|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Turske serije
26.2.2016 22:42:04   
Crnkica
Koju trenutno gledate,koja vam je najbolja,šta vam sve sviđa a šta ne,koji glumci,općenito sve o turskim serijama dajte svoje cijenjeno mišljenje...iskreno meni su slaba tačka.
Trenutno gledam Paramparca,a najbolja mi je Merhamet (Milost).
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Turske serije
26.2.2016 22:55:03   
Mirkica
Jedina koju sam odgledala bio je sulejman , kad lisce pada i seherzada bi ne znam kako se zove i meni dosta , ove ostale sve iste ne volim sulejmana cesto pustim sebi iznova .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Turske serije
26.2.2016 23:05:33   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Crnkica

Koju trenutno gledate,koja vam je najbolja,šta vam sve sviđa a šta ne,koji glumci,općenito sve o turskim serijama dajte svoje cijenjeno mišljenje...iskreno meni su slaba tačka.
Trenutno gledam Paramparca,a najbolja mi je Merhamet (Milost).

sad ne gledam nijednu,a među boljim mi je bio Ezel,Kad lišće pada,Strasti Orijenta,Sulejman-prva sezona,kasnije nisam pratila

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Turske serije
27.2.2016 18:25:49   
Edita1989
Ja gledam Tuđi zivot...Jedina serija koju pratim poslije "Djevojka imena Feriha" i "Strasti orijenta"

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Turske serije
27.2.2016 19:38:27   
Angelica
user posted image user posted image

Dobijem osip od ovih serija

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Turske serije
28.2.2016 9:57:33   
InLove

IZVORNA PORUKA: Angelica

user posted image user posted image

Dobijem osip od ovih serija

Ti zalutala cini mi se, procitaj ponovo naziv teme user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Turske serije
28.2.2016 13:09:44   
Medić*
Jedino Dolinu vukova sam pratila onako bas aktivno. Dobra akcija. Volim kriminalisticke serije.
Ove ljubavne ništa.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Turske serije
28.2.2016 13:23:14   
Blue rose RR
Gledala sam: Šeherzadu, Asi, Ezela, Ljubav i kazna, Sila, Karaday nisam zaršila do kraja, Kradljivac srca, Krenula Sulejmana i stala, išao mi na živce ...mislim da je to to...
Jedino mi je Ezel bio težak za gledanje, a ove su baš za opuštanje.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Turske serije
28.2.2016 13:29:08   
Visnja RR
Gledala malo "Sila" zbog Borana user posted image al na pola se iskljucim , pojma nemam zasto....

Sule mi nikad nije legao...
Ezel pokusala na nagovor prijateljice al mi nije pasao termin... i pogleala dvije tri epizode i tačka.... A ona je "balila" nad glumcem user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Turske serije
28.2.2016 13:36:21   
Medić*
Kad je već spomenuste i Borana sam gledala user posted image
Karaday ne zavrsih a dobra je bila.
Osveta o djeci iz doma sam poela ali ne zavrsih....


< Poruku je uredio Medić* -- 28.2.2016 13:38:04 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Turske serije
28.2.2016 14:06:50   
Blue rose RR
Ja te srije sve negdje imam snimljene, pa čekam da pozavršavam privatne obaveze da ih ponovim još po jednom :)

A Višnja Ezel je .... baš za "baljenje" :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Turske serije
28.2.2016 14:55:46   
muaaa
Uh,..Borannnn

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Turske serije
28.2.2016 16:10:01   
Angelica

IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: Angelica

user posted image user posted image

Dobijem osip od ovih serija

Ti zalutala cini mi se, procitaj ponovo naziv teme user posted image

pročitala i dala svoje cijenjeno mišljenje user posted image

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Turske serije
28.2.2016 17:27:22   
teacher75
ja sam gledala samo seherzadu i zlocin i kaznu. boran mi je bio najuser posted image sulejmana sam isto gledala donekle pa mi dosadilo

< Poruku je uredio teacher75 -- 28.2.2016 17:28:10 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Turske serije
28.2.2016 22:24:36   
Crnkica
user posted image
Dolina Vukova krimi serija radjena u deset sezona,glavni glumac Necati Sasmaz.U ovoj seriji, za razliku od ostalih, ima mnogo akcije, pirotehnike, previše adrenalina. Radnja je povukla i određene političke konotacije, što je samo još više povećalo gledanost širom sveta.
Najgledanija serija svih vremena u Turskoj.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Turske serije
28.2.2016 22:33:32   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Crnkica

Koju trenutno gledate,koja vam je najbolja,šta vam sve sviđa a šta ne,koji glumci,općenito sve o turskim serijama dajte svoje cijenjeno mišljenje...iskreno meni su slaba tačka.
Trenutno gledam Paramparca,a najbolja mi je Merhamet (Milost).


Trenutno pratim crnu ruzu user posted image pravo mi je dobra serija ...
A gledala sulejmana ,ferihu,seherzadu i strasti orijenta....i malo silu al mi nije nesto legla..ezel,dolina vukova nista ..nisam pratila ...
Javolim turske serije iz razloga sto znam turski pa mi gledanje serija dodje ko neka vjezbica jezika user posted image nemam skim komunicirati na turskom pa barem ovako da slusam samo preko serija user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Turske serije
28.2.2016 22:42:36   
Daliyah92
Prve turske serije koje sam pratila su bile Seherzada i Gumus user posted image I poslije toga nista haman konkretno,
A meni licno, definitivno najbolja koju sam skoro odgledala cijelu je Kara para ask user posted image Ne znam je li emitovana u Bosni, vidim da u Hrvatskoj valjda jest.
Ma super je bas. Ima i akcije i ljubavi, sto je meni licno super user posted image
I sto mi se svidja, kraj je normalan, glavne uloge nisu umrle user posted image (kako se u zadnje vrijeme desava u turskim serijama).



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Turske serije
28.2.2016 22:43:59   
Crnkica
Svi tipuju na Ezela i Kenana Imirzalioglua,jeste zgodan al ne nešto pretjerano,ima boljih....moj favorit Ibrahim Celikkol,čovjek izgleda k o milion dolara u odijelu.
user posted image

user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Turske serije
28.2.2016 22:46:27   
Visnja RR
meni je bolji u farmericama i majici user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Turske serije
28.2.2016 22:55:05   
Crnkica
Ma svakako je dobar,evo milionče u farmerkama i malo akcije.......
user posted image
user posted image


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Turske serije
28.2.2016 23:27:32   
teacher75
uh dobar pravo. nisam do sada cula za njega user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Turske serije
28.2.2016 23:55:09   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Crnkica

user posted image
Dolina Vukova krimi serija radjena u deset___ sezona,glavni glumac Necati Sasmaz.U ovoj seriji, za razliku od ostalih, ima mnogo akcije, pirotehnike, previše adrenalina. Radnja je povukla i određene političke konotacije, što je samo još više povećalo gledanost širom sveta.
Najgledanija serija svih vremena u Turskoj.


Moja omiljena.
Gledamo skupa muz i ja.
Najskuplji je serijal u Turskoj kinematografiji. Uglavnom pun referenci na istinite istinite dogadjaja i sve ono što pokusava tursku pokosti, masoni, mafija i još mnogo toga....sve do onih koji pokuavaju stati u kraj svemu onome to im zemlju ugrozava. Nista bolje u ivotu nisam pratila.
Pratimo na tur kanalima i tur jeziku.

< Poruku je uredio Medić* -- 28.2.2016 23:58:31 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Turske serije
29.2.2016 6:12:13   
loptica7
Gledala sam gotovo sve koje su se u Hr prikazivale. Meni su dobre. Volim ljubavne filmove i serije, a isto tako i kriminalisticke.
Od serija bih izdvojila Silu, Izgubljenu cast, 1001 noc i ova Tudi zivot koja se sad prikazuje.
Glumac mi je dobar Mehmet Akif Alakurt (Boran aga), a glumica Tuba Buyukustun (Asi). Iako ih ima jos.user posted image
A dobar je i ovaj sto ga Crnkica postavi.user posted image

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Turske serije
29.2.2016 9:11:20   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Crnkica

Ma svakako je dobar,evo milionče u farmerkama i malo akcije.......
user posted image
user posted image



I meni je onuser posted image ,glumio u Iffet seriji,to sam bila počela gledati i prekinemo,otišli u neke krivine

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Turske serije
17.3.2016 7:59:54   
Lilium Bosniacum
Crna ruza. (y)

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *