|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro stav...
13.9.2011 12:39:55   
de_de
Trazila sam po forumu, al nisam uspjela naci da je iko o ovome pisao.
Pretpostavljam da ste sve vec vidjele da na pakovanjima Monte-a dolaze tetovaze za djecu, prije je to bilo u cipsovima i drugim slatkisima za djecu. Zanima me da li stavljate te tetovaze djeci  i koliko ih je uopste dobro stavljati.
Pitanje postavljam zato sto moj mali obavezno kad mu kupimo monte trazi da mu stavimo tetovazu, sto meni uopste nije drago, ali eto nekad i popustimo.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 12:43:12   
veeseelaa
ja to bacim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 12:49:44   
Hannan
Ponekad stavim, i jedva cekam da je "operem" meni to tako neuredno izgleda poslije par dana da najradije nikad ne bih zalijepila, ali eto popustim ponekad, ili kad ne uspijem izvuci pa baciti. A d ali su stetne, o tome vala nikad nisam rzamisljala...ne bi me cudilo da jesu.
Skoro sam vidjela u prodavnici jednu curicu kako je bila u majici na bretele ruke su do ramena bile izlijepljene, i sad neka zena joj govori jao sto se ona istetovirala, a majka od djevojcice kaze ona kad nema gdje na rukama lijepi na noge user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 12:50:46   
Emmy
Neki dan je moja prijateljica vodila svoju djevojcicu kod dermatologa radi atopijskog dermatitisa (mislim da je bila kod dr. Alendar).  Navodno joj je dr. rekao da su imali jako tezak slucaj upale koze kod djeteta zbog te privremene tetovaze (ne znam kojeg proizvodjaca).  Uglavnom, dijete je hospitalizirano i nastale su komplikacije.  Od tada no-no, a u zadnje vrijeme su nam bile hit s mora one hello kitty

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 13:02:38   
koka i po
za mene je cista glupost bilo sta lijepiti po djecijoj kozi.prvo steti njeznoj kozi a drugo neestetski izgleda kada pocinje da se skida.a ne vidim dobar razlog za ovakvu vrstu"ukrasavanja"user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 13:10:04   
Hanady RR
ja nedam te tetovaže...
inače slabo kupujemo monte ali ako uzmemeo ili ako neko donsene ja to ne dam...
ne dam inače niti s ažvaka ni drugih nekih dždiža da ljepe po tijelu...pogotovo ako s enaljepnica treba liznuti nema šanse...
Moja starija plače i traži nekada jer od zaove mali svaki dan po 1-2 teteovaže naljepi...al ja ne dam...

Inače mislim d ami je to fobija iz djetinjstva...
Kada sma ja bila 2 osnovne išla sam u školu Blagoja parović preko pruge sa Drinske dole kod velepekare...
tada su se ppojavile neke žvake koje su sadržavale LSD...znam da me tada mama i vodila u školu mimo školskog autobusa pazeći da mi neko ne ''pokoloni '' tu žvaku i naljepnicu za rukuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 13:16:35   
Anoniman
 dozvoljavam deci razne tetovaze i sa zvaka i iz cipsova i svakakve  , uvece ih ceka kupanje brzo se operu a taj dan ocejfu  pogotovo zvake Cunga-Lunga niko ih ne zvace ( ne dozvoljavam propast za zube decije) samo se tetovaze koriste , cak i beban se divi i gleda na rucicu sta mu je to




< Poruku je uredio triputmama -- 13.9.2011 13:19:16 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 13:18:04   
DM
Ne, ne i ne-još kad mi neko dođe s "tom idejom"-pustim dijete da mu objasni da je to štetno(a i haram)pa nek' se onda stide!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 13:18:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nedam te tetovaže...
inače slabo kupujemo monte ali ako uzmemeo ili ako neko donsene ja to ne dam...
ne dam inače niti s ažvaka ni drugih nekih dždiža da ljepe po tijelu...pogotovo ako s enaljepnica treba liznuti nema šanse...
Moja starija plače i traži nekada jer od zaove mali svaki dan po 1-2 teteovaže naljepi...al ja ne dam...

Inače mislim d ami je to fobija iz djetinjstva...
Kada sma ja bila 2 osnovne išla sam u školu Blagoja parović preko pruge sa Drinske dole kod velepekare...
tada su se ppojavile neke žvake koje su sadržavale LSD...znam da me tada mama i vodila u školu mimo školskog autobusa pazeći da mi neko ne ''pokoloni '' tu žvaku i naljepnicu za rukuuser posted image
gdje ima tih zvakauser posted image user posted image
salim se naravno...mada prije da te mama zastrasivala time

ne znam sta bih vam rekla...sve je to dio potrosackog drustva u kojem zivimo...nacin na koji proizvodjaci privlace kupce-citaj djecu...sumnjam da su zaista stetni...da su zdravi...nisu sigurno...al ne treba pretjerivati...jednako je opasna i hemija s kojom peremo ves ili omeksivaci...pa ih skoro svi koriste...ja se ne mogu nacuditi da neko koristi omeksivac za novorodjence...ja sam sve dva put ispirala...al opet...svako ima svoje

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 13:24:58   
Hanady RR
ma dadada i sama sam to pomislila
samo tada se pojavilo slučajeva da se doroga uvukla u našu školu među starije generacije...
poer ovoga na autobuskoj stanici su nam poklanjali u kesicama kao sok sličan kao cedevita za razmućivanje, čini mi s eflip.flop s ezvalo i bila nacrtana glava dječaka sa slamkom...
nakon lizanja toga mnogi su napustili školu...
tako da mislim da moja mama i nije mene plašila...nego s eona zaista plašila za meneuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 13:36:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ma dadada i sama sam to pomislila
samo tada se pojavilo slučajeva da se doroga uvukla u našu školu među starije generacije...
poer ovoga na autobuskoj stanici su nam poklanjali u kesicama kao sok sličan kao cedevita za razmućivanje, čini mi s eflip.flop s ezvalo i bila nacrtana glava dječaka sa slamkom...
nakon lizanja toga mnogi su napustili školu...
tako da mislim da moja mama i nije mene plašila...nego s eona zaista plašila za meneuser posted image user posted image
user posted image user posted image
svasta

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 13:39:26   
veeseelaa
gdje ima tih zvaka


user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 13:40:28   
henna ze
uopšte mi se ne svidjaju te tetovaze..ali sam dopustila par..na kraju su se i njoj smučile onako ljigave kad se napola izbrišu..
a taj sok..proizvodio fructal..imam ja negdje limenu kutiju .mama radila u trgovini pa u tom valjda dolazilo pakovano...a to za drogu. u moje vrijeme nismo ni znali šta je to..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 13:47:17   
Emica_sa
Kada hoce da mu se stavi tetovaza,stavim mu, lahko se opere,nigdje veze,sta ce mu biti ima milion gorih stvari

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 13:54:31   
Anoniman
ima milion gorih stvari


slazem se

pazim i pitam u koji sladoled ima alkohola jer ovde u pola vrsti ih ima, pazim vocne jogurte i pudinge oznaku Gelatine koja je uvek svinska , secerne bombone i lizalice koje upropastavaju zube , zvake poneke  tako da meni licno tetovaze  peri-nosi user posted image nisu nikakav problem

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 13:54:46   
Mya_81 RR
Ja se sjećam tih priča vezano za drogu, samo se ne mogu sjetiti je li bilo vezano za privremene tetovaže ili žvake. Uglavnom, tada sam, s obzirom da sam imala 10 godina, povjerovala u to, ali kasnije sam i zaboravila na tu priču. Meni iskreno to sad više djeluje kao neko zastrašivanje.

Mada mi je čudno da je u ono doba to moglo biti moguće user posted image

Inače, nisam baš nešto za te tetovaže. Ne znam hoće li ih ikada tražiti, nadam se da ćemo u tom slučaju na pravi način je razuvjeriti da to nije dobro.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 13.9.2011 13:55:38 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 14:00:52   
taurus
moj R je sav istetoviranuser posted image a i ostatak njegovih drugova u vrtiću

njemu su hit one tetovaže što svijetle u mraku i dobiju se u onom clipsy smokiju
ne razmišljam baš o štetnosti istih, jer znam da ima mnogo gorih i štetnijih stvari koje dolaze u kontakt s kožom ili se unose u organizam
jeste li ikada čitali sastav lizala, žvaka, bombona i drugih slatkiša namijenjenih djeci
ili raznih higijenskih preparata koji doalze u kontakt sa kožom
pa to je user posted image , i mnogo su opasnije od tetovaža

ne treba na kraju krajeva od miša praviti slona
naravno da sam kojim slučajem uočila neke reakcije na koži zabranila bih mu tetoviranje i jasno mi je da će majke čija djeca imaju bilo koje kožno oboljenje zabraniti upotrebu ovih tetovaža

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 14:02:02   
Lejla Ka
Ja lijepim tetovaže, i kčeri i sinu. Ne pitam se, spadnu za čas od pranja (mada je bilo par slučajeva koje smo skinuli acetonom). Jedne sam godine i sebi zalijepila jednu školjku na članak user posted image

Jedino ne gotivim da ih je puno, jedna po ruci, eventualno dvije. Sad kad su u školi/vrtiću ne lijepim.

Ja sam lizala Gringo, sa prljavog dlana, do duše nama niko to nije dijelio, mi smo to kupovali u samoposluzi, pa predpostavljam da nas nisu drogirali. Moja kči u školi neće ni vode iz WC-a već nosi flašicu user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 15:35:33   
milenium

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ja sam lizala Gringo, sa prljavog dlana,


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vesela ubaci sad jedan OTuser posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 15:36:19   
milenium
ja sam protiv tih tetovaža,da se ne mislim je dobro-nije dobrouser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 16:42:14   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja to bacim



isto ovako...nenavikavam djete da postoje tetovaze...ionako ce mi krv piti kad bude "tinka" ...bar do tada da odmorim

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 16:45:36   
Skvo RR
Ja sam jednom stavila.....uma zamalo nije nervni slom dobila..."skiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii"user posted image user posted image user posted image user posted image ...tako da za sada ne stvaljamo, da hoce...sto da ne...djecije gluposti.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 17:10:25   
Anoniman
Mi smo lijepili i vjerovatno da ce opet nekad, mislim sad paniku stvarati oko svake gluposti a toliko plastike oko nas koja je kancerogena i slicno, naravno svako odlucuje po svom izboru, meni je to sve odrastanjeuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
13.9.2011 19:42:58   
škorpija
redovno stavljamo, to je pokupio od malo većeg tečića koji je oduševljen kung fu pandom. uglavnom ružno izgleda, amlos e opere pa ono ofucano stoji danima jer se običnim sapunom teško skida. nisma nikad pomislila da bi moglo biti opasno, ali sve je moguće

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Tetovaze sa Monte- a (koliko ih je dobro ...
21.9.2011 11:40:09   
bebbe RR
Ema voli te tetovažice, pa, kako je samo jedna na pakovanju od 4 Montea, a jedemo jedan dnevno, doduše Maxi, stavimo i tatu. Onda ga uveče istuširamo, mada je, moram reći, prilično tvrdokoran.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *