|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tokom odnosa vagina nije vlažna
7.6.2008 12:19:32   
Anoniman
Cao! Da vas pitam, one od vas koje ste trudne ili ste rodile: sada za vrijeme trudnoce (treci trimestar), tokom sexualnog odnosa sam poprilicno suha. Uzivam (koliko je to moguce iz pomenutog razloga), lijepo mi je, zelim to, ali nisam dovoljno vlazna. Da li se nekoj od vas to dogadja/lo? Jeli to do trudnoce, uticaja hormona??????  Ako iko ima ikakav savjet ili nesto slicno jako bih to cijenila. Hvala vam...

< Poruku je uredio bebbe RR -- 28.4.2010 11:42:53 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "suhoca" :-)
7.6.2008 12:32:00   
_fairy_
možda,da nabaviš koji gel,kod nas ima Multygin gel,a da pitaš doktora?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "suhoca tokom sexa" :-)
7.6.2008 12:59:33   
Anoniman
Hvala. Nadam se da ce se jos neko javiti ko je mozda imao isti problem...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "suhoca tokom sexa" :-)
7.6.2008 13:06:15   
_fairy_
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Hvala. Nadam se da ce se jos neko javiti ko je mozda imao isti problem...
nema na čemu.sama nisam imala problema s tim kad sam bila trudna.nadam se,da češ to riješiti.
pozz

fairyuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "suhoca tokom sexa" :-)
7.6.2008 15:43:59   
Suncica*
Najbolje je da se posavetujes sa svojim ginekologom, a verujem da ce ti predloziti medicinski vazelin(nece naskoditi bebi), jer ta suhoca je strasno neprijatna..

(odgovor članu _fairy_)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "suhoca tokom sexa" :-)
8.6.2008 18:38:50   
amlatifa
U tu situaciju sam došla samo 1 i bilo mi je fuj pokušaj s gelom ali prvo ginekolog nemoj ništa na svoju ruku.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "suhoca tokom sexa" :-)
8.6.2008 22:09:56   
Monia
Gel ti ne bih preporucila jer,moze imati neke arome ili primjese koje mogu napraviti pometnju u ph vrijednostima.Bolje je uzeti medicinski vazelin-sterilan je ili namjensku vaginalnu mast u apoteci.

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "suhoca" tokom sexa :-)
8.6.2008 22:16:18   
Anoniman
Hvala drage moje na savjetima! Pricacu sa ginekologom, a razmisljam i o tom vazelinu... Hvala jos jednom!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "suhoca tokom sexa" :-)
8.6.2008 22:19:51   
majaaaa
Hej Anoniman!!Nije to bas prijatno.I meni  se desavalo istouser posted image Primjetila sam,ustvari,znam razlog:(Kad nam je kraca predigra,budem vise i cesce suha,a kad imamo dugu predigru,bude puno bolje  i lakse!!!Tako je bar kod mene.

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "suhoca tokom sexa" :-)
9.6.2008 18:22:18   
kana

IZVORNA PORUKA: majaaaa

Hej Anoniman!!Nije to bas prijatno.I meni  se desavalo istouser posted image Primjetila sam,ustvari,znam razlog:(Kad nam je kraca predigra,budem vise i cesce suha,a kad imamo dugu predigru,bude puno bolje  i lakse!!!Tako je bar kod mene.




isto ovako

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "suhoca tokom sexa" :-)
15.6.2008 22:34:46   
Vana
Obzirom da tokom trudnoce ne upraznjavamo cesto sex user posted image  (zdravstveni razlozi) onih par puta sto je bilo imala sam isti problem.Cak me je bolilo pa smo morali prekinuti. Ne bih kupovala nikakve gelove, jer je to po meni sve hemija, ali razmisljala sam npr o maslinovom ulju ili nevenovoj masti.Mislim da bi rijesilo problem, a i preporucljivo je mjedicu mazati da bi se sprijecilo pucanje prilikom poroda.Pa 2 u 1. Kako god bolje je od hemijskih gelova, vazelina i sl.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "suhoca tokom sexa" :-)
16.6.2008 18:11:29   
Anoniman
Mile moje hvala vam na odgovorima i savjetima.
Razmisljam o tom vazelinu, a ni maslinovo ulje nije losa ideja user posted image  Hvalaaaa!!!!!

(odgovor članu Vana)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "suhoca" :-)
30.6.2008 10:29:58   
Angel
Cao drage moje... user posted image
Ja predlazem Baby ulje, ako poznajete npr.: Paneten, Natusan itd. Znam da znaju biti ugodna za masaze a i u svrhe koriscenja za predjele intimnih djelova tjela...  user posted image
Nesto razmisljam kad bebama nemogu nastetiti, nece onda valjda mamama user posted image sala sala... no kao vec receno ovo je bio prjedlog, ali po svakom slucaju ne koristiti prije konsultacije s ljekarom, kao sto su seke vec gore navele user posted image

pozz svima... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "suhoca" :-)
21.7.2008 14:26:03   
sexi sejo
Cao moje drugarice,

nije me dugo bilo, imao sam nekih privatnih obaveza (uzdizao sam se duhovno). Tamo gdje sam bio nije bilo interneta. Prije svega da vam kazem da ste mi mnogo nedostajale. Vezano za ovaj problem nemam nekog licnog iskustva, ali sam citao na nekim forumima da je najbolje posjetiti ginekologa. Ovo je ovdje sve rekla kazala, a problem je ocigledno vise nego ozbiljan. Posavjetuj se sa edukovanom osobom na tom polju i vjerujem da ces rijesiti sve svoje probleme i da ce sex biti ponovo ugodan. Sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu Angel)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: "suhoca" :-)
21.7.2008 14:30:28   
Blue rose RR
O, dobro došao natrag, da se nije hanuma posjećivala (je li ono Afganistan?), i je li to Vijetnam bio tvoja krajnja destinacija, pošto duhovnost ti se ispoljava prilično lijepo kroz tvoj potpis.

U svakom slučaju, nisi zaboravljen.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: "suhoca" :-)
21.7.2008 14:32:46   
travnicanka
user posted image user posted image user posted image user posted image  Nemogu da vjerujem.....ti si sejo kao duh....dobro nam dosao.....znas sta sam skontala ti si bio prava raja kad vidim sta se svasta desilo i kakvih se ljudski profila vrtjelo po RR.

Salim se malo....puno pozdrava tebi tvojoj dragoj....ako ti je ziva dosla iz ratnih zonauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: "suhoca" :-)
21.7.2008 14:38:39   
sexi sejo
Cao moje drugarice,

jako mi je drago sto me niste zaboravile. To je unijelo novu dozu srece u moj zivot. Otkako sam se zadnji put javljao zena me je ostavila. Ne znam jeste li znali ali je pobjegla sa nekim Kinezom. Jeste da je nizi od nje ali izgleda da ljubav ne poznaje granice. Nakon spoznaje da me je prevarila patio sam dugo i jako. Zbog toga sam odlucio provesti odredjeni period svog zivota izolovano. Jer gdje god sam vidio zaljubljene parove, odmah mi je pred oci dolazila slika moje drage, odnosno bivse drage. Mislim da je nisam jos prebolio ali kako kazu vrijeme lijeci rane. Nadam se da cu to uz vasu pomoc uspjeti preboljeti. Sve vas voli vas
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: "suhoca" :-)
21.7.2008 14:42:40   
maslačak82
Ti si Sejo pun fazona, moram priznati da me tako dobro nasmiješ svojim postovima, svaka ti čast! Ti si legenda!

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: "suhoca" :-)
21.7.2008 14:45:56   
Okarica
Pozdrav Sejo, ne bih vjerovala da ću ovo nekad reći, ali pravo si osvježenje!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: "suhoca" :-)
10.9.2008 13:15:42   
Adana
Ti si Sejo pun fazona, moram priznati da me tako dobro nasmiješ svojim postovima, svaka ti čast! Ti si legenda!


I samo sto se pojavi opet nestade...user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: "suhoca" :-)
25.9.2008 10:23:17   
sexi sejo
Cao moje drugarice, vratio sam se opet, imao sam obaveza kao sto sam pomenuo u nekom ranijem postu, ali svecano se zaklinjem da cu biti od sada tu za vas da vam pomognem sa vasim problemima, a nadam se da cete i vi meni pomoci ukoliko mi pomoc bude trebala. Sve vas voli vas
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: "suhoca" :-)
13.1.2009 17:07:42   
andji
evo čitam nešto,i vidim da nam se ne javlja naš Sexy Sejo,šta li je sa njim,kao što neko reče ja se uvijek ismijem njegovim postovima,u pozitivnom smislu,veliki pozdrav za Sexy Sejuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: "suhoca" :-)
13.1.2009 17:12:33   
larina
mozda zauzet ha,ha 

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: "suhoca" :-)
13.1.2009 17:15:02   
Nunichi
Cim se pojavi nova tema vezana za sex eto njega... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: "suhoca" :-)
13.1.2009 17:18:32   
larina
mozda sad isprobava sta je pokupio na RR

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *