|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:19:16   
Anoniman
Drage moje, nalazim se u situaciji koja se zove, pa možda i razočarenje. Nedavno mi je bio rođendan. Muž mi je ujutro čestitao poljupcem i poželio sve najbolje, ali sam očekivala da se neće završiti samo na tome. Znam da nismo bili pri parama nikako i rekla sam mu i da mi ne uzima nikakav poklon, razumijem situaciju jer mi je već danima prije govorio kako ga duša boli što mi neće moći uzeti ništa. I da, realno je bilo da razumijem jer smo zaista bili u teškoj situaciji. Očekivati poklon bi bilo bezobrazno.Ali sam cijeli dan očekivala da će mi u kućnom ambijentu prirediti neko malo iznenađenje, bar upaliti svijeću, napraviti kaficu i na taj način me dočekati s posla i pokazati da je i njemu važan taj dan i da me želi usrećiti jer zna koliko mi znače te male pažljive sitnice i uvažavanja. Znao je to često uraditi ranije za druge važne dane tako da, ne samo da sam očekivala, nego sam bila sigurna da će mi tako nešto prirediti za rođendan. Ali ništa. Muž me dočekao kao i svaki drugi obični dan. U trenu mi se sve srušilo pred očima. Onda sam se počela nadati da je nešto planirao za kasnije,ali nije. Onda je nazvala njegova majka sa pitanjem ima li rođendanske kafe i veče sam provela u sijelu sa njegovim i mojim roditeljima, služeći druge. Moj vlastiti rođendan. Tako sam bila povrijeđena, suze su me gušile, više zato što to njemu i nije bio problem što je tako ispalo, kao nisam ja kriv, došli eto. Onda, kad sam mu to indirektno i rekla, rekao je kako će mi nadoknadit, ali nisam dobila ni cvjetić ni poslije. Išli smo na večere kao i obično, izvodio me,ali mi nikad nije rekao da je to zato što mi želi nadoknadit propušteno. Kao bio rođendan, bilo kako je bilo, prošo i zaboravljen. A ja njemu sam priredila prelijep čitav dan za njegov rođendan, pun lijepih poklona i iznenađenja i pažnje. A sad kad mu kažem kako je mogao dozvolit da ništa ne uradi za mene, kaže da nije tako kako govorim, vodio me na večeru, izvodio me svugdje poslije toga i priredit će još mnogo lijepih trenutaka. Ali po meni je to samo izgovor. Voljela bih da bar prizna da je napravio propust i da ga to boli, ali on kaže pa čestito sam ti i sl. Kao da mu je sad to odjednom postalo dovoljno da obilježi nešto što meni znači. Kao da ne osjeća potrebu da mi to nadoknadi jer ja bih se na njegovom mjestu osjećala ko najveće đubre.
Druga scena: Jučer nam je bilo punih 9 mjeseci braka. Obično te dane na neki način obilježimo. On se zalagao za to da uvijek bilježimo te važne dane i prije braka. Jesmo bili u svađi jučer, ali ja sam mu ipak maksuz poslije posla otišla do radnje i kupila sitnicu kako bi to obilježila, čestitala mu na samom jutru, nisam željela da svađa stane na put tome, mislila sam da će je to nadjačati. Očekivala sam opet da i on nešto uradi, ali opet ništa, samo mi je čestito i to je to. Baš kao i za ovaj moj prokleti rođendan.
Ranije nije bio takav. Jeste tip koji je emotivno zatvoren poprilično, ali ako znaš da mi nešto znači puno, ako ti to otvoreno kažem, kako možeš ostati ravnodušan i opet ne učiniti to, a govoriš da me voliš najviše i da sam ti najvažnija i najvrijednija. Ja stvarno ne kužim.
Je li me ne cijeni dovoljno, svejedno mu je ili šta?
Inače jeste pažljiv, ljubi me, voli, ali ga ne kužim zaista, kako može i zašto tako radi? Pomozite!
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:27:04   
veeseelaa
Je li me ne cijeni dovoljno, svejedno mu je ili šta?
Inače jeste pažljiv, ljubi me, voli, ali ga ne kužim zaista, kako može i zašto tako radi? Pomozite!


heheheh ne budi smiješna, naravno da te voli i cijeni al muškarci misu kao mi žene.... oni uglavnom ne pridaju važnost takvim stvarima, nisu romantične duše kao mi
Pa od kad znam za sebe uvijek je zezanje na račun toga kako muškarci zaboravljaju važne datume kao što su godišnjice i sl
Ja se ne bi ljutila, eto rekla si mu da te to boli, valjda će poraditi da se takve stvari ne ponove.... a ako se ponove ne uzimaj to k srcu, pa to su muškarci.... ti priredi večericu, svijeće, poklon za njega, neki lijep veš i iznenadni sex s vrata.... pitaj jesi li mi nešto kupio? ako nije, reci e onda ćeš sutra, pa ćemo ponoviti ovo divno veče još jednom i ne budi čangrizava, opušteno, kroz osmijeh i lijepo raspoloženje nametnut ćeš mu svoje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:34:53   
Anoniman
Draga moja veselaaaa, najgore je meni što ja njemu stalno dajem do znanja da meni znače takve sitnice, da bih voljela da uradi tako nešto za mene. Prije mu nije bilo svejedno, sad kao da je odjednom postalo. Kao da uopšte ne doživljava moje riječi. Kao da ga boli briga što to meni znači. A ja njemu pokazujem i previše toga. Sigurno mogu reći da ja njemu puno više pružam u tom segmentu, nego on meni.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:36:06   
ziki
Iskreno mislim da pretjeruješ. Obelježavat x mjeseci braka je po meni pretjerivanje. Možda ja nisam dovoljno romantična. Za rođendan, sama si rekla da ti ujutru čestito, da se bili u frci sa parama. Svim muškaraca je nedostatak finansija da pruže ženi nešto specijalno, još kad ona na tom insistira, veliki šamar a ti mu još to nonstop ponavljaš. Izvini ako sam gruba al to je moje mišljenje.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:36:20   
Anoniman
hej zeno draga, ti izgleda nemas drugih problema u zivotu! 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:42:14   
M kao Mama
Udari kontru, zaboravii ti važne datume, pa ćete biti 1:1, a ako baš voliš da pratiš dfatume taj dan umjestonjemu, kupi sebi nešto.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:44:49   
Lady26
Ja ti nemam savjet, moj muzek je romantican koliko i zid user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Ne kazem da mi ne fali ali ja to nekako nadoknadjujem, meni je opet sve romanticno, svaka sitnica i sl...isto kao i ti, njemu uvijek nesto kupim, makar sitnicu
Znam da takve stvari pogode, pogotovo ako si navikla...
Ja sam prosli rodjendan provela u kuci, sa njegovim, + dosao mu brat i snaha (njih smo cekali da idemo svi zajedno) i njima se nije dalo i tako sam ostala u kuci...nikad mu to necu oprostiti to sam mu i rekla ali taj je prosao, evo stize drugi user posted image uskoro i nema sanse da cu ga tako provesti....

< Poruku je uredio Lady26 -- 9.2.2011 15:45:39 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:45:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

hej zeno draga, ti izgleda nemas drugih problema u zivotu! 


e pa nemoj tako, šta treba da se javi da je muž krampom opalio i da se mi ibretimo
hB pa je problem omalen i riješiv

Anonimna ja razumijem tvoje razočarenje ali možda je njemu problem novac, bez obzira što ti govoriš njemu da ti nije bitan poklon, njega to sigurno muči, znaš kakvi su muškarci, oni bi da budu mačo
Možda je malo previše obilježavati svaki mjesec, meni jeste, valja kupiti nešto svaki mjesec
Ajde ti pokušaj laganom pričom doprijeti do njega i čuti njegov stav o tome
Samo ne budi čangrizava, ja bi mu rekla ako sljedeći put za neki naš praznik ne kupiš i ne obilježiš taj dan škakiljaću te satima, budi mazna, nemoj ko one žene što odma frku prave
Neko lagano, uz osmijeh pitaj a gdje mi je poklončić
Nadam se da će biti onako kako ti želiš

< Poruku je uredio veeseelaa -- 9.2.2011 15:48:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:45:41   
hanabanana
Ja nisam formalista. Ne pratim datume.
Godišnjicu braka obilježim, nekada pizzom, nekada kokicama uz neki film, nekada odlaskom u kino, nekada odemo na romantični vikend.
ALi mi na vikend odemo i onako....jedno dijete uvalim svojoj materi, drugo svekrvi, a muž i ja odjezdimo ko tinejdzeri.

Meni to ne bi smetalo, tebi ako smeta reci otvoreno glasno i jasno.

A možda si samo trudna pa ti hormoni rade.

Samo jedan savjet ću ti dati: nemoj da ti u traženju forme, promakne sadržaj života.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:47:41   
emma.L
LJudi su različiti i na različite stvari imaju različite poglede. I nisam još vidjela brak u kojem su oboje romantičari, dakle, nisi jedina. Kod nas je situacija obrnuta - ja sam romantična kao traktor a MM se uvijek sjeti važnih datuma. Ja pamtim godišnjicu braka, a on se sjeti i datuma prvog susreta i kada smo se poljubili i sl. I onda se ja osjećam kao g.... Ne vjerujem da mu je svejedno što si to tako primila k srcu, ali nije smak svijeta. I šta bi sad trebao? Rekla si svoje, primio je k znanju, možda sljedeći rođendan bude iznenađenje jer si ga naučila pameti, ali to što je bilo, tu je gotovo.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:48:03   
Lady26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Anonimna ja razumijem tvoje razočarenje ali možda je njemu problem novac, bez obzira što ti govoriš njemu da ti nije bitan poklon, njega to sigurno muči, znaš kakvi su muškarci, oni bi da budu mačo



Ovaj dio potpisujem, moj je meni otvoreno ovo rekao kad nije radio, ali naravno nisam ni ocekivala nista...poslije se to sve nekm sitnicama nadoknadilo...
Samo polako, kad prodje kriza bit ce pokloncica i paznje na sve strane...



_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:49:51   
veeseelaa
mm kad spomene romantiku, znam šta misli hahahah sex do zore
Kupi šampanjac, ribe i lignje eeeeeee koji si ti rekoh hahahaha
sve se svodi na sex user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:51:39   
Lady26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mm kad spomene romantiku, znam šta misli hahahah sex do zore
Kupi šampanjac, ribe i lignje eeeeeee koji si ti rekoh hahahaha
sve se svodi na sex user posted image


Hahahahahahaha, svaka cas_t, kod mog je romantika: Hocemo li user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


< Poruku je uredio Lady26 -- 9.2.2011 15:52:32 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:53:40   
scarlett
Mislim da je problem kod nas žena upravo to što previše pažnje pridajemo tim posebnim datumima, pa se onda i razočaramo. Nisu nam neophodni skupi pokloni, ali eto cvjetić bi bio super, samo da još jednom pokaže da mo je bitno to što i nama.
Slažem se s veeseelom da muškarci u globalu o tome ne razmišljaju kao mi, ali i tu ima izuzetaka, ipak ne trebamo zbog njih razočaravati i misliti: Ah, što i MM nije takav. Bitno je da nas vole i paze sve one ostale dane, Ne trebamo dozvoliti da nam ovakvi njihovi propusti kvare raspoloženje i odražavaju se na odnos između nas.

Ne znam koliko će moći pomoći, ali evo citata iz jedne knjige i ja ga se uvijek sjetim kada me uhvati huja na MMuser posted image user posted image user posted image
"Razlika između muškarca i žene koji uđu u neku prostoriju je u tome što će muškarac prvo primijetiti stubove na kojima objekat počiva, kakvoću materijala zidova, visinu i približno tačnu površinu, dok će žena prvo primijetiti motiv u mozaiku na prozoru, boju zidova, vrstu mirisa u zraku itd.
Taj istančan osjećaj za detalje kvalifikuje ženu za ulogu dekoratera prostora ovoga svijeta, dok muškarca njegov istančan osjećaj za temeljno i bitno čini kvalifikovanim za ulogu javnog graditelja (ili rušitelja!) u prostoru ovog svijeta. Taj primarni fokus žene na detalje i primarni fokus muškarca na veću sliku stvari na uštrb detalja često rezultuje nerazumijevanjem i konfliktom. Tako će većina žena poreći hiljadu blagodati supruga zbog jednog bezazlenog previda ili greške,..."

a temeljno i bitno je to što te svaki dan pazi i voli, držim ti fige da se što prije oslobodiš misli koje te opterećuju i uživaš u svim drugim danima pa i tim posebnim user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 15:56:12   
Blue rose RR
Muškarci da ih mi ne podsjetimo ne bi znali ni kada je ponedjeljak, ni Nova godina, a kamo li nečiji rođendan.
Većina ih je takva.
Ja sam na početki veze skrenula pažnju da nekim datumima pridajem pažnju: rođendani, godišnjica braka i godišnjica upoznavanja (baš je bila jučer 10. godina:) ).

Ne dam njemu da organizuje, jer sam svjesna da ne bi ispunilo moja očekivanja, već ih zajedno planiramo.
Tako nikada ne zakažemo :))


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 16:02:06   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: emma.L

LJudi su različiti i na različite stvari imaju različite poglede. I nisam još vidjela brak u kojem su oboje romantičari, dakle, nisi jedina. Kod nas je situacija obrnuta - ja sam romantična kao traktor a MM se uvijek sjeti važnih datuma. Ja pamtim godišnjicu braka, a on se sjeti i datuma prvog susreta i kada smo se poljubili i sl. I onda se ja osjećam kao g.... Ne vjerujem da mu je svejedno što si to tako primila k srcu, ali nije smak svijeta. I šta bi sad trebao? Rekla si svoje, primio je k znanju, možda sljedeći rođendan bude iznenađenje jer si ga naučila pameti, ali to što je bilo, tu je gotovo.  

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 16:02:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Draga moja veselaaaa, najgore je meni što ja njemu stalno dajem do znanja da meni znače takve sitnice, da bih voljela da uradi tako nešto za mene. Prije mu nije bilo svejedno, sad kao da je odjednom postalo. Kao da uopšte ne doživljava moje riječi. Kao da ga boli briga što to meni znači. A ja njemu pokazujem i previše toga. Sigurno mogu reći da ja njemu puno više pružam u tom segmentu, nego on meni.


Procitah i ne mogu a da se ne nasmijesim , ne znam previse ocejkujes i uzivis se u nesto....Kad stalno ponavljamo jedno te isto to postaje bescujno...Ti ocekujes i ocekujes pa se razocaras, malo ohladi pa ce i obicna rijec srcem recena biti najljepsi poklon....



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 16:10:06   
bebbe RR
Draga anonimna.
Namoj biti tako osjetljiva. Muškarci su jednostavno drugačiji od nad, reaguju drugačije i to je normalno. Muž ti je čestitao rođendan i  sve potisnuo u sebi zbog toga što ti nijje mohao kupiti poklon. Jer, tako muškarci reaguju. Oni imaju potrebu da se brinu o svojoj porodici, to je zdrav, iskonski nagon. Time što nije imao za poklon on je razočarao samog sebe. To, s vremenom, ili moraš prihvatiti ili promijeniti seksualnu orijentaciju, pa biti u vezi sa ženom koja će reagovati isto romantično kao ti.. Na kraju krajeva, lijepo je  da su vam došli roditelji na rođendansku kafu, zar ne?! To znači da ih imate, da su zdravi, da su blizu i da misle na vas. Razumijem da se osjećaš povrijeđeno, ali, iskreno, mislim da nemaš problem i da ti pomoć ne treba. To su sitnice, navikavanje jednog na drugo... Da li si trudna? Ako jesi, možda si zbog toga osjetljiva... Ne sekiraj se. Imaš muža koji te voli, brine o tebi, izvodi te, kojeg ti voliš... Važni datum je svaki lijep dan u zajedničkom životu.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 16:10:17   
maja78 RR
Mislim da previse pridajes vaznosti tome i da imas dosta slobodnog vremena pa razmisljas i pretjerujes. Ne gledaj sve crno bitno je da se volite.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 16:12:41   
sara.at
Bas kao StO vesela kaze mozda mu je bila frka u parama a nije imao ideju za dalje,mozda nije htio da vece Provedete tupo sjedeci uz neki dosadno Film Pa je mislio da ce Te raspoloziti da pozive tvoju majku i svoju na kafu,mozda stvarno je imao namjeru da Te malo razveseli Al ti si to pogresno skontala.
Neznam kakavi su drugi muskarci Al moj je romanticar, StO se tice dekoracije gori nego ja (nedo Bog Nas skupa poslat da kupujemo za uredjenje,deko,svijece,cvijece i sl, pol radnje bi kupili)
Neslavimo Te mjesecne godisnjice jer mi je to pomalo djetinjasto,znaci godisnjice braka,upoznavanja,rodjendani,(nije znao sta je 8.Mart i u firmi mu rekli,tako da Sam provela predivno vece) valentinovo,a ostalo nemora imati neki povod da ja njemu npr napravim lijepu veceru uz svijece i pripremim nam kokice i gledamo tv i mazimo se do jutra. Olabavi malo i omeksaj Ga Sa nekim svojim sitnicama jer oni to pamte a valjda ce i njemu klepit u glavu da bi i on tako nesto mogao za tebe...

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 16:13:07   
myb@by

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Draga anonimna.
Namoj biti tako osjetljiva. Muškarci su jednostavno drugačiji od nad, reaguju drugačije i to je normalno. Muž ti je čestitao rođendan i  sve potisnuo u sebi zbog toga što ti nijje mohao kupiti poklon. Jer, tako muškarci reaguju. Oni imaju potrebu da se brinu o svojoj porodici, to je zdrav, iskonski nagon. Time što nije imao za poklon on je razočarao samog sebe. To, s vremenom, ili moraš prihvatiti ili promijeniti seksualnu orijentaciju, pa biti u vezi sa ženom koja će reagovati isto romantično kao ti.. Na kraju krajeva, lijepo je  da su vam došli roditelji na rođendansku kafu, zar ne?! To znači da ih imate, da su zdravi, da su blizu i da misle na vas. Razumijem da se osjećaš povrijeđeno, ali, iskreno, mislim da nemaš problem i da ti pomoć ne treba. To su sitnice, navikavanje jednog na drugo... Da li si trudna? Ako jesi, možda si zbog toga osjetljiva... Ne sekiraj se. Imaš muža koji te voli, brine o tebi, izvodi te, kojeg ti voliš... Važni datum je svaki lijep dan u zajedničkom životu.


user posted image user posted image user posted image user posted image anonimna ovo je najvažnije.


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 16:31:04   
milenium
anonimna dobro da si napomenula,bliži se valentinovo, ja ću već od danas ''kukati'kako mi se stara ogrlica poderalauser posted image user posted image user posted image
ma oni su takvi ali nebi propao u zemlju da ti je bar jednu ružu poklonio,tek ono kao ''nema se a mislim na tebe''user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 16:38:55   
sabinos
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Mislim da previse pridajes vaznosti tome i da imas dosta slobodnog vremena pa razmisljas i pretjerujes. Ne gledaj sve crno bitno je da se volite.

user posted image
pa neces valjda do kraja zivota slavit svaki novi mjesec brakauser posted image user posted image
ne prisjedaj covjeku na muku,njega brinu vaznije stvari
a i normalno je da se prema nekim stvarima drugacije odnosite sad nego kad ste bili u vezi...
samo opusteno,nadam se da ce ti uvijek "problemi"biti ovakvi.ne daj Boze bolesti,zamisli to


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 16:46:35   
Anoniman
Muškarci da ih mi ne podsjetimo ne bi znali ni kada je ponedjeljak, ni Nova godina, a kamo li nečiji rođendan.
Većina ih je takva.


Mi smo oboje ovakvi user posted image
Meni u januaru bio rođendan,i ujutru ustali,pili kafu,pričali,on se spremio i otišao na posao,ja kasnije na fb,hahah meni brat čestitao rođendan,i kontam vidi on zaboravio,i u istom momentu se nasmijem.pa zaboravila i ja...user posted image kasnije muž zove,izvinjava se,kaže eto u ladici poklona,nađi user posted image

Inače,ne pridajemo previše važnosti rođendanima,godišnjicama (jednom smo čak oboje zabor.na godišnjicu,,ali i inače jedno obavezno zab.) tako da ko se sjeti kupi neku sitnicu,ali nema ljutnje što je ovaj dr. zaboravio,sreća pa smo oboje takvi user posted image

Eto jedino što ne zaboravim su rođendani djece...




(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Važni datumi mu više nisu važni
9.2.2011 16:50:34   
Anoniman
mm ima enormnu srecu da ima zenu koja ne pamti datume niti tome pridaje vaznosti...ja ne znam koje godine smo profurali a kamoli datum...znam da je zima bila...a romanticna sam ko medzed...meni je pravo da ti kazem, u takvoj situaciji u kakvoj se nalazite, van pameti ocekivati od nekog da izmislja romanticnu vecer...vjerovatno je covjeku u glavi kako platiti racune naredni mjesec...meni bi bilo romanticnije da ste skupa sjeli pa poceli razgovarati kako i sta uraditi da se poboljsa financijska situacija...tipa pokretanje nekog biznisa...nego ocekivati da ti donese kafu u krevet

hvala bogu pa smo svi razlicitiuser posted image

(odgovor članu sabinos)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *