|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uređenje kupaonice
7.10.2009 8:12:16   
dzeny_2103
user posted image
e moje zenice, interesuje me kakve su vase kupaonice velike ili male. Meni ustvari interesuju male kako ste ih uredila a da ne ostane malo prostora.
Dalje, kakva vam je tuš kabina masažna ili obicna.Da li je mala tuš kabina 80_x_80?
Da li je neko od vas uzimao tuš kabine u Vitri, kakve su.Pomagajte mi, puna sam dilemauser posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 13:50:49 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 8:17:07   
dzeny_2103
radi se o običnoj tuš kabini 80x80,znaci ona banjica i vrata za zatvorit
Daj te mi moje zenice neki savjet

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 8:34:04   
Meri29
Kod mene je obicna tus kabina koju namjeravamo zamijeniti prvom prilikom. Nista joj ne fali, sluzi svojoj svrsi, ali da nam je nesto modernije i da se uklapa sa bojama u kupaonicu. Ostalo je standard, veliko ogledalo u sklopu komodice u bijeloj boji i u kraj kupaonice smo smjestili i kadu da se ponekad brckamouser posted image user posted image user posted image user posted image
Inace je sva u plavom, svijetlo i tamno plava kombinovana, pored kade imamo kao dvije ukrasne platene korpe u kojima nam stoje peskiri. One su bas nekako upotpunile ugodaj, a uspjela sam ugurati i jedan cvijetic, naprosto obozavam cvijece u kupaonicama. 

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 8:40:58   
Nunichi
http://www.enterijer.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=519&Itemid=67

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 8:46:48   
dzeny_2103
Kod nas je premalo kupatilo, pa mislim da bi nam masažna zauzimala puno prostora a obicnu smo nasli 80x80 samo se bojim da nije mala.Kolika je kod vas?Hvala, svaka informacija je dobro došla

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 8:47:51   
dzeny_2103
hvala i tebi Nunichi,ali me ipak vise interesuju vasa lična iskustva, sta valja a sta ne

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 8:57:47   
Leva
Mi imamo kupatilo on 3,5 m2 i wc od 1,5 m2. I jedno i drugo je jako tijesno i npr. u kupatilo mm i ja ne mozemo uci istovremeno bez nekih navigacija user posted image . U tom istom kupatilu imamo tus kabinu najmanju mogucu, umivaonik onaj veci sa ormaricem (trodjelni je) sto mi sada ne izgleda bas previse pametno jer mi nedostaje prostora pa planiram nabaviti dvodjelni ormaric sa manjim umivaonikom kako bih mogla smjestiti pored onaj visoki ormaric, plinski bojler, masina za ves na kojoj je korpa za ves koju nisam imala gdje drugo staviti da i wc solja...I tako zapinjem, na sve i svasta ali se nekako snalazim user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 7.10.2009 8:59:56 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 9:04:25   
Anushka
kod nas je kupatilo vise usko nego malo, 1,40 sa 2,50 metra, ali zbog cijevi s eni to ne moze iskoristitiuser posted image  mi imamo malu kadu, masinu za ves i wc solju- lavaboa nema, jer ga nemamo gdje smjestiti od masine. tako da u nekom renoviranju masinu selimo iz kupatila a ja inace volim kade a ne tus kabine, ma kako moderne i ugodne bile, pa cemo staviti vecu kadu po duzini a ne sirini, a i u kadi se mozes tusirati, ali u tus kabini se ne mozes banjatiuser posted image  tako da skontaj sta vas dvoje vise volite i bez cega mozete - mi smo se navikli bez lavaboa bez problema.

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 9:08:04   
Nunichi
Ma posla sam ja napisati,ali moja puslica se pobunila. user posted image
Kod mene je poprilicno veliko kupatilo,i nisam ga htjela ni prenatrpavati.
Imam masaznu tus kabinu,polukruznu, koju jos ni jednom nisam iskoristila za masazu. user posted image
Tako da komotno mozes uzeti obicnu, barem ja ne koristim te masazere.
Ja bih vise volila da imam kadu kadom,pa da je napunim vodom i brckam se. A masaza,manje vise...
wc solja,lavabo,ogledalo sa jedom policom zatvorenom (u koju sam svasta nesto natrpala),ves masina,korpa za prljavi ves i dvije niske komode jedna pored druge. Sve to kad saberem,to moze stati i u malo kupatilo.
Kada smo uredjivali kupatilo ja sam se stvarno razocarala kako je sve skupo!!! Nevjerovatno,malena komodica u koju mogu stati 3 peskira 200km...a uopste nije nesto posebno.
Ja sam uredjenje odugovlacila,tako da sam na kraju super prosla,sto se tice tih komodica.
I imam nekih morskih detalja u kupatilu... Kad uspavam puslicu slikam pa postavim... user posted image

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 9:10:58   
Nedi
Kad smo prošle godine bili na moru, u kupatilu je bila tuš kabina veličine 80x80 i  jedan dan MM htio ući sa bebom u naručju nije bilo šanse. Jedva je i sam ulazio a da ne zapne za česmu a još nije neki debeljko. Možda u prodavnici izgleda dobro ali treba misliti i na česmu pa vjerovatno i neki držač sa šampone pa sa koje se strane ulazi i helem dobiješ kabinu da jedva staneš u nju.



_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 10:06:35   
dzeny_2103
Nedi toga me je i strah da nam ne bude mala.A 90x90 bi mi stala knap, ai ruzno glomazno bi mi izgledala u tako malom kupatilu.Daj te zenice svoja iskustva, da cujem svaki predlog bi dobro dosaouser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 10:08:21   
dzeny_2103
Anushka ma mis smo nesto odabrali otprilike sve nesto minijaturno, ali me je stran tus kabine.A sa obzirom da nije masazna mozda i nije malo 80x80

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 10:23:29   
bebano
IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

e moje zenice, interesuje me kakve su vase kupaonice velike ili male. Meni ustvari interesuju male kako ste ih uredila a da ne ostane malo prostora.
Dalje, kakva vam je tuš kabina masažna ili obicna.Da li je mala tuš kabina 80x80?
Da li je neko od vas uzimao tuš kabine u Vitri, kakve su.Pomagajte mi, puna sam dilemauser posted image


Draga dzeny_2103 super ti je tema user posted image  jer sam u istim problemima.
Imam prilicno malo kupatilo koje planiram renovirati. Sada se u njemu nalazi kada, ves masina i klasika wc skoljka i umivaonik. Imam samo jedan ormaric koji mi stoji iznad ves masine i definitvno nije dovoljan za sve peskire i ostale potrepstine. Ono sto sam planirala je umjesto kade staviti tus kabinu i do nje ves masinu, tako da bih dobila prostor za jos jedan ormaric. E ono sto mene koleba oko stavljanja tus kabine je to sto imam bebaca od 16 mjeseci koji se obozava kupati. Kako da to izvedem a da svi budemo zadovoljni user posted image . Za mene i MM bi tus kabina bila vise nego dovoljna, jer se uvijek nabrzaka istusiramo, ne pamtim kada sam kadu koristila kao kadu, znaci da naspem vodu pa se nesto kao banjam. A kada kupam bebaca stavim njegovu banjicu u kadu i on uziva, prska, ma gušta. Dajte savjet zenice koje imate tus kabine kako to izgleda sa djecicom, kako ih kupate itd. Tus kabina koju smo MM i ja gledali je 90X90 i prilicno je duboka, ja bih se za tu opredjelila, ne volim one plitke. Svaki savjet je dobro dosao user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 10:45:26   
remzy
IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

e moje zenice, interesuje me kakve su vase kupaonice velike ili male. Meni ustvari interesuju male kako ste ih uredila a da ne ostane malo prostora.
Dalje, kakva vam je tuš kabina masažna ili obicna.Da li je mala tuš kabina 80x80?
Da li je neko od vas uzimao tuš kabine u Vitri, kakve su.Pomagajte mi, puna sam dilemauser posted image



ovo je tema kao da sam je ja otvorila!!!user posted image
naime i mi adaptiramo stan i isto nam je problem kupatilo ,jer je malo,pa tako da i mene zanimaju vasa iskustva i misljenja!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 10:51:04   
bebano
E jesmo se nasle, samo sto sve pitamo, a ni jedna nema neku ideju user posted image . Nadam se da ce se javiti zenice koje imaju neku ideju pa nam kazu kako one rjesavaju problem malog kupatila.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 11:04:36   
Nedi
Ja preporučujem da ne uzimate tu malu tuš kabinu jer mene je nanervirala na godišnjem a kamoli da je koristim svaki dan. Jedino ako ste sigurni da ćete uvijek imati oko 60 kg a suprug 80 ne više user posted image .  Inače kad je malo kupatilo tuš kabina je odličan izbor a ja ću abd uzeti ovu malo veću bez masaže. Kod nas je u kupatilu užasna gužva jer na veš mašini stoji i mašina za sušenje.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 11:09:24   
dzeny_2103
Ma znam ali sta cu , valjda se necu debljati a do tada ako se i desi mjenjam je za vecu,kako kile rastu neka raste i tus kabinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hajde zenice daj te svoja iskustvauser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 11:31:32   
bebano
IZVORNA PORUKA: Nedi

Ja preporučujem da ne uzimate tu malu tuš kabinu jer mene je nanervirala na godišnjem a kamoli da je koristim svaki dan. Jedino ako ste sigurni da ćete uvijek imati oko 60 kg a suprug 80 ne više user posted image .  Inače kad je malo kupatilo tuš kabina je odličan izbor a ja ću abd uzeti ovu malo veću bez masaže. Kod nas je u kupatilu užasna gužva jer na veš mašini stoji i mašina za sušenje.


He he Nedi i MM i ja nismo bas neke grdosije. Ja imam 58 kg a on ipak malo vise user posted image . A reci mi jeli i ova kada 90x90 za tebe premalena. Znam da 10 cm nije neka velika razlika ali opet u malom prostoru svaki cenat igra ulogu. Meni se nije ucinila mala, kada sam je gledala u salonu user posted image . A imate li ideju kako kupati djecu u tus kabini, mene to brine? Nebih ga samo tusirala, jer sam vec napisala da mu je brckanje u kadici takav uzitak user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 11:35:49   
MELLI
IZVORNA PORUKA: bebano

IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

e moje zenice, interesuje me kakve su vase kupaonice velike ili male. Meni ustvari interesuju male kako ste ih uredila a da ne ostane malo prostora.
Dalje, kakva vam je tuš kabina masažna ili obicna.Da li je mala tuš kabina 80x80?
Da li je neko od vas uzimao tuš kabine u Vitri, kakve su.Pomagajte mi, puna sam dilemauser posted image


Draga dzeny_2103 super ti je tema user posted image  jer sam u istim problemima.
Imam prilicno malo kupatilo koje planiram renovirati. Sada se u njemu nalazi kada, ves masina i klasika wc skoljka i umivaonik. Imam samo jedan ormaric koji mi stoji iznad ves masine i definitvno nije dovoljan za sve peskire i ostale potrepstine. Ono sto sam planirala je umjesto kade staviti tus kabinu i do nje ves masinu, tako da bih dobila prostor za jos jedan ormaric. E ono sto mene koleba oko stavljanja tus kabine je to sto imam bebaca od 16 mjeseci koji se obozava kupati. Kako da to izvedem a da svi budemo zadovoljni user posted image . Za mene i MM bi tus kabina bila vise nego dovoljna, jer se uvijek nabrzaka istusiramo, ne pamtim kada sam kadu koristila kao kadu, znaci da naspem vodu pa se nesto kao banjam. A kada kupam bebaca stavim njegovu banjicu u kadu i on uziva, prska, ma gušta. Dajte savjet zenice koje imate tus kabine kako to izgleda sa djecicom, kako ih kupate itd. Tus kabina koju smo MM i ja gledali je 90X90 i prilicno je duboka, ja bih se za tu opredjelila, ne volim one plitke. Svaki savjet je dobro dosao user posted image .


Ne mogu sad detaljno odgovarati zbog djece,ali evo već si sebi sama odgovorilauser posted image

Kako si dosad stavljala kadicu u kadu,tako sad istu tu kadicu staviš u kabinu i problem riješenuser posted image

user posted image

evo kako to mi radimouser posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 11:35:52   
dzeny_2103
90x90 meni je sasvim dovoljna ali mi je nekako velika za nase malo kupatilo,tako da bi mi odgovarala vise 80x80user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 11:38:20   
dzeny_2103
Melli svaka častuser posted image , jos mi samo napisi kada uhvatis vremena je li ovo ona dublja tuš kabina, i kolika je, kao i gdje si je uzela, e ovako cu i ja nesto,hvala ti

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 11:42:48   
Hannan
Bebano,moja sveki ima tus kabinu, ne znam tacno kolika je, ali je mala, mozda ta 90x90, ima dublju kadu, oko 50cm, opet nisam sigurna, moje dijete uziva da se kupa kod nje. Valjda mu je zanimljivo to sve minijaturno, a moze fino vode da se naspe, kad sjede pa skoro do vrata mu dodje voda, uz to i trosis manje vode :) .Kod mene je neka ugaona kada, super ona izgleda ali brate da je naspem punu treba mi 2 bojlera tople vode.
Nemam sliku svekrvinog kupatila, ali je bas maleno i meni jako slatko, tus kabina, solja na jednom zidu, a nasuprot je umivaonik sa ormaricem ispod, i ogledalo sa nekim policama i jednim ormaricem.Izmedju kabine i umivaonika tek toliko prostora da se uvuces i opers ruke, i da se vrata mogu otvoriti, i da na zidu ima neku policu za peskire.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 11:43:50   
bebano
Joj ja na zalost sa posla ne mogu otvarati slike (uopste mi nije jasno zasto) pa cu ovo sto je Melli poslala pogledati tek od kuce. Znaci ta 90 x 90 nece biti premala user posted image . Uh puno mi znaci.
Mada dzeny_2103 mozda ce i kod mene izgledati rogobatno, ali sta sada mogu.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 11:45:21   
salmy
Ja sam misljenja da Vam je bitiniji MAJSTOR od izbora tus kabineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi smo prosle godine poludili sa njima,inace ne volim tus kabine(jer kosu perem cesto i nije mi prakticna da se naginjem ubih se ziva po laktovima)user posted image user posted image user posted image
Jedva izdrzim na godisnjem sa tus kabinom.Zato ja volim klasiku..... sad stvarno ima izbora "kada" boli glava,i nisu tako velike kao prije.
To za majstora Vam kazem uzas....................on je bio ziva legenda cuveni vodoinstalater user posted image user posted image user posted image user posted image  postavio kadu "naopako" hahahhahahahah
jos nije postavio nogice samo je stavio i polijepio plocice.HAHAHAHAHAHAHH
Kad smo dosli vidjeli  MM poludio izbacio ga iz stana,uzas zivi.Tako da smo usli u kadu prevrnuli bi se obojeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Zato kazem raditi sa majstorima je vjerujte NOCNA MORA.
A svi se nazivaju majstorimauser posted image user posted image user posted image
Vi koje treba da radite sa njima neka Vam je sa srecom.............i gledajte ih pod lupom............... 

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: uređenje kupaonice
7.10.2009 11:45:48   
bebano
IZVORNA PORUKA: Hannan

Bebano,moja sveki ima tus kabinu, ne znam tacno kolika je, ali je mala, mozda ta 90x90, ima dublju kadu, oko 50cm, opet nisam sigurna, moje dijete uziva da se kupa kod nje. Valjda mu je zanimljivo to sve minijaturno, a moze fino vode da se naspe, kad sjede pa skoro do vrata mu dodje voda, uz to i trosis manje vode :) .Kod mene je neka ugaona kada, super ona izgleda ali brate da je naspem punu treba mi 2 bojlera tople vode.
Nemam sliku svekrvinog kupatila, ali je bas maleno i meni jako slatko, tus kabina, solja na jednom zidu, a nasuprot je umivaonik sa ormaricem ispod, i ogledalo sa nekim policama i jednim ormaricem.Izmedju kabine i umivaonika tek toliko prostora da se uvuces i opers ruke, i da se vrata mogu otvoriti, i da na zidu ima neku policu za peskire.


Hvala ti Hannan. Ma da u tu tus kabinu, jer bih ja onu dublju, mu mogu nasuti vode pa nek se brcka i uziva user posted image . Ako nekada budes imala slicice svekrving kupatila, pls stavi ih da vidimo kako to izgleda.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *