|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sve koje čekate IVF/ICSI
22.4.2008 8:00:33   
oktavija
Drage moje!

Ja otvaram novu temu!
Zanima me koliko vas je u postopku za vantelesnu oplodnju, koliko dugo se čeka, koliko košta....

Sve to me zanima, da mogu uporedut kako je stanje u kod vas i kod nas....

Hvala za odgovore!

_____________________________

Nikad ne izgubi nadu....
http://oktavija.myminicity.com/tra - za promet
http://oktavija.myminicity.com/sec - za kriminal
http://oktavija.myminicity.com/env - za ok
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
22.4.2008 10:23:26   
tikica_69
Ja cu ti reci kako je kod nas u Hrvatskoj. Ceka sa cca mjesec i pol, Decapeptyl 89kn, Gonal F 200kn, Estrofen i Klomifen ide na recept. Za ostale lijekove odnosno ampule su ti cijene cca 200kn. U bolnicama seprirodni postupci ili onilagano simulirani ne placaju, u privatnim klinikama ti se cijene krecu od 4000 kn za ove s laganijom stimulacijom, dok za ove duge protokole i do 15.000kn, A sa tim cijenama tako prolaze i zene iza 38 jer to je kod nas dobna granica koju pokriva HZZO ( Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje). Eto, ako nista drugo da usporedis sa vasim stanjem user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
22.4.2008 10:52:43   
oktavija
Hvala Tikica!

A kako daleko si ti sa IVF? Jesi več dobijala inekcije u stomak? kad imaš ET (transfer)? Kakva je tvoja diagnoza?



_____________________________

Nikad ne izgubi nadu....
http://oktavija.myminicity.com/tra - za promet
http://oktavija.myminicity.com/sec - za kriminal
http://oktavija.myminicity.com/env - za ok

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
22.4.2008 12:34:32   
tikica_69
Moji svi nalazi su Ok, MM oligasthenoozospermia. Ja sam ti u cetvrtak imala transfer i sad sam na mirovanju ( moje poteskoce, tegobe, nadanja mozes procitati na topicu "samo da vam javim". I sama sam se pikala u trbuh...prvi put sam skoro opala u nesvest, ali sutradan je to vec islo ko narkicu user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
22.4.2008 16:01:38   
budućamama
Drage moje trudilice,
Roda je napravila jednu divnu brošuru pod nazivom Neplodnost koja objašnjava postupke potpomognute oplodnje. Meni je bila jako zanimljiva, napisana je jednostavnim jezikom svima razumljivim.
Možete je pogledati na slijedećem linku http://www.roda.hr/vijesti.php?ID=2256, samo kliknete na brošuru i svijet informacija vam se otvara....
Pusa 

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
22.4.2008 21:29:29   
Pilka
IZVORNA PORUKA: budućamama

Drage moje trudilice,
Roda je napravila jednu divnu brošuru pod nazivom Neplodnost koja objašnjava postupke potpomognute oplodnje. Meni je bila jako zanimljiva, napisana je jednostavnim jezikom svima razumljivim.
Možete je pogledati na slijedećem linku http://www.roda.hr/vijesti.php?ID=2256, samo kliknete na brošuru i svijet informacija vam se otvara....
Pusa 


Draga buducamama evo sad sam isla na ovu stranicu i stvarno je super brosura. Naravno vecinu stvari iz nje mi vec znamo ali ima toliko toga sto nisam znala a bas me je zanimalo.  Dobro si je iskopala. Ja isto tako puno surfam i trazim razne informacije ali eto na ovo do sada nisam naletila. U svakom slucaju hvala ti.

Pozdrav


_____________________________

;-)

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
23.4.2008 11:15:27   
budućamama
Tako vam ja - ko proka pronalaza istraujem. Mislim da je dobro biti informisan, a svaki dan naui neto novo.
Sretno cure, nadam se da emo sve uskoro ponosno nositi titulu MAMA.
To je neto najljepe na svijetu....
Pusa

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Pilka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
23.4.2008 20:17:58   
mirhab
Ja sam vec radila IVF (zadnji prije cetiri godine), i evo pripremam se ponovo aBd u maju. Samo me interesuje, kakve ste injekcije u stomak davale, ja nisam nikada ni jednu primila.
Tikice, držim ti fige. Ja sam 8-dan od transfera radila test i pokazao mi trudnocu user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
23.4.2008 20:50:53   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: mirhab

Ja sam vec radila IVF (zadnji prije cetiri godine), i evo pripremam se ponovo aBd u maju. Samo me interesuje, kakve ste injekcije u stomak davale, ja nisam nikada ni jednu primila.
Tikice, držim ti fige. Ja sam 8-dan od transfera radila test i pokazao mi trudnocu user posted image



Hvala na figama user posted image
Ja sam si u trbuh davala GonalF i stop injekciju Ovetrille





_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
24.4.2008 11:24:19   
oktavija
Mirhab - gde si ti na IVF? Kako daleko si sa postupkom?

Tikica_69 - puno sreče na trenasferu!

_____________________________

Nikad ne izgubi nadu....
http://oktavija.myminicity.com/tra - za promet
http://oktavija.myminicity.com/sec - za kriminal
http://oktavija.myminicity.com/env - za ok

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
24.4.2008 19:51:28   
mirhab
Ja sam na klinici u Sarajevu kod doc. Godinjaka. Tek sam se prijavila 12. maja idem na razgovor i onda u postupak.
Sve IVF (ukupno 4) radila sam na ovoj klinici. Prva nije imala rezultate, druga je uspjela (Imam djecaka od 4 godine). Poslije poroda sam radila jos dva puta IVF i nije mi uspjelo. Sad evo ponovo.

Tikice, ovaj GONALF je li isto sto i Pergonal? Ako je, onda sam ja to primala IM, a Decapeptil IV , svaki dan tri sedmice 

(odgovor članu oktavija)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
7.5.2008 22:22:47   
sabas
mirha,
odnedavno sam na forumu pa citam sve i mnogo sam saznala, lutali smo kod raznih doktora ako nije problem da mi kazes koji je problem kod tebe, ja i mm imamo problem los spermiogram jedan doktor nam je preporucio operciju variokokele to mi vec predugo traje jos idemo privatno kod hirosa sada trenutno ne prima pacijente , tako da ce proci jos sigurno min 5 mjeseci pa rezultati operacije traju aaaa yelim konkretno nesto ali sve se to oteglo kazu pij caj maca,zdravac, persun pa vitaminska doza svega cink c slen aloja b e ma sve jos je mm pio tablete
zelim nesto konkretno da se narucim kod godinjaka pa me interesuje koliko se ceka treba li uputnica ili ce nas i oni vuci za nos i samo produzavati dane

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
7.5.2008 22:29:11   
miha
i kod MM je loš sperm.a meni sada visok prolakin.urolog ništa ne garantira operacijom varikokele,pa sutra idem drugom dr.da nam kaže svoje mšljenjeuser posted image
MMje pio jako dugo proxeed,ali nalaz je opet isti-10%progresivno pokretnih???
sabas,kakav je nalaz tvoga supruga?pozdrav

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
9.5.2008 23:59:56   
sabas
nalazi su kontradiktorni sa dvije razlicite klinike na kosevu 4 posto pokretnih na ilidzi 10 kosevo 4 milona ilidza 20 milona ma nijeda nije ok dr nam je preporucio tj uslovio da nas dalje vodi dok se ne operise variokela u fazi smo zakazivanja termina konsultacija kod dr hiroas koji nas zavlaci vec milion mjeseci i nama je rekao da rezultate ne garantuje

mi smo nalaz malo poboljisali sa c vitaminom cinkom selenom L arganin L karnitin aloja izbacili smo iz prehrane sve konzervirano kafa samo dvije soljice dnevno secer i riza smedja mlijecne proizvode samo oragnskog porjekla ima dobra knjiga Povecajte svoju plodnost Dr Marilzn Glenville dijeta je zahtjevan ali koliko se moze u danasnje vrijeme bas sam se smijala nebi nista drugo radila sem trazila hranu i kuhala ali sta se moze
srdacni pozdravi

(odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
10.5.2008 18:00:52   
miha
evo,sabas,da ti i ovo javim.ja sam prekjučer opet u zenici išla privatno kod dr.
kaže nemojte pristati na op.varikokele jer to i psihički može istraumirati vašeg suprugauser posted image ,već ćemo sniziti prolaktin i,tako dr.kaže,pokušavajte i dalje.
ja sam,istina ,već dva puta ostajala trudna,ali oba puta je bio spontani pobačaj-blighted ovum.sad više ne znam šta da radimo i kojeg dr.da slušamo,jer ne mogu vjerovati da neki preporučuju ovo,neki ono,sasvim im je svejedno,a nama je to toliko bitno,cijeli naš život i naši snovi i naša maštanja.
tako da više gubim vjeru u sve te dr. jer više informacija saznamo na internetu,nego od njih još su plaćeni za to.pa ja sada kad se vratim unazad-4 godine braka i isto toliko godina borbe za user posted image ,prosto ne mogu da vjerujem da mi NIKADA doktori nisu tražili da izvadim nalaze hormona dok sama to nisam tražila??
tek poslije drugog spontanog pobačaja,kad sam dr.rekla da želim uraditi sve pretrage,onda je rekao,pa trebao bi vaš suprug uraditi spermogram.a još svaki put idem privatno doktoru.pa kad mi i neki lijek treba onda ne mogu da dobijem recept niti uputnicu za neku pretragu od liječnika opće prakse jer sam išla privatno.
izvinite na opširnosti,ali me zaista ovako negativno inspirišu ljudske gluposti i nepravda

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
11.5.2008 0:25:23   
ja_25
Mm je Dr. Hiros preporucio operaciju varikokele, ali nije rekao za cijenu same operacije. Rekao je da se operacija ceka oko pola godine, ali da se njemu javimo pa da ce on to ubrzati (operaciju inace treba raditi na kosevu, uz zdravstvenu knjizicu). Molim vasa iskustva sa Dr. Hirosom, samim pripremama za operaciju varikokele, te cijenu same operacije (ko je radio operacije vasih mm).

(odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
11.5.2008 17:14:44   
sabas
ja 25 molim te da mi odgovoris kada si isla kod hiraosa privatno jer nije ga bilo vise od mjesec u privatnoj ordinaciji i nama je preporucio operaciju variokokele, on non stop zavlaci narudzbe 15 ili 20 dana pa ga nema koristio je i neke lijekove 3 mjececa cini mi se padutin proviron ne uzmi za tacno nije bilo znacajnih rezulatata pa nalaz spermiogram nece privatni mora sa klinike i opet ganjaj radu na klinici pa opet njega
koliko se sjecam jos neke cure sa foruma imaju isto iskustvo sa njiim odlucili smo se javiti dr junuzovicu na klinici
mirha to sto dr kaze da ce operacija istraumirati NM a koje su tvoje traume poslije spontanih sto se mene tice ja sam trazila bilo sta da mi rade znam da nijedna operacija nije laka ali mi nedaju kazu da se mora prvo variokokela na dr ginekolog nece dalje bez toga
puse cure

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
11.5.2008 18:03:14   
ja_25
sabas, mi smo bili kod hirosa 17.3. i tako je i nama rekao da iako je mm imao spermiogram privatni, rekao nam je da mora ponoviti na kosevu i dao mu je da izvadi hormone. kontrola je bila sljedece sedmice, ali njega nije bilo 3 naredne sedmice. Kad smo ga docekali nije ni pogledao te nalaze (ustvari samo letimicno) i dao je padutin i proviron ( provirona nema vec godinu dana na trzistu, to je lijek za hormone, a mm su bili hormoni ok. Kad mu je mm rekao da mu je prosli put napisao da ima varikokelu, on je onda samo dopisao operacija varikokele. I rekao je da se dugo ceka, ali da ga nazovemo iza 1. maja pa da ce to on srediti.
Isli smo i do drugog urologa koji kaze da se dr. Hiros uopce ne bavi problemom neplodnosti. Mi smo jako razocarani u njega tako da sad trebamo i mi da idemo kod dr. Junuzovica.

Toliko od mene!
Pozdrav! 

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
11.5.2008 21:57:22   
mirhab
IZVORNA PORUKA: sabas

mirha,
odnedavno sam na forumu pa citam sve i mnogo sam saznala, lutali smo kod raznih doktora ako nije problem da mi kazes koji je problem kod tebe, ja i mm imamo problem los spermiogram jedan doktor nam je preporucio operciju variokokele to mi vec predugo traje jos idemo privatno kod hirosa sada trenutno ne prima pacijente , tako da ce proci jos sigurno min 5 mjeseci pa rezultati operacije traju aaaa yelim konkretno nesto ali sve se to oteglo kazu pij caj maca,zdravac, persun pa vitaminska doza svega cink c slen aloja b e ma sve jos je mm pio tablete
zelim nesto konkretno da se narucim kod godinjaka pa me interesuje koliko se ceka treba li uputnica ili ce nas i oni vuci za nos i samo produzavati dane


Sabas, ni kod mene ni kod mm nisu bili OK nalazi. Mm los spermiogram sto je uspjesno otklonjeno op. varikokele. Ja nemam desni jajovod (odstranjen), a lijevi mi je neprohodan, imala problema sa cistama. Za macinu travu savjetujem da je pijes , i ja i Mm smo pili prije nego sam ostala trudna (jest da sam radila IVF) i mislim da je pomogla.
Dr. Godinjak nije osoba koja nekog vuce za nos, spreman je pomoci kad god moze, a i ostalo osoblje. Malo duze se ceka , ali vrijedi.
Ja sutra idem kod njega na razgovor za novi IVF pa pozelite mi srecu.
Pusa
Zelim ti srecu,

_____________________________

ŠEST GODINA NADE I BORBE, A SADA ME GLEDAJU DVA MILA MAMINA OKA

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
12.5.2008 19:37:42   
sabas
mirhab


dr godinjak je svi kazu ok ali ja sam zvala prosle sedmice da se narucim i rekli su mi da ima termin tek u martu 2009 aaa
danas sam bila kod ginekologa skerliceva u okviru obaveznog sistematskog u firmi nema cekanja ljubaznost na nivou
i konacno sam 100 sigurna da imam ovulacije user posted image akcija veceras mikroskop koji sam kupila nije mi davao logicne podatke a cerv sluz nikada kako treba sada sam barem u to sigurna da ima ovulacije
ma skuplja cu sve nalaze operacije koje treba da uradimo pa ako nista ne bude do marta 2009 valjda ce nas tada primiti

a tebi puno puno srece kada nekome uspije kao da se meni desi dobijem snage za dalje

puse pusice

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
14.5.2008 21:49:17   
mirhab
Drage moje
Bila sam kod dr Godinjaka, u augustu pocinje terapija, a u septembru aBd IVF postupak.
I sabas, ne odustaj, desit ce se i tebi, vidjet ces. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŠEST GODINA NADE I BORBE, A SADA ME GLEDAJU DVA MILA MAMINA OKA

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
16.5.2008 19:46:51   
aurora
ZADNJIH TJEDAN I POL DANA IMAM SIMPTOME...TRUDNOCE? ILI UPALE MJEHURA ILI PUKNUCA CISTE....? NAIME PRVO SAM IMALA MUCNINE I UMOR NEKOLIKO DANA...SVE JE IZGLEDALO KAO DA CU DOBIT STVARI ALI TEK SU MI BILE ZAVRSILE PA NEMA SMISLA, IMALA SAM I JOS IMAM BIJELI ISCJEDAK, BOLOVE U STOMAKU, DONJI DIO LEDJA, PONEKAD GRUDI NA MOMENTE A BOL IDE I OKO PAZUHA, PA OSJECAM ZILE PO BOKOVIMA I NOGAMA, NOGE ME UBIJAJU OD BOLI, KAO DA CU DOBIT STVARI SVAKI TREN I TRCIM U ZAHOD A NICEG NEMA A TREBAM DOBIT ZA DVA TJEDNA TEK. INACE NEMAM PREJAKE BOLOVE PRED MENZES, ONO STOMAK I BOKOVI, PONEKAD GRUDI I TO DAN DVA PRIJE. MOLIM VAS ZA MISLJENJE........VASA rora

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
16.5.2008 20:10:06   
anamarija
Drage moje, nisam mislila da cu ikada i ja sama morati gledati ovu temu, i ne samo gledati vec i poceti razmisljati o umjetnoj oplodnji.Da napisem svoju pricu.Prije 8 godina sam imala dobrocudni tumor, i odstranjen mi je jedan jajnik i jajovod.Nakon toga sam godinama pokusavala zatrudniti ali bez uspjeha.Nalazi su bili u redu, mislim na papa test, i td...-  ovulacije redovne, hormoni takodjer.Kod supruga sve ok. Onda sam jednostavno imala predosjecaj da mi je mozda jajovod neprohodan.Neznam kako ali jednostavno sam znala. Danas sam bila kod Mehmedbasica na HSG intervenciji, i moje sumnje su se potvrdile. Jajovod mi je totalno neprohodan, nemoze ni laporoskopija tu pomoci. Ne mogu vam opisati kako sam se osjecala.Prvo sam stres prezivjela od HSG-a, a onda i ovo drugo. Kada sam izasla iz ordinacije, ljudi u slasticarnoj do njega su me gledali, jer mogu misliti kako sam izgledala. Tako sam bila izgubljena da ga nisam nista pitala za umjetnu oplodnju. mislim na cijenu. On mi je otvoreno rekao da mi jedino to preostaje,jer sam trazila da mi otvoreno sve kaze. Sad evo nakon sto sam popila par apaurina, malo se smirila i skupila sam nekako snagu, i sjela za kompjuter. Jako mi je tesko, i nemogu opisati kako se osjecam. Zanima me dali je neka od vas isla na umjetnu kod Mehmedbasica, i koliko to kosta kod njega.? Jer u takvom sam soku bila da ga to nista nisam pitala, a sada mi ide vikend pa nemogu nista saznati. Hvala vam unaprijed.Pusa od mene.

(odgovor članu aurora)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
16.5.2008 20:10:20   
sabas
mirha puno lijepih zelja ja sam se narucila kod godinjaka u martu 2009 a ja znam u sebi da ce biti kad sta ce pomoci nista ne znam
zvala sam dr hirosa prisutan je na privatnoj klinici ja bi rado da idemo kod junuzovica ali dok moj MM ovjrei knjizicu proci ce vremena pa dok se naruci kod dr opste prakse i jos ako bude cekao na klinici duze od sata odustat ce pa sam se odlucila ipak ponovo kod hirosa 26 je narucen
moj MM je prepustio sve da organizujem malo egoisticno od njega ali znam da je uvijek u outu kada treba da ide kod dr i kad ja dobijem user posted image ljuti se na sebe i krivi za sve sebe ne shvata da je to bolest koja se nadam se moze otkloniti i da to nije sramota
nadam se da ce ovaj put biti zakazivanje operacije neda mi se ponovo sve kod junuzovica

puse puse pusice

(odgovor članu aurora)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
16.5.2008 23:07:01   
liebevoll
Draga Anamarija, bas me je rastuzila tvoja prica...ali ipak, postoji barem minimum nade, pa pokusaj da misli usmjeris ka tome, mada vjerujem da ti je grozno user posted image . Bitno da je postoji makar mali djelic nade, a vrijedi sve pokusati za user posted image . Molim te, ne daj se, probaj  da gledas na tu mogucnost kao na nesto ipak pozitivno, jer sve ima gore od goreg...znam da ti je to slaba utjeha, ali barem imas nesto za sta se mozes uhvatiti...user posted image
Ja ti ne znam cijene umjetne oplodnje, ali nazovi ih, sigurno ti mogu reci i preko telefona, posto su cijene fixne, i koliko ti kazu, ili koliko vidis na cjenovniku toliko i platis.
Digni glavu, dok je covjek ziv postoji nada...ne daj se crnim mislima, a mi sve ti drzimo fige!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

gdje na ljetovanje?
Admin

Gdje će te ove godine na odmor s obzirom da se uvode nova pravila za odlazak u Hrvatsku, pa je li Crna gora drugi izbor ili nešto treće?

Hrvatska (63%)

Crna Gora (37%)


Broj svih glasova: 46

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *