|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tava za pizzu? - Recepti
15.12.2008 8:53:54   
tap3ah
user posted image

Dobili smo nedavno onu tavu za pizzu, pa me zanima imate li to i kakve još stvari mogu u tome spremati?? Osim pice naravno :)


ps. pošto nisam skontao kako postaviti sliku u post.... eno gore link za picomat, ako može tako,

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 18.7.2010 21:37:34 >


_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
15.12.2008 9:24:27   
lamka
Ja je imam vec dugo i nijednom nisam picu u njoj napravila.
obicno pravim meso teletiu, piletinu, nakon sto meso bude gotovo stavim krompir ili paprike i ukusno je a brzo bude gotovo a nije mi bas pogodno za picu.



_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
15.12.2008 10:47:03   
salmana
Ja je imam i samo sam jednom u njoj napravila picu i pokajala se jer uopste ne pece odozgo i pica ne porumeni, odnosno sve sto odozgo stavis ostane nepeceno (gljive, sir...) nista ne porumeni. Samo odozdo pece tijesto. Mi smo je dobili, ja ono nikad ne bih kupila, ne znam ko je smislio da se piza pece mimo rerne i pokrivena staklenim poklopcem kao serpa, bezveze. Nema pize bez rerne, pa zna se da su najbolje iz krusne peci, odnosno iz pekare :)

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
15.12.2008 10:58:41   
Amrino
U ovom cudu se moze praviti bukvalno SVE osim pizze! user posted image user posted image user posted image
Mi najcesce pravimo pilece filete...ubacimo ili korompir...gljive...luka...brokula...kukuruza...sa ili bez vrhnja za kuhanje...
Super stvar user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
15.12.2008 11:00:47   
HanaBana
Mi pecemo ribu u tome i bude fenomenalna, a ljeti to iznesemo ispred kuce i pecemo cevape, kobasice, pljeskavice, piletinu (umjesto rostilja).

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
15.12.2008 11:16:08   
Romali
Ja ću danas u sličnoj tavi praviti dagnje s rižom. Eto ti jedna idejauser posted image
A za picu koristim najobičniji pleh.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
15.12.2008 11:43:55   
nely
bas kako kazu neke forumasice sve osim pizzeuser posted image user posted image user posted image
ja jednom pokusala i nekako odozdo pece a odozgo slabouser posted image nakon toga draga rerna
sada mi sluzi za razna jela...nedavno je bila piletina sa krompirom za veceru..mljac..brzo i dobro

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
10.4.2010 14:11:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
10.4.2010 14:15:39   
mama2009
IZVORNA PORUKA: doublemum

E i ja se odlučila da kupim ovo čudo, samo ne znam koju marku i gdje,a i cijene me interesuju?! Moja sestra ima i napekla se svega u njo,a ja sam je neki dan (kad sam joj bila u gosrtima) iznenadila sa palačinkama iz nje,za čas ' big palačinki...
Hajde brzo sa ogovorimauser posted image



ja sam to kupili u robotu 15 tak KM...riba extra se ispece, piletina teletina ma kao sto sve forumasice kazu sve osim pice


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
10.4.2010 14:43:09   
Tidzi
Imam i ja takvu, ali nikada u njoj nisam ispekla pizzu. Pravim u njoj meso, krompir, povrce...bude brzo, a i ukusno.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
10.4.2010 14:51:38   
Lalana
Izgleda se mora promijeniti naziv teme: Tava za sve osim za pizzuuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
10.4.2010 14:57:53   
Atarka
Super ste mi dale ideju. Imam ovu tavu, stoji mi u spajzu i nikad je nisam upotrijebila user posted image . Vec sam kontala da je se rijesim na garage sale, ali ipak necu kad sam procitala za kakva jela se sve moze iskoristiti user posted image . Posebno palacinke user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
10.4.2010 21:27:13   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: doublemum

E i ja se odlučila da kupim ovo čudo, samo ne znam koju marku i gdje,a i cijene me interesuju?! Moja sestra ima i napekla se svega u njo,a ja sam je neki dan (kad sam joj bila u gosrtima) iznenadila sa palačinkama iz nje,za čas ' big palačinki...
Hajde brzo sa ogovorimauser posted image



imas u bingu ja mislim, u skafi isto... tu je negdje cijena od 12 - 20 km, ima i skupljih, zavisi od velicine...

slazem se s forumasicama, ja sam dobila na poklon i sve se moze praviti u njemu osim pice user posted image
super je i kao elektricni rostilj.... ma sve sto se przi i pece... ( pitu jos nisam probala ) user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
10.4.2010 21:29:59   
lilith
kao sto vec rekose,pece sve osim pizzeuser posted image ...ja je uglavnom koristim kao peku,za meso i krompir ili lignje i krompir

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
10.4.2010 21:47:11   
DM

IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: doublemum

E i ja se odlučila da kupim ovo čudo, samo ne znam koju marku i gdje,a i cijene me interesuju?! Moja sestra ima i napekla se svega u njo,a ja sam je neki dan (kad sam joj bila u gosrtima) iznenadila sa palačinkama iz nje,za čas ' big palačinki...
Hajde brzo sa ogovorimauser posted image



imas u bingu ja mislim, u skafi isto... tu je negdje cijena od 12 - 20 km, ima i skupljih, zavisi od velicine...

slazem se s forumasicama, ja sam dobila na poklon i sve se moze praviti u njemu osim pice user posted image
super je i kao elektricni rostilj.... ma sve sto se przi i pece... ( pitu jos nisam probala ) user posted image


Ma odlučio me MM počastiti (rekla sam mu da se ne izvlači na tavxyu-hoću drugi poklon za god,braka)!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
10.4.2010 22:43:08   
frenkoza
OT

reci mu da te vodi na Bjelasnicu u HAN.... fenomenomenalno je.... a za nas user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
12.4.2010 7:31:13   
tap3ah
Cure .... a može li se to oprati ikako???

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
12.4.2010 7:36:30   
lilith
ja je perem normalno...samo pazim da voda ne ulazi u uticnicu

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
12.4.2010 8:16:57   
Anoniman
I ja imam ovu tavu. Prezadovoljna sam njom.  U njoj pravim samo pizzu, jer mi je za druga jela prevelika.  Pizza mi svaki put bude fenomenalna (nije što je ja pravim, to su rekli i drugiuser posted image )
Što se tiče pečenja pizze, treba malo pouljiti ili pobrašniti dno tave.  Pizzu pecite prvo na nižoj temperaturi a zatim na višoj.  Također, veoma je bitno tijesto pizze, prije stavljanja sastojaka, izbušiti čačkalicom 30-ak puta.  Tako će dio vreline proći kroz tijesto i pizza vam neće zagorjeti.
Tavu perem tako što je brišem mokrom i sapunjavom krpom.  Rijetko mi se zalijepi tijesto pizze, al'' ga tada sastružem mehkim dijelom spužvice!

< Poruku je uredio pingpong -- 12.4.2010 8:19:02 >

(odgovor članu lilith)
  Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
12.4.2010 8:22:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
24.4.2010 19:19:36   
ivana st
Evo da pitam na pravom mjestu.Mogu li odmah staviti tijesto u pekač a zatim upaliti da se grije,ili se mora prije zagrijati a tek onda staviti tijesto?

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
24.4.2010 21:22:14   
DM
Jooooj , ja nikako da nađem onu "pravu", našla sam jednu-plitka mi previše, druga -nekako lohotna! Od kojih proizvodžača su vaše tave?

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
24.4.2010 21:42:49   
Latinka
Moja je, moram priznati, Birina, i super mi je. Najviše mi koristi zimi kao roštilj: nabacim mesa na nju, bez ulja i, stvarno ima miris k'o da je s roštilja

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
24.4.2010 21:48:39   
aidicaa
Ja nikad pizzu ne pecem u tavi, mada je imam...
Ja uvek testo razvucem na papiru za pecenje i uvek mi ispadne super  user posted image


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Tava za pizzu?? Znate li neke recepte??
24.4.2010 21:51:56   
aidicaa
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

U ovom cudu se moze praviti bukvalno SVE osim pizze! user posted image user posted image user posted image
Mi najcesce pravimo pilece filete...ubacimo ili korompir...gljive...luka...brokula...kukuruza...sa ili bez vrhnja za kuhanje...
Super stvar user posted image .


I ja....
Super je za palacinke ( dve pojedes i dovoljno) user posted image user posted image user posted image ...ja takodje pecem i cevape, krompire i svasta nesto user posted image


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *