|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ljub...
3.8.2009 20:23:36   
breskvicaa
Htijedoh da otvorim temu da se nasmijemo ali neznam koju pa sad kad sam bila sa svojim cukom sam se sjetila sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ljubimca user posted image
Ja imam rotvajlera i nista mi nije smijesnije nego kad me pogleda onim svojim pogledom a napravi usi klempave ili kad je ceskim a ona klepece zadnjom sapom user posted image  tu sliku imate na avataruuser posted image
Voljela bih da razmijenimo ta lijepa iskustva zajedno sa vama ako imate kucne ljubimce user posted image
Nadam se da nisam pogrijesila sto sam postavila ovu temu ovdje ali ako jesam molim moderatore da je premjeste user posted image



_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
4.8.2009 1:18:27   
Adana
Slatka tema. user posted image
Ja imam macu i pravo mi je sega kada me vreba ko budalica dos se penjem na krevet i onda mi skoci na nogu, ili dok hodam. user posted image
I sega mi je kako nekad spava, sva se razbuljezi... uhhh tad bih je mogla pojesti. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
4.8.2009 9:29:11   
breskvicaa
Drago mi je da si pisala na ovu temu user posted image
Ja mislim da nas nasi ljubimci mogu nasmijati i da su pravo interesantni evo recimo sta mi je jos smijesno kod mog cuke kad hvata muhe i ose i ostale te zivotinjice user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
4.8.2009 9:36:49   
Lady26
IZVORNA PORUKA: maida_sa

Drago mi je da si pisala na ovu temu user posted image
Ja mislim da nas nasi ljubimci mogu nasmijati i da su pravo interesantni evo recimo sta mi je jos smijesno kod mog cuke kad hvata muhe i ose i ostale te zivotinjice user posted image

Hahahahahahahaha user posted image user posted image user posted image jao kao da si moju curicu opisala...Imam i ja rotvajlera 2,5 godine stara...Ja blentavijeg psa nisam vidjela u svom zivotu...
Npr. kad hoce da udje u kucu, stane na prag, k'o fol se proteze prednjim sapama (unutra naravno) i ako vidi da niko ne reaguje samo ubaci i zadnje i onda se prostre koliko je duga i siroka.....A to sa usima kad se obraduje mi je najsladje, ne lici na sebe user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
4.8.2009 11:42:21   
breskvicaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: maida_sa

Drago mi je da si pisala na ovu temu user posted image
Ja mislim da nas nasi ljubimci mogu nasmijati i da su pravo interesantni evo recimo sta mi je jos smijesno kod mog cuke kad hvata muhe i ose i ostale te zivotinjice user posted image

Hahahahahahahaha user posted image user posted image user posted image jao kao da si moju curicu opisala...Imam i ja rotvajlera 2,5 godine stara...Ja blentavijeg psa nisam vidjela u svom zivotu...
Npr. kad hoce da udje u kucu, stane na prag, k'o fol se proteze prednjim sapama (unutra naravno) i ako vidi da niko ne reaguje samo ubaci i zadnje i onda se prostre koliko je duga i siroka.....A to sa usima kad se obraduje mi je najsladje, ne lici na sebe user posted image user posted image user posted image user posted image



Ili kad me nevidi dugo pa pođe da ispusta neartikulisane zvukove ko da ce popricati sa tobom user posted image user posted image user posted image user posted image
Ili kada kiše user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

< Poruku je uredio maida_sa -- 4.8.2009 11:46:07 >


_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
4.8.2009 13:26:07   
Adana
user posted image  Duse slatke.
I moj cuki bi kada me ne vidi dugo tako "pricao" sa mnom i skakao po meni. user posted image  Blente blentave. user posted image

A maca je cudo...hehehehe... I ona je meni sega kada ganja muhe. A i kada vidi nesto vani, recimo goluba ili drugu macu, stane na prozor (ne smije da izadje :)) i onda kao skrguce zubima, lafo prijeti. hahahaha user posted image  Ma blesava maca skroz.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
4.8.2009 13:28:33   
breskvicaa
Ja sam imala i cuku i macu prije nego cu se udati i bili su najbolji prijatelji nisu htijeli biti jedno bez drugog user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
10.8.2009 13:13:50   
Leva
Definitivno kada progoni muhe i ose ili kada porprimi onaj zabrinuti izraz, kao ona razmislja o necemu jako ozbiljnom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
10.8.2009 13:16:58   
breskvicaa
Ili kad ceškas cuku a on ili ona se sama namjesta gdje treba ceškati user posted image pa pođe tresti zadnjom sapicomuser posted image

< Poruku je uredio maida_sa -- 10.8.2009 13:17:37 >


_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
10.8.2009 13:19:55   
Lady26
Ja zivim na spratu a svekar i svekrva na prizemlju i kako su na moru ovaj  mjesec ja svaki dan otvorim dole vrata "balkonska" koja su ujedno i ulaz u dnevni boravak....I juce ja silazim da curici dam hranu da jede i trazim je, u boksu nema je, ispod stepenica nema je....zovnem je imenom, kad lafica izlazi iz njihove sobe proteze se jedva gleda na oci....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
10.8.2009 13:29:13   
breskvicaa
E Boze sto se slatko ismija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
10.8.2009 13:59:43   
Leva

IZVORNA PORUKA: Lady26

zovnem je imenom, kad lafica izlazi iz njihove sobe proteze se jedva gleda na oci....

user posted image user posted image user posted image user posted image
Sram te bilo Lady trebala si se sama sjetiti da je pustis u njihovu sobu, sigurno se dobro namucila da udje a da je niko ne primjeti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
10.8.2009 14:12:07   
Lady26
Ma blentav cuko 100%....s njom je cirkus svaki dan....Sram me bilo evo stidim se....kako cu zaboraviti da gospodjicu pustim u dnevni boravak.. a dole joj fino hladovina i hrce li hrce....
Pa npr ako jedem ja nesto i zovem nju da je POMAZIM malo, ona se samo popenje, pridje mi i uzme iz ruke to sto jedem i ode niz stepenice, ma ni da se okrene.....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
10.8.2009 21:27:43   
breskvicaa
Ja sam juce svog cuku posla da ceskim po glavi  a ona mi fino namjesti ruku na stomak da je ceskam po stomaku a danas sam je tako izmorila da je popila punu casu vode igrala se fudbala sa njom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
U sve sam mogla povjerovati ali nisam vjerovala dok svojim usima nisam cula da pas hrce kako moja Beta(cuko) hrce za nepovjerovati user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

< Poruku je uredio maida_sa -- 10.8.2009 21:33:17 >


_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
10.8.2009 21:37:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maida_sa

Htijedoh da otvorim temu da se nasmijemo ali neznam koju pa sad kad sam bila sa svojim cukom sam se sjetila sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ljubimca user posted image
Ja imam rotvajlera i nista mi nije smijesnije nego kad me pogleda onim svojim pogledom a napravi usi klempave ili kad je ceskim a ona klepece zadnjom sapom user posted image  tu sliku imate na avataruuser posted image
Voljela bih da razmijenimo ta lijepa iskustva zajedno sa vama ako imate kucne ljubimce user posted image
Nadam se da nisam pogrijesila sto sam postavila ovu temu ovdje ali ako jesam molim moderatore da je premjeste user posted image




ja citavo vrijeme kontala da je doberman...onda ti je foto izduzen ili imas rota s jako uskom glavomuser posted image

kako mene moja zna nasmijati to je cudo
zna "siziti" na ledzima...znate ono kada legnu na ledza pa se trljaju lijevo- desnouser posted image
pa mi stavi guzicetinu da je ceskam a ostatak tijela spustiuser posted image
pa kada je ceskam po stomagu i zadnjim sapama a ona ih skroz ispraviuser posted image
i naravno kada ganja muhe, ose i druge letece insekteuser posted image

(odgovor članu breskvicaa)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
10.8.2009 21:42:05   
breskvicaa
Slika je izduzena rot je ali pokrupna user posted image
Cuko ti je legendauser posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
15.8.2009 14:59:03   
Niobe
Ja imam pekinezericu Coco i med je medeni.
Najvise mi je smijesno kod nje da kad god nesto novo imamo ili cisto, recimo oprani ves ili novu prostirku ili novu deku odmah dodje i izvalja se po tome i ''izmazi'' se sa prostirkom

Duša mala, tako je tužna bila što nije smjela u krevetić kad je došao user posted image user posted image

evo i par slika:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
15.8.2009 15:24:46   
Adana
Coco je med maji medeni. user posted image

I moja user posted image hrce, ponekad, i sega je pravo. user posted image  A smijesna mi je i kada u snu ispusta neke zvuke, valjda nesto sanja. user posted image

Neko juto sam je zatekla da jede one spuzvaste bonbone, ono nesto Fini ili tako nesto. Blesaca prava. I ko zalijepilo joj se ali ne odustaje blesa blesava. user posted image  A inace je svastojed.

< Poruku je uredio Adana -- 15.8.2009 15:28:53 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
15.8.2009 15:26:59   
Niobe
jao da i kada hrce user posted image user posted image
hrce gore nego moj tata user posted image




_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
15.8.2009 15:29:26   
Adana
user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
15.8.2009 18:06:39   
breskvicaa
Coco je med medeni lutkica prava user posted image
Meni se danas desilo tetka od MM dolazila i zena sjela na klupu da odmori a moja Beta i jest prozdrljivica kako je  zena posla da ustane tako joj je ova ukrala cokoladu iz ruke user posted image user posted image user posted image user posted image   i naravno pojela

< Poruku je uredio maida_sa -- 15.8.2009 18:07:08 >


_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
22.8.2009 21:31:10   
illa


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image




user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
23.8.2009 16:09:41   
breskvicaa
Pa ko med je bas mala beba user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
24.8.2009 20:26:22   
Niobe
Volimo se mnogo user posted image

user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sta vas najvise nasmije kod vaseg kucnog ...
24.8.2009 20:49:18   
breskvicaa
Joj cuko ti je legendaran user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  imam i ja jednu sliku kad sam imala vucjaka pokusat cu je postaviti ako budem znala user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

STRIJE!!!
nina belucci

Porodila sam se skoro prije 2 mjeseca,a strije jos crvene :( Koliko treba vremena da izblijede strije po trbuhu..?????

MOLIM ODG... (96%)

ODG... (4%)


Broj svih glasova: 52

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *