|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vaš stil odijevanja
24.11.2008 21:54:55   
andji
Drage moje kakav stil odijevanja imate vi?Šta vam najbolje stoji,u čemu se najbolje osjećate...šta nosite doma a šta kad izlazite na kavice ili izlaske?Jesteli kući u pidžamama ili ipak imate neke sexy krpice...Evo ja ću nabrojati neke stilove,možda se pronadjete u njima a možda imate i neki svoj posebni stil
sexy stil(uske stvari,helanke,uski džins,sexy rublje,neizostavne štikle,haljine,suknjice)
elegantni stil(suknje i sakoi,košulje,kompleti od tvida ili nekog drugog materijala,elegantne pantalone)
sportski stil(farke,duksići,džemperi,patike,sportske majice,trenerke)
Naravno da ima još stilova,ali ova tri preovladavaju,u koji vi spadate i u čemu se možete vidjeti najviše


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 21:59:01   
mamyca
Andji kod mene ti sva tri stila preovladavajuuser posted image user posted image ,kod kuce sam vecinom u trenerci,a kad izlazim vani obicno je neka elegantna varijantauser posted image user posted image .Kako se osjecam tako se i oblacim,ali znam i izaci u trenerci s malim pa prosetati,nisam neki ljubitelj stikla al ih ipak ponekad nosim,mada su mi daleko privlacnije cizme s punjenom petom.user posted image
Moram jos nesto dodatiuser posted image volim jako sexy rubljeuser posted image a MM ga voli jos viseuser posted image user posted image user posted image ,mislim da sam sve rekla.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 21:59:02   
Blue rose RR
Uh ne spominji mi odijevanje - posljednji put kada sam se na poslu, kao insan odjenula završila sam u ... najhladnijoj prostoriji u svom životu ( u koju doduše ne idem često, ali eto zapalo me), i evo već peti dan da prostite sam na vaginaletama.

A sada konkretno za muža taj "prvi odjeljak", a za javnost definitivno "drugi".



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 22:00:48   
tea lana
e pa moj je stil sportsko elegantni.Najbolje se osjecam u farmerkama i trenerkama al po nekad sto ybog dress coda sto se meni jednostavno odgovara da se malo utegnem volim obuci i suknju pokazati noge.Divim se svim zenama koje su non stop dotjerane,svaka im cast.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 22:08:28   
andji
Evo ja ću prva....ha....volim sve lijepo i moderno kao i svaka žena,i trudim se i pratit modne trendove.Uglavnom nosim neizostavni džins,u zadnje vrijeme sa cigaret nogavicama,i crne helanke.Kako nemam problema sa kilažom to mi super stoji,i to kombinujem uz ostalo.Tunike-džempere,takodje volim.A ssada ima da se nadje lijepih modela.Volim i dzins suknjice kao i pantalonice,ali to više nosim ljeti na bazen ili more,mada i u šetnji po gradu.Sada najnovije što sam sebi uzela je balon suknja sa dubokim strukom do koljena i prezadovoljna sam,da se nositi i po danu a i naveče.Čizme sa većim petama obožavam kao i torbe,one jumbo.To mi je nekakav fetiš.Po kući sam uglavnom u helankama sada crnim,a ljeti nosim bijele.I vani ih oblačim,jako su udobne,a imaju i oni 3/4 modeli.Ljeti haljinice uske,na bretelice i te lepršave stvari,ma obožavam ih....i da ne izostavim sexy rublje,najviše čipkane bokserice i bruseve a ponekad tangice i ostalu prateću opremuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za posebne prilike,ali o tome smo pisali...eto tako,to sam ja,ipak bi se svrstala u sexy tip po ovome svemu,da čujem vas

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 22:09:34   
mala curica
Ja volim uske farmerke,usku majicu i kratke sakoice........user posted image  u tome se najbolje osjecam

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 22:19:55   
camm
andji tema je super

Eh ovako moj stil odjevanja je sexy stil
a i elegantni..
volim da lijepo izgledam i super se osjecam u tim odjevnim predmetima.

Kada izlazim s muzem uvjek sam sexy on voli da izazovno izgledam
a normalno da to vole svi muskarci da  im je ljepsa polovina sexy.
kuci znam biti i u velikim stiklama nekoj sexy spavacici po cjeli dan
a preko samo bade mantil..
a znam isto i provesti vrijeme i u pidjami ali i ona mora biti sexy..
a isto i u trenerci obicnoj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



kada sam s bellom po gradu ili preko dana onda je neka laksa elegancija
ne vidim sebe u sportskom tipu
iskreno receno ja nemam niti ijedne patike kuci
nemam nista ravno znaci samo stikle ito 15ke
a najmanja 12ka..



_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 22:23:47   
camm
zaboravila sam dodati da ovih dana muku mucim s bellom
neda mi obuci stikle hoce ona
pa se uvjek svadjamo koje su njene a koje mojeuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 22:32:38   
camm
andji svaka cast ja volim kad vidim da zena drzi do sebe
sto se kaze ne bih da nekog uvrijedim
ali ipak mladost treba iskoristiti
a neke zene kad rode potpuno se ohlade od svega da li je to zbog obaveza
ali svi ih mi imamo,meni nije problem da se nasminkam za 5 min.
kad mogu biti pored racunara 3 sata i sijediti valjda se mogu posvetiti sebi i izgledu.

dodje i meni nekad da sam bezz ali kad hocu u granap da odem sama sebi kazem
ja ovako ne mogu pa mislim da li bih se obukla ljepse ili u trenerci da idem..
ipak je ljepse kad vas neko vidi da ste uvjek priblizno lijepo obuceni.
to govori kakva ste osoba
bar meni .

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 22:37:05   
mamyca
Camm jel ovo meni?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi zene znamo biti sexy i u trenerciuser posted image user posted image ,nedavno sam dobila cudo crnu trenerku,ma brate linija mi izgleda drama u njoj,zato je vecinom na meniuser posted image user posted image ,a MM-u se jako svidjauser posted image .
Ljubi mi Bellu i reci joj da ce joj teta Sanda kupiti jedne stiklice,al nemoj joj ih ti ukrasti.user posted image user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 22:38:45   
Crvena
Sportska elegancijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 22:39:21   
andji
ja kad se šminkam,i stavljam maskaru,sergej me hvata za nogu i crče od smijeha,kao da zna šta radim,a ja je opet stavim,iz više pokušaja,ali je stavim...želim se sredit i to je to.Dok nadjem šta ću obući on mi svu garderobu pobaca iz plakara,pa imam duplog posla,ali ipak uspijem to sve pohvatata...ma uživam u garderobi i oblačenju,kombinovanju...još dok sam držala butik,cure što vide na meni dodju i pitaju jel imam takvo isto za prodat...sjećam se tog perioda vrlo rado

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 22:52:44   
camm
mamyce ma nije na tvoj racun
svi mi volimo nesto a ti si sad u fazi mrsanja
ih kad dotjeras liniju bice tu experimenatauser posted image user posted image user posted image user posted image

ja nemam nista protiv trenerki i ravne obuce
al nije to moj tip jednostavno mi to odjevanje ne stoji..

ja sam prosle g.kupila baletanke
mene su tabani boljeli cijeli dan posle setnje.
a mm se smijo i reko da sam smjesna u njima.user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 22:55:19   
Amrino
Nosim sve i svasta...zna se koji je stil za koju priliku.
Volim lijepe stvari ali da su prakticne i udobne. Volim vidjeti dotjerane kako zene tako i muskarce ali mrzim ono pretjerivanje i slijepo pracenje mode te zrtvovanje i zdravlja i rahatluka zbog toga kakvom ce te tamo neki ljudi vidjeti...Kada vidim npr. curama go pupak ili stikle na nogama po temp. -10 i snjegu do koljena dodje mi da joj skinem onu stiklu i sve je po glavi..user posted image
Najcesce sam u farmerkama i to mi je ono, glavni odjevni predmet. Nosim i stikle (ne previsoke) i ravnu obucu i moram imati bar jedne patike.
Najvaznije mi je definitivno da se ja ugodno i lijepo osjecam a zaboli me hoce li se nekome drugome svidjeti. Ne volim razgolicenost i pretjerivanje, ne volim vidjeti zenu od 40 kako se oblaci ko da joj je 20 i obrnuto...volim kada neko ima "svoj stil"...
U kuci sam uvijek u Zara- plisanim trenerkama (to je nesto najudobnije na svijetu- imam ih nekoliko) i majicama kratkih rukava...a MM me navise voli --ko od majke rodjenu user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 22:56:00   
mamyca
Ma normala,kad ce upoznamo aBd obuci cu muhajem stiklice zbog tebeuser posted image user posted image ,samo ti uzivaj u onome sto tebe veseli,znas kako kazu sto ljudi sto cudi.
A fazu mrsanja sam bona zavrsila,bjezi,ne ofiraj meuser posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vaš stil odijevanja
24.11.2008 23:13:44   
mamsi
Najviše vremena provodim u farmerkama i užim majicama,ravnim cipelama ili čizmama,jakne volim ili kožnu rokericu,ili neki duži mantil,a nekad mi dođe pa se sredim u nešto malo ženstvenije,a našminkam se kad mi je ćejf,nekad češće nekad rjeđe,sve zavisi od raspoloženja.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 12:37:32   
Amelaa RR
Eh ovako...Ja sam vam sva u stilu ovih suknji do koljena..imam ih bruku....i eto kombinujem ih sa svacim...
Imam nekoliko ovih balon u crnoj,sivoj i smedjoj boji i to kombinujem s kosuljicama majicama....obucom naravno.Obuca hm...ma mogla bih svaki dan kupiti druge..al obuzdam se ja..uglavnom imam svakave obuce trenutno sam se "natovarila"na crne gleznjace s petom o 10..a eto imam i one smedje...
Po kuci hm...pa eto svakako...al kako sam samo nedeljom slobodna ....vecinom je to trenerka,usisivac i krpa hehehe.
A ves e to je isto moja slaba tacka...sve kad hodam Titovom...i pored La Perle..sve me sejtan navraca..;"Ajde udji..ma eto samo da vidis sta ima"a ja sebi govorim "Amela produzi dalje...ubrzaj korake hehehe"


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 12:52:18   
camm
hehehe amelaa dobro si
i meni svaki put srce zaigra kad ugledam nesto lijepo..
a nekad nocima ne mogu da spavam dok to ne kupim
ja sto zacrtam to mora biti moje..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 12:59:53   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: camm

hehehe amelaa dobro si
i meni svaki put srce zaigra kad ugledam nesto lijepo..
a nekad nocima ne mogu da spavam dok to ne kupim
ja sto zacrtam to mora biti moje..user posted image user posted image user posted image


Hehehehhe ovo mi je poznato...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 13:05:34   
andji
i meni,evo sad razmišljam o kakvim farkama za ovu zima,i moraću kakve uzeti za koji danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo gdje da nadjem 26cu?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 13:09:38   
travnicanka
Ja u biti nemam neki odredjeni stil kojem sam vjerna....kupujem i nosim razne krpice.Bitno je da se meni svidjaju a muzu manje viseuser posted image user posted image user posted image user posted image salim se nekad se obucem striktno po zelji moga muza!!!
On voli kad nosim suknjice i to one do koljena a i meni su drage i ovdje su hit ove zime.


(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 13:09:39   
camm
hahaha andji nisi jedina
sa brojevima mm meni kaze
najbolje ti je u ciciban da odesuser posted image
fakat za nas mrsavice nema puno brojeva
ja jedino u tera novoj nadjem male broje.
i u zari francuski brojevi mi jedino pasu.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 13:12:55   
travnicanka
IZVORNA PORUKA: camm

hahaha andji nisi jedina
sa brojevima mm meni kaze
najbolje ti je u ciciban da odesuser posted image
fakat za nas mrsavice nema puno brojeva
ja jedino u tera novoj nadjem male broje.
i u zari francuski brojevi mi jedino pasu.



Zara je moj favorit,kvalitetna garderoba i lijepe dizajnere imaju....bas sam juce kupila jednu haljinu/tuniku,moze se kombinovati...onako sarena i otkacena....

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 13:30:15   
andji
i ja kupujem u zari,gore sam našla farke za 20km na sniženju,jer niko ne može ući u njih,fakat su extra sa cigaret nogavicama blijedo sive

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Vaš stil odijevanja
25.11.2008 13:36:11   
Amelaa RR
Zara je extra...a andji super sto si kupila te tole sive..mogu mislit kako ti extra stoje...
You are a catwoman ehehehe


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *