|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta nisam znala? Kutak utjehe
27.5.2008 19:44:13   
iva1974
OVO JE NAPISALA JEDNA FORUMAŠICA PA SAM SE I JA NASLA U TOME
ŠTO NISAM ZNALA..

Da trudnoca ne zavrsi uvijek bebom ...

Da je spontani tako cesta pojava ...

Da smo pogrijesili sto ranije nismo poceli da radimo na bebi .

Da ce trudnoce mojih prijateljica da me cine tuznom umjesto sretnom .

Da sam pojedine zene bacile toliko novca kupujuci pilule za kontracepciju .

Da ce nekima neplodnost pomoci da pronadjem grupu prijatelja koji misle osjecaju i zele potpuno isto sto i vi.

Da nema te stvari koju vrlo rado ne bih uradila ako bi me to dovelo do trudnoce .

Da je moj suprug najnjezniji covjek na planeti .

Da najnepristojnije sto mozete pitati neki par je Sto cekaju sa bebom .

Da su zene koje su trudne , blagoslovljene .

Da bi najunosnija investicija bila kupovanje dionica firme Clear Blue .

Da necu htjeti da drzim ili vidim necije djete u rukama samo zbog toga sto previse boli .

Da ce razgovor o sexu sa mojim prijateljicama sa foruma neplodnosti biti toliko lako i jednostavno .

Da je neplodnost mnogo mnogo rasprostranjenija nego sto se misli

Da me neplodnost ucinila jacom zrelijom i svjesnijom .

Da je moj temperament ipak zesci , a zivci ipak kraci nego sto sam to mislila

Da je jako tesko kontrolirati suze i boju glasa kada prisustvujes objavi necije trudnoce .

Da ce moja vjera u Boga biti svakodnevno testirana .

Da cu znati kada neke osobe imaju plodnu sluz , menstruacije , kada i koliko sesto imaju sex. odnose , a da te osobe nikad u zovotu nisam vidjela .

Da cu imati znanje o ginekologiji koje ce biti vece od znanja nekih diplomiranih ginekologa .

Da neki ljudi jednostavno kazu pogresne stvari .

Da cu svaki put kad se M pojavi , grcati svom svojom dusom .

Da ce moje prijateljstvo sa poznanicama koje su trudne , biti u pitanju samo zbog toga sto su trudne .

Da cu prestati mastati o bebi jer me to vise nece ciniti sretnom .

Da cu u sebi analizirati svaku osobu kako se ponasa prema svom djetetu i da cu svakom od tih roditelja naci neku manu , uz konstataciju da bih ja sigurno bila bolji roditelj .

Da sex ne vodi obavezno trudnoci ..

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.11.2014 12:23:58 >


_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sto nisam znala???
27.5.2008 19:49:37   
Snjeguljica
Draga iva, potpisujem sve , ali apsolutno sve što si rekla, jer osjećam sve ove tvoje riječi toliko bliskim, kao da sam ih i sama izrekla. Po ko zna koji put sam pomislila isto. Veliki pozdrav za sve vas.user posted image

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sto nisam znala???
27.5.2008 19:53:53   
nestrpljiva
Draga Iva sve smo iste,svaka rijec je ista sa osjecajima koje budi.....
Boli ....boli... borim se sa suzama,a dusa vristi

_____________________________

svakom novorodjenom bebom svijet je bogatiji...
moj mali Semih stize 14.02.09

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
27.5.2008 19:54:12   
iva1974
A OVO BIH NAJRADIJE IMALA OTISKANO NA MAJICI DA VIDE NEKI LJUDI(ISTO TEKST FORUMAŠICE)
Molim vas, nemojte me nikad pitati...

Molim vas, nemojte me to pitati onda kad više nemamo o čemu razgovarati uz kavu. Nemojte me pitati ni kad "naletimo" jedno na drugo pred trgovinom. Nemojte me pitati ni u liftu. Ni uz aparat za kavu na poslu. Niti kad se sretnemo na ulici, niti u šetnji, niti na telefon nakon što se dugo nismo čuli.




Ne sumnjam u dobre namjere onih koji pitaju. Ili barem većine njih. Ne sumnjam da ostali, koji nisu ta dobronamjerna većina, onda kad pitaju nemaju, u stvari, nikakvu namjeru. Vjerovat ću da doista nisu mislili ništa loše ili da su tim pitanjem željeli popuniti prazninu u razgovoru. Vjerovat ću da je iza toga pitanja topli ljudski interes, ili da je iza njega kurtoazija, ili možda i malo gluposti.



Pitajte me "Što ima novo kod vas dvoje?", ali pri tom ne spuštajte značajno pogled prema mom trbuhu.



Ne pitajte me "I, kad će beba?", jer ne znam na to odgovoriti, i ja bih voljela znati odgovor.



Ne pitajte me niti onako, značajno kao dvosmislenim tonom "I... radite li vas dvoje?" pri tome naglašavajući ovo "radite" a ponekad uz to i namignuvši, kako bi bilo apsolutno jasno da vas ne zanimaju priče o tome kako smo oboje izrabljivani za premale novce na svojim radnim mjestima i da ne znamo kako ćemo dugo taj ritam kojim stižu obaveze izdržati...



Ne pitajte me za to - nikako.



Vjerujem da to pitate možda zato što mislite da je sve u redu i da se rezultat tog našeg "rada" samo još ne vidi, jer je za to prerano... Vjerujte da ću tada, ako ću to željeti vama reći, reći to odmah nakon što si izgovorimo "Bok".



Vjerujem da to pitate zato što vam se čini da sjajim od blaženstva. Vjerujte da ako sjajim, to je zbog zaljubljenosti a ne zbog onog blaženog stanja.



Vjerujem da pitate možda zato što vam ništa drugo ne pada na pamet pitati toga trena... ali nemojte.



Jer, kako da odgovorim na to pitanje? Želite li doista znati koliko nam je stalo, koliko se "trudimo" i koliko sam zbog toga bila nesretna? Želite li čuti odgovor tehničke naravi, koji ću daleko lakše izgovoriti tonom govornog automata i neće prijetiti opasnost da se nasred ulice rasplačem: "Radimo, puno i često, štoviše, u prave dane a i osim u te dane radimo, a, strogo među nama, uspijevamo i dalje često misliti da ne radimo nego da vodimo ljubav. I da, sve je s nama u redu, s mužem je sve u redu, spermija su milijuni, živahni su, pokretljivi, jurišaju u pravom smjeru, hvala na pitanju; moji jajnici su b.o., jajovodi su prohodni, moj endometrij je baš kako treba a ovulacija mi je redovna. I brisevi su mi savršeni i Papa test je vrlo dobar, a i evo, imam friški nalaz hormona koji je isto super, hvala na pitanju."



Ili, trebam li vama, koji niste nikad ni bili ili više niste dio mojeg života i čijeg života ja nisam dio, reći koliko je to teško iskustvo, kako je to iscrpljujuće... da sam nesretna, da sam proplakala puno dana, da sam provela stotine sati zabrinuta pokušavajući shvatiti "zašto ne mi, zašto ne ja, zašto još ne ja..".



I zato, onda kad idem iz trgovine s vrećicama u ruci, onda kad idem umorna s posla ili čitam novine u tramvaju, ne želim razmišljati o tome. I ne želim vam pokazati koliko mi je to vaše usputno pitanje dotaklo otvorenu ranu, koliko me je duboko pogodilo i, ima i takvih dana, na puno sati nakon tog pitanja koje ste izgovorili ne sluteći njegovu važnost, rastužilo.



Znam da to niste željeli, znam da niste znali što ćete u meni pokrenuti. Zato sam i rekla samo "Bit će, onda kad bude suđeno" ili "Bit će, kad bude volja Božja", ako ste mi dovoljno bliski da sam vam time željela reći sve. Ako sam se bez riječi samo nasmiješila i odlepršala dalje, niste među tim bliskim ljudima i tim osmijehom sam vam htjela pristojno poručiti da vas se ne tiče. Oni koji su dio mog života, već sve znaju. I nikada ne pitaju. Njima kažem ionako sama.



...zato molim, nikada ne pitajte...


_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
27.5.2008 20:02:17   
vjestica
u svakoj rečenici sam se našla
a što se tiče ovoga - da sex ne vodi obavezno trudnoći, počinjem se pitati jel se sexanjem uopšte ostaje trudnauser posted image

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
27.5.2008 20:12:18   
mali
Sada sam malo tužnauser posted image i plaće mi se...Sve je to isti osjećaj...Mene svaki dan isto pitaju i  razmišljam da nebudem više pristojna i da ih 'skinem' ...Doćekaće mo i mi svoje bebice aBd samo strpljenja...

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
27.5.2008 20:14:21   
RAJA
Hoćete aBd sve moje drage hanumice će te dočekati da budete user posted image  i da dobijete slatke bebice

samo vjera u Boga

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
27.5.2008 20:52:20   
medolino
 Ja sam neki dan čitala bonton i između ostalog piše da je nekulturno pitati kad će beba ili ostati user posted image
tako da i meni dođe da ih "skinem " mada sam ja rekla da me ne pitaju ima li "novine" i za faks za ispite nikada



_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
28.5.2008 0:15:29   
sabas
drage moje
placem boli kada pitaju a danas sam sjedila na kafici sa naj prijateljicama i nisu me pitale i to mnogooooo boli
puse

(odgovor članu medolino)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
28.5.2008 0:18:37   
Snjeguljica
Draga sabas, boli svakako..., a kad ne pitaju najbolje drugarice, misliš kako ih nije briga. Opusti se, pričajte o drugim, veselijim stvarima, da bar malo, nakratko zaboraviš.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
28.5.2008 8:39:03   
eris
Stvarno je tako kako je iva74 prenijela, a onaj dio o sex-u.......
Pa zar je, cure,  moguće sa toliko žari izvesti igru zavođenja, zar je moguće u odgovarajućem trenutku izvesti najbolju pozu, ili ako hoćete najgluplju akrobaciju koju možete zamisliti, i biti sretan jer možda vam se to urodi plodom, a ovamo sa druge strane, umorni ste od posla, života, pokušavanja,  a čin vođenja ljubavi zna ponekad biti SAMO SEX sa svrhom, a ne divni osjećaj spajanja dvoje ljudi koji se vole, čija tijela se vole i mirišu onim mošusom požude, kako su nekada kada smo imali 18  godina mirisala?!

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
28.5.2008 10:17:51   
mamsi
Svim dragim trudilicama želim puno sreće i da znate da sam uz vas i mislim na vasuser posted image user posted image

(odgovor članu eris)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
28.5.2008 11:42:55   
iva1974
Kad mi je najteže pročitam ovaj tekst pa ga želim podijeliti s vama.

Jedne sam noći sanjala da hodam obalom s Gospodinom mojim. I pred mojim očima se stvori, zrakama sličan, moj život. I za svaki dio kako mi se činilo, otkrih u pijesku dva para stopa; jedne su pripadale meni, a druge Gospodinu mom.
I kada je prošla posljednja slika, pogledah unatrag i vidjeh da puno puta u pijesku stoji samo jedan par stopa. One su prikazivale faze mog života, u kojima mi je bilo najteže.
To me je zbunilo, pitajući obratih se Gospodu "Onda, kada sam ti sve što imam predala, da bih te slijedila, kazao si mi da ćeš uvijek biti uz mene. Ipak u najtežim nevoljama mog života, vidim ovdje u pijesku samo je jedan par tragova. Zašto si me napuštao upravo onda kada sam te zdvojna najviše trebala?"
Gospod me uze za ruku i reče: "Nikad te nisam samu ostavljao, posebno u tim trenucima, kada si patila i kada si bila shrvana. Tamo gdje prepoznaješ samo jedan par tragova, tada sam te na ramenima mojim nosio".

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
28.5.2008 11:59:42   
mimy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

boli svaka riječ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj najdraži i ja u braku od 12.06.2006...
A ljoljimo se puno,puno duze...

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
28.5.2008 14:34:16   
vildana26
Danas sam posebno tužna
Ma ustvari primjetila sam da ona tuga sa pojavomuser posted image  više ne dolazi odmah (jer nekeko i znam da će doći pa se pripremim) , ali lazem sama sebe jer veće iduće jutro , kad otvorim oči osjetim bol u grudima.
I znam da ću taj dan biti tuzna.
I znam da će i to proći, i da ću skupiti snagu da idem dalje, jer ja to moram
Ali dozvolite mi ovaj dan tuge, jer naprosto na mogu pobjeći od razuma.
Ne mogu lagati sebe da mi nije nista, i da ce sve biti ok.
Danas ne mogu, danas plačem.
I danas je najgori moguči dana da me neko pita kad će user posted image
Ustvari ne postoji dobar dana za to pitanje.
I pomalo me strah moje reakcije pri samoj pomisli da me neko danas pita jel radimo ili kad će beba, znam da se danas ne bi mogla osmjehnuti i kulturno odgovoriti.
Danas sam ogorčena, a to nikad nisam zeljela bitiuser posted image

_____________________________

Život je nekad crn, nekad siv, život je kad si živ

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
28.5.2008 15:11:41   
eris
vildana, tuga je osjećaj koji moraš proći, on se ne može otjerati dok sam ne ode. Nekome ode brže a nekome sporije, a sve ovisi od vrste tuge od koje tuguješ. Kada smo bile djeca i drugarice se odu igrati bez mene bila sam užasno tužna i nesretna, a danas nakon smrti moje majke koju sam neizmjerno voljela i koja mi već dvije godine užasno nedostaje, nisam tako strašno tužna, jer ima lijepih stvari oko mene, koje samo srećan čovjek može primjetiti.I sad znam da tuge dođu i odu , baš kao i sve u ovom životu.
I odtuguj, mila moja, odtuguj danas sama, sa svojom boli, jer te čeka puno toga već sutra a ti moraš biti načisto.
Puno sreće ti želim!

(odgovor članu vildana26)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
28.5.2008 18:03:16   
mozda
Vildana, nemoj biti tuzna. Kada smo tuzni samo skodimo sebi, tuga stvara sekiraciju, stres to nam skodi zdravlju i nikako nevodi. Ja i moj partner smo od februara poceli pokusavati da zatrudnim, zatrudnila sam u aprilu i nazalost prije 8 dana imala kiretazu jer je doslo do spontanog. Jako me je pogodilo ali nakon par dana sam skontala ako sazaljevam sebe, kukam drugima i sebi onda ce me samo ljudi sazaljevati a sebi cu zdravlje unistiti. Zato sam odlucila izdici se iznad svega, dobro se oporaviti i pripremiti se za drugi pokusaj. Zato se trebamo radovati svakom danu i vjerovati da ce doci i taj dan kada cemo mi biti mame i kada ce sve ovo ruzno biti iza nas.Glavu gore i znaj tuzne, jadne, depresivne netrebamo nikome pa ni sami sebi.
Samo hrabro naprijed i docicemo do naseg cilja.Ja sada radim sve pretrage i jedva cekam 17ti da dobijem patoloski nalaz ploda.
Sretno svima i da uskoro budemo trudne
Pusa

(odgovor članu vildana26)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
29.5.2008 15:00:18   
Amelaa RR
E drage moje....ja sam se potpuno nasla u toj prici i mogu reci da mi je toga svega preko glave...ali sta ces...Zurenja u moj stomak...pa mahaluse dijagnosticiranje bolesti pa lijecenje..to sve mahaluse koje nista ne rade nego samo gledaju kada je se ko udao kooliko je u braku ako nema djece...e onda ide se u dijagnostciranje ...ali na hajr...dok je naroda toga ce i biti


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mozda)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
29.5.2008 15:55:26   
Pilka
IZVORNA PORUKA: amelaa RR

E drage moje....ja sam se potpuno nasla u toj prici i mogu reci da mi je toga svega preko glave...ali sta ces...Zurenja u moj stomak...pa mahaluse dijagnosticiranje bolesti pa lijecenje..to sve mahaluse koje nista ne rade nego samo gledaju kada je se ko udao kooliko je u braku ako nema djece...e onda ide se u dijagnostciranje ...ali na hajr...dok je naroda toga ce i biti



Potpisujem!!! Zamislite osma godina sam u braku...fuf do sada sam po komsijama trebala imati petero djece... Ustvari tek kad sam se udala ljudi su govorili da sam se udala zato sto sam trudna.... hehe da su bogdom bili u pravu ali nazalost samo su bez veze izmisljali price. Da ne govorim koliko me je puta neko pitao "pa sta cekate".... Neki od "tih" ljudi su samo znatizeljni, neki me sazaljevaju ali ja mislim da su neki bas zli. Ali hajde de djaba im... svijet se nikad nece promjenti i uvijek ce biti tih kojei ce nam prisjedati na muku. Ja sam fala bogu trudna pa ako sve bude ok ljudi me nece vise morati smarati...  mada ko zna mozda i hoce samo ce naci neki drugi razlog.... Ne brigajte drage moje i ne obracajte paznju na takve ljude... znam da je tesko ali.... ko ih j...      Nego borke moje opustite se ...iiiiiiiii... zelim da vam ne dodje vjestica , glupaca.


_____________________________

;-)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
29.5.2008 16:05:09   
iva1974
ja bih mogla napisati roman o ovome.pogledima ,komentarima "malo si se udebljala" do "pa sta čekate,zar ti je bitnija karijera od djeteta"...ali vjerujte da ni ja nisam ostala dužna.
pojedine sam odjebala(moderatorice sorry na izrazu) za vjeke vjekova a drugima lijepo spustila nimalo se trudeći biti pristojna.

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu Pilka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
29.5.2008 16:13:29   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: iva1974

ja bih mogla napisati roman o ovome.pogledima ,komentarima "malo si se udebljala" do "pa sta čekate,zar ti je bitnija karijera od djeteta"...ali vjerujte da ni ja nisam ostala dužna.
pojedine sam odjebala(moderatorice sorry na izrazu) za vjeke vjekova a drugima lijepo spustila nimalo se trudeći biti pristojna.

user posted image user posted image user posted image user posted image OD RIJECI DO RIJECIuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
2.6.2008 21:06:06   
Sonja
eh mile moje u posljednje vrijeme suze vrlo ceto poteku niz moje lice...i sad su nakon ovog procitanoguser posted image
zar je moguce da se toliko zena osjeca isto????
i zar je moguce da su ljudi isti
svaki dan se susrecem sa tim pitanjima kad ce, sta cekate...imal sta...
i svaki dan ista tuga i razmisljanje

eh boli svaka rijecuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
2.6.2008 21:22:05   
anitaMO
drage moje zenice mogu vas sve shvatiti ja sam sa prvom trudnocom izgubila bebu u 11 tjednu .to je za mene bio kraj svjeta .a pitanja milion tasto bas ja .ali sam nakon 3 mj opet ostala trudna i sada imam svog andjela svoju prijateljicu .
LAURA 5.1.2008.
Kao sto je ona mene usrecila zelim i vama takvu srecu

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sto nisam znala??? kutak utjehe
2.6.2008 21:23:56   
tikica_69
i ja cu roditi jednu malu Lauru...kad tad user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sta nisam znala? Kutak utjehe
2.6.2008 21:25:32   
anitaMO
naravno da hoces mozda i 2

< Poruku je uredio malena27 RR -- 19.11.2014 12:27:56 >

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *