|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 9:55:58   
almai
eh ovako ,mm je trenutno vani i kad je treca smj. cujemo se gotovo svaki dan oko13-14h kad djeca spavaju putem msn-a ili tel.Danas ja trebam voziti veoma dragu osobu ljekaru na kontrolu udaljeno 60ak km. od nas.Prosli put kad sam je vozila on nije bio odusevljen time zato sto djecu ostavljam kod rodice,sto auto nije bas najispravnije i sto ta osoba moze i busom ici.Ja sam njoj obecala da ce je ja ponovo voziti i sad neznam kako danas muzu reci sto me tu nece biti u to vrijeme jer je i termin bas u 14huser posted image .Zaista sam u dilemi velikoj,sta da kazem-sta da slazemuser posted image .Zaista sam iskrena osoba i nevolim lazi i petljancije ali nekad moramo malkice i zaobici istinu ,a i muskarci nama lazu vise nego mi njima.Da kazem da nema konekcije ili struje vidjet ce nekog iz komsiluka na inter.pa to nemogu,da kazem da sam kod nekog na kafi trezit ce kucni br.(ne zato sto mi nevjeruje nego sto mu je na fixni br.duplo jeftinije)Uh,stvarno neznam.....pomagajteeee....

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:01:18   
bloom
Istina i samo istina.
Reci muzu da te ta osoba zamolila i da treba da odes, objasnimu da je to dobro djelo i kako bi se on osjecao sad kad si ovdje sama bez njeg i da ti treba necija pomoc a da ti nece niko pomoci i izaci u susret.
Jer u lazi su kratke noge, ako ti ta osoba nije majka, onda ti je mm preci, jer ta osoba ode kuci svojoj, a ti ostajes sa svojim muzem.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:01:51   
Lady26
Joj.....Nije to bas blizu pa da mu nesto slazes da si "tu negdje", ne znam ja bas nisam za to (znam da trazis pomoc i ideju sta da kazes) NE DAJ BOZE da se sta desi kako ce znati gdje si i sta si, jos pogotovo jer kazes da auto nije najispravnije.....Ja bih mu iskreno rekla i objasnila mu....Izvini ako to nije odgovor koji si trazila ali ne vjerujem da ce ti ZABRANITI da ides ako mu kazes istinu...ipak je bolje da zna...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:01:52   
Lulu_
ne razumijem zasto bi mu lagala uopste?
meni mm ne moze nista zabraniti,moze samo iznjeti svoj stav o tome i da kao normalni ljudi to raspravimo.
kada nesto radim sto nije po njegovom cejfu(mislim sada na ovakve situacije ,da nebi kasnije bilo nekih prozivki)on izrazi negodovanje i to je sve
isto je i obrnuto
on ce sada ua ugustu voziti prijatelja u zagreb na avion koji ide za ameriku.meni je to totalno glupo i apsolutno nepotrebno.to sam mu rekla.on me je saslusao.ali opet ce ici.
on je slobodan covjek i ne zelim da ga dovodim u situaciju da mi mora lagati jer cu ja biti ljuta ili tako nesto
isto je i obrnuto
meni je ta situaciju cudna
izvini ali tako je
nije ti tatauser posted image
to ti je muz,tvoj najbolji prijatelj,saputnik i savjetnik.da su njegovi razlozi dovoljno jaki valjda bi i ti shvatila da to ne trebas raditi , ali ako ti to zelis znaci da si u svojoj glavi skontala da to nije strasno i tako ces mu valjda i reci
ne volimlagati posebno ne iz razloga jer nikad i nemam sta da lazem.
onako je kako je...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:02:10   
honey84
Ja bih mu rekla istinu.
On to svejedno moze cuti od bilo koga i za godinu dana pa ce to biti jos veci problem.
Reci> obecala sam i to je to. user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:03:34   
tea lana
Ne znam u kojem si gradu ali zaj jednostavno ne mozes reci da si izasla do grada prosetati i popiti kafu.
Ali ja bi ipak rekla istinu u svakom slucaju,jer i sama kazes da ti je to veoma draga osoba,a ne idete u izlazak nego doktoru.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:03:54   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Lady26

Joj.....Nije to bas blizu pa da mu nesto slazes da si "tu negdje", ne znam ja bas nisam za to (znam da trazis pomoc i ideju sta da kazes) NE DAJ BOZE da se sta desi kako ce znati gdje si i sta si, jos pogotovo jer kazes da auto nije najispravnije.....Ja bih mu iskreno rekla i objasnila mu....

jedan jako dobar razlog ZASTO RECI ISTINU

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:11:37   
M kao Mama
U potpunosti se slažem sa većinom postova, kaži mu istinu i samo istinu, nema pravoda se ljuti jer VODIŠ DRAGU OSOBU LJEKARU. 

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:24:25   
almai
Naravno da mi nemoze zabraniti ali nebi slusala njegova prebacivanja narednih nekoliko dana.Odkako je on otisao vani mi mu puno nedostajemo i odmah u glavi stvori pogresnu sliku.On misli odmah kako ja idem tamo da se provorim i obilazim radnje i kafice ispijam sto zaista tako nije.Da je on ovdje nebi bilo nikakvih problema shvatio bi u potpunosti i on bi ostao kod djece,a ovako on nema pametnija posla nego da misli o nama cijeli dan i sebi sliku stvara kako njemu odgovara.Zato zelim zaobici nepotrebne svade i pravdanja i samo iz tog razloga zelim to presutjeti.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:29:13   
Lady26
Ja te ne mogu podrzati u tome, tim vise jer nije tu (to nisam skontala odmah iz prvog posta)...U svakom slucaju, niko ne moze donijeti odluku umjesto tebe jer ti najbolje znas i sebe i svog mm, mi te samo mozemo savjetovati a koliko vidim vecina se nas slaze da kazes istinu.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:29:29   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: almai

Naravno da mi nemoze zabraniti ali nebi slusala njegova prebacivanja narednih nekoliko dana.Odkako je on otisao vani mi mu puno nedostajemo i odmah u glavi stvori pogresnu sliku.On misli odmah kako ja idem tamo da se provorim i obilazim radnje i kafice ispijam sto zaista tako nije.Da je on ovdje nebi bilo nikakvih problema shvatio bi u potpunosti i on bi ostao kod djece,a ovako on nema pametnija posla nego da misli o nama cijeli dan i sebi sliku stvara kako njemu odgovara.Zato zelim zaobici nepotrebne svade i pravdanja i samo iz tog razloga zelim to presutjeti.


svasta
ja nebi mogla trpit taj pritisak
sto ne razgovaras sa njim i ne kazes mu da te dovodi svojim reakcijama u situaciju da mu lazes.pitaj ga dali to zeli

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:31:00   
idana_85
Ne znam, kod mene to ide ovako "Obecala sam da cu je voziti tom doktoru, pa i ako sam se zafrkala, neka sam, nisam mislila,obecala sam i necu pogaziti obecanje pa makar i na svoju stetu prema tome ne cemo vise o tome ni rijeci!" I tako je...a i sigurna sam da i on ponekada uradi ponesto sto ti ne bi....

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:32:07   
tea lana
IZVORNA PORUKA: almai

Naravno da mi nemoze zabraniti ali nebi slusala njegova prebacivanja narednih nekoliko dana.Odkako je on otisao vani mi mu puno nedostajemo i odmah u glavi stvori pogresnu sliku.On misli odmah kako ja idem tamo da se provorim i obilazim radnje i kafice ispijam sto zaista tako nije.Da je on ovdje nebi bilo nikakvih problema shvatio bi u potpunosti i on bi ostao kod djece,a ovako on nema pametnija posla nego da misli o nama cijeli dan i sebi sliku stvara kako njemu odgovara.Zato zelim zaobici nepotrebne svade i pravdanja i samo iz tog razloga zelim to presutjeti.


Ne znam zaista onda sta bi mu mogla reci,jer onda ni kafa i izlazak ne dolaze u obzir jer koliko shvatih on upravo misli da ti to i radis.Ne zelim da ispadnem ovakva ili onakva,ali ja bi svom rekla pa puklo da puklo.A jos bi i sa njim porazgovarala ozbiljno o tim ispadima ljubomore.
Molim te nemoj me pogresno shvatiti,ali ja sam bila u vezi sa patolosko ljubomornom osobom skoro sest godina i znam kako to pocinje a i kako zavrsava u vecini slucajeva.Zato je bolje reci mu istinu,ako treba ti njega napadni jer si zaista u pravu.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:34:01   
almai
pa bas me i dovodi u tu situaciju da mu moram lagati,sto nikad to radila nisam.Nikad se razdvajali nismo i ovo je prvi put u 7god. braka.Ima vec 3mj. kako je on vani i pocnje da bude jako ljubormoran i zeli da zna svaki moj pokret,sto meni jako smeta.Ako odem dva put sed. kod njegove mame zna prebaciti eto ko ja samo hodam dok on tamo samuje i radi ko konj.Dok je ovdje bio nasam nikad imala problema te vrste ,a sada bas me dovodi u situaciju da mu moram da lazemuser posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:37:31   
tea lana
IZVORNA PORUKA: almai

pa bas me i dovodi u tu situaciju da mu moram lagati,sto nikad to radila nisam.Nikad se razdvajali nismo i ovo je prvi put u 7god. braka.Ima vec 3mj. kako je on vani i pocnje da bude jako ljubormoran i zeli da zna svaki moj pokret,sto meni jako smeta.Ako odem dva put sed. kod njegove mame zna prebaciti eto ko ja samo hodam dok on tamo samuje i radi ko konj.Dok je ovdje bio nasam nikad imala problema te vrste ,a sada bas me dovodi u situaciju da mu moram da lazemuser posted image


suoci ga sa tim sta ti osjecas ,reci mu,posvadjajte se ako treba ali nek shvati kako je tebi i da bespotrebno pravi ljubomorne scene.Pokusaj mu ne javiti svaki svoj korak ,izbaci iz razgovora gdje si bila ,sa kim i koliko.Prebacite se na neke lijepse teme,djecu i ostalo.Ako bude insistirao,ignorisi pitanja.Pa Boze moj i nemoj se cuti sa njim par dana da vidi da ti zaista smeta njegovo ponasanje.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:37:36   
mamma mumi
Ja sam za opciju " istine", jedna laz vodi u drugu, a kao sto neko rece sta da jednom sazna za tu malu laz, pomislit ce da si mu do sada bezbroj puta slagala i eto nesulglasica i nepovjerenja. Licno mrzim laz i najmanju, reci istinu , a i objasni mu kako na tebe  utice njegovo " drobljenje" i bit ce i tebi lakse.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:37:55   
idana_85
Joj Alma, i moj zna biti ljubomoran, a meni se to bas ne da trpiti. Ja sam gruba, ja bi mu rekla suti,bolje ti je budi sretan sto idem kod tvoje mame,bar znas gdje sam....Sta sada,tri treba sebe da zatvoris i kaznis jer on radi' ko da si ti odlucila da on rinta toliko...Mislim,halo...neka malo sam sebe preslusa

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:39:38   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: almai

dva put sed. kod njegove mame zna prebaciti eto ko ja samo hodam dok on tamo samuje i radi ko konj.Dok je ovdje bio nasam nikad imala problema te vrste ,a sada bas me dovodi u situaciju da mu moram da lazemuser posted image
¸

izvini 100 puta ako cu te uvrijediti ali meni je mm samo jednom pokusao reci da radi ko konj
dok se ja setkam
moj odogovr je bio  PA RADI JA SAM RODILA DIJETE I TO JE MOJA OBAVEZA A TI RADI
ILI CES TI RADJATI A JA CU RADITI
MRZIM te MUSKRACE STO KONSTANTNO ZELE DA IM SE PLJESCE
naravno da radi , njegova je obaveza da vas izdrzava , sve ostalo nije normalno.
moj ti je savjet da ljepo i jako smireno,diplomatski porazgovaras sa njim.
i da mu kazes da te vrjeda takvo nepovjerenje i da ti ,majka njegove dijece , NISI TO ZASLUZILA.

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:40:48   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: idana_85

Joj Alma, i moj zna biti ljubomoran, a meni se to bas ne da trpiti. Ja sam gruba, ja bi mu rekla suti,bolje ti je budi sretan sto idem kod tvoje mame,bar znas gdje sam....Sta sada,tri treba sebe da zatvoris i kaznis jer on radi' ko da si ti odlucila da on rinta toliko...Mislim,halo...neka malo sam sebe preslusa

upravo!

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:41:37   
Lady26
IZVORNA PORUKA: almai

pa bas me i dovodi u tu situaciju da mu moram lagati,sto nikad to radila nisam.Nikad se razdvajali nismo i ovo je prvi put u 7god. braka.Ima vec 3mj. kako je on vani i pocnje da bude jako ljubormoran i zeli da zna svaki moj pokret,sto meni jako smeta.Ako odem dva put sed. kod njegove mame zna prebaciti eto ko ja samo hodam dok on tamo samuje i radi ko konj.Dok je ovdje bio nasam nikad imala problema te vrste ,a sada bas me dovodi u situaciju da mu moram da lazemuser posted image


Pa ne znam sta ocekuje da ne mrdas iz kuce??? I moj je bio mjesec dana u Svedskoj, isto tako radio pa mi je rekao da NE SJEDIM kuci, naravno necu lumpovati, ali na kafu mogu otici, u setnju....To moras rascistiti s njim. Boze, on je tamo, radi...pa radimo svi mi, i moj jedno vrijeme nije radio i sta sam trebala, reci mu da ne mrda iz kuce dok sam ja na poslu???


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:42:51   
almai
Pokusala sam o toj ljubomori sa njim rijesiti putem msn-a ali je prosto nemoguce.On dolaazi na odmor u augustu i tad cemo to fino rijesiti u cetiri okauser posted image ,a sada ima li iko konkretan prijedlog sta mu danas reci???

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:45:03   
Lady26
Istina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:45:34   
Lady26
Nemoj se ljutiti malo sale.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 10:55:37   
meme27
ne treba da mu lazes uopste treba da mu kazes gdje ces ici
a drugi put ta draga osoba moze uzeti sljedeci put i taxi a moze i bussom ako treba(ako se vas dvoje niste slozili oko tog)
mislim ne treba da stvaras sebi bezveze probleme koliko god da ti je draga ta osoba
kada sve to lijepo prodze onda porazgovaraj sa njim pitaj ga kako mu je budi blaga i dobra budi mu podrska
mozda je on malo i ljubomoran na tebe zato sto ti u njegovim ocima "uzivas"a on sam u svijetu
ako osjeti razumjevanje i podrsku od tebe i ako shvati i ako je sam u bijelom svjetu da tebe ima da neces pobjeci nikuda onda i nece biti tako dosadan



ali naravno nekada i treba stati nogom i reci ja te postujem ali  to je tvoj problem sto si ljubomoran ja sa tim nemam nista


< Poruku je uredio meme27 -- 3.7.2009 11:00:09 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sta reci(slagati) muzu...???
3.7.2009 11:04:16   
meme27
moj ljepotan kada podze meni dosadzivati pomalo ja mu tako kazem a one se samo zabelji i usutiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *