|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Torba za ne daj Boze...
12.8.2009 22:13:02   
Golubica
Obzirom na djecije nestasluke i nezgodne situacije bez obzira na to koliko se pazi na dijete, neki dan sam dosla na ideju da spremim jednu torbicu za NE DAJ BOZE. U torbu sam stavila, nekoliko flasica vode, sokice, kasicice, jednu slanu HIPP kasu, vlazne maramice, nekoliko pelena, dekicu. Torbu sam smjestila u hodniku u blizini ulaznih vrata. Opet kazem zlu ne trebalo, ali neka se nadje. Zivim u Maglaju, gdje ima samo Dom zdravlja, tako da u slucaju nekih tezih povreda salju u Zenicu, a to je opet neki put od 1 sat voznje.

Imate li vi nesto slicno?


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Torba za ne daj Boze...
12.8.2009 22:16:28   
Rina26
Ej meni ne pada na pamet tako nešto spremit uopće nemislim na to

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Torba za ne daj Boze...
12.8.2009 22:20:58   
idana_85
Ni ja nisam pomislila na to. Mislim da ti to nije losa ideja,samo ces torbu morati s vremena na vrijeme update tj provjeriti,te stvari od stajanja oprati i sl...Ja sam u Sarajevu, jos u samom centru pa nekako mi je sve blizu i sve se moze,uvijek...blizu bolnica,grad,skole,vrtici,fakulteti,cak i supermarketi,pekare i slicno koje rade non-stop tako da stvarno nisam razmisljala o tome,ali tebe podrzavam,svaka cast sto mislis na sve!user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Torba za ne daj Boze...
12.8.2009 22:46:18   
anitaMO
nikad mi nije palo na pamet.odmah me to sad posjeti na rat 92 godine.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Torba za ne daj Boze...
12.8.2009 22:50:06   
Lulu_
nemam ...iskreno n e znam zasto bi mi zatrebala...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Torba za ne daj Boze...
12.8.2009 22:56:43   
almai
IZVORNA PORUKA: Lulu_

nemam ...iskreno n e znam zasto bi mi zatrebala...


pa za nedaj boze..user posted image user posted image user posted image
imam samo vode za nedaj Boze ako je nestane (i to u flasi sto cvijece zaljevam) ostalo mi netreba i nadam se da mi nece ni trebati,nece zar opet rat nedaj Boze.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Torba za ne daj Boze...
12.8.2009 22:58:13   
Blue rose RR
Mislim da to nije loše u manjim gradovima, ali uvijek u slučaju "ne daj Bože" može neko da donese stvari. I obično to tako i ide.
Ah i mene podsjeti na *92-*95.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Torba za ne daj Boze...
12.8.2009 22:58:55   
neki
imam samo vode za nedaj Boze ako je nestane (i to u flasi sto cvijece zaljevam) ostalo mi netreba i nadam se da mi nece ni trebati,nece zar opet rat nedaj Boze.


Potpisujem,ne daj Boze,ne zelim misliti o ratu...

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Torba za ne daj Boze...
12.8.2009 23:03:45   
dinaa
Nemam a nisam ni razmisljala o tome.U slucaju ne daj Boze nebi mi ni torba naumpala,a neko bi je sigurno donio.

< Poruku je uredio dinaa -- 12.8.2009 23:04:24 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Torba za ne daj Boze...
12.8.2009 23:09:13   
seli
golubice,mani se crnih misli.nego ti u tu torbu ubaci koji sendvić pa voz u priroduuser posted image
i ja sam bila strašno opterećena kada mi je kćerka bila mala a kako vrijeme odmiče naučila sam se stvari posmatrati na drugi način.
što bi rekli stari ljudi ne dozivaj đavla.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Torba za ne daj Boze...
12.8.2009 23:10:40   
almai
IZVORNA PORUKA: seli

golubice,mani se crnih misli.nego ti u tu torbu ubaci koji sendvić pa voz u priroduuser posted image
i ja sam bila strašno opterećena kada mi je kćerka bila mala a kako vrijeme odmiče naučila sam se stvari posmatrati na drugi način.
što bi rekli stari ljudi ne dozivaj đavla.



potpisujemuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Torba za ne daj Boze...
13.8.2009 9:27:36   
bebano
IZVORNA PORUKA: seli

golubice,mani se crnih misli.nego ti u tu torbu ubaci koji sendvić pa voz u priroduuser posted image
i ja sam bila strašno opterećena kada mi je kćerka bila mala a kako vrijeme odmiče naučila sam se stvari posmatrati na drugi način.
što bi rekli stari ljudi ne dozivaj đavla.



user posted image user posted image

Golubice, da se nesto nedaj Boze desi, vjeruj da ti torba nebi na pamet pala. Prema tome, kao sto je Seli rekla, pozitivno misli i nista ti od toga nece trebati. A sve bi ti to neko u slucaju potrebe mogao donjeti, jer ni Zenica nije preko svijeta, sta je sat vremena. A ovo sto neko napisa da ima vode ako nestane, e nemam ni to, bas zbog toga sto me podsjeca na rat. Fuj, ne ponovilo se nikada. Kada se sjetim samo vode u kadi za wc, vode po kuci u svim slobodnim serpama, flasama.. uh najezim se sva. Moja je parola i ako nestane vode ima kupiti u flasama user posted image
 
"Always look at bright side of life user posted image

 
 

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Torba za ne daj Boze...
13.8.2009 9:40:46   
Ilhana RR
ja kontam ti pricas o prvoj pomoci hehehe =)

Ja imam uvijek teglica jer Lamija to nikad nije voljela pa ostavilo kad sam kupovala naveliko hahahaha... sad kad sam bila u Bosni ostavila sam jedno 20ak teglica i rekla svekrvi da spakuje to onim mojim blizancima koje pazim =) tako i za pelene, ostalo mozda paket ipo i tako to....

a par flasa vode mi uvijek stoji u frizderu jer inace moram da cekaaaaaaaaam duuuuuuuuugoooooooooooo da mi bude voda hladna a ja volim samo LED LEDENU vodu =)

Btw, u torbi uvijek nosim malu torbicu prve pomoci odkako se Lamija rodila ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Torba za ne daj Boze...
13.8.2009 9:52:22   
haidy
joj i ja sam spakovala jednu takvu torbu kad su bili oni zemljotresi. ali cini mi se da kad bi trcala napolje, ne bi mi torba pala na pamet.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Torba za ne daj Boze...
13.8.2009 9:55:49   
babina beba
Ja imam spakovanu i u autu stoji i s vremena na vrijeme je update. Sreca pa sam je imala neki dan jer je kod doktora sve povratila i morala sam je presvuci u autu kad smo zavrsile. Trebala sam i sebe presvuci al ne nosam torbu za nedaj boze za sebe.user posted image

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Torba za ne daj Boze...
13.8.2009 10:07:25   
ziki
Ni na kraj pameti mi nie palo da to bude torba za nedaj Bože, otprilike isti sadržaj je spakovan u Tarikovom rancu kad idemo u šetnje jer odemo po 5-6 sati nas nema a dijete treba presvuć, nahranit, napit....
Mani se crnih misli i u šetnju ili izlet kao što neko predloži

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Torba za ne daj Boze...
13.8.2009 10:08:33   
dana3
IZVORNA PORUKA: anitaMO

nikad mi nije palo na pamet.odmah me to sad posjeti na rat 92 godine.





EJ,vala bas tako!Imala sam torbu zbog insulina i malo odjece da se presvuce covjek!

Imam torbu kupljenu za siina kad se rodio pa je spkovano par pelena,ullje za guzu.sampon,kremica(mala putna pakovanja),uvijek je bodi spakovan,hlace i majica.
Hrana ne jer svaka bolnica u Svedskoj ima ,kako bih to nazvala,eto restoran-trgovina pa ima sve-od hrane i pica za bebe i djecu svih uzrasta do menia za odrasle.Nije ti losa ideja u svakom slucaju.Kasice mogu da stoje i godinu dana-mislim.eto samo odjecu preprati nekad.Ne dao bog da je ikad upotrijebis za ono sto si naumila!!!
Moze valjati i za boljih stvari kao sto je iznenadni izlet sa porodicom!!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Torba za ne daj Boze...
13.8.2009 10:17:31   
veeseelaa
da se naježišuser posted image
meni se to ne dopada, što kaže naš narod "ne sluti"

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Torba za ne daj Boze...
13.8.2009 11:38:49   
Suzana
IZVORNA PORUKA: bebano

"Always look at bright side of life user posted image
 
 


user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Torba za ne daj Boze...
13.8.2009 11:56:00   
hanabanana
Ja nisam tip osobe koja može i želi razmišljati u stilu: " Ne daj Bože...."



(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Torba za ne daj Boze...
13.8.2009 12:08:40   
Ex Yu
ja uvijek nosim njegovu torpu (pelene,flasice, hrana, odjeca, jer je jos mali pa gdje god mrdnes na vise od sat vremena nesto ti zatreba, al u tom smislu kraj vrata za nedaj boze nisam ni razmisljala ... 

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Torba za ne daj Boze...
13.8.2009 12:15:44   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: Ex Yu

ja uvijek nosim njegovu torpu (pelene,flasice, hrana, odjeca, jer je jos mali pa gdje god mrdnes na vise od sat vremena nesto ti zatreba, al u tom smislu kraj vrata za nedaj boze nisam ni razmisljala ... 

kod mene u onoj torbi sto je na kolicima ima isto tako...pelene,vlazne mahramice,bademova,rezervna odjeca,flasica vode,kasikica i jedna hipp kasica,mala avene krema za suncanje,mala krema za lice...on o sto mi eto treba usput...ali to mi nije za nedaj boze to mi je za setnju...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *