|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uši kod djece
18.5.2009 22:20:04   
Rina26
Kako otkloniti uši iz kose,i kako reći komšinici da joj dijete ima uši,naime moja mala se druži s curicama i ja sam primjetila da curice imaju uši pa me strah da ih i moja ne dobije.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Uši kod djece
18.5.2009 22:26:09   
adannn
Uši možeš otkloniti jedino vađenjem,jedne po jedne iz kosice.....To znam još odavno ali nemogu da vjerujem da to još neko imauser posted image user posted image Buhač ih može ubiti ali one moraju biti izvađene iz kose......Toliko ja znam o tim storenjima...Nadam se da će ti neko dati korisniji savjet...A to za komšinicu pa pobogu,to se može odmah primjetiti...Ako si ti primjetila kako ne bi mogla ona na svom dijetuuser posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Uši kod djece
18.5.2009 22:29:44   
veeseelaa
možda ih uzgajauser posted image user posted image user posted image
ako neće ona da ih ukloni ti kupu šampon u poljoprivrednoj apoteci i curicama operi kosu, kao u igri
Ja bi takouser posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Uši kod djece
18.5.2009 22:30:50   
Rina26
Ja sam to skužila ima tjedan dana a koliko vidim ona uopće ne radi ništa da to ukloni

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Uši kod djece
18.5.2009 23:12:21   
Visnja RR
Dobiti vaske nije sramota... jer je to prelazno...
dok sam radila u skoli bar jednom godisnje se to desvalo...
I onda ja odem kod pedijatrice u Dom zdravlja i kazem da djecica u razredu imaju vaske i dobijem sampone za djecu...
dakle normalno reci zeni da joj curice imaju vaskice... Ako ce ti biti lakse reci da su se pojavile u cjelom kraju, vrticu i bla bla... jer se lako moze desiti da ce i tvoje djete dobiti isto..
preventive radi kupi sampon i jednom sedmicno operi kosicu svog djeteta... naravno kontrolisi je svaki dan... mozes kupiti kao slucajno sampon i komsinici user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Uši kod djece
18.5.2009 23:17:55   
Rina26
Amogla bi ja sam svojoj već uzela ja sam s njom pokušala o tome govorila joj kako su mi tete iz vrtića rekle da su dijeca dobila uši a ona izbjegava tu temu

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Uši kod djece
19.5.2009 0:28:14   
veeseelaa
a možda je već nešto i poduzela, otkud znaš da nije?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Uši kod djece
19.5.2009 0:42:08   
remzy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

možda ih uzgajauser posted image user posted image user posted image   ,




draga zeno ,ti mene uvijek DOBRO nasmijes!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
bas bi te voljela upoznati!!!

pusa!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Uši kod djece
21.5.2009 15:21:03   
Rina26
A može svašta biti

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *