|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Važniji telefonski brojevi !!!
2.7.2009 13:52:16   
Blue rose RR
Zanima me koliko i da li uopšte znate koji su važniji telefonski brojevi ?
Kod mene je na mobitelu, na prvom mjestu:
- Nadležna Policijska uprava , pa onda slijede:
- hitna pomoć - 124
- policija - 122,
- vatrogasci - 123 ...



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
2.7.2009 13:57:44   
mišur
Ja ih nemam u telefonu, mada bi ih trebala imati...
Nisam baš tako savjesna i odgovorna kao ti, MaryamAmina, ali sad kad razmišljam to ti je jako pametna ideja...
Ne dao Bog da dođem u situaciju da mi zatreba neki od tih brojeva, pitanje je da li bih se u šoku i sjetila istog...
Znam napamet sve ove brojeve, ali još uvijek su mi u glavi oni stari 92, 93 i 94..
Sreća pa isto tako imam u glavi da su 9 zamijenili sa 11, pa odmah ih prebacujem..user posted image
Ostale stvarno ne znam...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
2.7.2009 14:01:32   
teta berta
Meni je malo glupo što su oni promjenili te sa 9 bili su puno jednostavniji. Ono nezovi mala policajce, ne zovi mala 92 kad ti noćas ispod majice srce ukradem ja, ne zovi mala policajce, ne zovi mala, 93 vatru koja u meni gori ugasit možeš samo ti...user posted image   A fakat treba znat te brojeve!

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
2.7.2009 14:02:45   
teta berta
IZVORNA PORUKA: teta berta

Meni je malo glupo što su oni promjenili te sa 9 bili su puno jednostavniji. Ono nezovi mala policajce, ne zovi mala 92 kad ti noćas ispod majice srce ukradem ja, ne zovi mala VATROGASCE, ne zovi mala, 93 vatru koja u meni gori ugasit možeš samo ti...user posted image   A fakat treba znat te brojeve!


ISPRAVKA

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
2.7.2009 14:06:41   
Blue rose RR
Ma draga moja odgovornosti i savjest su mi proradili jedne noći oko 01,30 sati kada sam ostala sam u stanu sa kikicom (mužek na terenu bio), i znaš kako onda crnjak do crnjaka te opali. Te kontam ti ja šta ako ovo, šta ako sad neko zahlupa na vrata, ako se stan zapali ... bbbrrrr ... te ti ja upalim računar nađem brojeve i ukucam.
Al eto kontam dok ja dođem do H - hitna pomoć, ili P-policija, prođe već 5-10 sekundi ...pa skontam, duuugo je to brate.
Te ti ja njih na prva mjesta u adresaru mobitela postavim ....

A bona nisam ti se ja zaustavila tu ... pođem ti ja o lopovima misliti ... šta onda?user posted image

Skontam ... dok policija dođe ko živ, ko mrtav ... ko što kaže mm (da prostite na riječniku, ja samo citiram user posted image ) : "Para nemam, a j* t se znam user posted image  ...."

Te ti ja prva stvar ujutro, pravac "Army shop" te kupim sebi peper sprej ... čik da sada vidim lopove na djelu .user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
2.7.2009 14:11:06   
mišur
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

A bona nisam ti se ja zaustavila tu ... pođem ti ja o lopovima misliti ... šta onda?user posted image

Skontam ... dok policija dođe ko živ, ko mrtav ... ko što kaže mm (da prostite na riječniku, ja samo citiram user posted image ) : "Para nemam, a j* t se znam user posted image  ...."

Te ti ja prva stvar ujutro, pravac "Army shop" te kupim sebi peper sprej ... čik da sada vidim lopove na djelu .user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Stvarno si legenda! Ti si se pravo opremila, nema šta...
A tm dobro kažeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Šalu na stranu, dobro je biti pripremljen za svaku situaciju..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
2.7.2009 14:29:04   
Nedi
JA sve imam spremno kod telefona, zlu ne trebalo.....

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
2.7.2009 15:02:51   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR


A bona nisam ti se ja zaustavila tu ... pođem ti ja o lopovima misliti ... šta onda?user posted image

Skontam ... dok policija dođe ko živ, ko mrtav ... ko što kaže mm (da prostite na riječniku, ja samo citiram user posted image ) : "Para nemam, a j* t se znam user posted image  ...."

Te ti ja prva stvar ujutro, pravac "Army shop" te kupim sebi peper sprej ... čik da sada vidim lopove na djelu .user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kraljica si . Nemam ni jedan broj user posted image user posted image , to mi je bas glupo a nit znam ni jedan broj, e jesi me uhvatila nespremnu..sad cu i ja odmah prvi brojevi da mi budu policija, hitna i ostalo...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
2.7.2009 15:56:35   
Ivona

IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Ma draga moja odgovornosti i savjest su mi proradili jedne noći oko 01,30 sati kada sam ostala sam u stanu sa kikicom (mužek na terenu bio), i znaš kako onda crnjak do crnjaka te opali. Te kontam ti ja šta ako ovo, šta ako sad neko zahlupa na vrata, ako se stan zapali ... bbbrrrr ... te ti ja upalim računar nađem brojeve i ukucam.
Al eto kontam dok ja dođem do H - hitna pomoć, ili P-policija, prođe već 5-10 sekundi ...pa skontam, duuugo je to brate.
Te ti ja njih na prva mjesta u adresaru mobitela postavim ....

A bona nisam ti se ja zaustavila tu ... pođem ti ja o lopovima misliti ... šta onda?user posted image

Skontam ... dok policija dođe ko živ, ko mrtav ... ko što kaže mm (da prostite na riječniku, ja samo citiram user posted image ) : "Para nemam, a j* t se znam user posted image  ...."

Te ti ja prva stvar ujutro, pravac "Army shop" te kupim sebi peper sprej ... čik da sada vidim lopove na djelu .user posted image

user posted image user posted image
Kada smo vec kod spreja...,koliko je to legalno nositi tj. upotrijebiti?
Pretpostavljam da je dozvoljeno imati u kuci...,ali kako kod nas stvari stoje jos bi nabelajisali kada bi upotrijebili u samoodbrani.

I kod mene su spomenuti brojevi u primarnoj memoriji i u mobu i u mozgu...Ako mozak zakaze,valjda nece mob. user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
2.7.2009 16:33:11   
M kao Mama
Ivona, sprej se smije nositi, ja mislim, mada će ti to Sanela bolje objasniti, a moja Sanela ne za znam ove skraćene, već i od uprava, pa i lokale, hahaha, stvarno igrom slučaja znam sve te brojeve, a i da ne moram mislim da bih znala ova tri osnovna Policija, Vatrogasci, Hitna,

nevezano za temu, danas pada kiša, a ja na poslu i čujemo sirene, velim ja ovo su vam vatrogasci, kaže kolegica, kako znaš. Velim, kako ne znam, sve im serene znam i čije su.

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
2.7.2009 17:26:17   
haidy
Evo sad sam ih odmah memorisala i hvala sto si nas podsjetila.
ja sam dok sam bila cura nosila dezedorans umjesto spreja, ali moracu opet poceti jer sam cula da sve cesce lopovi napadaju zene sa bebama i trudnice na Vilsonovom i otimaju torbiceuser posted image a u poslednja dva dana, cetvoro ljudi oko mene je dozivjelo neku vrstu razbojnistva, pa sam se bas uplasila. mog svekrva su malo tresli u autu, njih cetvorica jer im je dobacio pazi kako vozis, mog komsiju isprebijali jer je prelazio na zeleno ulicu, a neki majmuni (izvinite na izrazu) su htjeli da prodju pa im je on rekao "ej, gledaj zeleno je", sto je njima bilo dovoljno da iskoce iz kola i isprebijaju gauser posted image user posted image , mojim prijateljima su obili podrum, a drugima ukrali auto. i to se sve izdesavalo za dva dana. uzaaaaaaaaas


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
6.7.2009 18:57:22   
ljubičica 28
Znala sam te važnije brojeve uvijek, ali nedavno se desilo nešto što me je podstaklo da ih memorišem i u mobitelu.
Naime, jednu noć u 2 h me probudio zvuk našeg auta, koji je inače parkiran ispred kuće...ja na prozor i imam šta vidjeti: auto već na pola na cesti a lopov u autu...odgrnem zavjesu i otvorim prozor, a lopov kako ugleda mene na prozoru pobježe ( auto je valjda samo uspio kresnuti, pa mu se ugasio )...probudim muža, i on skoči ali je lopov već pobjegao...Hoćemo da zovemo policiju, ali valjda od straha, ni jedno, ni drugo ne zna broja...
Tek kasnije se sjetismo, ali od tada su svi važniji brojevi memorisani za svaki slučaj user posted image

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
30.12.2011 11:55:13   
Blue rose RR
Podižem temu:

Već nekoliko dana želim da na vidljivom mjestu postavim važnije brojeve telefona u stanu, da ih kikica vidi.
Nikada ne ostaje sama kući, ali kontam ne dao Bog nešto mi se desi u kući, ona zna koristiti mobitel, pa da može nazvati nekoga od bližnjih ili gore nabrojane brojeve telefona.

Šta vi mislite o tome?


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
30.12.2011 11:57:24   
ElmaB
Pa jednostavno brate dragi. Tri najvažnija: policija 122, vatrogasci 123 i hitna 124. Koji bi joj još broj mogao trebati?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
15.7.2013 13:04:02   
chantal
Nije važan tel. broj ali je broj pa da pitam ovdje,jel' zna neko možda ili bi mogao saznati broj hrvatskog konzulata u Banja Luci?

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
15.7.2013 13:06:02   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: chantal

Nije važan tel. broj ali je broj pa da pitam ovdje,jel'' zna neko možda ili bi mogao saznati broj hrvatskog konzulata u Banja Luci?



jesi ovo probala

Generalni Konzulat Republike Hrvatske Banja Luka
Generalni konzulat R Hrvatske u Banjoj Luci

Radno vrijeme: Ponedjeljak - petak, 09:00 - 17:00, GMT +01:00
Telefonski kontakt i rad sa strankama: Ponedjeljak - petak, -
(PODLOŽNO PROMJENAMA!!)

Adresa
Milana Kranovića 1, Banja Luka , BiH
Telefon
051 259 900
Fax
051 258 667


i ovaj

+387 51 259 300




< Poruku je uredio mama_alma -- 15.7.2013 13:07:03 >

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Važniji telefonski brojevi !!!
15.7.2013 14:02:05   
chantal
+387 51 259 300


Na ovaj sam dobila konzulat,hvala ti.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *