|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najveca p...
3.10.2009 9:09:59   
Amelaa RR
U mom nadanju u mojoj najvecoj zelji ona mi je velika podrska...ona zna za svaku moju suzu...za svaki moj bol...za srecu...
Ovo mi je napisala....i pokazala da zapravo ona pokusava razumjeti kolika je moja zelja i za evladom, djetetom...za zeljom tom... Hvala ti draga moja...hvala ti sestro..

Tebi, moja sestro...

Tebi...halali mi, mila moja, ako te zaboli ovaj moj post...ali ja moram, moram ti napisati, jer nemam hrabrosti da ti u lice kažem, nemam hrabrosti da narušim tvoj "mir"... Znaš, jednom me draga osoba pitala da li znam šta je želja...i rekla sam da znam, čak sam je interpretirala na najbolji mogući način...ali sinoć...sinoć mi je postalo jasno da ja nisam ta koja zna šta je želja, koja je njena jačina, bol koja je stalni njen pratilac...Gledajući tebe, ja zaista se stidim kada kažem da znam...Gledajući tebe kako se igraš sa mojim evladom...gledajući sjaj u tvojim očima pomiješan sa sjetom...Znam da si sretna zbog mene, ali znam i koliko te tvoja bol razdire...Bol zbog neispunjenog sna, bol zbog stalne borbe svih ovih godina...Gledajući te sinoć, obuze me strah...strah zbog moje sreće...strah od toga da te ne uvrijedim dok grlim svoje dijete...strah od tvog bola... Mila moja, znam za tvoje neprospavane noći, znam za tvoje molitve u kasne sate, znam za tvoju "kišu suza"...znam...znam za tvoju borbu...znam za tvoju želju...I zbog njene jačine ja molim dragog Boga da te obraduje radosnom viješću... Uvijek uz tebe...tvoja Sanida..



< Poruku je uredio Amelaa RR -- 17.2.2010 0:47:21 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 9:12:43   
nikita
user posted image E moja Amela ....znas vec...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 9:22:28   
elkina_mala
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zagrljajjj
nezz sta bih ti rekla...zao mi je,ali kada padnes na dno dna,onda te Bog obadduje...tek onda,kada se i napatis,i isplaces,i svasta./... jbg takav je zivot..mogu mislit kako ti je,ja bebu tek zelim dva mjeseca,a vec mi nekako sugavo,zelim odmah...je i tesko je,kada jetrvinu malu uzmem pa se igram s njom;pa kada odem u radnju,kupujem ja stvari za nnju,a u sebi zalim da ja to kupujemsvojoj bebi:user posted image user posted image user posted image  al bit ce....ima Boga za svakoga///evo i ja cu se molit za tebe,i to jednim jako dobrom dovom((surom) i nadam se da ce ti pooci...kissssss

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 9:23:18   
Almaa
Draga moja i mene je rasplakao ovaj post, mada je insanu lakše kad neko osjeća tvoju bol i zna kroz šta prolaziš, bez da tvoju bol podcjenjuje.
Meni se često dešava da mi prijatelji govore, pa zašto si tako zapela bice, oni podcjenjuju moju bol i konstantno pokazuju da me ne razumiju, ja ne želim da me ikad razumiju, nedaj Bože, samo želim da tu moju bol poštuju jer jedina mi ona ostaje.user posted image


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 9:39:04   
fatimica09
Draga Amela....kako ostati ravnodusan, poslije ovakvog posta...nase suze Neko vidi, nase dove On cuje...vjeruj i dalje!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 9:40:36   
Lalana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 9:45:16   
Nunichi
Ti si Amelice sretna osoba,imas seku koja u svakom tvom pogledu vidi ono sto zelis,sto osjecas...
Drzimo fige mila moja,da se sto prije tvoja velika zelja ostvari. Ljubac!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 9:45:34   
Amelaa RR
Imam veliku podrsku od stane porodice, ali dosta njih u toj podrski nesvjesno povrijede .... kad kazu a jel to nema jos nista novo..pa sta cekate i svasta nesto...
Ako Bog da da nas Bog obraduje s tim sto prije...
Kad vidim nasu Tikicu koliko zena ima volje i snage...nemam rijeci...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 9:48:05   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Ti si Amelice sretna osoba,imas seku koja u svakom tvom pogledu vidi ono sto zelis,sto osjecas...
Drzimo fige mila moja,da se sto prije tvoja velika zelja ostvari. Ljubac!



Draga...ovo mi je najbolja prijateljica sto je napisala ovo...nije mi sestra rodjena al volim je bas kao i svoju rodjenu sestru..(p.s. Ona nema ni brata ni sestre)


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 9:50:27   
baby_joy
 user posted image  user posted image

Blago tebi što imaš sestru-prijateljicu koja zna kako ti je....Dragi Bog sve vidi, i na kraju iskušenja doći će nagrada akoBogda.Uzdaj se u dragog Allaha... Znam da se nekad čekanje čini vječno, ili uvijek neka prepreka,takav je život trudilice,i ovo će se jednom zvati jučer.
user posted image user posted image

< Poruku je uredio baby_joy -- 3.10.2009 9:56:05 >

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 9:51:37   
Nunichi
Aaaa... user posted image Ja sam mislila da je seka prava.
Nema veze,nemam ni ja ni sestru ni brata,a ni mm, a Zara ima dvije tetke. user posted image user posted image user posted image Neka prijateljstva su i vise od toga.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 10:10:17   
medica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Molim Allaha dz.s. da te obraduje sto je prije moguce ........user posted image user posted image user posted image Amiiiiiiin

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 10:14:14   
acudesa
Amela, blago tebi što imaš ovakvog prijateljauser posted image user posted image user posted image
Vjeruj mi, valjalo je ovo napisati-ja ne znam da li bi imala toliku iskrenost i hrabrost u sebi-svaka joj čast
Njeguj to prijateljstvo, vrijedi
a, meni je najveća podrška moja majka, imam bracu kojeg volim najviše na dunjaluku (iza malcauser posted image ), ali on je muškarac i ne razumije me ponekad, želi da mi bude podrška-ali jednostavno mu je mentalni sklop malo drukčiji, i neka je valjda tako treba, mada mi i on često pomogne kad sam u nekom problemu
(a, nešto kontam-imam ja za razlčičite probleme-različite podrške, ponekad mi ne može moju drugaricu Aidu niko zamijeniti)

< Poruku je uredio acudesa -- 3.10.2009 10:18:15 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 10:15:56   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Imam veliku podrsku od stane porodice, ali dosta njih u toj podrski nesvjesno povrijede .... kad kazu a jel to nema jos nista novo..pa sta cekate i svasta nesto...


vjerovatno ne znaju dovoljno, pa onda kažu što tebe povrijedi

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 10:18:55   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Imam veliku podrsku od stane porodice, ali dosta njih u toj podrski nesvjesno povrijede .... kad kazu a jel to nema jos nista novo..pa sta cekate i svasta nesto...


vjerovatno ne znaju dovoljno, pa onda kažu što tebe povrijedi


U pravu si draga....a znam da nikad niko ne ide s namjerom da me povrijedi..ali valjda covijek kad  ga nesto boli...boli ga sve vezano za to..

Ljubimm teee


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 10:24:41   
riba78
draga moja Amela razimijem te ,osijećam se isto ,proživljavam isto ,
vjerujem da me samo ,moje drage trudilice razumiju ,one koje prolaze isto što  i ja ,
ja imam rođenu sestru ,volimo se jako ,ona ima dvoje preslatke djece ,sada je ponovo trudna ,jednom je rekla da se mooje pika ,ja bih bila sretnija da si ti trudna nego ja sadauser posted image .
duša moja draga ,znam ja da bi ona volila da je tako ,ali sudbinu određuje samo dragi Alah.
vjerujem i nadam se ,da če sve drage trudilice koje željno čekaju svoje user posted image ,to uskoro dočekati.

p.s.  super je imati takvu prijateljicuuser posted image user posted image user posted image za nju


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 10:24:45   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image
izmamila si mi suze na oči ovom pričom, do sada se nisam unosila u ovakve probleme i nisam bila svjesna kako može biti teško, ali vidiš tek kad ti otvoriš dušu tad se i vidi se ta bol user posted image user posted image user posted image
nemoj se sekirati, nadaj se svojoj sreći i Allah će ti je i dati, sigurna sam

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 11:42:30   
ena0002
E cure vi mene bas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sta reci jako je bitno kad u zivotu imas podrsku prijatelja, seste, muza. Nasa borba je zaista teska i treba mnoooogo hrabrosti, strpljenja.......ma svega da se dodje do cilja. A ja se nadam i nikada se necu prestati nadati da cemo jednog dana ako Bog da i mi osjetiti tu radost user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 12:27:12   
neki
Amela draga,a i sve vi koje zeljno iscekujete najvecu radost na svijetu,od srca vam zelim sve najbolje i da najvecu radost sto prije docekateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 13:13:00   
tikica_69
Amela, ganulo me do suza. I tebi i tvojoj sestri zelim srecu i puno snage za sve prepreke koje vas cekaju u zivotu. Neka vam je sto laksi zivotni put!

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 14:20:42   
mila81
Draga Amela RR zelim da ti Dragi Allah podari dijete sto prije, i da ti da snage da prodjes svjesno i hrabro kroz sve to, ali vjeruj ti si uistinu jedna sretna osoba sto imas ovakve prijatelje, i sto te razumiju, a mi smo sretni sto imamo tebeuser posted image .


_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 14:31:35   
Doraa
Draga moja Amela,

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

molim Uzvišenog Gospodara da ti podari dijete i da ti podari sabura dok aBd ono ne dođe na ovaj svijet. Neka suze radosnice padnu niz to lijepo lice i nastave padati gledajući u Nebo i zahvaljujući na dočekanoj nagradi. Neka tvoje dove budu uslišene kao i svih majki koje sa zebnjom i saburom čekaju, čekaju... Gospodaru Moj podari svim dobrim ženama da osjete ovaj osjećaj koji je neuporediv s bilo čime na ovom svijetu...Amin


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 14:48:44   
Doraa
Tek sam sad vidjela da ti ovo nije rođena sestra pa me zaboli još jače...
Ja se isto osjećam kad vidim svoju gagu najdražu i jedinu prijateljicu-sestru koju volim kao i rođenu ali zbog boli koju osjećam i njene boli da je ne povrijedim svjesno ili nesvjesno bježim od nje...Voljela sam to malo biće kao da je bilo moje dok sam bila djevojka (volim je i sada ali...)sada kad sam se udala i imam zdravog hvala Allahu dž.š. sina ja ne mogu da budem tako bliska s njom.
Boli me...
Boli me i sama pomisao da moj dječak s nepune dvije godine gotovo može da brine o njenoj djevojčici koja je četiri godine starija...
Boli me gledati kako on već zna trčati igrati se pa i pričati a ona ništa ne razumije niti za hodati...
Boli me njen bol kao majke jer tek sad kad sam i sama rodila mogu još jače razumjeti kako joj je...
Boli me vidjeti kako se igra s mojim djetetom a ne može sa svojim...
Boli me to što ne mogu prići njenoj curici da budem sigurna da nije pogrešno shvaćeno...ne mogu nazvati i pitati kako je jer je odgovor uvijek isti.
Strah me da je podsjećam na to jer milion puta dnevno čuje isto pitanje kako je malena a svjesna je da će uvijek biti isto...
Strah me je da je moj dječak ne uvrijedi da ne reaguje pogrešno jer ipak je dijete...
Sve to me strah i još milion stvari pa postajemo sve dalje a ja je i dalje volim beskrajno i sve bih dala da mogu da joj makar malo olakšam. Osjećam taj jaz, taj zid koji je podigla prema ljudima i osjećajima a teško mi je zbog toga...
Molim Boga Dragog da joj olakša onako kako je najbolje za nju i da joj unese radost i vjeru u život. Amin


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 15:45:58   
remzy
user posted image user posted image user posted image user posted image -amela RR stvarno sam ostala bez texta!!!
nadam se da ce te dragi Allah dž.š. ubrzo obradovati !!!

ja sam isto tako podrška ,velika ,mojoj mladoj seki ,koja je 3 god u braku i koja iza sebe ima 3 spontana pobacaja!!!user posted image user posted image
srce mi se stegne kad tepa mojim pacicima ...i na kraju kaze "moja seko,blago tebi ,da je meni BAR jedno ,i da je zivo i zdravo!!"
ja stvarno ostanem bez texta na te njene rijeci,a jos najgore sto se moglo desiti je to da sam ja neplanski ostala trudna sa Amberom a ona imala tad spontani user posted image user posted image user posted image
joj da samo znas kako mi je bilo tesko reci joj ,ustvari nisam joj ja prva ni rekla vec mama,i ona me nazove i kaze meni "eto vidis ,seko,sto je sudbina i Allahova volja!!!user posted image user posted image user posted image valjda cu i ja uskoro da se obradujem ,ali jos nista!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Tebi, moja sestro....../ Ko je vama najve...
3.10.2009 16:53:14   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: medica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Molim Allaha dz.s. da te obraduje sto je prije moguce ........user posted image user posted image user posted image Amiiiiiiin



Amin!!!

_____________________________

:-)

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *