|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta je idealan brak?
29.11.2011 13:34:42   
MamiAli
Ej vozdra cure, zene,... Ne znam da li je bila nekad slicna tema, ali evo ovo je onako interesantno za razmjenu misljenja. Kakav to brak mozemo nazvati idealnim? Onaj u kome je svadja nepoznat pojam (ako je to uopste moguce u normalnoj zajednici dvoje ljudi), onaj u kojem svaki dan s partnerom razmijenimo brzi poljubac, zagrljaj i slatke rijeci po nekoliko puta ili kakav vec? Sta ga cini po vama idealnim?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 14:15:11   
Rabi
Nista u zivotu nije idealnouser posted image Pa tako ni brak! Ja bih jedino mogla govoriti o skladnom braku!!!!
Ljudi cesto kriju svoje probleme i iznose svoje zivote i brakove u idealnom svjetlu, a tudje hoce sve da znaju i da se nahraneuser posted image
Rijec idealno, za bilo sta je za mene isto sto i ne realnouser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu MamiAli)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 14:23:37   
damma
Idealno i ne postoji, bilo o cemu da se govori a ponajmanje kad je u pitanju brak. Brak je institucija koja podrazumijeva ustupke s obje strane, iz cega proizilazi skladnost.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 14:28:46   
Hanady RR
Idealan ne postoji. To što su nam bili idelali prije udaje promjenimo sa zatvaranjem u 4 zida i stalnim kontaktom i težnjama za formiranjem porodice koja je vrijedna i pokore i žrtve.

Stupiti u zajednički život otvorenog uma, spremni na kompormose je ono što će nas dovesti do novih idela...i nama kao takvi idelanim će se činit i ono što prije nismo mogli zamisliti.

meni je prije udaje idalana bio ''princ na bijelom konju'' a zamjenila sma ga za ''ćelvaca u yugi 45''...uglavnom idealnije sa nama ovakvima kakvi smo ne može. Spremni na komporomise i dogovor dobili smo najbolje što se može od nas.

nije idelano ni meni ni njemu...ali je dobro i fercera...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 14:48:03   
Anoniman
ima slicna tema " sitnice koje cine brsk lepsim " po meni je to jedno te isto user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 15:01:26   
veeseelaa
e čuj idealno? user posted image
al kad se dvoje puno vole  to je idealno, kad postoji privlačnost, ljubav itd to je super, ostalo manje više, sve nadođe na svoje a i lakše se neke druge razlike prevazidju kad se ljudi vole i žele user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 16:03:41   
Neca xxx
Opet prica o istim stvarima. user posted image  Ali mi zene to volimo, po sto puta istu temu zvakati. user posted image user posted image  Ali da i ja kazem da nema idealnog braka i nemojte nikada misliti da je neciji brak idealan samo zato sto ste vidjeli neku izolovanu slicicu koja se vama dopala i za koju mislite da vi nemate u svom braku. Nikada ne znamo sta se desava izmedju tudja cetiri zida.

A dobar brak (namjerno ne zelim da kazem idealan jer u normalnim brakovima u stvarinim zivotima uvijek ima stvari koje se mogu popraviti) je onaj brak u kojem se supruznici vole, postuju, podrzavaju i pomazu jedno drugome da savladaju sve prepreke od onih banalnih svakodnevnih (kako u malo raspolozivog vremena raspremiti stan, otici u kupovinu, skuhati rucak, okupati dijete) do onih vecih problema i prepreka na koje svi nekada daidjemo.

Ja sam zadovoljna svojim brakom upravo zbog malih svakodnevnih gesti moga muza. I jako cijenim sto je on uvijek moja podrska i moj oslonac. A ne ono kada muz zenu iskoristava kao cistacicu, kuharicu, pa je jos i ne cijeni, ali joj zato kupi skup parfem i ogroman buket cvijeca. I onda je on fin i pazljiv. user posted image  Ma bjezi tamo! user posted image  

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 16:07:18   
ElmaB
Ja mislim da ne postoji idealan brak, postoji skladan i kvalitetana, ali idealan, ne.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 16:12:49   
virgulina
ma kakav idealan brak kad mi on da prostite prdi u krevetu i cacka usi na moje oci a carape baci za vrata user posted image
mislim da je u braku najvaznije : ne smaraj me , ne smaram te , volimo se mi i to sve ali smo dvije individue koje moraju imati neke odvojene aktivnosti
i naravno : tolerancija , postovanje , strpljenje ( ja da nisam takva odvanobi coveka zadavila user posted image a i on meme boga mi )

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 16:18:52   
Anoniman
Kad me voli, kad ga volim, kad imamo dobar s... i kad nas niko ne za.....euser posted image

(odgovor članu virgulina)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 16:21:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kad me voli, kad ga volim, kad imamo dobar s... i kad nas niko ne za.....euser posted image


Ja cu samo reci kad ne dozvoljavamo da nas niko ne za.....auser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 16:25:20   
palachinken
Utopija. Kao i idealne osobe.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 16:30:21   
Mama1
heehheh dobra temicaa

idealan brak nikako neizostavlja svadjice :) one nam sluze da se poslije mozemo fino zliziti hehhe
a idealno je sve ono sto zapravo tom braku odgovara ...
svaki brak je drugacij i naravno ljudi su drgacij i imaju razlicita misljenja o necemu...
tako sto je nekome idealno i ok meni je van pameti i obrnuto ...



_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 16:41:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kad me voli, kad ga volim, kad imamo dobar s... i kad nas niko ne za.....euser posted image


Ja cu samo reci kad ne dozvoljavamo da nas niko ne za.....auser posted image

e to touser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 17:20:32   
jasmin
user posted image user posted image user posted image Kada volis svog muza i on voli tebe,kada se prihvatate onakvima kakvi jeste,kada na lijep i mudar nacin ispravljate negativnosti i ne tezite savrsenstvu,jer niko nije savrsen,kada znate cutiti kada treba i pricati kada treba,kada svaka svadjica biva slatko iskustvo koje zelite ponoviti samo zbog onih trenutaka koji uslijede nakon `hladjenja`,kada znas da zivot bez njega ne bi bio idealan :)...i td...do ujutro.Da,slazem se da ne postoji idealno,ali za mene postoji sa svim popratnim mahanama.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio jasmin -- 29.11.2011 17:21:22 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 17:58:09   
teacher75
isto sto i idealno drustvo- utopijauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 18:00:58   
klemzi

IZVORNA PORUKA: teacher75

isto sto i idealno drustvo- utopijauser posted image

user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 18:05:30   
ananas_ze
idealan brak-suplja prica, prva asocijacija mi je, kako mi neka jaranica prica o svom idealnom brakuuser posted image
idealnog nema a bit ce onakav kakvim ga mi ucinimouser posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 18:08:04   
koka i po
nema ga,ne postoji...jer da postoji onda se nebi trudili da ga imamo.
snovi vode covjeka kroz zivot i da ne sanjamo vjerovatno nam zivot nebi imao smisla.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 18:21:54   
Cickolini
Moj je idealan ... znate kako se mi idealno posvadjamo, ma ko u filmovima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 18:52:35   
chuci
ja se baš iznenadih kada vidjeh odgovore
kako to po vama ne postoji idealan brak

mislim da postoji mnogo idealnih brakova

po mei idealan je svaki brak u kome su svi učesnici sretni. to ne podrazumijeva da nema rasprava, svađica, rješavanja istih, nervoze, istresanja bez razloga itd, ima svega ovoga ali i ljubavi, strasti, razumijevanja, poštovanja, kompromisa ... u svakom braku svega ima. po meni je pitanje idealnosti pitanje sreće. ja sam u svom braku sretna hB. nikada nisam pomislila što mi je ovo trebalo ili nešto slično. ovo je po meni idealno ovako kako jeste. možda neko drugi ima ''bolji'' život, ali ja sam u svom sretna i dovoljan mi je ovakav kakav jeste. zar to nije idealno?

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 18:52:45   
Anoniman
Samo budale vjeruju u ideale pogotovo na danasnjem vaktu...Sitne stari cine zivot pa tako i brak...Razumijevanje i postovanje je po meni kljucna rijec i sve dok toga ima sve se moze,strast privlacnost naravno ali znam dosta njih koji se vole ali kad nema postovanja brak postaje svakodnevna patnja...

(odgovor članu Cickolini)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 19:18:23   
Anoniman
joj Chuci citam tvoj pa svoj post pa ne slazu se nikako..Ja kad mislim  na idealnost to to je idealnost bez greske,sega mi kad neko kaze ne svadja se(pa ni one male slatke svadjice)ili tako ono bas rahat bez problema i trzavica..Vise sam mislila na taj  fazon...A sad svako ima svoj  opis savrsenstva i ukus,nekom je to popiti  jutarnju kafu u miru a nekome otici na Havaje i bacati se na glau sa onih strmih stijena

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 19:28:57   
Anoniman
Idealno kao takvo ne postoji. Zapravo postoji u Apsolutnom smislu, ali sad je to visa filozofija...Ali svi mi imamo neke svoje tvrdjave koje ljubomorno cuvamo od drugih, ulazemo svu svoju ljubav, znanje i zelju da to bude idealno.I sam taj nas put, sama ta nasa potreba da bude idealno je zapravo idealnost u njenom konacnom obliku.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sta je idealan brak?
29.11.2011 20:30:16   
henna ze
uspješan brak-da
idealan brak.u bajkama---.živjeli su sretno do kraja života..ma ni prinčevi nisu što su bili...user posted image
tako da...što se mene tiče...nema ga


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *