|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Upozorenje Pregomin
7.2.2008 1:03:37   
triplemama
Pozdrav svima. Da ne duzim, upozorenje se odnosi na Pregomin, Milupin. Naime, za sve majke koje u ishrani ne koriste svinsko meso, ovaj proizvod za bebe sa alergijama u sebi sadrzi svinjski kolagen. Informaciju mozete provjeriti na njihovoj stranici...Toliko od mene.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Upozorenje Pregomin
4.11.2008 21:30:49   
harun
znam ja to sve al moj Harun samo taj pregomin smije i treba da koristi i baš me briga za ostalo

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Upozorenje Pregomin
4.11.2008 23:25:35   
triplemama
Pa naravno da ćeš dijete hraniti samo time ako samo to smije.  Mislim da ima i Allernova za alergičnu djecu i još par hrana. Ako smijem pitati kakvih si to problema imala sa dojenjem, jer bebama sa alergijama je ipak najbolje majčino mlijeko.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu harun)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Upozorenje Pregomin
5.11.2008 0:12:56   
triplemama
Ja sam ovu temu stavila zbog alergične djece čije majke ne žele da im dijete iz većinom vjerskih razloga to jede.
Višnja RR mi je linkala temu o bolesti tvoga Haruna. Soory stvarno nisam znala user posted image user posted image user posted image .  Ma samo neka je on dobro i neka napreduje  i aBd jesti će sve. Uglavnom želim vam sve najbolje, a inače sam ljuta što sam vidjela da je ta hrana 4x skuplja od obične. Još su bolesni ili alergični pa im sada naplati i 4x više user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Upozorenje Pregomin
5.11.2008 12:06:11   
leka
ako ti je Harun alergičan na kravlje mlijeko probaj sa Allernovom (od Novalaca), moj Rijad samo to pije od četvrtog mjeseca i  ja pitala dr a može li uzimati neko drugo antialergijsko Milupino ili Humanino jer je ova Allernova pravo skupa (35 KM) a ona nam je rekla da jedino to mlijeko zadovoljava standarde i  sve potrebe djeteta i da ništa ne moram brinuti, pa eto ne znam možda da probaš s tim i čak sa čula da je u Mostaru to mnogo jeftinije nego u Sa, u svakom slučaju nemoj brinuti moj mali je već  9 mj samo na tome i odlično napreduje. Pusa za tebe i Haruna

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Upozorenje Pregomin
5.11.2008 14:04:51   
dinaa
Pisala sam vec da je i moj sin koristio pregomin i sve ok,samo neka bebac ruca ono sto smije i nemoj brinuti bice to sve aBd u redu,pusa.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *