela sata sam ga cistila i prala.Spakovala ga i mama i dala.I ona se jednom samo zeznula i sad stoji u kutiji evo sad ce 5 godinauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam gledala i svi su na istom principu kada "gurnes" vocku/povrcku ide u kosaricu koja ima "rende" na dnu i onda sok ide kroz cijev i na pipu a smece u onu plasticnu posudicu.... da li iko zna ima li neki drugi "mehanizam"? ja sam dobila knjigu za sve te neke sokove i neki koji meni trebaju imaju mix da Bog sacuva (cak sa lukom) a nesto kontam nema Boga da ja proguram sok sa komadicima luka niz grlo a cini mi se da bi bili komadici sa ovog "rendeta"user posted image user posted image user posted image user posted image bas mi treba neki koji ce sve to iscijediti ono svojski!!!


da prenesem svoj post sa druge teme ...


Jesi ti jedna komplikovana zena. user posted image user posted image Svasta nesto hoces. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
29.10.2009 23:09:13   
Nunichi
Kod mene je ovo cudo. Nije los, ali stvarno mi ga je mrsko cistiti. user posted image user posted image user posted image
A i zauzme pola kuhinje... user posted image user posted image user posted image
Nece slika, i bolje je mozda. user posted image user posted image




< Poruku je uredio Nunichi -- 29.10.2009 23:12:31 >

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
29.10.2009 23:15:48   
leli§

IZVORNA PORUKA: Nunichi


Jesi ti jedna komplikovana zena. user posted image user posted image Svasta nesto hoces. user posted image user posted image user posted image user posted image




nuni nuni zezas li zezas... koje je kod tebe cudo? ne postavi ti ni link ni neki detalj niti referencu na neki sto je spomenut ranije, nego me ovdje mucis da zakljucujem?!?

i nije ovaj sto sam ja gledala kao sto je dana3 uzela nego je philips HR 1861
http://www.wikio.com/product/philips-hr1861-140558.html

i kosta 217$ a meni se cini isto sr....samo drugo pakovanjeuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
29.10.2009 23:27:50   
Nunichi
user posted image
Ma neki bez veze je kod mene.
Evo link  http://www.unikom.rs/eshop/product_info.php?products_id=37

Samo skuplja prasinu djaba... user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
29.10.2009 23:51:38   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: Nunichi

user posted image
Ma neki bez veze je kod mene.
Evo link  http://www.unikom.rs/eshop/product_info.php?products_id=37

Samo skuplja prasinu djaba... user posted image



e takav ja imam i meni je suuuuper.
zasto se tebi nesvida?
meni je super za ciscenje,samo ubacim u perilicu za sude user posted image jednostavan je i nezvuci jako. nemora se voce/POVRCE cistit, samo se ubaci a sok je za pet user posted image

< Poruku je uredio suncan_dan -- 29.10.2009 23:52:41 >


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
30.10.2009 8:09:13   
Nunichi
Ma prevelik mi suncan_dan.  Sav mi je nesto glomazan. user posted image


(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
30.10.2009 11:06:54   
Amelaa RR
Sokovnik Moulinex
user posted image
Na akciji bio 135 KM extra sokovnik ima jak motor, i znaci za cijelo voce. Ima i Vivax extra dobar imaju dobru garanciju i oni su mi jedini od malo slabijih marki sto ih prodajemo ali kazem vam iskreno da se super prodaju i hvala Bogu jos nijedan nije dosao na reklamaciju
85,*KM user posted image
62,*KMuser posted image



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
1.11.2009 21:31:12   
mamma mumi
Ima li ko iskustvo sa Beko spokovnicima? Vidjela sam jedan oko 147 km isto sa sirokim grlom.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
8.11.2009 15:19:49   
vila_7
Jučer kupila SEVERIN sokovnik u FIS-u 115 KM i prezadovoljna s njim a i kupila sma ga jer je rodica sa njim prezadovoljna! Može cijelo voće i odvaja čisti sok od ostalog.
Zanima me da li negdje imaju kao neki recepti....čisto onako da ne pravim stalno isti sok ...da vidim šta ostali ubacujuuser posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
8.11.2009 15:41:51   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Sokovnik Moulinex
user posted image
Na akciji bio 135 KM extra sokovnik ima jak motor, i znaci za cijelo voce. Ima i Vivax extra dobar imaju dobru garanciju i oni su mi jedini od malo slabijih marki sto ih prodajemo ali kazem vam iskreno da se super prodaju i hvala Bogu jos nijedan nije dosao na reklamaciju
85,*KM user posted image
62,*KMuser posted image





Amelaaaa ti nas samo mamis, a ne znam gdje da trazim ovo tvoje povoljnouser posted image

Mozes li mi molim te javiti gdje je to "kod nas"  na ppuser posted image

kiss kiss


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sokovnik - koji je vama najbolji?
8.11.2009 15:49:13   
teta berta
Ja imam neki CNTRONIC isto tako ima jedna posudica za otpad, a u drugoj je sok... Zaista ga brzo napravi, za 5 min litar soka, ma i brze... Samo meni ga lijeno prati, posebno me nervira jer ja recimo uvijek pravim max dvije case soka, a za to recimo trebaju tri jabuke, velika cikla, dvije mrkve i limun... stvarno puno voca za malo soka... A kostao je 75 km...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *