|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stilski savjeti
11.5.2010 10:56:30   
Anoniman
Drage moje, u nedoumici sam.
Ubrzo ce mi Godisnjica mature i planiram obuci haljinicu do koljena bez boje, ali ne znam sta bih na nogeuser posted image Sandale ce biti, naravno, ali koji model, koja boja?
Haj'te, zene, navalite sa savjetimauser posted image user posted image user posted image
Unaprijed se zahvaljujem....
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 11:07:39   
Hanady RR
ja bih za ovu priliku uz bež haljinu obula srebrene sandalete i uzela srebrenu pismo torbicu...elegancija i trend u istom. snadaleta je za mene na štiklu sa malim otvorom na prsima.

Opet smeđa kombinacija ide savršeno uz isto...samo nekako smeđe oker kobinacija mene bar čini starijom...a ja bih na svojoj proslavi mature da sam mlađa malouser posted image user posted image user posted image

ja sam na svojoj porlsavi bila trudna...stomak do zuba...rambo pravi.user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 11:10:16   
teacher75
evo jedna tema, ubila se za mene user posted image jako volim davati savjete u vezi stila...ne znam kako mislis haljina bez boje, jel mislis na boju pudera? ukoliko je neutralna boja, sandale mozes uskladiti sa pismo- tasnom, znaci mozes kupiti cipele i tasnu u istoj boji. ja bih odabrala neku ljetnu vedru boju, da te malo osvjezi. uz neutralnu boju haljine, slagace se skoro svaka...ukoliko bas ne volis boje, mozes kupiti zlatne ili srebrene sandale i tasnu- ne znam koja je tacno nijansa haljine i sta inace preferiras- srebro ili zlato. jedino sto ne bih obukla uz haljinu boje pudera il slicnu nijansu jesu crne sandale ili neke puno tamne...sretnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 11:11:41   
teacher75
sto se tice modela, ne znam kako izgleda kroj haljine i dali volis stikle ili ravne, tako da mi moras dati malo vise detalja user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 11:22:44   
Anoniman
Haljina je Stefanel, prati liniju tijela, rukavi napuhani(haha, objasnjeja), dekolte malo veci ali "kvadratast"...Evo trazim je na netu, ali mi ne uspjeva. Recu muzu da me slika kad dodje...
Mislim, naravno, obuti sandale s potpeticom, ne prevelikom(mozda 5-6 cm). Crno me ne interesuje...Zanima me da li da "razbijem" tu bez varijantu s ...ne znam...Ivise volim srebro, nego zlatouser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 11:29:12   
Anoniman
Ja također imam bež haljinici do koljena, malo gotivnija, ali pojma nemam kakve sandaleuser posted image ...Ustvari imam ja njih u glavi al ne mogu naci takve...Sad su sve nešto sa ogromnom petom, user posted image malo grubljeg izgleda, nekako mi stil bezze, meni ne stoje...

a da mi je nesto npr.ovako

user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 11:31:48   
nikita
http://www.polyvore.com/peacock/set_?id=13183187

meni se svida ova kombinacija boja

< Poruku je uredio nikita -- 11.5.2010 11:32:13 >


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 11:36:11   
nikita
meni uz bez ide ljubicas_ta, maslinasto zelena i modro_plava
a obucu bi ti polusandalu, pozadi kais a naprijed otovrena malo na prstu

hm ide ti crvena boja vina, i bakrena....ma sto kaze teacher nema sanse da s bojom pogrijesisuser posted image

< Poruku je uredio nikita -- 11.5.2010 11:38:36 >


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 11:38:31   
Anoniman
http://www.24sata.info/files.php?file=news/2009/november/nicole_kidman_1_7''3997409.jpg

Kroj haljine je otprilike kao kod ove, samo sto je kraca

A boja kao ova bez
http://www.24sata.info/thumbnail.php?file=news/2010/january/aukcija_za_haiti_616395653.jpeg&size=article_medium


< Poruku je uredio pahuljica farah -- 11.5.2010 11:44:07 >

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 11:42:51   
nikita
tebi dobro stoji crvenkasti ruz ja bi tebi boje crvenog vina sandale
nesto ovako

http://irisfashion.it/files/2009/01/scarpe-vernice.jpg

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 11:53:06   
teacher75
slazem se sa nikitom, crvena boja ide super uz bez, moze i boja vina a i koralno crvena posto je ljeto. sandale-cipele sa otvorenim prstima su pun pogodak. lijepo bi isla i zelena, al ti je mozda teze onda naci odgovarajucu tasnu. buduci da je crvena moja omiljena boja, ja bih je sigurno osvjezila sa crvenom user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 11:54:53   
teacher75
nemoj boju koze jer ces biti sva jednolicna i bezbojna, bolje u nekoj vedrijoj boji

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 12:00:19   
Anoniman
Hvala, i ja volim crvenu boju i mislim da je to super odabir. E sad jos da nadjem odgovarajuci model...hm. Idemo  u potragu.
Hvala vam, mile moje. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 12:09:09   
salmy
Uz bez hajinu koja je po meni neutralna dobro bi islo:
Crvene sandale visoka peta
crveni ruz -obavezno,neznam boju kose ali oci manje naglasi,obrve takodje istakni jagodice malo jace rumenilo!
crvena torba (ne mora biti pismo)
Ako je veci izrez mozes prebaciti laganu maramu preko ramena ili vrata,ona moze biti takodje crvena a moze i bez
Ovu kombinaciju bi ja obukla i osjecala bih se poprilicno sexi!
Ps.ako se kvarcas otidji dva puta da malo istaknes bez boju
Sretno draga,i obavezno slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 12:13:41   
denny
najbolje bi bilo da obučaš haljinu i slikaš se da te vidimo u noj, i model i sve,
pa bi te onda mogli bolje savjetovat user posted image

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 12:24:05   
Atarka
I ja sam nedavno imala proslavu desetogodisnjice mature. Uglavnom, garderobu sam "podigla" sa jarkocrvenim lakom na noktima i crvenom pismo torbom, naravno imala sam i crveno sjajilouser posted image . Nisam htjela da obujem jos i crvene cipele jer bi mi to bilo preuskladjeno. Ako neko gleda Discovery Travel & Living kanal, ima jedna super emisija o stilu "What Not To Wear" i oni kazu da se ne moraju sparivati cipele i torba. Stavila sam jos velike nausnice i uz dobru frizuru je stvarno ispalo super.
Meni je bez boja isto malo teska za nositi, nekako je bezlicna na meni jer sam blijede puti. A inace mi nije za vecer. Pahuljice, bice super sta god da odaberes, jer kad se okupi staro drustvo provod je zagarantovan.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 12:25:02   
Anoniman
Plava kosa (frizura; "ostri" paz), plave oci, bijel ten.
A slikam se obavezno kad muz dodjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu denny)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 12:55:53   
acudesa
IZVORNA PORUKA: salmy

Uz bez hajinu koja je po meni neutralna dobro bi islo:
Crvene sandale visoka peta
crveni ruz -obavezno,neznam boju kose ali oci manje naglasi,obrve takodje istakni jagodice malo jace rumenilo!
crvena torba (ne mora biti pismo)
Ako je veci izrez mozes prebaciti laganu maramu preko ramena ili vrata,ona moze biti takodje crvena a moze i bez
Ovu kombinaciju bi ja obukla i osjecala bih se poprilicno sexi!
Ps.ako se kvarcas otidji dva puta da malo istaknes bez boju
Sretno draga,i obavezno slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

ko zna-znauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 12:56:59   
acudesa
Tema je odlična, ubuduće ćemo na njoj pisati o svim savjetima za odjevanje na svim "prilikama"user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 13:38:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Tema je odlična, ubuduće ćemo na njoj pisati o svim savjetima za odjevanje na svim "prilikama"user posted image

Hvalauser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 14:01:44   
Anoniman
meni uz bez idu sve tople bojeuser posted image ...crvena je sigurno najefektnija..ali idu i sve nijanse smedje...oranz...zuta koja ide na staro zlato...i tako to

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 14:18:11   
Hanady RR
ja sam možda malo konzervativna ...user posted image user posted image user posted image user posted image

puno mi nešto crvene u ovim prijedlozima...sipela, tašna, ruž, šal sve crveno...vala može bi haljina i orginal Dior...nebi se primjetila u toliko crvene.

Elem kombinacija bež, crvene i srebrene meni bi bila idealna.
U isto virjeme elegancija, sexipil i romatika sa malim detaljima nakita i šalom...većih dimenzija tipa pašmina.

evo ovako ja to zmišljam, nisma baš neki stilista...al nisma ni za previše crvene ...izgubi se haljina...a ja nekako uvijek prvo kupim haljinu...pa bi njom da se pohvalimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=18634075


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 14:32:43   
denny
user posted image user posted image user posted image  i ja sam htjela reći da mi je muka koliko crvene spominjete.... ali ipak nisam smjela user posted image
uglavnom, hanady ova narukvica koju si stavila mi se jaaaaaaaaaako sviđa,
ja bi to nosila svaki dan user posted image
a na bež haljinu ja bi išla sa staro zlato nakitom user posted image

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 14:35:51   
Skvo RR
Ja imam bez haljinu, nosim je uz zlatne rimljanke...Imam i malu pismo tasnu, isto zlatne boje...Ja nisam za tu crvenu kombinaciju sa bez...nekako mi je previse ta kombinacija "namjestajna"....user posted image Samo zamisljam jastucice u toj kombinaciju na nekom dvosjedu i trosjedu.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 11.5.2010 14:36:17 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Stilski savjeti
11.5.2010 14:39:59   
Rimljankaa
Uz haljinu boje pudera najbolje bi isle smjede sandale. Jos ako nadjes neke ultra moderne,pa da imaju neki detalj u zutoj (oker)boji izgledalo bi fantazija...

Za mene licno bez i crvena i nisu neke kombinacije. mada sve zavisi koje nijanse je haljina. Jer ako ide na boju pudera, pa je to blago na roze,onda je crvena cisti promasaj...

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *