|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...dojam :))
24.3.2011 18:47:53   
klemzi
Ne znam da li postoji slična tema, ali evo jedna na kojoj bih voljela da pišemo o stvarima koje su nas ohladile i pokvarile dojam o nekome s kim smo izašle ;)) Vjerujem da ćemo se, prisjećajući se tih stvari, dobro nasmijati!
Znači, šta je taj neko rekao, uradio...da ste požalile što ste ikada pomislile da imate nešto s njim/njomuser posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 19:07:14   
Galicia
Eh moja Klemzi, toga ima kod svakog.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 19:29:01   
Mjeseceva Pratilja
Sjecam se da sam jednom u Bosni izisla van sa momkom koji je u par navrata rekao: Lud ko struja, Prosuo se ko riza. To je bio prvi i posljednji put da smo izisli van. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 20:44:15   
teacher75
jedan mi je na prvom sastanku pricao kako mu nana veze pertle na tenama i kako ona to najbolje radiuser posted image   izveo me u neku ofirnu rupu od kafica koja je djelovala pomalo problematicno. jedva sam cekala da dodjem kuci...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 20:50:22   
sporty mamaa
Joj kad se ja sjetim jednog, i danas se zezamo na njegov racun, taj je umjesto rijeci vecinom govorio cinom i stalno bi ponavljao, cinom ti ja ovo, cinom ti ja onouser posted image user posted image Tip svima razglasio da hodamo, a uopce nismo, izasli dva tri puta na pice i to fajrunt.... Srela njegovog rodaka kaze meni, gdje ti je dragi, kako sam ga naljepilauser posted image user posted image user posted image Cesto mi prijateljica u sali zna reci, sjecas se cinomauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 21:00:56   
Hannica
Inace nisam izlazila s muskarcima koje predhodno nisam upoznala,ali jednom prilikom se ipak desilo.user posted image Znala sam kako izgleda i cesto smo se culi telefonom,porukice...ovo,ono...ali kad smo otisli na kafu jako mi je zasmetao nacin na koji zvace zvaku.user posted image Inace nisam sitnicava osoba,ne trazim dlaku u jajetu ali to me bas zivciralo,nisam mogla podnijet da ga gledam,i sad se unervozim kad se sjetim.user posted image
Izasli smo u 8,rekla sam mu da mi je izlaz do 9,jedva cekala da dodjem kuci.user posted image
Taj sat vremena je bio duzi od onog pred iftar.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 21:07:50   
milenium
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Sjecam se da sam jednom u Bosni izisla van sa momkom koji je u par navrata rekao: Lud ko struja, Prosuo se ko riza. To je bio prvi i posljednji put da smo izisli van. user posted image


meni je ovo baš moćna uzrečicauser posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 21:26:25   
Hannica
Meni su ok,bas slikovito opisu situaciju.user posted image Ja sam cesto koristila ovo "Prosuo se k'o riza"

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 21:27:58   
teacher75
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Sjecam se da sam jednom u Bosni izisla van sa momkom koji je u par navrata rekao: Lud ko struja, Prosuo se ko riza. To je bio prvi i posljednji put da smo izisli van. user posted image


meni je ovo baš moćna uzrečicauser posted image

ni meni ovo ne smetauser posted image ja nekad koristim "lud ko struja"user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.3.2011 21:28:38 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 21:50:15   
Anoniman
joj bio je jedan...kad se sjetim...grrr....muska sponzorusauser posted image user posted image user posted image ...a inace...kod mene bi uvijek bilo prvo muntanje...pa onda izlazak...tako da sam manje vise sve znala...a tek na kraju veze spoznala sve maneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 21:56:21   
milenium
IZVORNA PORUKA: dadada

joj bio je jedan...kad se sjetim...grrr....muska sponzorusauser posted image user posted image user posted image ...a inace...kod mene bi uvijek bilo prvo muntanje...pa onda izlazak...tako da sam manje vise sve znala...a tek na kraju veze spoznala sve maneuser posted image user posted image user posted image


pa mislim da smo skoro sve ovdje prije znale o tipu nego smo izišle,ali pišemo o onom sitnom malom detaljčiću koji nismo znale i odbilo nas kao npr kriv način žvakanja žvake user posted image user posted image user posted image

jednom prilikom sam izašla s tipom koji je super dobar sve znam o njemu,a i fizički uh...user posted image i sve super Ali kad sam vidjela kako mi otvara onu bocu soka i kako nakrivi onaj mali prst...user posted image user posted image user posted image to nam je bio zadnji izlazakuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 22:00:54   
klemzi
IZVORNA PORUKA: teacher75

jedan mi je na prvom sastanku pricao kako mu nana veze pertle na tenama i kako ona to najbolje radiuser posted image   izveo me u neku ofirnu rupu od kafica koja je djelovala pomalo problematicno. jedva sam cekala da dodjem kuci...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 22:00:55   
Anoniman
na prvom sastanku kaže meni jedan "Mogli smo kod mene nema mi roditelja, imam čipsa i podignut ćemo neki film"user posted image user posted image user posted image koji levat...nije on znao da kaže da je čips sa paprikom možda bi tad i krenula user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 22:05:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

na prvom sastanku kaže meni jedan "Mogli smo kod mene nema mi roditelja, imam čipsa i podignut ćemo neki film"user posted image user posted image user posted image koji levat...nije on znao da kaže da je čips sa paprikom možda bi tad i krenula user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image na prvom sastankuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Breskva kakav si to ti dojam ostavilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 22:05:29   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Breskva

na prvom sastanku kaže meni jedan "Mogli smo kod mene nema mi roditelja, imam čipsa i podignut ćemo neki film"user posted image user posted image user posted image koji levat...nije on znao da kaže da je čips sa paprikom možda bi tad i krenula user posted image user posted image user posted image

meni je jedan nudio da idemo na zmajevac na prvom sastanku (brdo iznad sarajeva gdje je obicno blud i nemoraluser posted image ). ja ga pitala sta cemo tamo, kaze: ima dobar pogleduser posted image ubrzo sam saznala da je u ozbiljnoj vezi i da je momak htio malo avanture, al nabasao na pogresnu osobuuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.3.2011 22:06:54 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 22:18:59   
Anoniman
noa znala sam da ćeš me ti prozvati odmahuser posted image user posted image user posted image ...čovjek imao potrebu da pojede tad čips šta ćeš, nije do meneuser posted image ja sam bila pristojno obučena-stvaaaaarno user posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 24.3.2011 22:28:31 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 22:23:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: dadada

joj bio je jedan...kad se sjetim...grrr....muska sponzorusauser posted image user posted image user posted image ...a inace...kod mene bi uvijek bilo prvo muntanje...pa onda izlazak...tako da sam manje vise sve znala...a tek na kraju veze spoznala sve maneuser posted image user posted image user posted image


pa mislim da smo skoro sve ovdje prije znale o tipu nego smo izišle,ali pišemo o onom sitnom malom detaljčiću koji nismo znale i odbilo nas kao npr kriv način žvakanja žvake user posted image user posted image user posted image


a takve stvari me ne mogu odbiti ako se prije toga muntamo barem mjesec dana...onda vec haman sve znam...sve osim da li zapisava daskuuser posted image user posted image ...jedino me onda jos sex moze razocarati...ali to nije tema danasnje emisijeuser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 22:24:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

na prvom sastanku kaže meni jedan "Mogli smo kod mene nema mi roditelja, imam čipsa i podignut ćemo neki film"user posted image user posted image user posted image koji levat...nije on znao da kaže da je čips sa paprikom možda bi tad i krenula user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image na prvom sastankuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Breskva kakav si to ti dojam ostavilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 22:34:49   
Leena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super tema!

Kada su momci u pitanju, jednom me mama natjerala da izađem sa jednim momkom, zato što zna njegovu mamu koja je nju zvala, jer se dečko zaljubio-odmah propast, ali hajde... Izađem ja... Kad momak k'o iz topa: "S koliko si se ti momaka poljubila?", ja user posted image zabezeknuta pitam kakvo je to pitanje, a on:" Ma znam jednu curu koja se ljubila sa više od šest momaka, pa joj iz usta smrdi k'o kontejner!"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - odmah mi bi jasno što čovjeku mama sređuje date

A pošto, ako sam skontala temu, ne radi se samo o momcima. Jednom sa bila na planini nekim poslom bilo nas 50ak i srede nam neki tradicionalni ručak. Mi u neku kućerinu ulazimo, u njoj baba sa veeeelikom flekom na hlačama, kao da je sjela u g...., i ona kao pravi taj "tradicionalni" planinski ručak. Mi umiremo od gladi, kad žena iznosi neku pogaču, ona miiiirišeeee, kad će ti ona: Ima li ko da me slika kako kidam pogaču dok se puši, da imate za uspomenu. Hajd' usta ovaj jedan Švicarac da je slika, a ona lijepo poliza svoje velike prste pa opleti po pogači, zamislite samo grupu Njemaca i Svicaraca koji je zabezeknuto gledaju... Mislim mama me ucila da budem pristojna da ne bih povrijedila ljude, pa sam znala i slanu kafu popiti da nekoga ne uvrijedim, ali ovo... To je moj susret sa tradicionalnim planinskim ruckom i tetom koja ga praviuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 22:42:01   
Anoniman
Joj Leena ne znam koje je goreuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 23:01:18   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
24.3.2011 23:17:44   
maja78 RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e jedan moj prijatelj je muntao prijatejicu pricajuci o slijepom crijevu, a mi raja ga slusali, kao izmakli se, umirali smo mu od smjeha, a lik je ustvari dusa od covjeka


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 9:39:21   
Nedi
Prvi izlazak...kaže tip:"Jelde nije tebi daleko da ideš sama kući, ne moram te ja pratiti?" Reko nema potrebe da me više nikad nigdje pratišuser posted image Njemu nikako nije bilo jasno šta je to uradio pa se ja odjednom ohladila i ne želim izlaziti sa njimuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 9:41:02   
veeseelaa
šlepa mi se lik i kaže ajde da se nadjemo sutra, rekoh gdje, kaže na tramvajskom user posted image user posted image user posted image
idi begaj, imaj ja svoje standarde user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Stvari koje su pokvarile prvi, drugi...do...
25.3.2011 9:47:04   
veeseelaa
jedan moj drug duboko me razočarao kad je rekao "MATERI TI" user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *