|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vegetarijanci
18.8.2008 13:58:51   
bubamara80
kako vidjeh ovu temu cevapa pade mi na um da pišem o vegetarijancima. od rođenja ne jedem meso niti pijem mlijeko, gadilo mi se domalena i organizam ne podnosi. a BiH na svakom ćošku samo mesa ima. kako poslom znam obići BiH svraćala sam u sve moguće restorane i rijetko gdje sam naišla na tako raznovrsnu kuhinju da se mogu najesti ili da je neko zna kako treba pripremiti.
obično donesu platu sa povrćem sa žara :gljive, patlidžan, tikvice nigdje nikakvih ponuda pravih jela na meni-u. Tako da se tu više ne zamaram niti nadam  i uvijek nešto od krompira tražim. Ima li neko još od vas da ne jede meso a da zna gdje se može lijepo jesti vegetarijanski?

< Poruku je uredio acudesa RR -- 18.2.2010 17:15:20 >


_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vegetarijanci
2.10.2008 11:48:41   
Lulu_
i ja sam vegeterijanac 13 godina...glavno je kako me ljudi glupo gledaju kad im kazem da ne jedem meso

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *