|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trbusni ples
22.3.2009 23:13:47   
neki
Evo naslov vam sve kaze...Ja sam prije par godina propustila sansu da naucim ovaj ples i taaaaaaaako mi je zao,jer sam odavno luda za tim,uopste za orijentalnom muzikom...Eto zene,svidja li se vama trbusni ples,znate li mozda plesati,sta uopste mislite o tome?Ako neko slucajno zna gdje mogu ici na casove trbusnog plesa,javite...user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trbusni ples
22.3.2009 23:41:46   
Okarica
I ja bih rado s tobom. Baš mi je to super!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trbusni ples
22.3.2009 23:45:07   
neki
Heeeeeeeeeej,ma bas mi je drago da se to bas tebi svidjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Eto cim ko sta sazna o trbusnom,nek nam javne heheuser posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trbusni ples
22.3.2009 23:48:17   
Okarica
Dok ti razmišljaš o trbušnom, maleni je dobro. Nadam se da ćemo uspjeti doći do informacije o časovima trbušnog. Poljubi malenog!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trbusni ples
23.3.2009 9:26:55   
Happy
Samo da vam se javim... Ja sam išla na trbušni na vojničko i onda sam zatrudnila i prestala,,, To je bilo u avgustu... Cura je super, Goga se zove... Ako uspijem da nađem broj javim vamuser posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trbusni ples
23.3.2009 13:37:25   
neki
Hajde Happy,please javni cim dodjes do broja...Ja sam fakat luda za timuser posted image

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trbusni ples
23.3.2009 15:56:07   
pepeljuga
Cao cure.E pa nisi jedina ima nas jos koje strasno vole trbusni ples ma iskreno opcenito orjentalnu muziku pogotovo turski melos.Cak sam iz Turske narucila i kupila odjelo za plesacice.Sto se tice skole to stverno ne znam ali sam gledala na NOVOJ reklamu  da su izasle neke kasete na kojima je kurs trbusnog plesa.Cini mi se uz neke novine da izlazi DVD.Pozdrav

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trbusni ples
23.3.2009 16:09:22   
Anoniman
hahahahah, odkad obećavam mm da ću naučiti.user posted image vala hoću i ja. taman kad ovu turu aerobika i pilatesa do ljeta odradim ima da i zaplešem!user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trbusni ples
23.3.2009 16:54:13   
boogy woogy
Evo mene sa odgovorom. Kazu da imaju casovi trbusnog u BKC-u, 35 KM mjesecno. Treba otici i vidjeti kad su termini. Zena koja mi je rekla za ovo ide utorkom i cetvrtkom 17-19 satiuser posted image Ovu info. naravno treba provjeriti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Trbusni ples
23.3.2009 21:21:19   
neki
Opa,idemo plesatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Obavezno cim stignem provjericu ovo za BKC,a o opremi cemo kasnijeuser posted image Samo me malo stid ove moje stomacine,nikako da splasneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Trbusni ples
23.3.2009 21:24:26   
mnn
ja bi sito plesala...nekad je bilo to u Puli...ali neznam da li još ima...super je to...user posted image user posted image  več se ljuljam....user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Trbusni ples
24.3.2009 0:24:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ali sam gledala na NOVOJ reklamu  da su izasle neke kasete na kojima je kurs trbusnog plesa.Cini mi se uz neke novine da izlazi DVD.Pozdrav



Moja svekrva je kupila taj DVD (zbog unuke, naše kćerke) i mogu vam reći da je super!! Šmizli maloj smo morali kupiti opremu user posted image user posted image . Sve je u detalje objašnjeno i fakat možeš naučiti plesati. Mada vjerujem da je to "uživo" puno bolje i efektnije. Od prijateljice mama ide negdje na časove (raspitat ću se) i ima full opremu - kako je super!!!

(odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Trbusni ples
24.3.2009 0:27:59   
Visnja RR
eee za sve je to kriva ona ZAD iz Zabranjene ljubavi kad je vrtila oko malog prsta i Saida i Lukasa svojim plesomuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Trbusni ples
24.3.2009 0:30:00   
Anoniman
user posted image user posted image  e Višnja dobra si!!! Večeras te baš krenulo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Trbusni ples
24.3.2009 9:14:22   
Happy
Cura koja vodi kurs plesa u BKC-u je Goga, i ima utorkom i cetvrtkom. Ja cu u utorak da provjerim o cemu se radi user posted image Ima i show dance i trbusni. Zasad su samo pocetne grupe, a valjda ce poceti i sa naprednom grupom trbusnog, gdje ima cura koje su trenirale kod maje.


Preuzeto sa drugog site-a, samo da vam javim... Ja sam išla kod ove Goge na vojničko i super je cura...
Možda da nabavite broj od BKC i pitati...


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Trbusni ples
24.3.2009 13:53:31   
neki
To zene,samo naprijed sa informacijama,pa idemo da mrdamouser posted image user posted image user posted image user posted image A Visnja dobro ti mene napomenu da je u toj seriji postojao lik sa imenom Said,i nije bio nimalo losuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Trbusni ples
24.3.2009 21:33:57   
bucko
Evo info o trbušnom-www.bellydance.ba
Časove drži Maja u kinu Bosna, vidjećete termine na webu. Ja sam kod maje počela učiti prije 3 godine, ali sam 1 god pauzirala, pa opet krenula prije 2 mjeseca. Definitivno-idealna stvar, opušta tijelo i dušu, upoznate neke dijelove tijela za koje niste znali, naučite pokretati tijelo, uživati u sebi...Ja ugl plešem za svoju dušu kući, i sve ove godine je to moj ćeif i mojih par sati sedmično!
PS. Maja je super, posebno sada nakon dobre obuke koju je prošla!

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Trbusni ples
24.3.2009 21:38:54   
neki
Bucko hvala ti puno na infouser posted image Jos nam samo kazi cijenu,a ja cu pricekati jos barem mjesec,pa cu obavezno poceti sa casovima,kao sto kazes samo za svoju dusuuser posted image A malo me zeza "stomacic"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Trbusni ples
24.3.2009 21:43:45   
neki
Evo sad sam otvorila njihovu stranicu i super jeuser posted image user posted image user posted image Hvala ti bucko puuuuunouser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Trbusni ples
24.3.2009 21:45:26   
bucko
4o km je 8 časova koje imaš pravo koristiti 2 mjeseca. A što se stomačića tiče, ako misliš da ti je višak, ja se šalim pa kažem da sam cijeli život znala da će mi za nešto trebati malo veći tiba-trbušniuser posted image

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Trbusni ples
24.3.2009 21:46:43   
neki
He he i to sto kazesuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Trbusni ples
24.3.2009 21:48:50   
bucko
Ako poželite još kakvu praktičnu info, bujrum!user posted image

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Trbusni ples
1.4.2009 14:14:55   
bebana27
ja sam par godina plesala trbusni ples mogu vas poduciti samo sto je sad mali problem imam stomak a za to trebas biti ravan kao daskauser posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Trbusni ples
1.4.2009 14:20:17   
Happy
Evo sam ja isto našla broj od Goge 062 935 506... Ona je bila na vojničkom, pa kome je bliže... Mislim da je bilo oko 35 KM mjesečno dva puta....
Meni je daleko BKC... Ako se neko čuje sa njom neka javi gdje je i šta... Ja sam išla mjesec i onda sam zatrudnila i prestala user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Trbusni ples
5.4.2009 14:56:42   
dana3
meni je trbusni ples bio opsesija i lutajuci internetom naisla na ovu djevojku.ama svaka joj cast.cak sam plesala pomalo u trudnoci a nucila od komsijke iranke koja kaze da se tako NMuser posted image  lako zaveduuser posted image user posted image user posted image
zena istinu kaze
http://www.youtube.com/watch?v=YamDoDK71Dsuser posted image user posted image user posted image user posted image

uzivajte

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *