|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Srednje dijete
4.12.2011 23:43:44   
Anoniman
i patnja srednjeg deteta

kakva su vasa iskustva , misljenja


< Poruku je uredio Visnja RR -- 5.12.2011 0:20:17 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Srednje dijete
5.12.2011 13:07:10   
Anoniman
 da li ima neko ko je od vas nije ono starije dijete , nije mladje vec srednje dijete
da li ste se oseacale odbacenije, manje voljeno, manjak paznje  itd

jel ima iskustava


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Srednje dijete
5.12.2011 13:42:47   
kristijan
ja imam 3 sina i mislila sam da će srednji biti zakinut za ljubav kad najmlađi dođe ali nije imam nekad osjećaj da mi je on miljenik jer kako kaže moj mm on svu ljubav sebi vuče kolika je maza tako da ne znam mislim da nema tu istine ja sam drugo mlađe djete i tata je uvjek mene više kako se kaže favorizirao a mama brata dok sad već kad smo veliki to sve na isto dođe



_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Srednje dijete
5.12.2011 14:32:40   
reallove
Ja sam srednje dijeteuser posted image Nisam se nikada osjecala manje vrijednom ili ne daj Boze,odbacenom,cak mislim da sam bila mamina i tatina maza,vise nego moje sestre...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *