|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Važna obavijest - BRAUN FEN 2007 i 2008
21.5.2010 13:01:54   
M kao Mama
U današnjem Dnevnom avazu pozivaju sve kupce koji imaju Braun fen proizveden 2007 i 2008 godine da obrate pažnju, jer nešto nije uredu.

Više informacija na ovoj adresi www.pgbalkans.com
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Važna obavijest - BRAUN FEN 2007 i 2008
21.5.2010 15:10:00   
acudesa
Uključen ili isključen, prikopčan u struju može izazvati strujni udar i to sljedeće marke:
Braun satin pro
Braun hair colour
serijski br: 3549
Na mrežastom izduvnom filteru serijski brojevi : 701-852
Ako imate jedan od ovih aparata, na broj telefona: 033/223-797, dogovoriti zamjenu...
(ja imam braun, nije u ovoj kategoriji, pa  sam zapisala...pisala sam svojim riječima, ne stručno, pa se nadam da ste razumjele)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *