|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Upala ili ne????
10.7.2008 10:01:59   
Kesten
Drage mame,,u velikoj dilemi sam,,,moja curica je na tutu naučila prije mjesec i pol,,i svako malo traži tutu da piški,,,ispočetka mi se činilo bezazleno pa nisam puno posvečivala pažnje tome,,,ali kako učestalo traži u malim vremenskim razmacima,,malo me zabrinjava,,da nema slučajno neku upalicu,,jer svaki put kad traži ona i piški,,ali jako malo,,,da li bi trebala da je odvedem na pregled,,user posted image
 
 
 

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Upala ili ne????
10.7.2008 14:58:43   
Blue rose RR
Kesten,
možda je navikla da pomalo piški, ono u smislu da ne čeka da se mjehur napuni pa da piški. Niko od nas ne zna koliko nam djeca količinski i u kojim vremenskim razmacima piške, jer imaju tu famoznu pelenu.
Ili s druge strane možda joj je zanimljivo sjediti u tutu, jer je to novina u njenom životnom razdoblju dešavanja.

U svakom slučaju da bi odagnala sumnje posjeti pedijatra.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Upala ili ne????
10.7.2008 14:58:49   
makana
uh nisam ti kompetentna za te stvari, ni po znanju ni po iskustvu jer sam tek odnedavno počela pomalo da uvodim almedini pojam tuta, na vc šolju neće pa neće
ali meni to kod tvoje malene liči na igru
njoj se izgleda sviđa tuta i da je traži, a to što piški pomalo vjerovatno je vezano upravo za to, malo piški, pa dok još malo nadođe user posted image  da opet može da traži
ako je upala onda bi joj se pojavilo crvenilo, možeš to da upratiš
a i ne bi joj se baš sviđalo da piški zbog peckanja


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Upala ili ne????
10.7.2008 15:07:47   
ElmaB
Draga Kesten!

Nemoj se sekirati, jer sam i ja bila u identicnoj situaciji. Tea je svakih pet minuta trazila tutu i kada bih god izisli vani uvijek je govorila meni se piski. Meni je dr rekla da time ona privlaci paznju. Zato, ne sekiraj se! Jedino akti se bude zalila da je mokraca pece ili ako bude tamno zute boje, onda je vodi doktoru!

Pozdrav!



_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Upala ili ne????
10.7.2008 15:25:53   
Kesten
Hvala puno na odgovorima,,,i ja sam istog mišljenja da joj je zanimljivo,,ali malo me ipak zbunjuje to učestalo mokrenja,,ali sam primjetila da je tamnije boje mokrača,,ne žali se da je nesto boli , ni kada piški, nema crvenila,,nema ni teperaturice,,a žao mi je bez veze maltretirati,,znate kako je to kad se ode pedijatrima,,sve pretrage urade,,a ona bas u zadnje vrijeme nikako ne podnosi ljude u bijelom, jer je previše bila po bolnicama pa joj to stvara averziju,,,
,,nadam se da pretjerujem i da če biti sve ok,,hvala vam još jednom,,,user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Upala ili ne????
11.7.2008 10:45:24   
mamsi
Mom Kenanu se isto to zna dešavati,i ja isto tako mislim da se malo nahladi,a doktoru ga ne vodim iz istog razloga kao i ti Miu,ja njemu skuham brusnice ili onaj uvin čaj u granulama napravim pije dan-dva i prestane toliko mokriti

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *