|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Terapija Slobodana Tešića
6.11.2007 11:28:08   
ismihana
Drage moje,
Čula sam za terapiju travara Tešić Slobodana, koja je jednostavna a kod njega jako skupa (nekoliko stotina EUR). Dosta žena kaže da im nije pomoglo, ali neke i da jeste. U svakom slučaju, zašto ne probati? Većinu stvari iz terapije sve mi ionakeo već uzimamo, ali evo nekih pravila i omjera kako koristiti:

1. ČAJEVI
- U toku prijepodneva popiti jednu šolju čaja
-SALVIA OFFICINALIS (Žalfija)

-U popodnevnim časovima popiti jednu šolju čaja
-GERANIUM ROBERTIANUM (Crveni zdravac) 

-U večernjim časovima popiti jednu šolju čaja
-MELISSA OFFICINALIS (Matičnjak)

Priprema
U šolju sipati jednu kafenu kašičicu čaja i preliti sa 2 dl proključale vode.Nakon 15-20 min. procijediti sačekati da se ohladi i piti gutljaj po gutljaj, što duže to bolje. Čajeve popiti u toku dana
Cajevi 1 i 3 mogu se zasladiti medom po želji

2. MATICNA MLIJEČ
Ujutru i uveče, najmanje pola sata pre jela uzeti po jednu plastičnu kašiku (nikako metalnu!!!!). Mliječ polizati kao lizalicu, ne gutati već da polako sklizne niz grlo. Teglice držati u frižideru

3.PROPOLIS KAPI
U toku dana 3*10 kapi propolisa, može u vodi ili na kocki šećera

4.JABUKOVO SIRĆE I MED
Svako veče u času vode ramutiti 2 kafene kašike meda i 2 kašičice jabukovog sirćeta (Nabaviti 2 kg meda i 1 l jabukovog sirćeta)

SRETNO NAM SVIMA user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.11.2010 8:31:03 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: terapija tešić slobodana
6.11.2007 19:12:52   
snjezolina
I mi smo povjerovali u  Tešićevu "čudotvornu" terapiju. Kupilije, redovno pili i NIŠTA. I ranije smo pili neke čajeve od drugih kao "poznatih travara" i ništa.
Ja mislim da te terapije ne mogu pomoći u težim slučajevima (kod nas je bila astenozoospermija).

S današnje tačke gledišta ne bih je nikada kupila. Kad samo pomislim u kakvim novinama se reklamira, BLJAK.

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: terapija tešić slobodana
25.11.2007 1:39:15   
Anoniman
i meni je zaova isla kod njega. dolazio je u sarajevo prije koju godinu i unaprijed ser narucivalo. 500 maraka cini mi se pregled i ti cajevi i ostalo. ali on ih pravi i te trebas piti i svi ti rituali i nista....ali opet vjerovatno ima ljudi kojima pomogne, zavisi gdje je problem...
sretno!!!!

(odgovor članu snjezolina)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 21:16:06   
mala85
I ja sam isla u Rovinj po te cajeve,naravno nisu mi pomogli..isto tako sam pila i razne dr stvari..opet nista user posted image sada cekam inekcije posto ih vise nema u bolici i idem na umjetnu...mislim da sam to trebala odavno napravit...jeli koja bila na umjetnoj i jeli koristila anesteziju ?

(odgovor članu snjezolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 21:21:04   
sanelka
hej cao,mala??i ja sam nova kao i ti.od neki dan sam se ukljucila.koliko si ti pila tu terapiju.jer i ja i muz smo vec dvije ispili? u braku smo 4 godine a na bebaci radimo oko 3?


(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 21:33:31   
mala85
Hey a pila sam jednu posto vise nisam imala zivaca za nista,razocarana sam svime...imam 23 god a nemogu do bebe user posted image grozno...jesi li bila na inseminaciji ili si samo na cajevima?Meni se zgadio i taj med i cajevi

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 21:35:23   
mala85
A i provala sam klomifen i svasta i nikako do ovulacije...mislim da je to samo za lakse slucajeve..ti cajevi

(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 21:40:04   
sanelka
pili smo tri mjeseca i stvarno se pridrzavali,sve te ceremonije.pa smo pravili pauzu mjesec i onda smo ponovo pili tri mj. i nisam vise ni zvala da pitam sta dalje.da li si ga upoznala?mislim tesica?ja draga imam 28 a mm ima 36g.a prije tesica smo isli kod dr.Mehmedbasica.nista bezveze.kod mog muza je azoospermija.mislim malo teza dijagnoza,ali sta da radimo?ima neka doktorica u b.luci stvarno je dobra kontamo ici kod nje.

(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 21:44:01   
sanelka
u mene je muz pio klomifen to mu je taj mehmedbasic prepisao 75dana .pa selen ,cink,celer.itd.ja sam pila povremeno neke za ovulaciju al mislim da je to u redu.koliko si ti u braku?

(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 21:50:18   
mala85
I moj dragi isto ima probl.skupa smo 3,5 god a pokusavamo 2 god,zaruceni smo...da upoznala sam ga,kad je bio u rovinju u nekom apartmanu,cini mi se full flegma...kao nije bitna menstruacija nego ovulacija ali kako da dodem do nje user posted image ja sam iz rijeke...a vi sta planirate dalje?da cula sam za celer i to...al nisam probala

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 21:52:59   
mala85
Inace,jako je pljuvao po doktorima..neznam,dakako svi oni tjeraju svoje..ali mislim da sam ipak trebala sve to preskocit i odmah na umjetnu,a sad mi je i taj prolaktin povisen,zivcana sam zbog posla..ma uzas

(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 22:03:04   
sanelka
kontamo u b.luku. pa da probamo.ja stvarno neznam kome bi vjerovala.prije 2 godine mi je izostalauser posted image nisam je dobila na vrijeme uradila test koji je bio negativan.odem ginek. ona mi kaze da sam trudna u 5/6 sedmici.odem na kontrolu jer sam morala lezati.pa onda ponovo  tako da bi ja prokrvarila i sama sebi injekcije davala,progesteron koje je ona dala jer se kao nisam smjela pomjerati.i nakon tih scena i izgubljenih zivaca tj. nakon dva mjeseca nista supljo ko user posted image .i od tada nisam vise isla nigdje a na vjestacku oplodnju nisam kontala jer je u njega taj spermogram los.vidjecemo sta ce tamo reci ,nemam snage nekad se ponasam ko malo dijete,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio sanelka -- 1.2.2008 22:15:15 >

(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 22:06:40   
sanelka
ja nemam pojma kakvi su ti nalazi kod mene.nemam vremena za sebe od posla volim sto je petak.nisi sama i ja bih mogla ujedatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 22:06:57   
mala85
joj tako i ja,prije sam puno plakala i sve..sad sam malo mirnija jer se nadam da ce mi uspjet ta umjetna,susjeda mi je imala endometriozu i isla na umjetnu i ostala trudna sad ima slatkog deckica..gadno je to kad oboje imate problem,a bemu nadam se da ce bit bolje cim prije,sta ti muz kaze na sve to?

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 22:09:15   
mala85
ja sam dala otkaz radim jos ovaj mj imam uzasne sefove user posted image i odlucila sam ne zivcirat se jer skoro sam skrenula heh

(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 22:13:18   
sanelka
muzic je pokrenuo ovu svu akciju,stvarno je dobro podnio sve ovo.on je htio da pijemo ove cajeve.ja sam sto se tice sikiracije totalno ohladila necu vise da razmisljam kad bude bude nismo jedineuser posted image user posted image stvarno ga volim od onda cak jos vise,moramo jedno drugom biti podrska.

(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 22:18:11   
mala85
Zelim ti svu srecu i da uskoro imas bebaca user posted image sad cu cesce dolazit tu pa se nadam da se citamo velika pusa i cuvaj se...mozemo mi to izdrzat user posted image

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 22:22:52   
sanelka
hajde vazi sad je vikend pa cu ga ranije paliti nego ovim danima.pa secujeemo drago mi je da smo se ispricale ,i ja tebi zelim da se uskoro obradujemo lijepim novostima.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 22:42:37   
stella
e pa zelim vam puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 23:07:52   
Amelaa RR
Drage moje ja sam redovno kupovala onaj casopis Ljepota i Zdravlje i u svakom broju Tesiceva prica...kako je uspio...al onda sam kasnije svojim usima cula ljude koji su isli i nista po 500€ placali i nista...nego et sta ces...Ostaje da se borimo i budemo istraajne pa valjda ce se i nama Bog smilovati i obradovati nas..

Pusa velika
user posted image  

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 23:11:48   
sanelka
VJEROVATNO JE TO TAKO,I SAMI SMO SE NAPLACALI:AL ETO NA GRESKAMA SE UI;POZDRAV:

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 23:23:14   
Amelaa RR
Ma naravno ....bas tako na greskama se uci,..mada to i nije neka greska nego se covijek ponese za onim sto pise po novinama i to mu da nadu da bi bas to moglo biti to,,,,
Pusa


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: terapija tešić slobodana
1.2.2008 23:31:46   
sanelka
pusa i tebi i laku noc.............user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: terapija tešić slobodana
5.2.2008 7:29:38   
ivankica
zanima me piju li muškarci one čajeve, jer je rekao roza za žene, plavo  za muške. čajevi imaju plavu, rozu i žutu boju? mi smo novi, tek smo dobili terapiju, muž ima oligoastenospermiju.user posted image

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Terapija Slobodana Tešića
5.2.2008 13:44:26   
mala85
Hey IVANKICA,ovak da i on mora pit caj naravno,njegovo je plavo a tvoje rozo...a sad nesjecam se sta je bilo zute boje...ni dali je uopce bilouser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.11.2010 8:31:42 >

(odgovor članu ivankica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *