|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Turbo folk
23.1.2008 16:09:44   
travnicanka
E na um pade mi sad ova tema....koju god radio stanicu klikam samo krece one pink svrake!!!!
Stvarno neznam dokle ce ova muzika ici u krivom smijeru.
Pa svi su dali u taj tzv.turbo folk,stvarno sramota!Neko vece slusam Hanku Paldum i ona snimila neke skroz bezveze pjesme tekst nula.

Sta vi mislite sta se to desava sa balkanskom muzickom scenom....sta inace slusate?????

< Poruku je uredio acudesa RR -- 6.2.2010 10:49:05 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: turbo folk
23.1.2008 16:34:29   
nely
evo da se javim na tvoj temu...moje misljenje je da svako ima pravo slusati sta zeli,a sada koliko su zastupljeni na medijima pojedinci to ,nam kazuje da ih neko ipak slusauser posted image ...ja mislim da se stvarno ovih zadnjih godina previse raje okrenulo tom schundu...slazem se sa tobom travnicanko,to u vezi hanke,mada ima hanki josuser posted image zalosno sto se i te nase stare zvijezde bacaju u te vode...pozdrav tebiuser posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: turbo folk
23.1.2008 16:54:09   
makana
ma slušam ono što sam slušala prije 20 godina hihihi
đorđa balaševića, dinu merlina, prljavo kazalište i dr
volim čuti bešlića i elviru rahić
sevdah reunion mi je the best u posljednje vrijeme
volim rahmetli isovićeve sevdalinke
a poslušam kadkad i pink svrake user posted image  ako mi se neka pjesmuljica svidi
eto

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: turbo folk
23.1.2008 17:34:51   
Anoniman
ja sam hvala Bogu daleko od tog kicha i shunda user posted image , ovdje se ne moze uhvatiti nikakav ni hayat ni pink, a ni ostali...izuzetak je BHT, al signal ima samo kad su vijesti...a posto sam operisna od politike...e pa ni to ne gledam user posted image user posted image user posted image
volim stranu muziku od '60. do '80., mislim da je tad bila najbolja, a kolekcionar sam svih sevdalinki koje su dosad objavljene, starost nebitna, a i pjevaci, pa ako kome treba link za downloadovanje slobodno recite ako vam  sta treba user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu makana)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: turbo folk
23.1.2008 17:42:20   
Suncica*
Au, kada cujem kojekakve cice, mice, pice, cece, mire i indire..odmah mi se digne kosa na glavi. Ako ista na svetu mrzim to je ovaj novokomponovani sund, ustvari bolje receno smece..
Jos kada vidim one gole tete, celulit i strije, vestacke sise, guzice, noseve i napumpane usne..eh, onda mi zaista pozli..
Moji favoriti su: Sade, Cesaria Evora i sve ono sto prija uhu..
Od nasih : Djole Balasevic
A muzika:house, definitivno..


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: turbo folk
23.1.2008 17:54:33   
laracroft
user posted image Huh mnogo toga volim slusati npr.Coldplay,U2,Sade,RHCP...Od muzike sa naseg govornog podneblja Tose mi je najdrazi.Ove pjevaljke ne mogu smisliti a nema programa gdje ih nema, ali dok nasa glavna drzavna televizija u najgledanijem terminu subotom emituje tzv.folk sou nista drugo ne mozemo ni ocekivati.Placam rtv pretplatu u iznosu od 6KM da bih gledala nekakve reportaze sa korida i slusala folk.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: turbo folk
23.1.2008 18:42:52   
Adana
Turbo folk = sund= bljak = FUUUUUJ!!!! Slazem se da svako slusa sto mu je volja ali meni je fascinantno i nevjerovatno da neko takve stvari moze slusati. Ali stvarno!!!!!
Osobno volim Rock... Slusam sve i svasta...RHCP, Nirvana, Offspring, Black Sabath, Guano Apes, Rammstein.... Negativ, Pusenje, Hladno pivo, Party B., Ateist Rap, Balasevica, Tose....
Pozdrav svima!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: turbo folk
23.1.2008 19:03:00   
Suncica*
Na kablovskoj ima program fmtv i tu je samo obrada klasicne muzike. Jako lepo za slusanje i kod mene je upaljen stalno..
Od narodnih pevaca jedino volim Tomu Zdravkovica, ali i to kada padnem u sevdah.
Jezim se i od toga da mame svojoj deci pustaju "narodnjake" i dete odrasta uz takvu vrstu muzike...
Ja bi zabranila njihovo emitovanje, jer odosmo mi sa njima u propast..

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: turbo folk
23.1.2008 19:31:28   
Amelaa RR
Turbo folk je gorenje naroda.
Svako pospjesivanje tog sagorijevanja je turbo folk.
Razbuktavanje najnizih strasti kod homosapiensa....ne znam stvarno al to je danas postalo nesto sto je nizostavno u svakom objektu...fuj.Kad cujem tekst.tipa;:UTJERAJ MI UTJERAJ MI KOLA U GARAZU
user posted image user posted image il ;SKINI MI SE BONA S MOG TELEFONA SKINI MI SE BAREM MALO...to kad sam cula da pjeva Zijo VALENTINO nisam mogla da vjerujem.
Ja licno volim slusat....Tose sada,a inace volim Sting,RHCP su mi super,Santana,Mariah C,Rihanna,Whitney...Divlje Jagode,Merlin...idt.Ima jos uvijek dobre muzike....


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: turbo folk
24.1.2008 7:43:21   
Vedica
IZVORNA PORUKA: Suncica RR

Jezim se i od toga da mame svojoj deci pustaju "narodnjake" i dete odrasta uz takvu vrstu muzike...
Ja bi zabranila njihovo emitovanje, jer odosmo mi sa njima u propast..



potpisujem

mogu da slušam prilično svašta od strane muzike a od domaćih Aleksandra Radović , Sergej ćetković i definitivno Mostar Sevdah Reunion.

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: turbo folk
24.1.2008 7:48:28   
Hamos
Sta da vam kazem sto vec niste rekleuser posted image ... Slazem se s vama da je i muzika krenula niz brdo, a kako vidim i generacijama koje dolaze u usima svira ona stara dobra muzika.
Ja sam uvijek voljela Colu, Bijelo Dugme...tako da jos uvijek furam taj fazon. U narodnjake se ne razumijem plaho, ali ako je vece drustvo, opustena atmosfera nemam nista protiv. Naravno u obzir dolaze stari narodnjaci, a ne ove danasnje nabrajalice...

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: turbo folk
24.1.2008 7:52:02   
Amelaa RR
Kkako Sergeja da zaboravim....tip pjeva naprosto da poludis ....stvarno je extra.Jedno vrijeme sam se samo nafurala i njega slusala....pa sad se malo odmara slusam Tosu



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: turbo folk
24.1.2008 8:12:42   
Blue rose RR
Lično slušam sve što mi se servira, ono što ja odaberem, shodno trenutnom raspoloženju...

Sada sam na Maksimu Mrvici...za sabah dušu dao...razdrma Boga mi.


A  Dragana, Šako,Ceca, Halid, Haris, Šaban...e Boga mi da čujem da i njih neko ne sluša....stvar ukusa.

Znate - meni je bitno da je tekst - normalan, muzika ...da čovjeka baci u sevdah ili da me drmne i vrati u svijet živih...a ko pjeva-uopšte mi nije bitno.

Bitno mi je da se ja osjećam lijepo i da sam nasmijana.  Muziku slušam, a ne gledam...

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: turbo folk
24.1.2008 10:15:19   
laracroft
Najgore je sto se sve veci broj mladih djevojaka poistovjecuje sa tim Cecama,Draganama....Lijepa zemlja Hrvatska i HRT,jer kod njih ako nista nema javnog propagiranja sunda i seljakluka.Ranije se u potrazi za takvom vrstom muzike islo na igranke ,teferice i koride,a sada organizuju koncerte.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: turbo folk
24.1.2008 10:25:30   
kiša
Ma i ja sam protiv toga,majke mi kad cujem te cajkice dobijem osip.
Hajd kod kuce mozes kanal prebaciti al kad izidjes navece skoro svi kafici pustaju tu muziku,rjetkost je da je negdje normalna muzika.
Kod nas je malI grad tako da i nemas nekog izbora,onda si osudjen na to!
Al svako ima svoj ukus!

Ja slusam najcesce stari rok,od ovih novokomponovanih Sergeja,Aleksandru Radovic.
Slusam Tosu,a Boga mi Mostar Sevdah je odlican.
A kad radim po kuci onda fino pustim house i ozezi.user posted image

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: turbo folk
24.1.2008 11:25:13   
Blue rose RR
Ne znam šta je gore šund ili pokušaj susjeda da budu komični!

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: turbo folk
24.1.2008 11:58:44   
makana
user posted image
eh ubode me gdje sam najtanja
od pojedinih komičnih iliti humorističkih serija koje nam nameću na ovim našim kanalima naprosto dobijem žgaravicu
pa samo se čovjek iznervira
gdje je onaj prosti humor čkalje, kamiondžija, šurde
ništa ljudi nisu ni trebali da rade samo da stanu pred ekrane a ovo danas ja stavrno ne znam šta jeuser posted image


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: turbo folk
24.1.2008 12:21:17   
ismihana
Od 'narodnjaka' samo Halid Bešlić i Haris Džinović. I sevdalinke, uvijek! Evo 2 dobre:

http://www.netmuzika.com/v-o7uqDgTtRr4.html

Inače volim Merlina jako, ovih dana slušam novi CD Mostar Sevdah reuniona, volim Tonija Cetinskog,...
Od 'stranaca' su mi dragi Sade, Sting, U2
Instrumentale - neprevazidjeni Yanni!!!! Imam 15 njegovih CD-ova 

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: turbo folk
24.1.2008 13:57:31   
vaga
Eh draga amelaa zaboravila si jednu hit pjesmu mislim da teks ide ovako: " Ako imaš herca kupi mi bundu od nerca" user posted image user posted image user posted image bas sam se ismijala kad sa čula tekst. Gjde me nađoste sa ovom temom, imamo neke prijatelje koji često slušaju (navece kad je sjedeljka kod njih) muziku sa tv stanica dm, svet plus ili sl. tako da me svaki put zaboli glava. Mene bi morali nadrogirati da bi to mogla slušati. I prije je bilo šunda ali ovo sada je preplavilo, prava katastrofa. Zao mi je kada vidim da roditelji puštaju djecu da gledaju to i još uživaju kad dijete nauči pokrete tih silikonskih cura. Srećom pretpaltila sam se na digitalnu tv pa nisam osuđena na te kanale. 

A moram da primijetim da nam pojedine voditeljice na tv stanicama izgledaju kao da će na grand paradu. Tuga naša balkanska...         

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: turbo folk
24.1.2008 14:30:55   
hanabanana
Ja ni uz najbolju volju ne mogu da shvatim mentalni sklop osoba koje mogu slušati recimo Jelenu Karelušu....da ovo je čista predrasuda, ali je tako.

Ja već godinam slušam isto...i dosadna sam vjerovatno: Balasevic, Pusenje, Kazalište, Šobić...stare albume od EKV. Gibonni, Oliver Dragojević...U2 stare albume, DM, DS.

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: turbo folk
24.1.2008 14:52:34   
sarah
A sta mislite o onoj: "Brushalter, nocas steze kao malter,Brushalter, ne ide mi uz karakter" user posted image user posted image user posted image  
Ja da sam pjevacica bilo bi me stid da pjevam svakakve pjesme. Ili nek tekst bude ok, ili necu uopste pjevati!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: turbo folk
24.1.2008 15:01:44   
hanabanana
Šališ se ili takva "pjesma" postoji...user posted image

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: turbo folk
24.1.2008 15:07:32   
sarah
Ne salim se majke mi, pjesma postoji. Pjeva je ako si cula ona, kako se ono zove, hm... Olja Karleusa!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: turbo folk
24.1.2008 15:13:47   
kiša
Ja neku noc prolazim pored jednog kafica a od tamo se neki raspjevao ko pravi:"Nisam majstor da napravim bure,vec sam majstor da osvajam cure"!


E nemam ti sta vise reci,nezna se ko je gori:onaj sto pise tekstove ili onaj koji "pjeva" te budalestine!user posted image

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: turbo folk
24.1.2008 15:20:36   
hanabanana
A one koji to sve slušaju ne vrijedi komentarisati....

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *