|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 10:15:13   
Amelaa RR
Moram da priznam da mi se, iako to smatram jako nekulturnim, dogodilo par puta da se "zakačim" sa MM u nekom društvu. Kada bi se baš desilo da "sjevnu varnice" uvijek sam gledala da skratimo priču, i uvijek bih se izvinila tim ljudima na sopstvenoj nepristojnosti.
Da li vam predstavlja problem da se u trenutku suzdržite od svađe sa partnerom, ukoliko ste u društvu? Da li tada obraćate pažnju na druge ljude, ili se prepustite svom hiru? Kako se osjećate kada se u vašem društvu dogodi sličan incident, da li se miješate, pokušavate da ignorišete, ili napuštate poprište sukoba?

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 10:18:09   
mamyca
Nisam jos imala takvu scenu i nadam se da i necu.Par puta mi se znalo desiti da budem u drustvu i par se posvadja,nisam se nikad mijesala,vec lagano to ignorisem,i kulturno odem.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 10:53:30   
Gigana
Joj, desilo mi se par puta i nema mi ništa gore.  Uvijek pokušam da smirim situaciju i da je ostavim za kasnije, da se ne brukam pred ljudima.  Ne mogu se nikad prepustiti svom hiru u takvim situacijama.  A kad se neko drugi svađa, pokušam i to da smirim i da sve okrenem na šalu.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 11:03:23   
camm
ih puno puta se to desilo ne mogu nabrojati na prste

nije bitno jesmol u društvu ili na javnom nekom mjestu.

zadnji put smo se zakačili na moru uhhuser posted image tu je baš bilo varnica.

a svaki put se osjecam posle takve svadje poniženo sta drugo da kažem to ne može biti gore.




_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 11:05:03   
Romali
MM to ne bi nikad započeo, ustvari on se nikad i ne svađa s amnom, ja se svađam sama sa sobom user posted image , a on me gleda i smije se user posted image . Odavno nisam sebi dopustila da se porječkam pred društvom, znala sam to uraditi dok sam bila mlađa i glupljauser posted image . Sada samo kulturno odmahnem glavom ili mu šapnem ili jednostavno prošetam malo da se smirim.
Obično se žene u našem društvu kolektivno ljute na muževe, jer kad smo svi zajedno oni nas namjerno 'živciraju'. Tada se sve okrene na šalu uglavnom.
Poznajem par koji sebi dopušta slobodu da se redovno posvađa pred ljudima pa onda društvu bude neugodno. Krajnje nekulturnouser posted image .


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 12:02:19   
hanabanana
Nikada to ne radim pred publikom. Prvo, ne želim da budem predmet tračeva, drugo smatram to nekulturnim, treće - ne želim da nekome bude neugodno.

Znalo se desiti da nam dodju gosti, a mi malo prije toga frcali jedno na drugo, ali to nikada niko nije primjetio.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 12:10:41   
mali
Može se desiti da se malo porjećkamo u društvu dragih i pravo bliskih ljudi,ali rijetko...Mislim da je to samo naša stvar i da problem treba da rješimo samo nas dvoje...MM,a mislim da i drugi imaju osip od svađe u društvu i povišenih tonova " pred rajom"...

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 14:04:44   
Blue rose RR
Nepoznanica za nas dvoje.
Ne volim da iznosim probleme, van naša četiri zida.
Mene bi zemlja progutala.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 14:18:57   
haidy
To je i za mene katastrofa, ne daj Boze da mi se takvo nesto desi u drustvu. Ali bila sam svjedok vise svadja kod parova. Ali jednu nikad necu zaboraviti. Moj muz i ja smo sa jos jednim parom isli na more preko dana, sve je bilo super taj dan, bas smo se proveli, ali sve nam je prisjelo kad smo se vracali kuci. Oni su se sporeckali oko gluposti i to se razvilo u ogromnu svadju, nikad gore nesto nisam vidjela, vikali su jedno na drugo, optuzivali se, iznosili sto se ono kaze "prljavp rublje" i jos pokusavali nas da upletu. Mi smo samo cutali, a ja sam se bas uplasila. Najgore je sto je to bilo za vrijeme voznje, taj covjek je vozio, ali zamislite kakva je to voznja bila sa ogromnim tenzijama, jos plus hoce da se biju u kolima. Hvala Bogu da smo ostali zivi.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 14:19:58   
mamsi
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nikada to ne radim pred publikom. Prvo, ne želim da budem predmet tračeva, drugo smatram to nekulturnim, treće - ne želim da nekome bude neugodno.

Znalo se desiti da nam dodju gosti, a mi malo prije toga frcali jedno na drugo, ali to nikada niko nije primjetio.


Isto ovako

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 14:25:10   
Suncica*
To sebi nikada ne bi dopustila. Ne svadjamo se ni kada smo sami, a scene nikada u zivotu nisam pravila, prosto nisam taj tip..

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 14:54:23   
Anoniman
to mi je ciganluk! Svako se svađa, ali jedno je javno, a drugo je pred nekim, to je odmah nepoštivanje partbera, omalovažavanje i nedovoljno čvrsta veza između dvoje ljudi... zašto nekog trećeg uplitati u to.. I nas dvoje smo jedne prilike bili svjedoci svađe dvoje ljudi koji su u braku i prvo zamalo nisam u zemlju propala, drugo: bilo mi je smiješno, treće: sažalijevala sam ih...

(odgovor članu Suncica*)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 15:01:16   
jupajdi
Ne svađamo se pred drugima, mislim da je to dosta nekulturno, ali nekada imamo različita mišljenja koja kažemo jedno drugom. Ja to zovem čistom raspravom.
Ne volim ni parove koje ako muž kaže da je mlijeko crno to potvrdi i žena ili obrnuto.
Volim imati svoj stav.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 15:09:35   
Adana
Nisam jos imala takvu scenu i nadam se da i necu.Par puta mi se znalo desiti da budem u drustvu i par se posvadja,nisam se nikad mijesala,vec lagano to ignorisem,i kulturno odem.


Isto ovako. HB ne svadjamo se, za sadauser posted image  Ukoliko bi mi se desilo takvo nesto definitivno se ne bih oglusila na druge i prepustila hiru i svadji vec bih razmirice rijesila u cetiri oka kod kuce. Smatram da jeste neprimjereno i neprijatno svadjati se pred drugima.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 15:10:50   
mamabb
Ne svađamo se pred drugima, mislim da je to dosta nekulturno, ali nekada imamo različita mišljenja koja kažemo jedno drugom. Ja to zovem čistom raspravom.
Ne volim ni parove koje ako muž kaže da je mlijeko crno to potvrdi i žena ili obrnuto.
Volim imati svoj stav.


Isto ovako.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 15:52:10   
Amrino
Nikada. I nama se desilo da prisustvujemo svadji drugih parova...Iskuliramo...ali poslije toga svaki put kad s njima trebamo izaci...MM pravi face i trudi se da to izbjegne. Ruzno je i nema dalje. Mislim svako ima svoje probleme...ali mrzim kada me ljudi dovedu u tu situaciju da me uvlace u stvari koje me se ne ticu ili da meni pokvare koncepciju i raspolozenje- to mi pokazuje da ne da nemaju repekta jedno prema drugom nego nemaju respekta ni prema nama.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 15:56:39   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: amrino

... I nama se desilo da prisustvujemo svadji drugih parova...Iskuliramo...ali poslije toga svaki put kad s njima trebamo izaci...MM pravi face i trudi se da to izbjegne. ...


I tako jedan po jedan par, i na kraju mi svi odu u kontakte-nepoželjni.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 16:06:41   
lamka
hvala dragom Bogu to mi se jos nikada nje desilo a mi se i ne svadamo  samo raspravljamo a i to pokusavamo mirnim tonom i da ostane izmedu nasa 4 zida.i mislim da ne bih mogla sebi dopustiti da se blamiram pred drugim osobama.
a imali smo situaciju da smo bili s prijateljima na odmoru gdje nije bilo samo verbalnih obracuna vec  fizickih i polije toga je mm rekao da vise nikada ne zeli da s njima sjedne i popije kafu a kamoli sta vise
tako ruzna situacija


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 16:27:29   
makana
sve što treba da se desi između mene i partnera, rasprava ili dogovor, dešava se između četiri zida ili bilo gdje kada smo sami

ružne riječi kada jednom krenu teško ih je vratiti, odnosno teško se vratiti na staro i ko jednom pređe granicu, pa počne s tim iznošenjem intime pred društvo, pa čak i ono ponižavanje kada jedno drugom govore - šta ti znaš, ko tebe pita i sl., meni je van svake pameti


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 17:07:42   
Mrka
Moj muz nikada ne bi zapoceo svadju, kao i obicno, posebno u drustvu ili nekom javnom mjestu. Njemu je to nesto najgore i najnekulturnije. I ja moram priznati da bas nije prijatno da sijevaju varnice u drustvu, ali bile ja 2-3 ispada s moje strane. 2 puta je precutao da ne bi nastavljali svadju, a jednom je uzvratio, pa je zbilja bilo grozno. Vjerujem da je nasim prijateljima bilo neprijatno. Sreca, to se ne desava cesto tako da nije ni strasno.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 21:04:32   
nikka
To mi je baš ponižavajuće,za svakoga i onoga koji učestvuje u svađi i onoga koji sluša.
Meni se desilo par puta da mi nešto zasmeta što moj dragi kaže u društvu,pa ga samo mrko pogledam i neko vrijeme ostanem suzdžana u razgovoru jer jednostavno nemogu da glumim da mi je baš svejedno,pa tako šutim malo dok me neprođe i nastavim normalno razgovarati,ali zato kada dođe kući...

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 21:14:11   
ja
nisam nikad volila te javne rasprave i razmirice ni svoje a ni tude jer se ja ruzno osjecam svakako...volim rijesiti stvari kad smo sami a imala sam priliku biti u jednom drustvu gdje su poceli svadom i zavrsilo je udarcemuser posted image user posted image  uzas tako mi je bilo ruzno i zao te djevojke mada je i ona kriva bila,jer je on popio a ona mu uz nos isla...tako da bas nevolim te javne rasprave

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
12.9.2008 22:07:59   
kana
to se cesto desava,ne mozemo se niti jedno suzdrzatiuser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
13.9.2008 12:17:23   
iva1974
nikad i sigurno mogu reći da i nećemo nikad u drustvu to napraviti.još od roditelja sam naučila da se sve riješava u 4 zida.tako ni oni niti bilo tko nezna ako se zakačimo oko nečega.
bila sam svjedok par svađa parova i to mi je ružno jer sam se ja osjećala bas loše

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Svađa sa partnerom u društvu...
13.9.2008 14:09:26   
andji
Nas dvoje nismo taj tip,da se svadjamo pred drugima,ja inače koja sam toliki detaljista i najtemperamentnija osoba koju znam,kogu se suzdrzat,ali zato kući sve nadoknadim,ja ću se izborit i pokazat svoje misljenje pa da  ne znam sta bude.Moram priznati da se desilo jednom,na moru prosle godine,pred jednim parom smo se zakačili,ali vise sam ja plakala nego sto smo se svasjali,tada sam bila trudna,i  hodala sam ured luda,hormoni su čudo.Mada tačno je da nije lijepo biti dio nečije svadje,i meni bude neprijatno,ali desava se ljudima

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *