|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Urastanje nokta kod bebe?
22.9.2009 13:19:46   
Mara
Pozz, imam djevojcicu od 2.5 mj. i jucer sam joj vidjela na ljevom noznom palcu crvenilo i sve mislim bila je na stomaku pa da nije opalila nogom u krevetac ili tako sta slicno. Jutros gledam da palac je crveniji i kao kod odraslih osoba da joj urasta nokat, izgleda da ima gnoja ispod nokta , i kad sam je dirnula u palac da bolje vidim tako je cicala da sam se prepala. Jel tko ima ovakvo sta?
Inace sam digla paniku tako da idemo pred vecer kod pedijatrice, za svaki slucaj

_____________________________

L´amore basta a se stesso...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Urastanje nokta kod bebe?
24.9.2009 19:12:02   
DM
Eeee,Mara, ja ti odavno isam bila na forumu tako da sam tek pročitala za tvoj problem!
Mom starijem sinu(4 god) se to pojavilo u prvih nekoliko dana života i doc mu je to probio i očistio,mi previjali rivanolom i prošlo!
Rodio se drugi prije 3 mj i opet isti problem samo druga noga, doc ništa nije probijao,dao nam antibakterijsku mast i sutradan samo puklo i iščistilo se! Uglavnom nije ga bolilo jer na stisak nije reagovao!
Nadam se da ste do sad posjetili doc i da ste to riješile!
P.S.Za prvo dijete su svi nas okrivljivali jer smo mu dan-dva prije toga radili otisak stopala za spomenar temperom, pa kao mi inficirali,e šta je onda sad sa ovim drugim?!

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *