|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Steznik
25.3.2012 10:09:22   
MamaNaKvadrat
Zanima gdje u Sarjevu mogu kupiti fin steznik. Poslije drugog poroda sam se malo razvukla :D Najbolje bi mi ogovarao onaj neki duboki, poput onog sto reklamiraju na TV SHOP-u, ali se ne usudjujem narucivati nesto sto vidim na reklami. Dobro bi mi dosla vasa iskustva i preporuke vezano za bilo koji steznik, ne samo ovaj, prema kojem sam jako skepticna.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Steznik
25.3.2012 11:52:15   
bambi7
ja ga imam i meni je super. I to bas ovaj sa tv shopa. Mozes ga obuci ispod bilocega i nema onih ruznih slojeva preko pantalona. Ide sktoz do grudnjaka tako da ne pravi liniju ni na ledjima. preporucujem njega! Imam i neki iz Lisce, ali nije do grudnjaka i odmah kipi iznad.

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu MamaNaKvadrat)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Steznik
25.3.2012 16:10:44   
MamaNaKvadrat
Super! Lisca mi je bila prva opcija, ali sam htjela ostala iskustva. znaci da narucim taj iz top shop-a. Samo me jos zanima je li potparis u njemu? user posted image

< Poruku je uredio MamaNaKvadrat -- 25.3.2012 16:12:00 >

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Steznik
25.3.2012 19:48:02   
Neca xxx
I ja trazim neki dobar steznik da mi malo stomak kamuflira. user posted image Probala sam ovaj iz Top Shopa i nesto nisam bas bila odusevljena. user posted image Imam osjecaj da mi nije bas dobro stegnuo. Ili sam ja imala prevelika ocekivanja. user posted image

Kontala sam i ja pogledati u Lisci ovih dana. A ako si iz Sarajeva, svrati do Top Shop prodavnice u Importane centru. Tamo mozes probati steznik.

Preporucuje li neka od forumasica neki drugi steznik?

(odgovor članu MamaNaKvadrat)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Steznik
26.3.2012 11:19:01   
MamaNaKvadrat
Bas sam se pitala mogu li u nekoj njihovoj prodavnici probati. Jesam, iz Sarajeva sam, i Importane mi je cesta stanica. Hvala puno.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Steznik
26.3.2012 11:20:53   
MamaNaKvadrat
A kad stignes do Lisce, javi sta si nasla. I ja cu ako odem prije tebe.

(odgovor članu MamaNaKvadrat)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Steznik
26.3.2012 12:07:32   
Neca xxx
Vazi. user posted image  Hajde javi kakav je tvoj dojam o ovom stezniku iz Top Shopa.

(odgovor članu MamaNaKvadrat)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Steznik
26.3.2012 12:16:25   
Lejla87
Steznik Chico se meni pokazao kao pravo rjesenje, kosta nekih 60KM. Nisam sigurna za cijenu, jer sam dobila na koristenjeuser posted image

_____________________________

Davud&Jakub

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Steznik
26.3.2012 13:00:18   
bambi7
Ove mjere kod top shop steznika nisu plaho mjerodavne. posto se dobiju dva ja sam narucila sa drugaricom popola, i trazili su nam kilazu zbog velicine, mi smo rekle 5 kg manje i super nam je. Da je bio vbroj veci vjerovatno ni meni ne bi imao ucinka.
trazi slobodno manji da probas teze se navlaci ali brzo se naviknes.
meni je posle poroda skroz mekan stomak i on ga super stegne, a sto je najvaznije ne kupi na sve strane, i mogu obuci pantalone koje bez njega ne mogu da zakopcam!
Nije trajno rjesenje, ali dobro dodje...
Nosila sam ga cijelu zimu i ne potpari se uopste, sad cemo da vidimo kako ce biti kad budu vrucine!

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Steznik
26.3.2012 13:49:07   
anitaMO
ja naručila ovaj iz top šopa,ni ja baš nisam oduševljena,ispod hlača mi se ocrtava

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Steznik
28.3.2012 7:00:51   
MamaNaKvadrat
Ja kupila pompea, princip kao kod ovog iz top shopa, do grudi, super pokupi i upakuje, ali malo klizi na ledjima, pa nervira.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Steznik
7.4.2012 22:31:03   
mamma mumi
Anitin steznik je super, ima ga kupiti u BBI

(odgovor članu MamaNaKvadrat)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Steznik
17.2.2013 16:21:02   
amra_sa
Gdje kupiti dobar i kvalitetan steznik (mider) veći broj. Treba mi, isključivo zbog zdravstvenih razloga tj. hernije. Juče kupim jedan u Amku oko 17 KM ,ali da mi je još jedan da mogu promijeniti. Treba mi ovakav, bez nogavica http://www.google.ba/search?q=mider&hl=bs&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=SvYgUfy4OIGXtQbAzYCoCg&ved=0CDUQsAQ&biw=1366&bih=622#imgrc=DxC4XSNuq2E-QM%3A%3BaIwUql23yLDoIM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.njuskalo.hr%252Fimage-big%252Fmedicinska-oprema%252Fsteznik-mider-scudotex-postporodajni-slika-16577753.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.njuskalo.hr%252Fmedicinska-oprema%252Fsteznik-mider-scudotex-postporodajni-oglas-6094390%3B450%3B337

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Steznik
17.2.2013 16:33:24   
vjestica
neretva i većina bolje opremljenih apoteka u sarajevu

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Steznik
17.2.2013 21:45:57   
amra_sa
Ok hvala vještice ...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *