|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta ponijeti u vrtic?
14.4.2010 10:06:41   
DZANINI
Drage moje mama koje ste dale male bebice u jaslicku grupu..molim vas da mi napiset_e sta ste sve nosili...da ja budem pomalo spremna kad krenemo...a kad vec krenemo cemo i saznat u grubo znamo samo pelene ukoliko ih koristi i neku stvarcicu za presvuc ako se umokri..ili uprlja jel ima jos sta ...hvalaaaa punoo draee mojeeeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 16.4.2010 20:32:34 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: STA PONJET U VRTIC
14.4.2010 10:11:50   
R&T@
Imas spisak na postojecim temama.
Sretno.... 

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: STA PONJET U VRTIC
14.4.2010 11:55:01   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: tajra

Imas spisak na postojecim temama.
Sretno.... 



ja ne mogu da nadzem mozel pmoc ..sta da ukucam user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: STA PONJET U VRTIC
14.4.2010 12:15:59   
smajli80
Draga Dzanini drago mi je da si se odlučila za vrtić nećeš se pokajati.U vrtić ponesi rezervne pelene, maramice,kremu i nešto za presvući.Takođe ponesi i njenu flašisu za sok i neku njenu omiljenu igračku da se ne bi osjećala sama  i da lakše zaspe uz nju.A ti ponesi hrabrost i osmjeh na liceuser posted image i ništa se ne brini brzo će te se naviknuti obe.Želim ti svu sreću u daljnjem životu.Tvoja smajliuser posted image

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: STA PONJET U VRTIC
14.4.2010 21:55:36   
smajli80
Samo bih željela da se nadovežem i da ti savjetujem da naveče spremiš dječiju torbu i šta će user posted image obući taj dan i takođe sebi tako da ujutru ne gubiš vrijeme na to.Ti ustani sat vremena tako da se možeš smirom spremiti a user posted image probudi pola sata prije polaska da se i ona malo razdrijema.Nekoliko dana prije polaska navikavaj malenu na novu satnicu buđenja tako da ne bi bila pospana i mrzovoljnauser posted image kad krene.Biće ti teško nekoliko dana kad je budeš ostavljala jer i tebi treba vremena da se navikneš na novonastalu situacijuuser posted image .I nipošto je ne ostavljaj na pola satnice jer im treba vremena da se prvo naviknu na pola  pa tek onda na cijeli dan.To je duplo maltretiranje djeteta.Ispočetka će vam biti teško i neobično jednoj bez druge ali će te se brzo navići i na to.Želim vam puno sreće prvog dana citića-kako kaže moja malena.

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: STA PONJET U VRTIC
14.4.2010 23:58:07   
acudesa
evo jedna od srodnih tema
http://www.ringeraja.ba/forum/m_115591/mpage_2/key_/tm.htm

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: STA PONJET U VRTIC
15.4.2010 10:54:56   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: smajli80

Samo bih željela da se nadovežem i da ti savjetujem da naveče spremiš dječiju torbu i šta će user posted image obući taj dan i takođe sebi tako da ujutru ne gubiš vrijeme na to.Ti ustani sat vremena tako da se možeš smirom spremiti a user posted image probudi pola sata prije polaska da se i ona malo razdrijema.Nekoliko dana prije polaska navikavaj malenu na novu satnicu buđenja tako da ne bi bila pospana i mrzovoljnauser posted image kad krene.Biće ti teško nekoliko dana kad je budeš ostavljala jer i tebi treba vremena da se navikneš na novonastalu situacijuuser posted image .I nipošto je ne ostavljaj na pola satnice jer im treba vremena da se prvo naviknu na pola  pa tek onda na cijeli dan.To je duplo maltretiranje djeteta.Ispočetka će vam biti teško i neobično jednoj bez druge ali će te se brzo navići i na to.Želim vam puno sreće prvog dana citića-kako kaže moja malena.



HVALA TI smajli80 PUNO...puno mi znace tvoje rjeci iako te neznam vidim da si u koku sta i kako se kod nas desava i to mi je jako dragooo...eto za neki 2 do 3 sedmice krecemoo..a sta kazes ovo za pola satnice mislis odma da je ostavim cijeli dan ali jojj ona je jos malaa hm imat ce 14 mj...mislila sam malo po malo i za neki mjesec dva cijeli dan..sta ti mislis?
VELIKII pozz i poljubac

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta ponijeti u vtic?
16.4.2010 18:43:09   
smajli80
Draga Dzanini evo da ti se javim izgleda da smo samo nas dve na ovoj temi.Moje mišljenje je (naravno ti opet uradi kako misliš da bi trebalo)da ne bi trebala ostavljati malenu prvo po sat onda dva itd.Jer će njoj ispočetka biti teško što je ostavljaš i bolje je za nju da to odmah prevali nego da je naučiš da će mama doći po nju za sat ili dva jer kad se navikne na taj tempo ostavljanja neće htjeti ostajati duže kad stvarno bude trebala.Ne znam kako je u tvom gradu ali u mom pod cjelodnevnim boravkom se podrazumijeva dolazak od 8-16.30,mada ja svoju dižem oko 15h.Znam da ti je žao da je odjednom ostavljaš tako dugo jer je to nagla promjena i za tebe a kamoli za nju.u mom gradu postoji grupa u koju idu bebe od 8-16mj i vjeruj mi da ima i tako malih bebi.Nama će naše princeze uvijek biti bebe ma kolike one bile.To ti ja pišem iz vlastitog iskustva jer moja ćera je jako dobro prihvatila vrtić i nisam ima la nikad nikakvih problema  sa ostajanjem.Ali ti opet dobro ramisli šta ćeš jer ipak ti poznaješ svoje dijete najbolje.Želim vam puno srećeuser posted image i da porastete velikeuser posted image .Pozdrav

< Poruku je uredio Visnja RR -- 16.4.2010 20:32:56 >

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta ponijeti u vtic?
17.4.2010 10:13:36   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: smajli80

Draga Dzanini evo da ti se javim izgleda da smo samo nas dve na ovoj temi.Moje mišljenje je (naravno ti opet uradi kako misliš da bi trebalo)da ne bi trebala ostavljati malenu prvo po sat onda dva itd.Jer će njoj ispočetka biti teško što je ostavljaš i bolje je za nju da to odmah prevali nego da je naučiš da će mama doći po nju za sat ili dva jer kad se navikne na taj tempo ostavljanja neće htjeti ostajati duže kad stvarno bude trebala.Ne znam kako je u tvom gradu ali u mom pod cjelodnevnim boravkom se podrazumijeva dolazak od 8-16.30,mada ja svoju dižem oko 15h.Znam da ti je žao da je odjednom ostavljaš tako dugo jer je to nagla promjena i za tebe a kamoli za nju.u mom gradu postoji grupa u koju idu bebe od 8-16mj i vjeruj mi da ima i tako malih bebi.Nama će naše princeze uvijek biti bebe ma kolike one bile.To ti ja pišem iz vlastitog iskustva jer moja ćera je jako dobro prihvatila vrtić i nisam ima la nikad nikakvih problema  sa ostajanjem.Ali ti opet dobro ramisli šta ćeš jer ipak ti poznaješ svoje dijete najbolje.Želim vam puno srećeuser posted image i da porastete velikeuser posted image .Pozdrav



Hvalaaaaaa dragaaaaaaaaaa punooooooooo...evo vidim i ja smo..ama siurnoo bi bile i druge mame jel nije mi nikad bilo jasno da ljudi citaju necije teme i sve iscitaju i na kraju nista ne ne napisu ali boze moj tako je kako je..

Ama naravno kao i svaka majka poznaje najbolje svoje djete...mislim da joj taj ostanak nece tesko past prvo sto je jos mala a i strasno je drustrvena i voli djecu osim sto ce meni faliti meni biti tesko i bojim se tog njenog nespavanja..ali Boze moj sve ce proc..pa i to ..nek sve ide svojim tokom..sto je najvaznije tebi puno Hvala....?U kojem si ti gradu?

Velikii poljubac user posted image

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta ponijeti u vtic?
17.4.2010 12:55:06   
smajli80
Ma mi mame smo pomalo luckaste kad se radi o njihovoj djeci i previše se brinemo  a oni su snažniji  nego što mi mislimo.To je valjda instinkt svake majke da prviše čuva i štiti svoje malo čedouser posted image .Mi im još uvijek trebamo ali kad ugledaju drugu djecu mame padaju u drugi plan.Onda nas opet traže kad se udare i kad su pospani i sve tako.Naša dječica odrastaju i imaju neke druge potrebe osim majčine blizine i mi mora da ih pustimo da se razvijaju u zdrave i pametne ljude i da ih utješimo kad im je teško.I moja mala je strašno društvena i ne može bez djece ni jedan dan mada i meni bude teško kad je vodim voljela bih da je mazim a ona neće jer hoće da ide kod djece.Ona će se pomaziti kad je njoj ćeif a ne meni.
Ja živim u okolini Banja-Luke, a ti?
Puuuuuno pozdrava i vama cure moje male pa se čujemouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta ponijeti u vtic?
22.4.2010 21:05:05   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: smajli80

Ma mi mame smo pomalo luckaste kad se radi o njihovoj djeci i previše se brinemo  a oni su snažniji  nego što mi mislimo.To je valjda instinkt svake majke da prviše čuva i štiti svoje malo čedouser posted image .Mi im još uvijek trebamo ali kad ugledaju drugu djecu mame padaju u drugi plan.Onda nas opet traže kad se udare i kad su pospani i sve tako.Naša dječica odrastaju i imaju neke druge potrebe osim majčine blizine i mi mora da ih pustimo da se razvijaju u zdrave i pametne ljude i da ih utješimo kad im je teško.I moja mala je strašno društvena i ne može bez djece ni jedan dan mada i meni bude teško kad je vodim voljela bih da je mazim a ona neće jer hoće da ide kod djece.Ona će se pomaziti kad je njoj ćeif a ne meni.
Ja živim u okolini Banja-Luke, a ti?
Puuuuuno pozdrava i vama cure moje male pa se čujemouser posted image user posted image user posted image


Kako bi volila da smo malo blize pa da popijemo kaficu hehehe i razvezemoo o temamaa koje svaka majka ima i to nadovezuju se jedna za drugom....ama jojjj proce i ta prevelika briga samo da prodze prva sedmica i odma covjeku lakse....Mi smo draga u Sarajevu...Ljubimo i mi vas punooo

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta ponijeti u vtic?
23.4.2010 17:32:00   
smajli80
Ma sve će to biti ok ništa se ne sikiraj,velika je to curetina user posted image .Da,  šteta što nismo bliže da ispijamouser posted image svaki dan,mogle bida ćaskamo o našim curetinama.Ako me put ikad nanese u tom pravcu javiću ti se pa da se upoznamo.To važi i za tebe .
Obavezno javi kako ste prošle u citiću i ako imaš bilo kakvo drugo pitanje ili nedoumicu piši rado ću ti odgovoriti.
Puuuno vas pozdravljam cure moje maleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta ponijeti u vtic?
29.4.2010 19:23:02   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: smajli80

Ma sve će to biti ok ništa se ne sikiraj,velika je to curetina user posted image .Da,  šteta što nismo bliže da ispijamouser posted image svaki dan,mogle bida ćaskamo o našim curetinama.Ako me put ikad nanese u tom pravcu javiću ti se pa da se upoznamo.To važi i za tebe .
Obavezno javi kako ste prošle u citiću i ako imaš bilo kakvo drugo pitanje ili nedoumicu piši rado ću ti odgovoriti.
Puuuno vas pozdravljam cure moje maleuser posted image user posted image user posted image



tek sad vidiii ..hehehe koja sam ja ludaaa ...a jojjj sad sam user posted image ...fali covjeku koja rjec osoba...majka zena koja te razumjee jel danas je toga sve manje i manje..draga jel imas facee da se tamo cujemo blize je nekako naravno ako imas i zelis ljubimoo vass punoooo a naravnooo da su nase user posted image user posted image sirom otvorene ...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta ponijeti u vtic?
29.4.2010 23:27:34   
smajli80
Znam ja kako je biti sam i da svaki savjet zlata vrijediuser posted image .Samo neeeeemooooj biti tužna i predavati se lakouser posted image budi naj cooool mama na svijetu i nedaj da te problemi unište.Niko osim tvoje malene nije vrijedan tvog nerviranja.Svima im reci od*ebaus user posted image i drži se.
Imam faceboock ali ti ne mogu ovim putem reći ime, pošalji mi mail pa ćemo se dogovoriti oko detalja.user posted image user posted image user posted image
Budite mi dobre cure moje pa se čujemouser posted image


_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *