|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoća nakon carskog reza
31.8.2009 17:35:37   
luna77
kad smijem ponovo zatrudniti nakon sekcije(carski rez).iako je rano o tome još razmišljati zelim znati da mogu planirati jer sam tesko dosla do ove trudnoće pa mislim da se moram ipak dobro potruditi za drugu

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.7.2010 12:36:11 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: trudnoća nakon sekcije
31.8.2009 17:43:50   
mamy Sabina
Znam da doktori preporučuju pauzu od 2 godine od sekcije do naredne trudnoće mada dosta zena krene i ranije.
Moja prijateljica je izgubila jednu bebu,eklampsija u 5 mjesecu,hitno radjena sekcija.Nakon 18 mjeseci rodila je zivu i zdravu bebu,ponovo sekcija radjena.
A žena je inace dr i to pri kraju je specijalizacije iz ginekologije.user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: trudnoća nakon sekcije
31.8.2009 21:42:49   
marelica9
da, da knjige kazu 2 godine  mada je u praksi zene puno ranije ostanu trudne...poznajem takodjer doktoricu koja je nakon 6 mjeseci ( poslije sekcije) ostala trudna...
koliko je jelena karleusa napravila pauze??????user posted image user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoća nakon carskog reza
1.9.2009 1:49:24   
Lulu_
jelena karleusa nema pamet ...za nju neko drugi misliuser posted image (OT)
dvije godine ja mislim da je idealno a i medicinski opravdano.trebaju se opet svi misici povezati i koza takoder a to treba svoje vrijeme

< Poruku je uredio malena27 RR -- 29.7.2010 12:36:23 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu marelica9)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *